Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'קורולה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום כרישי רכב, יש לי קורולה 2001 עם מנוע מדגם Z3 הבנתי מהמוסכניק שלי שבסוג המנוע הזה לא ניתן לתקן את ראש המנוע וחייבים לחליף את המנוע כולו ( וזה יקר...) אז קודם כל האם זה נכון ?! ולמה ? דבר שני מצאתי נוזל בשם K SEAL ULTIMATE http://www.kseal.com/k-seal-ultimate/ והזמנתי אותו דרך איביי. האם נראה לכם שזה יכול לעבוד? מביקורות שקראתי רובן מראות שזה באמת עובד וגם אלו שכתבו שהתקלה המשיכה כתבו שזה לא עשה נזק נוסף (כנראה מצב הראש מנוע שלהם כבר היה מעבר לאפשרות לתקן) מה אתם אומרים?
  2. שלום לכולם טויוטה קורולה (ראנקס) 2004 מתוך הצד האחורי של המנוע יוצא עשן לבן לסירוגין, ויש סימני דליפת שמן. מצרף תמונות להמחשת המקום ( תמונת מנוע מהאינטרנט) מה יכולה להיות הסיבה? כיצד ניתן לטפל? תודה רבה מראש
  3. אני רוצה לנקות את בית המצערת קורולה 14. 1. האם יש מנוע צעדים בדגמים האלה 2.אם כן איך מנקים אותו 3.אחרי ניקוי עם הספריי אפשר להניע או לחכות 4.והאם אחרי ניקוי צריך לכוון את במחשב את הבית מצערת
  4. יש לי קורולה 2007 באופן פתאומי הוא התחיל לרעוד ממש (הרמתי מכסה מנוע וראיתי שזה רעידות של המנוע). בהילוך אחורי במיוחד אבל גם בשאר ההילוכים וגם בניוטרל כשמתחילים ליסוע הרעידות פוסקות.. הטורים לא זזים האם הסיפור זה תושבות או משהו אחר?
  5. שלום לכם, ברשותי טיוטה קורולה סנס בנזין 2020 עוד עם הניילונים שאך לא מזמן קיבלתי (מהיבואן הרשמי). שמתי לב לשני דברים מוזרים: 1. המנוע חשוף, הכוונה ללא פלסטיקה כמו שנהוג היום להלביש לו בחלק העליון של המכסה שסתומים. 2. בצמוד למכסה מנוע, אין את הכיסוי שאני מניח שמבצע תפקיד אקוסטי או קוסמטי, אלא פח חשוף (אצרף תמונה) האם למישהו עם דגם דומה (סאן או סנס אך לא היברידי) זה אותו דבר?
  6. מישהו יודע האם קיים ברשת ספר רכב בעברית להורדה ? תודה
  7. צריך להחליף שני צמיגים 195.60.r15 לקורולה 2007. V88 מחפש משהו בסביבות 300 שח לצמיג. מה הייתם ממליצים? הציעו לי riken תוצרת סרביה ב235 בערך
  8. הי ברשותי טויוטה קורולה היברידית מודל 2019. כאשר אני מתדלק מיכל מלא, בפועל נכנס בתדלוק כ-30 ליטר למיכל, למרות שלפי הספרות קיבולת המיכל היא 43 ליטר. מבחינתי תדלוק "מיכל מלא" זה כאשר נדלקת נורת הדלק, מחוג הדלק על "ריק" ומחשב הנסיעה מראה שנותר טווח של כ-40 ק"מ. אדגיש שאין לי בעיה של צריכת דלק, עם אותם 30 ליטר שאני מתדלק אני נוסע בפועל מעל 600 ק"מ (צריכה של מעל 20 ק"מ לליטר). כלומר הצריכה היא תקינה, פשוט הרכב מחליט שהמיכל עומד להיגמר למרות שבפועל יש בפנים עוד כ-13 ליטר שאני לא מנצל.. אשמח לשמוע מבעלי אותו דגם האם גם אצלם המצב דומה או שאצלם האוטו מנצל את כל המיכל לפני שהוא מראה שהוא עומד להיגמר. תודה לעונים.
