Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'עזרה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום! יש לי סיטרואן c4 שנת 2011, אחרי שהרכב נוסע בערך רבע שעה והוא כבר חם, פעם בכמה זמן שאני רוצה להתחיל נסיעה מעצירה נגיד בפקק או ברמזור, הוא נכבה, אני מניע אותו והוא ממשיך לנסוע כרגיל בנוסף פעם בכמה זמן נדלקת מנורת מנוע כתומה ונעלמת עם רוד תקלה P000B. מישהו יודע מה זה יכול להיות? תודה רבההה😁
  2. אני מחפש רכב לצעיר סטודנט/חייל שעושה יומיות לרוב נסיעות יומיות של שעה במצטבר הנסיעה בעיקר בדרך בין עירונית וחלקה בתוך העיר חשבתי בהתחלה על דגמים ספציפים אבל הגעתי למסקנה שזה מגיע בעיקר מהמלצות חברים ופחות המלצות על רקע מקצועי ולכן כרגע אין לי פייבוריט מועדף בגדול אני מחפש רכב סופר מיני/משפחתי קומפקטי עם תיבה אוטומטית או ידנית (לא רובוטי וכו') בתקציב של 25k (יש אופציה לחריגה עד אזור ה30k אבל רק אם זה משהו עם ייתרון משמעותי) הדברים שחשובים לי זה 1. צריכת דלק (באזור 1 ל14) 2. אמינות 3. נוחות בדגש על איכות נסיעה (רוב הזמן אני נוסע לבד) תודה מראש לכל העוזרים והמסייעים😃
  3. שלום לכולם, מתוך רצון לעזור - בעיקר בעורף - אני מזמין את כל מי שצריך (וצריכה) עזרה כלשהיא עם הרכב המשפחתי ואולי תקועים בלי ידע מה לעשות ולמי ללכת לתקן, צרו קשר כדי שאוכל לאבחן, להפנות למוסך הוגן ומקצועי, ובכלל לתת עצה טובה בימים אלה. צמיגים? מצבר? תקלה ברכב? - יש לי הרבה ידע במכונאות, מכיר הרבה אנשי מקצוע ברחבי הארץ, בימים אלה חשוב להיות עם רכב תקין אפילו יותר מתמיד. ניתן לפנות אלי בכל שאלה - 055-883-4410 (עדיף בווצאפ)
  4. היי אהובים מחפשת מערכת לרכב, חשוב לי בעיקר אפשרות לנהל שיחות ברמה גבוהה וללא מלא רעשים, מסך איכותי, שסרטונים או צפייה בלייב לא יתקעו, gps מובנה, חיבור למצלמת רוורס שקיימת, איכות סאונד גבוהה, השימוש הוא בעיקר ספוטיפיי, יוטיוב, צפייה ישירה, וייז, שיקוף מהטלפון. אם אפשר לקבל מידע על הנהיגה בלייב מה טוב.. השאיפה היא להתחבר עם WiFi לטלפון ולגלוש, פחות בעניין של לרכוש סים למרות שזו אופציה.. אני לא צריכה להוריד קבצים וכד׳ הכל אמור להיות מבוסס גלישה, אולי להוריד פלייליסט או שניים מספוטיפיי אבל גם זה לא בטוח שיקרה באידיאל הייתי שמחה מאוד לאפל קאר אבל אין לשנתון שלי לפי מה שהבנתי
  5. יש ברשותי סקודיאק חדשה 10000 ק''מ מתחילת חייה אני מרגיש שבירידות היא נתקעת על הילוך מסוים ולא מעלה, בדרך כלל כשאני על 50 ההילוך הוא בין 5 ל 6 אבל בירידות הוא יכול להישאר על הילוך שלישי כשהטורים על 3000 סל''ד או ליסוע על שמונים וההילוך רביעי במקום שיש/י או שביעי רציתי לדעת אם זה תקלה והאם יש דרך לסדר את זה או שצריך פשוט לתפעל ידני עם מעבירי ההילוכיןם מאחורי ההגה? אשמח לכל תגובה בנושא
  6. יש רכב שמעוניין לקנות בבדיקה שנערכה על ידי המוכר הוא שלח לי טופס בדיקה ונמצא תקלות מה התקלות בעצם ומה העלויות מניסיון
  7. שלום לכולם, יש ברשותי מאזדה CX-5 שנה - סוף 2015 (הדגם עם כפתור ההמברקס). רציתי לדעת אם יש אופציית נעילת דלתות אוטומטית בזמן נסיעה.. רוב המכוניות היום מגיעות עם נעילת דלתות בזמן נסיעה ומשום מה במאזדה אין לי אופציה כזו או שיש ואני לא יודע איך.. בנוסף.. אם ולא קיימת נעילת דלתות בזמן נסיעה האם יש אופציה להתקין דבר כזה ברכב? אשמח לעזרה.. תודה לעונים 🙏🏽
  8. היי. אשמח לעזרה באיך מחשבים עלות של רכב חברה. יש לי 3 נתונים: שווי רכב: 3100 עלות לעובד: 3000 משכורת ברוטו משוערת: 10,000 איך הולך החישוב? מה התורה הנכונה לחשב את זה?
