Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'נורות'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 17 תוצאות

1. שלום וברכה יש לי רכב אופל אסטרה 2015 לאחרונה נדלקו לי יחד נורות abs והחלקה וביחד נורה של ברז השאלה אם זה קשור שהם נדלקו ביחד ומה יכולה להיות הבעיה. שמן יש מספיק. הנורות של החלקה וabs נדלקות ונכבות נדלקות בדר"כ כשאני מסובב את ההגה סיבוב מלאאו כמעט עד הסוף ואז נכבה ונדלק שוב הנורה של הברז דלוקה כל הזמן. תודה מראש
  2. אהלן, קניתי טויוטה אוריס היבריד לפני כמה שבועות בשעה טובה🚗 ברכב מותקנים 4 צמיגים בני שנתיים, מחברות שונות: 2 סיניים, ו-2 מישלן וקלבר. קיבלתי את הצמיגים הקדמיים במצב לא מנופח, אבל לא הופעלה נורת אזהרת לחץ אוויר. אחרי שבוע מהקנייה התחילה להיות מופעלת הנורה. מילאתי אוויר (38 psi) בארבעת הצמיגים ועדיין לא נכבתה הנורה, אפילו אחרי שלחצתי על הכפתור בתא כפפות של איפוס הלחץ.. מה יכול להיות הסיבה לזה? לא רוצה ליסוע למוסך בשביל דבר כזה.. ועוד שאלה, שגם קשורה: הבנתי שאוריס היברידית אמורה לצרוך 1:20. אנחנו חיים באזור הררי, והיא צורכת לנו 1:17 בערך..תקין? אולי זה קשור לצמיגים? תודה מראש לעונים🙏
  3. שלום, כמה נורות הפסיקו לעבוד לי, נורה אחת של בלם (נורה שמאלית) נשרפה, (ואין בחנות כזו נורה בינתיים) נורה עליונה של בלם ונורה שמאלית ראשית הפסיקו לעבוד, והם לא שרופים וגם נורות חדשות לא עזרו. בדקתי את כל הנתיכים שקשורים איכשהו לתאורה, הכל שלם. מה עושים?? תודה רבה !
  4. במשך שנתיים "אגרתי" 4 סוגים במטרה להחליף לאחד מהם ברגע שנורות OSRAM NIGHT BREAKER המותקנות אצלי ישרפו (ואני כבר חשבתי שאחרי שנה וקצת זה כבר יקרה..) אני כבר מחליף לרכב עם חיבור שונה - כל הקיטים הללו חדשים לגמרי, ללא שימוש. כל סט (2 יח' כמובן) - 100 ש"ח - לא גמיש במחיר - פחות מחיר עלות. מחיפה, פניות בהודעות פרטיות דרך מערכת ההודעות שבאתר. סוג חיבור: H7
  5. אהלן, יש לי יונדאי i25 אני צריך להחליף נורות לרכב וצריך לבחור אילו נורות להביא חשוב לי שיהיה מרחק טוב לתאורה ושלא יהיה צהוב כל כך, כאילו שיהיה אור למרחק טוב ולא בצבע צהוב קשה כמו כל ההלוגן שיש היום שמעתי רק על הפיליפס אקסטרים 130% ועל אושרם נייטברייקר 130% שנותנות גוון בהיר יותר ומרחק רב יותר, מה ההבדל ביניהם חוץ מהמחיר ומשך החיים? אם למישהו יש אשמח לתמונה או משהו, פתוח לחברות נוספות פשוט זה מה שאני מכיר. חשוב כמובן שיעברו טסט. הספר רכב לא לידי כרגע אז אני לא בטוח איזה סוג אני צריך אבל אם אני זוכר נכון זה h4 55/60w תקנו אותי אם אני טועה או אם תוכלו לאשר לפחות שזה נכון. תודה.
