Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מוסך מורשה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 21 תוצאות

1. אמא שלי היום לקחה את הסוזוקי קרוסאובר שלה לטיפול 80,000 (למרות שבקילומטר היא על 52), היא ממשיכה לטפל במוסך מורשה כי רק עליהם היא סומכת. מה דעתכם על המחיר ששילמה?
  2. שלום רב, טיפלתי השבוע ברכב הפיקנטו 2012 המסכן שלי במוסך מורשה, הגיל של הרכב מצדיק טיפול 120, אבל בפועל הנסועה היא 60, לכן בחרנו טיפול 90 שהיה אמור לעלות סביב 1000 ש"ח. במהלך היום התקשרו להגיד שבולם הזעזועים באחד הצדדים מאחורה נוזל ושצריך להחליף בשני הצדדים, ואמרו שהטיפול יעלה כ 5000 ש"ח, לאחר דין ודברים וחלקים חלופיים המחיר יצא 4000 ש"ח. הרכב נוסע פעם בשבוע לעבודה ופעם בשלושה שבועות בערך למשפחה בצפון ככה שטיפול כזה יקר משבש את כל חישובי הכדאיות של החזקת הרכב מבחינתי. צירפתי את דף הטיפול, כמה היה עולה לי טיפול דומה במוסך שאינו מורשה(עלות לשעת עבודה, עלות חלפים, איכות הטיפול)? האם יש מוסך מומלץ באיזור גבעתיים/רמת-גן/תל-אביב שיכאיב לי פחות בארנק?
  3. שלום לכל העונים. לפני כשבועיים התייעצתי כאן בנוגע לבעיה שנוצרה אצלי ברכב. בקצרה, הסיפור היה שהתעוררו בעיות בנסיעה לאחר שהרכב ברשותי כעשרה חודשים- השהייה כשנותנים גז, השתנקות מהמנוע וכושר סחיבה עצל. פניתי אל המוסך הקבוע שלי והסברתי מה שאני מרגישה בנסיעה. זה הוא מוסך מורשה של אופל, מוסך בו טיפלתי במשך שנים ברכב הקודם שלי ולעניות דעתי היה מוסך אמין. לא זול בכלל, אבל אמין. בעל המוסך אמר לי שקודם כל הם יבדקו את הדברים הרגילים- שמן, פילטר שמן ופילטר אוויר ופלגים. לאחר מכן יעשו נסיעה ויבדקו את הרכב. קטונתי ואיני מכונאית ומכיוון וזו פעם ראשונה שיש לי רכב כזה חדיש, אמרתי אוקי. העלו את הרכב על ליפט. לאחר שעה וקצת בא הבעלים ואמר לי שהפלגים שלי שרופים לגמרי וכנראה שזו הסיבה לבעיה. אמרתי לו שהוא מבין יותר ממני ואשמח שיטפלו בזה. כעבור עוד שעה פלוס, החליפו פילטר שמן ופילור אוויר, פלגים, שמן מנוע ואף ניקו את המצערת לדבריהם. הבעלים נסע על הרכב ואמר שהכל תקין והרכב נוסע מעולה. שאלתי אם נפתרו הרעידות שהיו בעמידה ובזמן נסיעה וכל שאר הבעיות, אמר שכן. שילמתי להם כאלפיים שקלים (וזה עוד אחרי הנחה שעשה לי) ונסעתי הביתה, שזה מרחק של כעשר דקות נסיעה מהמוסך. בדרך הביתה חשתי כי ההשהייה שיש עדיין קיימת ועדיין יש רעד. אמרתי לעצמי שאולי אני כבר מדמיינת ובלעתי את זה. עבר הסופ"ש וכמעט ולא נסעתי על הרכב. ביום ראשון נסעתי לעבודה. נסיעה של שעה. ושמתי לב כי לא רק שקיימות כל הבעיות גם התווסף רעש של כמו יציאת אוויר חזקה בכל פעם שנותנים גז חזק. חשבתי ששוב אני מדמיינת... הרי אמרו לי בעבר כבר שאני מדמיינת דברים עם הרכב הקודם שלי. אז בלעתי את הגלולה המרה כמו שאומרים והמשכתי לנסוע. עבר עוד יום ועוד יום, ומיום ליום הרעש החמיר. כאן נכנס הפורום לפעולה. העלתי פה את הסיפור וכמעט כולם ייעצו לי לפנות ישר למוסך יבואן, כי הרי הרכב שלי תחת אחריות עד נובמבר. אני לא מבינה בדברים כאלה ולא ידעתי שהחלפת שמנים וכדומה הם גם