Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'יונדאי גטס'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. יש לי יונדאי גטס 2008 מנוע 1400 ולאחרונה האוטו התחיל להרעיש הלכתי למוסך שיגידו לי מה, הם הרימו את הרכב והראו לי שהדוד האמצעי (כך ראיתי שזה נקרא) קיבל מכות ועם חתכים ולכן יוצא ממנו רעש, אשמח לדעת איפה ניתן להזמין את החלק הזה, כמה הוא עולה בערך, והאם אני אסתדר לבד או שאני אצטרך מדריך ואם צריך אז איפה יש. תודה רבה! וסליחה אם חפרתי ביותר מדי שאלות פשוט רציתי שהכל יהיה לי ברור. צירפתי תמונה של החלק שנפגם, רק כדי לוודא שזה אכן נקרא דוד אמצעי
  2. שלום רב ברשותי יונדאי גטס שנת 2007 אוטמט אתמול בנסיעה שיגרתית עצרתי את הרכב כדי לאפשר לרכב שממול לעבור,אז העברתי לרוורס ואיפשרתי לרכב לעבור כשהרכב חלף העברתי חזרה למצב נסיעה והרכב כאילו תפוס,לוחץ על דוושת הגז והרכב לא מתקדם,הרגיש לי כמו הנדברקס תפוס או תקוע,העברתי לרוורס והרכב נוסע חלק אשמח מאוד לעזרה מה יש לרכב
  3. שלום לכם, יש לי יונדאי גטס 2010 אוטו' נפח 1400 לפני כשנתיים הייתה לי בעיה שהבלמים לא פעלו תקין והייתי צריך ללחוץ על דוושת הבלמים עד הסוף כדי לבלום. למיטב זיכרוני, החליפו לי משאבת נוזל בלמים והתקלה נעלמה השבוע חזרה התקלה שוב ( פדל הבלמים יורד עד הסוף עד שמתבצעת בלימה) והמוסך אומר שהבעיה היא לא במשאבת הבלמים אלא במשאבת ABS. הם ניסו קודם משאבת בלמים אבל עדיין הבלימה לא הייתה תקינה הבעיה שהמוסך לא מוצא באף מקום משאבת ABS והרכב שלי תקוע במוסך כבר 4 ימים שאלתי: האם נשמע שאכן הבעיה היא במשאבת ABS ואם כן איפה ניתן לרכוש משאבה כזאת מפירוק . דגם המשאבה 589101c900 תודה!
  4. שלום לכולם, אני קורא ותיק בפורום אבל מעולם לא כתבתי (גם לא הייתי צריך. בזכות חברי הפורומים היקרים כל השאלות שחפשתי להן מענה מצאתי בחיפוש קל... ). חשבתי שאת תרומתי הצנועה לכך אביא לידי ביטוי בכך שאפרסם את הרכב קודם כל לחברי הפורום ולא בפלטפורמות אחרות. מדובר ביונדאי גטס 2008 אוטומטית דגם GLF רכב שני במשפחה. הרכב בבעלות אשתי ובשימוש יומיומי שלה (בית-עבודה) כבר למעלה מ-7 שנים. 185 אלף ק"מ. שני ידיים קודמות. יכול לומר מנסיוני שמדובר ברכב אמין בצורה בלתי רגילה. גם חסכני בדלק. מנסה להיזכר בתקלות שהתרחשו בכל שנות השימוש אבל ממש לא מצליח להיזכר (נדמה לי פעם לפני שנים הוחלף רדיאטור). בקיצור אף פעם לא עשה בעיות. לא היו תאונות. יש שפשופי חנייה פה ושם אבל לא משהו רציני (התמונות צולמו ספונטנית לשם הפרסום והרכב לא עבר ניקוי לפני). לפני טסט (שאשתי מעבירה כל שנה) אני נוהג לקחת את הרכב למוסך לטיפול תקופתי (החלפת שמנים וכו') וכך גם עשיתי לפני חודש . 4 צמיגים הוחלפו לפני שנה (בטסט הקודם). הרכב עבר ביום שישי האחרון טסט כך שיש טסט לתקופה של למעלה משנה (עד סוף יוני 2020). מבחינת תוספות אין משהו מיוחד אבל יש מצלמת דרך קדמית (עובדת אוטומטית עם ההדלקה ולא תופסת חיבור למצת כי מחווטת באופן אחר ישיר) שהותקנה לפני כשנתיים בגלל מכת האופניים החשמליים (שהיום השתנתה לקורקינטים וכו') והחשש שאשתי תקפד חייו של איזה זב חוטם רכוב. מי שקונה לא צריך שום יישור קו. פשוט לשים דלק ולנסוע. אני באמת ובתמים מאמין שלרכב יש עוד כמה שנים טובות של עבודה לתת לבעלים החדש בשקט ואמינות . מוכרים רק בגלל התרחבות המשפחה (אם מישהו מוכר או מציע להחלפה בתוספת תשלום מצידי I20 או מזדה 2 נשמח לשמוע). בגלל שיש טסט ליותר משנה ואשתי עדיין בחופשת לידה (כך שאין לה שימוש ברכב ולא זקוקים עדיין לרכב שני נוסף ) אז לא ממהר למכור ולכן גם לא גמיש בשלב זה. הרכב ברמת-גן . טלפון: אפס חמש ארבע 5321885 דוד
  5. שלום לכולם, אשמח להמלצה לרכב שני במשפחה, לנסיעות קצרות לרוב (עד 4000 ק"מ שנה בערך) רצוי אוטומט, אפשר גם רכב קטן, אין צורך בביצועים מעולים על הכביש, העיקר שיהיה אמין ויעשה את העבודה. התקציב בעיקרון 10K אבל אפשר לעלות קצת. חשבנו על יונדאי גטס 2008. איך הוא? איזה עוד רכבים מומלצים יש? תודה מראש.