  9. שלום לכולם, הרכב: רנו מגאן 2006, מנוע 1.6, 170 אלף ק"מ נמצאת אצלי למעלה משמונה שנים, ללא תקלות מיוחדות, לפני שבוע עברה תאונה (פגיעה בעמוד), קורת הרוחב התקפלה פנימה ודחפה את הרדיאטור, משכתי את הקורה החוצה, הרכב מניע ונוסע אבל מעלה חום מנוע מעל החצי, אחרי נסיעה קצרה, האם מישהו יכול לעזור לאבחן את הבעיה? החשד שלי שאולי הפגיעה גרמה לחסימה באחד הצינורות של הנוזל קירור (או ברדיאטור), האם יש לי דרך לאבחן את זה בלי ציוד לחץ של המוסך? כמו"כ אם אכן אין סירקולציה של נוזל, האם זה יכול לפגוע במשאבת המים? מציין שמפלס נוזל הקירור במיכל לא יורד וכן המאוורר נדלק, דבר חריג נוסף ששמתי לב אליו, מיד אחרי ההתנעה הטורים עומדים על 1.1 במנוע קר (לפני כן לא היה עובר את ה-1). תודה מראש
  10. ערב טוב לפני כשנה קנינו את הרכב מליסינג שגמרו על הרכב על הגלגלים ועל הכל בערך, במעמד הרכישה מחברת הליסינג הוחלפו 4 גלגלים לסינים חדשים עשיתי כיוון פרונט לוודא שאין בעיה נסנעו בערך שנה עם הגלגלים לא מזמן גילית פאנצ'ר באחד מהם ותוקן, נסענו הרבה איתם צפון דרום מרכז כבישים כאלו ואחרים הגלגלים לא נראים להיט אפילו קצת אכולים למרות שעברה שנה השאלה האם ניתן לדחות את הקניה של הגלגלים או כדי להחליף את כולם כבר? האם הצמיגים הסינים באמת מחזיקים שנה בלבד או שהשימוש בהם היה אגרסיבי מידי
  11. שלום לכולם, מחפש רכב בתקציב של 25-35k. העניין שחשבתי שלאור מצב השוק (ממה שנראה רכבים רבים נמכרים בכמה אלפים טובים מעל המחירון) כבר עדיף ללכת על רכב הרבה יותר זול (שם הרכבים כבר יותר קרובים למחירון) ולשים את היתרה בצד לתיקונים שנקווה שלא יבואו. נראה לכם שיקול נכון? אם זה הכיוון חשבתי על פיאט איבו אוטו' בשנתונים של עד 2014 אשמח לדעתכם גם על כך . תודה רבה לכל המגיבים
  12. טוב לצערי הבCG Honeydew שלי נגמר תכף וכבר זמן מה שהוא לא זמין באמאזון, יש אלטרנטיבות טובות שניתן להזמין? או אפילו מהארץ? מחפש משהו שיהיה טוב למקציף ולא אכפת לי אפילו לקנות משהו בנפרד לדלי
  13. היי , יש לי אאודי ישנה 2013 מנוע 2000, הרכב אצלי שנה ואני מרוצה ממנו יחסית למעט עניין קטן שהייתי צריך להחליף שמן בתדירות גבוה (פעם בחודש - חודש וחצי) לפני 3 חודשים הלכתי לטיפול וביקשתי שיבדוק אם קיימת נזילת שמן, הבדיקה יצאה תקינה ולא היה צורך בתיקונים (הטיפול נעשה במוסך מורשה מוכר ומומלץ) לפני מס' שבועות פרסמתי אותו למכירה, היו מיליון הצעות והכל טוב ויפה שהגענו לבדיקה הסתבר שהוא נתן המון סעיפים לא תקינים לרכב (במנוע - נזילת שמן, שריפת שמן, קורזיה במנוע - תיקוני פח, פגמים) למרות שכתב על כל אלה לא תקין כשהסביר לקונה הרכב הוא אמר לו שהרכב במצב מעולה והבעיה של אכילת שמן היא מוכרת במנועים האלה וברכבים הגרמניים. הקונה אמר שהמנוע שלדה לא תקין ובגלל זה אני מחויב להחזיר לו כסף, למרות שהוסבר לי שהרכב תקין. החזרתי את הכסף על הבדיקה כי לא רציתי להיכנס לפינות והלכתי לבדוק עם שני מוסכים שמתעסקים בזה, שניהם אמרו שהרכב במצב מעולה ושרק מי שלא מבין מסתכל על מה שכתוב כי זה כיסוי תחת. ועדיין כל מי שבא אחר כך לקנות וראה את הבדיקה חטף רגליים קרות. אתמול פנה אליי סוחר ורוצה להביא לי כמעט מחירון על הרכב, מכיוון שלא בא לי להתעסק עם זה יותר הסכמתי. כשהוא שאל על הרכב אמרתי שהוא במצב מצויין למעט שהוא אוכל קצת שמן. הוא לא מעוניין לבדוק את הרכב. האם זוהי בעיה בהצגת הנתונים? הוא יכול לתבוע אותי? האם אני מחוייב להראות לו את הבדיקה? להראות לו את הבדיקה ?