תחת אחריות יצרן. המליצו לי על כמה מוסכים מורשים. הפעם הגדלתי ראש ואף חיפשתי המלצות על כולם. לבסוף בחרתי באחד מהמומלצים, במוסך מורשה פיג'ו בחדרה, שזה חצי שעה נסיעה מהבית שלי. התקשרתי אליהם ושוחחתי עם מנהל השירות שם. הוא היה דיי אדיב והקשיב לכל הסיפור שסיפרתי לו. אמר לי שאנשים נוטים לחסוך בכסף ולא מגיעים למוסך יבואן כי השעות עבודה והחלקים שם יותר יקרים, אבל חשוב להבין שעם רכבים חדשים עדיף להגיע למוסך יבואן כי רק שם מבינים ברכב שרכשת. מיותר לציין שהרכב עצמו עשה רק 30 אלף קילומטר והוא נרכש מבעלים פרטיים שעשה עליו רק 20 אלף קילומטר. הרכב גם עבר בדיקת מכון שמצא בעיה רק בממיר והבעלים הקודמים אף לקח והחליף וטיפל בבעיה במוסך מורשה של פיג'ו במודיעין לפני שרכשנו אותו ממנו. אז לקחתי יום חופש מהעבודה, כבר השני במספר מאז שהתחילו הבעיות, ונסעתי למוסך המורשה פיג'ו בחדרה. קיבלו אותי באדיבות ואף ציינו בפניי שיש ריקול על הפלגים של הרכב שלי. שאלתי מדוע לא יצרו איתי קשר בנושא וענו לי שאני לא רשומה שם אחרי ההעברת הבעלות. מכיוון ואני בחורה מסודרת, אף הבאתי עימי את כל הטפסים של שני טיפולי השמנים שעשו לי בעשרה חודשים מאז הרכב ברשותי. בנוסף, במערכת שלהם היה מצויין גם הטיפול שעשה הבעלים הקודמים. כעבור שעה הגיע אליי מנהל העבודה של המוסך ואמר לי שהמוסך בו טיפלתי לא סגר את מערכת הטורבו של הרכב ולכן יצא אוויר ולכן היה רעש. בנוסף אמר שהחליפו לי לפלגים החדשים של היצרן וביקש שאבוא איתו לסיבוב. עשינו סיבוב בתוך איזור תעשיה עמוס מאוד, כך שכמעט ולא יכולנו לעשות נסיעה מהירה כדי לבדוק את הכל. הוא אמר שהכל נראה בסדר. שאלתי אותו למה עדיין יש את הרעש וההשהייה שאני מרגישה בהילוכים הראשונים, אמר שזה דבר רגיל ברכב הזה ושהכל נראה ומרגיש לו בסדר. בנוסף אמר, שבגלל שעד עכשיו לא נדלקה נורה ברכב, הם לא מצאו בבדיקת מחשב שלהם שום בעיה. חזרנו למוסך, אמרו שהכל היה תחת האחריות יצרן והריקול של היבואן ושאני לא צריכה לשלם. המנהל עבודה אמר לי שאין לי למה לחזור או עד הטיפול הבא או עד שתדלק נורה במנוע. נסעתי הביתה. עברו כמה ימים ושמתי לב בזמן הזה שהחווית נהיגה עם הרכב עדיין לא חזרה לעצמה. עדיין יש רעד (לא חזק כמו בהתחלה אבל קיים), עדיין יש השתנקות קלה והשהייה. אבל זכרתי מה אמר לי המנהל עבודה במוסך היבואן והתעלמתי. עברו עוד כמה ימים ובזמן הזה אפילו קנו לי בהפתעה מערכת אנדרואיד לרכב ומצלמת דרך... פינקו אותי. יום למחרת כל ההתקנה, התקשרה מנהלת שביעות הרצון של המוסך יבואן בו הייתי. שאלה אותי איך הרכב. הייתי ישירה וכנה ושיתפתי אותה. אמרה שהיא בודקת מול מנהל העבודה והמנהל שירות ותחזור אליי. לאחר חצי שעה התקשרה שוב ואמרה שהם בדקו את הכל וראו שהבעלים הקודמים החליף במוסך מורשה פיג'ו איזה ממיר במנוע וגם שעשיתי במוסך אחר טיפול ושאולי יש בעיה עמוקה יותר ושאני צריכה להגיע כדי שיפתחו ויבדקו יותר לעומק. שאלתי אותה למה לא עשו את זה כשהייתי אצלהם, אז אמרה שהם לא ראו את כל זה. אמרתי לה שזה שקר ואפילו הם אלו שאמרו לי ושיקפו לי את הכל. אמרה שאם אני רוצה לפתור את הכל אז עליי