  6. שלום חברים. לפני שאני פונה לחשמלאי רכב, אשמח לשמוע את דעתכם בנושא. יש לי בעיית חשמל מוזרה שהתחילה לפני כמה ימים בהדרגתיות. הבעיה התחילה שאחרי שאני הנעתי את הרכב, חלק מהמערכות חשמל לא עבדו: אורות דרך (כולל גבוהים), אוורור, חלונות חשמליים, מגבים, משפריצי מים, אור ערפל. לעומת זאת שאר הרכיבים עבדו בסדר (איתותים, תאורה בלוח שעונים הגיבה לפתיחת דלת, בלם יד וכ'ו..) היה שלב שזה הסתדר מעצמו תוך כדי נסיעה אבל לאחר כמה ימים בנסיעה אחרת זה הפסיק לעבוד בכלל. עכשיו הבעיה החמירה והרכב פשוט לא מניע. אפילו לא שומעים את הרעש של ההנעה בכלל - בלי תקתוקים - שקט מוחלט. והמערכת החשמליות במצב של חצי סוויץ' עדין רק חצי עובדות. מה שיותר מוזר, היה פעם אחת במקרה שהוא כן הניע (אחרי שלא הצליח להניע). אחרי שעתיים - שוב נאדה. לא מניע. בדובר ביונדאי גטס 2007. המצבר רק בן שנה וחצי. בדקתי את כל הפיוזים - הפנימיים והחיצוניים - כולם תקינים. מה דעתכם? תודה רבה מראש.
  7. לפני חודש ושבוע החלפתי מצבר ביונדאי גטס. לפני שבועיים המנוע הלך והרכב נשלח לפירוק, אז בתכלס המצבר בשימוש פחות מחודש. עלה 580 אני מבקש 450 מחיר אחרון. המצבר באיזור תל אביב אולי יכול להגיע גם לרמת השרון או רעננה.
  8. 2562026100 - מק"ט תמונה להמחשה - https://razborkino.ru/img/640x480/korpus-termostata-2562026100-121164_1.jpeg זה החלק שמתחבר לצינורות שנושאים את מי הקירור בין הרדיאטור לתרמוסטט ומנוע. טלפון להתקשרויות - --> אפס -> חמש -> ארבע -> שבע -> ארבע -> חמש -> שבע -> חמש -> שתיים -> אפס
  9. shit happens היום: באתי לנסוע עם האוטו. כשעצרתי בצומת, ורציתי להאיץ שוב, הסל"דים עלו והאוטו לא התקדם, ואז פתאום במכה קפץ קדימה. יש בעיה עם ההילוכים הנמוכים שלא משתלבים טוב, ונורית check נדלקה. לבעיה הזו היו סימני אזהרה - אתמול: הבחנתי שההילוכים הנמוכים לא משתלבים טוב במהלך הנסיעה אך שיערתי שכנראה אני לחצתי לא טוב על דוושת הגז. שלשום: המעבר מהילוך ראשון לשני הורגש לא בצורה חלקה, שינוי קל ברחש המנוע - הצצתי בשמן מנוע ושמן גיר וזה נראה בסדר. הערות נוספות- שמן גיר הוחלף בסה"כ לפני כמעט חודשיים, אחרי שתיבת ההילוכים פורקה לגמרי והורכבה מחדש כדי להתקין מחזיר שמן בין המנוע לגיר. אני משער שיש בעיה ממש בתיבה עצמה. שורה תחתונה: האם להזמין גרר למוסך, ואם כן - אני מעוניין בהמלצה למוסך (אם לא רושמים פה אני אשמח לקבל הודעה פרטית / הכוונה).
