Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'נירו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום לכולם אשמח להמלצה לרכב חסכוני עם צריכת דלק טובה לפני הכל, משפחתי אמין, מרווח פנימי מצוין, נוחות נסיעה טובה ותא מטען גדול. זוג + 1 ומתרחבים בקרוב ל+2, עד כה עם פיקנטו שחסכה לנו המון כסף ולא ראתה מוסך חוץ מטיפולים שנתיים. דבר נוסף אנחנו אוהבים לטייל אז החלטנו ללכת על אוטו שיוכל להיכנס לשבילי עפר בקלות, ולכן מתלבט אם ללכת על הויטרה 4X4 או להסתפק בג'יפון שיעשה שבילי קק"ל בלבד. מבחינת נסועה - נסיעות שלי הן בינעירוניות בעיקר לעבודה, 130 ק"מ ליום כולל פגישות. תקציב - 100K רכבים בקטגוריה שבדקתי ומצאתי לרכישה (לפי הסדר של צריכת הדלק בעיקר): קיה נירו 2019-2020 EX הייבריד אוט' 1.6 (141 כ"ס) - מועדף ניסאן קשקאי 2020 Acenta אוט' דיזל 1.5 (115 כ''ס) קיה ספורטז' 2020 Urban אוט' דיזל 1.6 (136 כ''ס) סוזוקי ויטרה 2021 מיקרו הייבריד Adas GLX אוט' 1.4 (140 כ''ס) סקודה קאמיק 2020 Style אוט' 1.5 (150 כ''ס) יונדאי קונה 2019-2022 Prime FL אוט' 1.6 (198 כ''ס) הבעיה שלי כרגע שדווקא קיה נירו שהוא הרכב הראשון בתיעדוף שלי מאוד קשה למצוא, לעומת הקשקאי והספורטז' שמופיעות בכל מקום בערך למכירה. בעיה נוספת עם הקשקאי היא שאני רואה קהילות שלמות של נפגעי רנו וניסאן ברשת וזה קצת מרתיע אותי לחשוב שאצטרך בעתיד להיתקע עם רכב שלא אוכל למכור כי אין לו שוק. אין לי ספק שהקשקאי דיזל הוא רכב אמין יותר בגרסא החדשה בדקתי את זה אבל בכל זאת יש המון רחשי רקע ואני אדם שאוהב - לישון בשקט. תודה אתם פורום מעולה תודה לכם!
  2. מישהו יודע האם נירו פלאג אין פלוס, תומך במתאם V2L ? הבנתי שלא מקבלים אותו בקנייה של המכונית אבל אפשר לקנות בנפרד.. מישהו יודע האם הרכב תומך בזה? באתר של קיה כתוב שהדגם החשמלי תומך, לא כתוב כלום לגבי פלאג אין, אבל אני לא רואה סיבה שלא יתמוך כי גם החשמלי מבוסס על הדגם היברידי והPHEV 2. אם זה המתאם לא תומך ברכב הזה, מישהו שמע על מתאם של יצרן אחר שעובד?