  9. היי לכולם. לאחר ניסיון לא קל במכירת הרכב הפרטי שלנו וההתמודדות עם המחירים שמציאים לנו, שרחוקים להעיל ממחיר המחירון... אנחנו מתלבטים הרבה על הרכב הבא שלנו. התעניינו בשלושה רכבים שמתאימים לרצונות ולצרכים שלנו- טויוטה קורולה הייבריד, טויוטה c-hr הייבריד והקיה נירו הייבריד. אחרי חיפושים רבים באיזור המרכז והרבה בדיקות, הבנו שכולם יקרים לתקציב שלנו, חלקם אפילו יותר. אפילו גלשנו קצת לבדיקות באיזור חיפה וראשלצ. כל הבדיקות הובילו אותנו לעשות החלטה לא קלה, לבחור אחת מבין האופציות הבאות: 1. לקנות את הטויוטה קורולה הייבריד מיבואן מקביל. להירשם כבעלים ראשונים. הרכב הוא שנתון 2019. 0 ק"מ ולהוסיף לסכום שכנראה נקבל על הרכב שלנו עוד 70 אלף שקלים. אציין שזה הרכב בעדיפות השנייה שלנו אבל הראשון שמתקרב לתקציב המקורי. 2. לקנות את הקיה נירו ישירות מן היבואן. לעשות טרייד אין, לקבל קצת יותר על הרכב ממה שהציעו לנו בפרטי, ולהוסיף על רכב שנתון 2020 כ-90 אלף שקלים! לגירסא המאובזרת כמובן. אציין שזה הרכב בעדיפות הראשונה שלנו. כמובן שברמת תקציב זה יגרור אותנו לכך שבמהלך חמש שנים לפחות לא נוכל להחליף את הרכב, לפחות. גם התקציב יתפח משמעותית. 3. לקנות את הקיה נירו מאחת ממגרשי הליסינג למינהם בעלות של 12-13 אלף פחות מהיבואן. להירשם כיד שניה. 0 קמ כמובן. שנתון 2019. רמת איבזור הכי בסיס. ובעצם להוסיף כ-80 אלף למחיר מכירת הרכב בפרטי (הטרייד אין במקומות הללו לא משתלם בעליל). שוב, קפיצת מדרגה בתקציב וגם כאן התחייבות ל5 שנים להשארת הרכב אצלנו בגלל גודל ההלוואה. 4. טויוטה Chr אותו הסיפור כמו עם הנירו... אבל היא בעדיפות שלישית שלנו. האם שווה להשקיע את עצמנו בתוך רכב ישר מהיבואן רק כדי להירשם יד ראשונה ולקבל איבזור מלא? או האם עדיף להירשם יד 2 אם גם ככה הרכב יהיה בבעלותנו חמש שנים, אבל גם להתמודד עם רמת איבזור בסיס? מה זה אומר ברמת ההיבט של ירידת ערך?! או שעלינו לוותר ולרכוש את הבחירה השנייה שלנו וזהו? אציין, רכב יד 2- לא בא בחשבון מסיבות רבות שלנו. תודה מאוד לכל העונים!!!
  10. היי! ברשותי טויוטה קורולה 2017 דגם 50TH אני מעוניין להחליף את המערכת המקורית במערכת קצת יותר מודרנית הכוללת WAZE, תמיכה בעברית וכו' חשוב לי לא לאבד את היכולות הקיימות: שליטה מגלגל ההגה, מצלמת רוורס ושליטה בהגדרות הרכב מהמסך (יש מסך של הגדרות תאורה, נעילת דלתות וכו') המחירים בארץ לא שפויים אז אני מחפש משהו בALIEXPRESS. יש מערכת מומלצת כלשהי? אשמח לקבל לינק למוצר איכותי. האם אני צריך להזמין גם את המתאם can bus? תודה רבה!