להגיע. לצערי נאלצתי לקחת שוב יום חופש מהעבודה והגעתי אליהם. זה היה לפני יומיים. אחרי כמעט 3 שעות בא אליי המנהל שירות והכניס אותי למשרד שלו. אמר לי שהם בדקו את המנוע. העבירו אוויר מהבוכנות ועוד כל מיני דברים שנשמעו לי כמו סינית... ואז אמר שיש בעיה בצילינדר מספר 2 שהאוויר דרכו לא עובר ולכן יש לי את כל הבעיה. אמר שהרעידות וההשתנקות לא רגילות לרכב הזה ושצריך להחליף מנוע. חטפתי חום. נחנקתי. אמרתי לו "מה מנוע? מנוע חדש? הרכב חדש! רק בן שנתיים וחצי! עשה רק 30 אלף קילומטר! ואיך אתם פעם אחת אומרים ככה ופעם אחרת אומרים משהו הפוך?". התחיל לסבן אותי, לנסות להסביר לי שבפעם הראשונה הם לא פתחו את המנוע כי המחשב שלהם אמר שאין בעיה בכלל. ואז בא הבוקס הגדול- אמר שזה לא במסגרת האחריות! התחלתי להעלות את הטונים שלי ואמרתי לו- מההההה? למה לא במסגרת האחריות? אמר לי- בגלל שעשית טיפול שמנים וכדומה במוסך לא של פיג'ו, כנראה שזה מה שעשה את הנזק כי הם כנראה השתמשו בשמן לא לפי היבואן והחברה שהיבואן דורש אז המנוע יצא מהאחריות. אמרתי לו - איך לא באחריות? הרי טיפלתם לי ברכב במסגרת האחריות בפעם הראשונה??? אמר לי- זה היה לפי הריקול של היבואן על הפלגים אז לא קשור לאחריות. אמר לי שאין מה לעשות וזה הפיתרון היחיד. התחלתי לבכות. אני עדיין משלמת על הרכב הזה. יש לי עוד שלוש וחצי שנים לשלם עליו! שאל אותי מה אני רוצה לעשות? אני הייתי כבר עייפה, גמורה. הרגשתי כאילו רמסו אותי ושברו אותי. אמר שיש שתי אפשרויות- או מנוע משומש שעשה יותר קילומטראז מהמנוע הקיים שלי. עד 60 אלף קילומטר. או מנוע חדש מהניילונים. על המשומש כולל עבודה אצטרך לשלם 13 אלף שקל! על החדש כולל הכל אצטרך לשלם- 40 אלף שקל! אמר גם שאם ימצאו לנכון שאפשר כן לתקן ולהחליף את החלק וזה יעלה זול יותר ממנוע משומש אז יציינו זאת בפניי ואני אחליט מה לעשות. אמר שלא ממליץ כי עדיף מנוע שלא עבדו עליו או פתחו אותו. אמר שהם צריכים אישור להתחיל לבדוק את כל האופציות ולחפש את כל מה שצריך ורק אז יתנו לי להחליט כשיחזרו אליי. אמר שהרכב ייאלץ להישאר לפחות שבוע. בלי כוחות, אחרי שגם הבנתי שעד כה שעות העבודה כבר עולות לי כאלפיים שקלים, עם בכי רב, נתתי אישור שיבדקו מה שצריך. השארתי את הרכב, לקחתי מאחותי הקטנה את הרכב הישן שלה ובכיתי כבר יומיים... כולם מסביבי אומרים לי- איך במוסך שלך לא אמרו לך שיש לך אחריות ושלחו אותך למוסך יבואן? או שאומרים- איך עובדים עלייך ככה? איך מסבנים אותך? ואני... אני עשיתי כל מה שכולם המליצו לי. הייתי אומנם תמימה כי יש לי חוסר ניסיון בנושא רכבים חדשים עם אחריות, אבל אני מרגישה שכל מקום פשוט רומס אותי. אני אם חד הורית, חיה משקל לשקל. בעבודה אני על חבל דק בגלל החיסורים... ועכשיו... עכשיו אני צריכה למצוא כסף שאין לי. עדכון נוסף, שוחחתי עם הבעלים של המוסך הישן שלי. אמר שהוא לא אחראי לכלום ושעשיתי טעות שלא באתי ישר אליו ועכשיו לא יכול לעזור לי. התייעצתי עם עורכת דין שגם אמרה לי שלצערה הרב אין לי תיק שיזכה וזה סתם יגבה ממני הרבה כסף וזמן יקר. אשמח לדעת מה דעתכם... תודה לעונים וסליחה על האריכות.