  3. שלום לכולכם , אני בימים אלה מחפש קיה נירו 2018 לקניה הסיבות בגללן החלטתי על הדגם : מערכות בטיחות מתקדמות חיסכון בדלק מרווח פנים אינני מתמצא בענניני האמינות של קיה ושל נירו בפרט אשמח מאד אם מישהו יוכל לתת לי קצת מידע על האמינות של הרכב הזה בדגש על כך שאני אקנה אוטו ככל הנראה שעשה סביב ה100,000 ק"מ האם זה ק"מ גבוה מידי לדגם הזה ? וזה אומר שהאוטו לקראת סוף חייו ? 😔 או שכמו שאמרו לי הרבה על פריוס למשל שיכול בכיף גם לעשות 500,000 ק"מ ואז אני רגוע יש לציין שאני עושה בערך 20,000 ק"מ בשנה תודה מראש 🙏
  4. שלום לכולם. חיפשתי לאחרונה רכב קיה נירו 2018 באזור ה80,0000שח + טרייד אין על יונדאי גטס 2008. הגעתי לסוכנות רכב מוכרת שהציעה לי רכב ב137,000 ק"מ מליסינג עם היסטוריית טיפולים יחסית טובה ( עדיין לא בדקתי בעצמי, רק לפי מה שהוצג לי בסוכנות ) ב75,000 כולל טרייד אין על הגטס שלי. רציתי לדעת האם העסקה כדאית או שעדיף לשלם קצת יותר ולקבל משהו עם קילומטרז' נמוך יותר? ( שהיה גם אבל הנציג אמר שהטיפול ברכב לא היה משהו לכן הוא מציע לי את הקילומטרז' הגבוה יותר) מה אתם חושבים? מה המקסימום קילומטרז' שהייתם מוכנים להתפשר עליו? איזה בדיקות הכי חשובות לכם? אשמח לקבל כמה טיפים לרכישה ואיך להוציא עסקה טיפה יותר טובה. תודה מראש!
  5. היי אני חשוב לקנות קיה נירו פלאג וכמובן שאין לרכב גלגל רזרבי. האם משהו קנה גלגל חלופי ושם אותו מאחורה? כמה עולה גלגל כזה + ג'ק ומה שצריך להחלפת גלגל? איפה הגלגל נמצא מאחורה? סתם זרוק? אשמח לתמנות של ההתקנה של הגלגל הרזרבי בבגאז. תודה רבה רבה
  6. מחפש להחליף לאשתי את המזדה 2 2011 ברכב חדש ומשפחתי יותר. תקציב: 100K ועוד טיפה. נסיעות רק-כביש מעטות. 5K בשנה. בעיקר בעיר. דרישות: אמין בטיחותי (אקטיבי) מרווח בעיקר מאחורה (סלקלים/כסאות בטיחות) תא מטען גבוה (סטיישן/פנאי) NICE TO HAVE - דרגת זיהום נמוכה. הייתי די נעול על הספורטאז עד שבמקרה נפלו עיניי על הנירו. קראתי כל מה שיכולתי לקרוא על ההשוואה בין הרכבים. אני קורא טענות שהמחיר של הנירו קרוב למחירה של הספורטאז אבל זה לא מה שאני רואה. אני רוצה לקבל רכב עם רמת בטיחות ואבזור גבוהה. לפי מחירון (יד 2) אני מבין שאוכל להרשות לעצמי ספורטאז 2016 לעומת נירו 2018. אני מנסה לטעון שעל אותה רמת בטיחות/אבזור הספורטאז משמעותית יקרה יותר ולכן אני נוטה לכיוון הנירו 2018. הדבר היחיד שמטריד אותי באמת בנירו היא האמינות/טיפולים מכיוון שזה רכב היברידי.