  11. שלום, אודה לעצתכם - מחפש רכב משפחתי מודל 2017 בתקציב 90k. פרמטרים חשובים מבחינתי: מושב אחורי מרווח (3 ילדים מאחורה, הקטן על כסא בטיחות). מערכות בטיחות אקטיביות (סטיה מנתיב, מניעת התנגשות). חסכוני (כיום יש לי יונדאי CW. נוסע בעיקר נסיעות עירוניות, כ-15000 ק"מ בשנה). אמינות ושמירת ערך (מתכנן להחזיק ברכב 4 שנים). הכיוון הוא טויוטה קורולה GLI, אבל רגע לפני שאני מותח את התקציב לכיוון 95k רציתי לשאול האם יש רכב אחר שעונה על הקריטריונים הנ"ל ואולי זול יותר. מאזדה 3 נראית לי פחות מרווחת. אפשרות אחרת היא אולי לקנות דגם סאן שהיה בליסינג, אבל רק אם אין ברירה. תודה מראש לעונים.
  12. מתעניין בסקודה כפי שצוין בכותרת. הבנתי שדגם ה1.2 ליטר מאוד חסכוני בדלק. (לא בטוח אם זה הדגם של ה6 או 7 הילוכים, מה שכן, זה DSG). רציתי לדעת אם למישהו כאן יש נסיון עם הרכב הזה יכול להמליץ\להזהיר ממנו. האם יש תקלות לביתה הזו? הרכב אמין? מה מחיר חלפים? אני מגיע מטויוטה ואני אוהב טויטה אך זו שאצלי כת פשוט דפוקה בכל דרך אפשרית. מחפש את הסקודה בגלל החיסכון בעיקר. לכן רוצה לדעת מה מחיר החלפים שלה והאם בכלל יש בהם צורך? אולי הרכב מאוד אמין? תודה רבה.
  13. ברצוני להתקין מצלמת דרך אך נתקלתי בבעיה לגבי חיבור המתח למצלמה . להיכן ניתן לחבר את כבל המתח בקורולה 2019 ? 1) קופסת הפיוזים היחידה שמצאתי נמצאת מתחת למכסה המנוע - אן קופסת פיוזים בתא הנוסעים 2) היכן נמצא פלג ה OBD? 3) שקע 12V היחידי נמצא במשענת יד בין מושב הנהג לנוסע שלידו.
  14. אנחנו בתהליך של רכישת רכב ראשון שלנו ומסתכלים על קורולה סטיישן החדשה וקיה סיד סטיישן החדשה. לאחר חיפושים רבים לא הצלחתי להגיע לתשובות על שני נושאים: מה המחיר הסופי הנמוך ביותר שאפשר להגיע בסוכנות על הרכבים האלו? האם ימי המכירות שווים משהו ומה אפשר לקבל בהם? אשמח לקבל את התובנות של אנשי הפורום בנושא כדי לוודא שלא עובדים עליי בסוכנויות. תודה מראש!
  15. היי אח שלי מתלבט בין קניית פוקוס סטיישן שנת 2013 או קורולה 2008, הוא מעדיף יותר את הפורד בגלל הבגאז' זה מאוד חשוב לו, והרכב גם יותר נוח. שמעתי שלשני הרכבים האלה יש גיר רובוטי לא מוצלח אם כי בפורד יש אחריות ככה שזה לא נורא התקציב שלו מקסימום 20k חוות דעת והמלצות? תודה רבה רבה
  16. שלום רב, אני בחיפושים אחר אוטו חדש, בעקבות מחקר של הצרכים שלי, החלטתי ללכת על הקורולה שנתונים 2015 או 2016. באחת השאלות פה של לפני יותר משנה ראיתי שמישהו כתב שלחלק מהקורולה 2016 קיימת מערכת בטיחות אקטיבית. כמה שאלות בעניין: 1. מה זה אומר? האם זה מערכת כמו מוביליי וכו'? 2. אם כן, האם יש הבדל בין מערכת כזאת מהיצרן או בהתקנה מאוחרת יותר? (נגיד שני רכבים דומים עם הבדל של 10 אלף במחיר והתקנה של 2000,אז מה עדיף?) 3. איך לזהות דגמים ומודעות שהמערכת הנ"ל קיימת? נ"ב: נושא הבטיחות מאוד חשוב לי. תודה