  14. המערכת של פיוניר אצלי פתאום הפסיקה לקרוא את הקבצים של הmp3 בדיסק און קי ,נסיתי 2 אופציות ולא הולך,מה הסיבה? תודה לכולם
  15. היי מה נשמע אני צריך עזרה במציאת מגבר מתאים (חדש או יד שנייה) אני מתכוון להרכיב באוטו החדש שקניתי (אלפא רומיאו גולייטה) -דאבל דין pioneer AVH-Z2050BT עם 3 יציאות -2 רמקולים קדמיים של (6.5) morel virtus 602 300watt 140rms -סאב וופר של pioneer TS-W310s4 1400watt max 400rms *את הרמקולים מאחורה אני משאיר מקוריים עם הטוויטרים המקוריים מחוברים ישירות לדאבל דין ללא מגבר הומלץ לי לקנות מגבר 4 ערוצים חזק מספיק כדי להריץ גם סאב וגם זוג רמקולים קדמיים אבל אני לא מבין באיכות המגברים והחברות ואני די מבולבל בעניין ההספק שאני צריך לכל יציאה במגבר אשמח לעזרה ולהמלצה למגבר אחד בסביבות עד 800 שקל שיריץ את זה באיכות טובה תודה רבה :)
  16. אהלן, אני רוצה להתחיל לעבוד על הרכב שלי, חיפשתי באינטרנט הרבה מאוד ולא הצלחתי למצוא ספר תיקונים או אחזקה (Service manual) בשום מקום האם מישהו יודע או שיש ברשותו ספר כזה לדגם הרכב Hyundai i30 2015 wagon תודה רבה לעוזרים
  17. שלום לכולם! כבר כמה חודשים שאני מתלבט איזה רכב לקנות. אני לא כ"כ בקיא בשוק הרכב והייתי שמח לקבל המלצות על רכב שיענה על כמה צרכים: 1. בגאז' סביר - שאפשר יהיה להכניס לפחות עגלה 2. צריכת דלק 3.בטיחות 4. טיפולים\חלקי חילוף במחיר סביר 5.אמין 6. עד 65,000 ש"ח משנת 2016 והלאה 7. חייב להיות האצ'בק בגלל מצב החנייה בינתיים בדקתי טויטה יאריס (בגאז' קטן מדי) ו -יונדאי i20/i30 אני יחסית גמיש ככה שאם רכב הוא שנה פחות או טיפה יותר יקר אבל מומלץ אשמח לשמוע גם. על איזה עוד רכבים מומלץ להסתכל?
  18. שלום, כמה נורות הפסיקו לעבוד לי, נורה אחת של בלם (נורה שמאלית) נשרפה, (ואין בחנות כזו נורה בינתיים) נורה עליונה של בלם ונורה שמאלית ראשית הפסיקו לעבוד, והם לא שרופים וגם נורות חדשות לא עזרו. בדקתי את כל הנתיכים שקשורים איכשהו לתאורה, הכל שלם. מה עושים?? תודה רבה !