  7. היי לכולם. לאחר ניסיון לא קל במכירת הרכב הפרטי שלנו וההתמודדות עם המחירים שמציאים לנו, שרחוקים להעיל ממחיר המחירון... אנחנו מתלבטים הרבה על הרכב הבא שלנו. התעניינו בשלושה רכבים שמתאימים לרצונות ולצרכים שלנו- טויוטה קורולה הייבריד, טויוטה c-hr הייבריד והקיה נירו הייבריד. אחרי חיפושים רבים באיזור המרכז והרבה בדיקות, הבנו שכולם יקרים לתקציב שלנו, חלקם אפילו יותר. אפילו גלשנו קצת לבדיקות באיזור חיפה וראשלצ. כל הבדיקות הובילו אותנו לעשות החלטה לא קלה, לבחור אחת מבין האופציות הבאות: 1. לקנות את הטויוטה קורולה הייבריד מיבואן מקביל. להירשם כבעלים ראשונים. הרכב הוא שנתון 2019. 0 ק"מ ולהוסיף לסכום שכנראה נקבל על הרכב שלנו עוד 70 אלף שקלים. אציין שזה הרכב בעדיפות השנייה שלנו אבל הראשון שמתקרב לתקציב המקורי. 2. לקנות את הקיה נירו ישירות מן היבואן. לעשות טרייד אין, לקבל קצת יותר על הרכב ממה שהציעו לנו בפרטי, ולהוסיף על רכב שנתון 2020 כ-90 אלף שקלים! לגירסא המאובזרת כמובן. אציין שזה הרכב בעדיפות הראשונה שלנו. כמובן שברמת תקציב זה יגרור אותנו לכך שבמהלך חמש שנים לפחות לא נוכל להחליף את הרכב, לפחות. גם התקציב יתפח משמעותית. 3. לקנות את הקיה נירו מאחת ממגרשי הליסינג למינהם בעלות של 12-13 אלף פחות מהיבואן. להירשם כיד שניה. 0 קמ כמובן. שנתון 2019. רמת איבזור הכי בסיס. ובעצם להוסיף כ-80 אלף למחיר מכירת הרכב בפרטי (הטרייד אין במקומות הללו לא משתלם בעליל). שוב, קפיצת מדרגה בתקציב וגם כאן התחייבות ל5 שנים להשארת הרכב אצלנו בגלל גודל ההלוואה. 4. טויוטה Chr אותו הסיפור כמו עם הנירו... אבל היא בעדיפות שלישית שלנו. האם שווה להשקיע את עצמנו בתוך רכב ישר מהיבואן רק כדי להירשם יד ראשונה ולקבל איבזור מלא? או האם עדיף להירשם יד 2 אם גם ככה הרכב יהיה בבעלותנו חמש שנים, אבל גם להתמודד עם רמת איבזור בסיס? מה זה אומר ברמת ההיבט של ירידת ערך?! או שעלינו לוותר ולרכוש את הבחירה השנייה שלנו וזהו? אציין, רכב יד 2- לא בא בחשבון מסיבות רבות שלנו. תודה מאוד לכל העונים!!!
  8. שלום לפורום הנכבד, אני מרגיש מבולבל מאד כי אני כבר מספר חודשים מנסה לבחור לעצמי רכב אך פשוט לא מצליח להינעל על האחד. אשמח לייעוץ ממכם ושימוש בידע שלכם. קצת על עצמי: בן 23, בקבע, נוסע סביב ה25~ ק"מ ביום, הלוך חזור לעבודה, עם פקקים קלים בסה"כ, ולא יותר מדי בסופ"שים גם. נוסע לרוב לבד, ובמקסימום עם עוד בן אדם או 2. מחפש רכב גבוה ולא סופרמיני, תקציב עד 140K פחות או יותר(ורצוי שפחות , מחפש רכב חדש (יד 0) ולא איזה משהו מליסינג או יד 2. התלבטתי בין הדגמים האלו עד עכשיו (ואני יודע שהמגוון רחב ): 1. קיה סטוניק - הרגשתי שהרכב "זול" מדי, ולא באמת נראה טוב, אך יכול להיות שהתחושה מוטעת עקב כך שראיתי ביחד עם הסטוניק את הנירו שהוא לגמרי אחר. 2. קיה נירו - תכלס, רכב טוב, אך יקר ולא "צעיר". אני לא נוסע מספיק בשביל לשלם על רכב היברדי, למרות שאני חושב שזה העתיד. הבעיה העיקרית עם הנירו הוא המחיר הגבוה (שעובר את ה140 בגירסה החדשה), וגם שהוא פשוט לא מתאים לצעירים. יותר רכב ליסינג 3. סיאט ארונה - אהבתי את העיצוב, פחות אהבתי את צ'מפיון מוטרוס על בסיס אינטרקציה לא טובה איתם. מרגיש כאילו הם עושים לך טובה ולא שמים עליך. גם פחות אהבתי את זה שיש Mobileye. 