  6. ערב טוב לכולם, לא מצאתי פורום מתאים לזה ובחיפוש ראיתי שרוב הנושאים נפתחו בפורום הזה. אחרי חיפוש מקיף ראיתי כמה המלצות כגון פיליפס אוסרם וכו' לנורות לבנות לאוטו. אז ככה אני מעוניין להחליף את הנורות לנורות לבנות שיפיק יותר תועלת ויראה טוב יותר,ראיתי באינטרנט נורה בשם NARVA RANGE POWER White\Blue אשמח אם תוכלו להגיד לי איך הנורות האלה ו\או לתת לי המלצות תודה מראש!! עריכה: מומלץ לקרוא מדריך זה: http://www.carsforum.co.il/cars/%D7%9E%D7%92%D7%96%D7%99%D7%9F-%D7%A8%D7%9B%D7%91/126/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9B%D7%99%D7%9D/%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9A-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%95%D7%9F
  7. שלום, יש לי ברכב נורות צהובות ואני רוצה להחליף אותן לנורות לבנות, שמעתי שהנורות של פיליפס טובות אבל יש המון סוגים ואני לא יודע מה אני צריך, אני צריך נורות לבנות (תאורת דרך ואור גבוה כמובן) שלא יהרסו אחרי 3 חודשים ושעוברות טסט ועושות אור לבן למרחק טוב כי הצהובות שיש לי כרגע ממש על הפנים. צירפתי תמונה של הספקי וסוג הנורה שצילמתי מספר הרכב, אשמח להמלצות על נורות מתאימות לתיאור שביקשתי. מצאתי את אלו (למטה) יש למישהו חוות דעת או יודע מה ההבדל ביניהן? PHILIPS X-tremeVision PHILIPS WhiteVision
  8. מישהו יודע איזה נורות קדמיות צריך לניסאן אלמרה 2006, הבנתי שזה H7 אבל לא הבנתי איזה גוון? כמו כן האם 55W זה לאור דרך ו60W זה לאור גבוה? האם כדאי לקנות מחברה אנונימית בלי אבא? נ.ב. אין ברשותי את הספר רכב.
  9. ברשותי רנו מגאן 2 שנת 2008 שנכשלה בטסט על "עוצמת אורות". ניסיתי לעשות לפנסים ליטוש, פוליש ולכה במוסך שמתמחה בין השאר בחידוש פנסים אבל שוב נכשלתי בטסט. הלכתי לחשמלאי רכב והוא אמר שהרפלקטורים שרופים (הם אכן נראים שחרחרים) ומכיוון שזה מבפנים צריך רק להחליף פנסים (עלות של כ-1800 לפני מע"מ בנוסף לכל האלפים שהרכב הזה שאב ממני עד היום). החשמלאי אמר שייתכן ואם נשים נורות שחזקות ב90% ממה שיש עכשיו אצליח לעבור את הטסט (עלות של כ-300 ש"ח), נורות שחזקות רק ב40% וכד' לא יספיקו לפי מצב הפנסים, שאלתי אותו האם נורות כאלה חזקות לא ישרפו מאוד מהר הוא אמר שלא, אבל הוא אמר שהם יגרמו לריפלקטורים להיות שחורים אפילו עוד יותר עם הזמן ובטסט של שנה הבאה הריפלקטורים יהיו כבר כל כך מפוייחים שגם נורות 90% כבר לא יעזרו ובמילא אצטרך להחליף את הפנסים, הוא גם זרק איזה משהו על זה שייתכן ונורות חזקות כאלה ישרפו את החוטים ואז גם צריך להחליף את הפנסים קומפלט. האם אכן הנורות החזקות ב90% הם פיתרון זמני בלבד כי במהלך השנה הם ישחירו כל כך את הרפלקטורים בגלל החום האדיר שלהם כך שכלום כבר לא יעזור? אני מאוד לא רוצה להוציא עוד איזה 2000 ש"ח בנוסף לכל האלפים שהרכב הזה שאב ממני בתקופה האחרונה אבל אם זה רק פיתרון זמני לטווח הקצר של השנה הקרובה נראה שזו האפשרות השפויה היחידה. אשמח לשמוע את דעתכם או מניסיון של מישהו ששם נורות חזקות כאלה לכמה זמן זה "החזיק" באופן שהרכב המשיך לעבור טסט בשנים הבאות?