  19. היי, לאחרונה רכשתי סיאט איביזה 2011 דגם ספורט, ובעל הרכב הקודם אמר כמה מילים על המערכת הנוכחית באוטו. לפי דבריו, הוא החליף טוויטרים וקומפוננטים לרכב, אך אני לא מרוצה מהסאונד הנוכחי. רציתי לשאול כמה תעלה לי מערכת שלמה לאוטו (רדיו דיסק "טוב" כולל חיבור בלוטוס, סאב, מגבר, טוויטרים וקומפוננטים וכל זה כולל התקנה) כרגע יש כבל עבה בבגאז', שבעל הרכב המליץ לא להוריד אותו כי הוא טוב למערכת או משהו כזה (במידה ובאמת רלוונטי, אצרף בתגובות את התמונה של הכבל) אם יש אשכול כזה שנפתח ועזרו לו אשמח לקבל קישור אליו, לא מצאתי אחד כזה. (פיצול המחירים של החלקים יתקבל בברכה, מכיוון שאתקין את הדברים בהדרגתיות, לדוגמה אתחיל מהרדיו דיסק סאב ומגבר, והתקציב שלי לחלקים האלו הוא בסביבות 1500 שקל) תודה רבה לעוזרים !
  20. שלום לכולם, קצת ארך אבל ממש אשמח לעזרה!! מחפש גרניק נייד לשטיפת הרכב כי אין לי גישה לנק' חשמל ומים מאוד מבולבל ומתלבט בין הוורקס( שיש בארץ)( עם בערך 24 באר) לבין הג'מי ( בין 20 ל22 באר )לבין הדגם של קרשר שיש לו לחץ של 110 באר אבל עולה 1500 בערך, השאלה היא האם השניים האחרים( וורקס וג'ימי)באמת עוזרים בשטיפה של הרכב? ןאיך הם מבחינת הקצפה אם אקנה שמפו שאמור להקציף במידה ושוטף אחת לחודש. והאם יש הבדל מורגש בעבודה בין הג' ימי לוורקס מבחינת עוצמה איכות וכו'. אם יש מישהו מבאר שבע שמוכן שאגיע לראות איך המוצר והלתרשם איך הוא עובד תודה מראש לעונים.
  21. אני רוצה להחליף רמקולים בסיריון שלי כרגע הכל עבובד אבל אני רוצה לשדרג. איזה גודל להזמין? צריך מתאמים? צריך כלים מיוחדים? המלצות על משהו זול וטוב? הזמנתי רדיו פשוט עם בלוטות' אבל חושב לשדרג למסך עם מצלמת רוורס. המלצות? תודה
  22. שלום, קניתי לאחרונה מערכת מולטימדיה סינית מסוג 7021g. המערכת כוללת מקלט gps את תוכנת הניווט מתקינים בכרטיס זיכרון שיושב בסלוט מיועד. התקנתי את ה-primo האהובה עלי. הבעיה היא שכל פעם שהמערכת מופעלת בזמן התנעת המנוע, גם תוכנת ה-primo עולה ומתעקשת לנווט ליעד האחרון שנקבע, למרות שאושרה ההגעה ליעד וכיבוי בנסיעה הקודמת. זה שהיא פועלת ברקע אומר שאני נאלץ לשמוע את פקודות הניווט גם אם אינני מעוניין בזה. כדי להמנע מכך, אני חייב להכנס ל-primo לאחר כל התנעה ולבצע כיבוי של ה-primo, או להוציא את כרטיס הזיכרון. השאלה שלי, מה ניתן לעשות כדי למנוע מהפרימו מלנווט בכל התנעה. אגב המכשיר נהדר ושווה כל שקל, למי שמעוניין במכשיר כזה בפחות מ-300₪.
  23. שלום לכולם אשמח לעזרתכם ברכישת רכב מיד 2 ברצוני לקנות רכב מיד 2. הדרישות: תיבת הילוכים אוטומטית שנים 2011-2014 מחיר 9000-22000₪ אמינות שתהיה טובה, לא בהכרח מצויינת אך לא גרועה. רכב נוח חסכוני עד 150,000 ק"מ עד יד שלישית בלבד ועכשיו השאלות: 1. האם 150,000 קמ לדעתכם נחשב הרבה לרכב מהסטנדרטים שציינתי? 2. האם תיבת הילוכים רובוטית תקפה גם לרישיון אוטומטי והאם כדאי לקנות? 3. אשמח שתמליצו לי על רכב מתוך הרשימה- סיטרואן C אליזה שברולט קרוז פיג'ו 301 פורד פוקוס סטיישן/סדאן MG 350 סיטרואן C4 רנו פלואנס פיג'ו 3008 שברולט סוניק פיג'ו 508 אופל אסטרה אופל אינסגניה *או אם יש הצעות לרכב אחר בסטנדרטים אשמח!* 4. באיזה רכב הייתם בוחרים מהרשימה/רכב להמלצתכם בסטנדרטים ולמה? תודה
  24. ב"ה שלום חברים, המתג לא עובד ביכלל, גם לא המתג מדלת הנהג, מה יכול להיות? מישהו יכול לתת לי את המקט של המתג הבודד בדלת מימין לנהג?
  • תוכן חדש...