  10. שלום לכולם, מדובר על יונדאי גטס 2005 מנוע 1600 ידנית. לאחרונה שמעתי רעש מוזר בהנעת הרכב ( כשהוא קר ) ובנסיעה איטית. נשמע כמו רעש של רצועות חורקות. זה מתמשך כ 10 דקות ואז נחלש עד לשקט לחלוטין. לאחר אבחון קצר התברר שזה נובע מהקלאץ. ( מייסב קלאץ? ) הקלאץ' לא מחליק בעת העברת הילוכים. בבדיקה שעשיתי כשרכשתי את הרכב ( לפני שנה וקצת ) נאמר לי שהפרדה של הקלאץ' דיי גבוהה. האם להתחיל לחפש הצעות מחיר להחלפת קלאץ'? האם זה אותו קלאץ כמו ביונדאי גטס עם המנוע הקטן יותר? האם מומלץ מקורי \ תחליפי? תודה לעוזרים.
  11. היי, אני מחפש רכב פשוט, אמין וידני, כרכב שני, כשהצורך היחיד הוא להגיע מנקודה A ל-B, כשהנקודות אינן מרוחקות במיוחד. מתפשר על חוויות נהיגה, זה לא מעניין אותי, ומנגד מחפש רכב אמין מספיק וזול לאחזקה. האם יונדאי גטס, משנת 2004, למשל, עונה על הצורך? אילו מכוניות אחרות יכולות לענות גם הן על הצרכים? ולמה לשים לב כשרוכשים רכב ישן, זה הרכב הראשון שאני עתיד לקנות (עד כה קבלתי רכבים מההורים או בדרך אחרת). שאלה נוספת - האם נהוג לבדוק, במכון, רכבים ישנים כאלו? תודה רבה.
  12. שבוע טוב, אני מעוניין להחליף את 2 הכריות בולם הקידמיות. צריך רק לדעת איזה חלק בוודאות להזמין. והאם כדאי לרכוש עוד חלק בנוסף? כי גם ככה מוצאים את כל הבולם. בתמונה שצירפתי איזה חלק \ חלקים אני מזמין? תודה
  13. שבת שלום, המתז האחורי ביונדאי גטס 2009 שלי לא עובד. כשמפעילים אותו לא נשמע שום צליל או זמזום מהמשאבה. המתזים הקדמיים ובדים כמו שצריך ויש נוזל במיכל. הוישר עצמו פועל. בספר רכב לא רשום שום דבר לגבי פיוז למתזים, ובמבט חטוף לא יכולתי לראות איפה המשאבה נמצאת והאם יש משאבה נפרדת למתז האחורי. מה יכולה להיות הבעיה? תודה!
  14. היי, לאחר בדיקת הרכב בעל המוסך שלח לי את ההודעה הבאה: "צריך להעביר טיפול לרכב כולל מסננים פלגים.צריך להחליף סט חוטי הצתה.לנקות את מע ההזרקה והדלק.לגבי הגיר לא הרגשתי משהו מיוחד אך כדאי להחליף גם שמן גיר ומסנן גיר.עלות כללית של כ1800 שח+מעמ.לבצע?" בגדול זה נשמע לי כמו טיפול תקופתי למעט חוטי ההצתה. האם המחיר הזה אינו מוגזם?
  15. מציאה!!! יונדאי גטס ידנית שנת 2007, יד 2, פרטית, 174,500 ק"מ. נמכרת לאחר 6 שנים בבעלותי!!! במצב מכני מעולה (!!!) מטופלת היטב ובזמן, שמורה מאוד! כל הקודם זוכה!!! 054-2801836 - ויקטור
  16. שלום לכולם ברשותי יונדאי גטס שנת 2006 גיר ידני 1.4 97 כס. בעיה מוזרה שנתקלתי בה כמה פעמים היא לאחר נסיעה של בערך מעל 20 דק כשמסיימים נסיעה מכבים את המנוע ולאחר 2 דק רוצים להניע שוב הוא לא נותן.משמיע רעש כאילו נגמר המצבר. לאחר 5-7 דק שהאוטו עומד כבוי הוא נותן להניע ללא בעיה ומהר. עוד דבר שניסיתי לעשות הוא להניע במצב הזה בהילוך שני עם קלאץ לחוץ וסוויץ פתוח והוא גם לא נותן. תודה רבה לעוזרים.
  17. שלום לכולם, אני מעוניין לרכוש רכב בתקציב של כ- 20,000. מתוך בירורים שערכתי מצאתי שיונדאי גטס 2007-8, גרסאת ה-GLS 1.6 המפוארת ביותר היא בחירה מעולה. אני צודק? אם יש מכם שחושבים אחרת (ויכולים להמליץ על רכב אחר\או שלא) - אני אשמח שתביעו את דעתכם. תודה!
  • תוכן חדש...