4. יונדאי קונה - אופציה שגיליתי לאחרונה. אני לא סגור על עצמי עם הרכב הזה. לפי דעתי הוא נראה טוב. אך הוא מקבל ביקורות קוטלות ברחבי האינטרנט. יש להם עכשיו ימי מכירות וגם ככל הנראה מבצעי מכירות ל"חבר" בינואר. מבאס שאין לו מערכות כמו בקרת שיוט אדפטיבית, ושיש לו מנוע חזק כ"כ שגם זולל דלק וגם מעלה את המחיר של החבר משמעותית. קיבלתי הצעה בימי מכירות על הדגם הבסיסי (פרימיום, 2X4), על סך 124,500, כולל הכל (חיישני רוורס, מרימי שמשות, אגרת רישוי, איתוראן אקטיב). מה שחשוב לי ברכב הוא בגדול ככה: 1. בטיחות - מערכות מקוריות, סטייה מנתיב, בלימה אוטונמית, בקרת שיוט אדפטיבית זה בונוס, ואם זה מ0 קמ"ש כמו הנירו החדשה אז בכלל נפלא). 2. אבזור - מולטימדיה, carplay, גימיקים נחמדים כמו בלם יד חשמלי, טעינה אלחוטית, וכו' וכו'. פחות אכפת לי מפלסטיקה זולה. 3. ביצועים - אני לא נוהג כמו מטורף, אבל אני לא רוצה רכב שלא יזוז. רוצה לעקוף בכיף שלי ולתת גז ברמזור בצורה סבירה ולא מזדחלת. 4. נראות - רכב גבוה + מעדיף רכב שנראה צעיר בצורה כזאת או אחרת. נקודות נוספות לשיקול: 1. יש השבוע שבוע מכירות של יונדאי 2. יש עוד שבוע וקצת בערך 72 שעות של צ'מפיון מוטרוס 3. כפי שכבר אמרתי, יש לי חבר, ובינואר יש מבצע רכב על יונדאי. אשמח לעזרתכם ואענה בשמחה על כל שאלה או תהייה שתהיה לכם אביב
  9. היי, אני מתכוון לקחת רכב בליסינג דרך העבודה, נוסע כ-31,000 ק"מ בשנה. עשיתי נסיעת מבחן על הקורולה ההיברידית החדשה (2019, גרסץ הסדאן). הרכב נראה די מאובזר, בעיקר מבחינת מערכות בטיחות. באופן אישי אני מעדיף יותר רכבי האצ'בק (5 דלתות), שבדרך כלל קצרים יותר באורך הכולל ונותנים יותר "תחושת קרוסאובר" בנהיגה. השבוע הלכתי לראות את גרסה ההאצ'בק של הקורולה החדשה, שהגיעה ממש עכשיו לארץ. העיצוב החיצוני ממש יפה בעיני, האבזור כמעט זהה לסדאן (בכמה פרמטרים אפילו משודרג יותר), אבל תא המטען מאחורה - קטן ונמוך בצורה הזויה. הם שמו ליד גלגל הספייר מעין תבניות פלסטיק גבוהות שמחזיקות את הג'ק ושאר הכלים, ומעל זה למעשה "הרצפה" של הבגאז', כך שבפועל מקבלים גובה אפקטיבי נמוך מאוד. אנחנו כרגע זוג עם תינוק, ובראייה עתידית נראה שזה יכול מאוד להגביל (עגלה וכו'). עדיין לא יצא לי לנסוע על קיה נירו ההיברידית, אבל ממה שהבנתי תא המטען שלה גדול יותר. למישהו יש המלצה/דיס-המלצה? מתלבט אם ללכת על הקורולה סדאן או על הנירו. הבנתי שב-2019 שנמכו את האבזור בנירו למודל שהולך לליסינג. אגב שאר האפשרויות, אליהן פחות התחברתי, הן יונדאי איוניק היברידית (1.6 Premium), הונדה סיוויק טורר סטיישן, קיד סיד סטיישן, יונדאי אלנטרה 1.6, ומאזדה 3 ספורט 2.0. אשמח אם תאירו את עיני במידה ואני מפספס פה משהו... תודה!
  • תוכן חדש...