  17. היי, אני מתכוון לקחת רכב בליסינג דרך העבודה, נוסע כ-31,000 ק"מ בשנה. עשיתי נסיעת מבחן על הקורולה ההיברידית החדשה (2019, גרסץ הסדאן). הרכב נראה די מאובזר, בעיקר מבחינת מערכות בטיחות. באופן אישי אני מעדיף יותר רכבי האצ'בק (5 דלתות), שבדרך כלל קצרים יותר באורך הכולל ונותנים יותר "תחושת קרוסאובר" בנהיגה. השבוע הלכתי לראות את גרסה ההאצ'בק של הקורולה החדשה, שהגיעה ממש עכשיו לארץ. העיצוב החיצוני ממש יפה בעיני, האבזור כמעט זהה לסדאן (בכמה פרמטרים אפילו משודרג יותר), אבל תא המטען מאחורה - קטן ונמוך בצורה הזויה. הם שמו ליד גלגל הספייר מעין תבניות פלסטיק גבוהות שמחזיקות את הג'ק ושאר הכלים, ומעל זה למעשה "הרצפה" של הבגאז', כך שבפועל מקבלים גובה אפקטיבי נמוך מאוד. אנחנו כרגע זוג עם תינוק, ובראייה עתידית נראה שזה יכול מאוד להגביל (עגלה וכו'). עדיין לא יצא לי לנסוע על קיה נירו ההיברידית, אבל ממה שהבנתי תא המטען שלה גדול יותר. למישהו יש המלצה/דיס-המלצה? מתלבט אם ללכת על הקורולה סדאן או על הנירו. הבנתי שב-2019 שנמכו את האבזור בנירו למודל שהולך לליסינג. אגב שאר האפשרויות, אליהן פחות התחברתי, הן יונדאי איוניק היברידית (1.6 Premium), הונדה סיוויק טורר סטיישן, קיד סיד סטיישן, יונדאי אלנטרה 1.6, ומאזדה 3 ספורט 2.0. אשמח אם תאירו את עיני במידה ואני מפספס פה משהו... תודה!
  18. שלום, כבר תקופה שאשתי ואני מתכננים להחליף את הרכב הישן והחלטנו ללכת על קורולה. מצאתי בטויוטה סלקט את הרכב הבא: קורולה 2016, יד 1 מפרטי. תאריך עליה לכביש: ינואר 2016. הרכב עשה 26,000 ק"מ. המחיר המבוקש לפני התמקחות: 99K. אחרי משא ומתן מולם קיבלתי הצעה סופית של 90K. המחיר הוא מחיר סופי וכולל שנה אחריות מלאה על הרכב. ממה שהבנתי אין הנחות נוספות גם על הנחת מזומן. כמו כן, הבנתי שמאמצע-סוף 2016 הוסיפו לקורולה מערכות בטיחות נוספות - האם לדעתכם זה קריטי שהן לא כלולות בדגם זה? מה דעתכם באופן כללי, הייתם הולכים על העסקה?
  19. שלום רב, חבר טוב והגון של המשפחה, שהוא גם במקרה מוסכניק שמתקן גירים, מוכר את הטויוטה קורולה שלו. מדובר בטויוטה קורולה GLI אוטומטית שעלתה לכביש במאי 2006, אבל הבעלים אומר שהיא דגם 2007 (לדבריו הוא קיבל באמצע 2006 את הדגם של השנה הבאה). הרכב במצב טוב חוץ מכמה דפיקות פח והתקלפות צבע. הבעלים הוא יד ראשונה וקנה את הרכב ישירות מהחברה. הוא אומר שמחיר המחירון הוא 20,000 אבל שלא אכפת לו כמה נשלם לו עליה. הוא אומר שבכל מקרה אם לא אנחנו נקנה את הקורולה, הוא ימכור אותה לטרייד אין כי לא אכפת לו מכסף וכי הוא לא רוצה להתעסק עם המכירה יותר מדי. כמה לדעתכם הוגן לבקש על הקורולה הזאת? אני כמובן רוצה לקנות אותה בזול, אבל אני לא רוצה להציע מחיר שיבזה אותו. אני גם לא יודע איזה נתונים להזין בשקלול מחיר המחירון ביד2, הרי אם זה דגם 2007 שעלה לכביש בשנת 2006, אין שום דרך לעשות שקלול רלוונטי כזה באתר יד2. תודה רבה.