  10. שלום, הייתי רוצה לקבל חוו"ד ועזרה טכנית בנוגע להחלפה של נורות הקריאה האחוריות במרצדס E200 2015 בנורות אינפרא (אם יש כזו חיה). מדובר במונית ואני רוצה להתקין בה מצלמת רכב פנימית מסיבות של בטיחות (אלו הרבה יותר אפקטיביות בלילה יחד עם תאורת אינפרא). הרעיון הוא שאם אוכל להתקין תאורת קבע כזו תהיה לי גמישות רבה יותר בנוגע לבחירת המצלמה עצמה. אני פונה אליכם כדי לדעת מהוא סוג נורת הקריאה, איך להוציא את היחידה כולה מבלי לגרום לנזק, האם אתם מכירים או יכולים להמליץ על נורת IR מתאימה ואפילו אם הרעיון בכלל נשמע סביר או פחות. תודה
  11. שלום, קיה ריו, עם קודן, איך יודעים אם קשור בקודן, פיוז, משהו במחשב הרכב או סיבה אחרת? האם מומלץ לפנות למוסך מרכזי (הרכב לא באחריות), מוסך רגיל או חשמלאי? תודה, עופרה
  12. החלפתי למנורות לד את כל התאורה הפנימית ברכב, בתא מטען ובלוחית רישוי והרכב עושה בעיות רק עם הלוחית. הוא מדליק אזהרה על זה. מישהו יודע איך לאפס את זה? בינתיים החזרתי ללוחית רישוי את הנורות הרגילות וזה כיבה את האזהרה. סקודה אוקטביה 2015
  13. שלום רב, הנורה נשרפה והגיע הזמן החליפה. הנורה שינה הינה: OSRAM H7 12V 55W ככל הנראה שאני אקנה אחת דומה עכשיו. בכל זאת לעתיד, ההיתי רוצה לקנות נורה מ Ebay. ראיתי שמה נורות ממש בזול. וגם.. ראיתי נורות LED שצורכות פחות ומספקות יותר תאורה. אשמח אם תוכלו לעזור לי בשלושה שאלות פשוטות: * האם אוכל להחליף לתאורת LED? ראיתי שהקונקטור הוא זהה למנורה שלי. * מה ההבדל בין xenon ל halogen ? * האם אפשר להתקין מנורות בעלות גוון כחלכל בארץ? זה חוקי? תודה רבה ושבת שלום.
  14. שלום, יש לי סיאט לאון 2011 איך הגיוני שבספר רכב רשום שהנורות בפנסי ערפל הם נורות H3 אבל בפועל שאני פותח אני מוצא נורות HB4 ? איך זה הגיוני?
  15. שלום לעזורים, בפיג'ו שנת 2000 שלי, 165,000 ק"מ, אוטומטית נדלקו נורות השלג וה-S. הלכתי היום לבדיקה ועלו התוצאות הבאות, אשמח אם תוכלו להגיד לי האם אלו תקלות קריטיות, האם אפשר לנסוע איתם והאם המחיר הוגן: 1. Oil pressure Intermit e signal fault tent fault 2. Sequences Permanent olenoid cal ent fault ve 1 output fault. open circuit. (השגיאות הינן במקור ההדפס בהן התקלות רשומות) המכונאי אמר הראשון מתייחס לחיישן EVM (שאני לא יודע מה זה), חיישן גיר בעיקרון וטיפול שלו זה 1,200 ש"ח כולל מע"מ ועבודה (אך אינו מבטיח שהנורות יפסיקו להבהב אלא רק שתקלה הזו תתוקן, כלומר, שהמחשב לא יראה את קוד התקלה הזה). לגבי התקלה השנייה, הוא אמר שזה דורש שיפוץ גיר אבל לא היה בטוח ולכן איפס את הסורק והתקלה הזו לא הופיעה יותר, הוא אמר שאין צורך להתייחס לתקלה הזו כי ברכבים בשנה כזו זה ידוע שהגיר עושה בעיות והשיפוץ יקר מאוד. מה אתם ממליצים לי לעשות? אני ככה קרוב לקחת אותו למגרש ולחפש משהו אחר כיוון שהפיג'ו לימונית מההתחלה ואני אוכל מרור עליה, 1000 ש"ח פה, 1500 שם וכבר הוצאתי עליה יותר ממה שהיא שווה. תודה רבה רבה לעוזרים.
  16. שלום רב, בפג'ו שנת 2000 שלי החלו להבהב נורות השלג וה-S כל פעם שאני נוסע, אציין כי ההבהוב אינו משפיע על טיב הנסיעה או על ההרגשה הכללית (גיר, העברת הילוכים וכדומה). בנוסף אציין כי הרכב עבר החלפת מדחס לאחרונה (אם זה בכלל קשור). אשמח לעזרה, תודה.
  • תוכן חדש...