  20. קנינו לא מזמן טויוטה קורולה 2010 מחפשים בפתח תקווה והסביבה מוסך מומלץ אמין וזול לטיפול שוטף ברכב אשמח להמלצות
  21. הרכב נוסע. 220 אלף ק'. מנוע תקין מצבר חלש טסט עד תחילת נוב' גיר לעיתים נתפס, לא יודע מה הבעיה ולכן מוכר לחלקים ופירוק. ליאור. 0543112190.
  22. הי אשמח לעזרתכם בהחלפת חיישן למדא. מדובר על טויוטה קורולה 1600 סמק משנת 1996 (קצת זקנה אבל ללא תקלות טפו טפו. אצלי כבר 12 שנה.יש עליה 250 אלף קמ) בטסטים האחרונים יש בעיות בהעברת בדיקת פליטה. לוקח כמה סיבובים להעביר... אז רציתי להחליף חיישן חמצן (למדא) שלמיטב ידיעתי לא הוחלף מעל 10 שנים. במוסכים הציעו לי החלפה תמורת 600 שח והחלטתי לנסות בעצמי. אז העלתי את הרכב על רמפות וצילמתי את החיישן הנוכחי. 4 חוטים. מצליח לזהות בתמונה את הספרות הבאות :00-3691 אשמח לעזרתכם בבחירת חיישן מאיפשהו באינטרנט. דגם וכו' אשמח גם לדעת האם אני צריך להחליף את ה flange שסביב החיישן (זה שנתפס ל2 ברגים במערכת הפליטה) או שאפשר לקנות חיישן לבד ולהבריג לתוך ה flange מצורפות תמונות של החיישן והקונקטור הנוכחיים. תודה רבה ושנה טובה
  23. שלום רב, יש לי טויטה קורולה 2005 דגם SUN. בשבועיים האחרונים התחילו לי רעידות חזקות כאשר אני מניע את הרכב לאחר כמה שעות שהוא כבוי. הסל"ד מתחיל באזור 1000 וכאשר אני מעביר לדרייב הסלד יורד והרכב כבה. לפעמים הסל"ד מתחיל גבוה באזור ה-1500-2000 ויורד ל-1000 בדרייב. בכל מקרה מאוד בעייתי הייתי במוסך שבוע שעבר והוא ניקה לי את המצערת- זה לא עזר בכלל חזרתי שוב ואמרו לי שצריך להחליף אותה. מכיוון שהגעתי לשם אחרי כמה דקות נסיעה הרכב היה כבר חם ולא ראו את התקלה. הרגשתי שהוא לא בדק ברצינות (לא רצה לראות את הרכב כשהוא קר) והחלטתי לבדוק במוסך נוסף. עכשיו אמרו לי שזה כנראה רצועת טיימניג ולא היה לי שמן (בדקתי פעם אחרונה בשבת והיה מספיק שמן, והבעיה התחילה כבר לפני). יש לציין שהחליפו לי מנוע לפני פחות מחודשיים, לצערי החלפתי במקום במזרח ירושלים (מרצון לחסוך יצא יקר) אשמח לעצות תודה רבה!
  24. המראה מתקפלת אחורה בכל פעם שמיישרים אותה. [video=youtube_share;6GvTJZuWrqk]https://youtu.be/6GvTJZuWrqk האם יש דרך לתקן ללא החלפת המראה כולה? תודה.
  25. שלום בעקבות רעידות חזקות כשהרכב עומד(קורולה 2001 אוטומט) ניקיתי בית מצערת שהייתה ממש מלוכלכת,כשפתחתי איפה שהחיישן iac ,איפה שיש מעבר של הנוזל קירור היה גוש בוץ שלא נתן לנוזל לעבור(מצורף תמונות) ,האם החיישן נשרף בלי הנוזל קירור?מומלץ להחליף? הבעלים הקודמים לא ככ השקיע אגב
  • תוכן חדש...