  4. שלום, האם ניתן לקבל המלצה למוסך שמתמחה בטיפול בסובארו? הרכב שלי הוא מדגם אימפרזה 2006 מנוע 1597 ועברתי לא מזמן לגור בקריית טבעון. נורת אזהרת מנוע נדלקה לאחרונה ואני לא רוצה להזניח. האם הכרחי מוסך מורשה או שגם מוסך רגיל יכול לאבחן את התקלה?
  5. שלום, יש לי פיאט 500 POP והיום עשיתי לה טיפול 30,000 במוסך מורשה . 1. המוסכניק שכח לדווח בדף לפקידה שעשה החלפת מצתים ואז הפקידה בדקה איתו ואמר שכן ביצע את ההחלפה. האם ישנה דרך פשוטה לבדוק אצל מישהו (או אני אבדוק) אם החליף מצתים? 2. בנוסף, הוא היה אמור להחליף לי רפידות בלמים למרות שרכשתי את הרכב חדש באוגוסט 2015. אמר שהרפידות 40% שחיקה. איך אדע שהחליף 4 רפידות בלמים שבסט, כי כשביקשתי לראות ראיתי רק 2 רפידות מפורקות. האם באמת בשנתיים וחצי הרפידות יהיו שחוקות 40%? תודה על מענה
  6. הי, קניתי פורד s-max בן 5 שטופל עד היום במוסך "אדיב" בירושלים (מוסך מרכזי של פורד) אני עובד ברעננה ומתלבט אם להמשיך לטפל במוסך מורשה ("עד רעננה") או במוסך שצמוד לעבודה שלי ("מוסך היצירה") שהוא לא מורשה אבל עד היום הנסיון שלי איתו היה די טוב (הוא מטפל ביאריס שנת 2002 שלי) הרכב כמובן כבר לא באחריות (בן 5 כפי שכתבתי) יש לי (קיבלתי ממוסך אדיב) פירוט של כל הטיפולים שהרכב עבר והחלקים שהוחלפו. אז אשמח אם מומחי הפורום יוכלו לומר לי: א. עקרונית האם יש עניין לטפל דווקא במוסך מורשה? ב. ספציפית - למישהו יש נסיון עם מוסך עד רעננה? (ו/או עם מוסך היצירה ברעננה?) ג. עוד משהו להוסיף? תודה רבה!
  7. ערב טוב. לסבא שלי יש טויוטה קאמרי שנת 2006, אחרי נסיעה קצרה שלי גיליתי יותר מידי דברים שמעצבנים אותי ושלא מטופלים במוסך הנוכחי שלו לשביעות רצוני (מורשה טויוטה במת"ת) בין אם באשמתו ובין אם באשמתם, על כן אני מחפש המלצה למוסך טוב (מבחינתי טוב = מקצועי וישר) באיזור חיפה. אין צורך שהמוסך יהיה מורשה טויוטה אבל כן רצוי כזה שמכיר את הרכבים ואת השטיקים שלהם (אם בכלל יש בהם כאלה) ושאני אוכל לשלוח אותו לשם בראש שקט ובידיעה שהעבודה תבוצע על הצד הטוב ביותר ושלא ינסו לעשוק אותו. חשבתי גם על הכנופיה אבל מכיוון שמדובר על סבא שלי זה יעורר ישר רתיעה (מדובר כרגע על משהו יחסית גדול, בעתיד אני כן אנסה למשוך לכיוון הזה בדברים יותר קטנים). תודה רבה. נ.ב. עשיתי חיפוש בפורום, חיפוש בשרשור חוות דעת ואפילו בין בעלי המקצוע והמידע שם נראה לי קצת דל ולא ממש פעיל אז החלטתי לפתוח שרשור
  8. שלום רב, רכשתי סוזוקי אלטו והייתי מעוניין לקבל חוות דעת על מוסכים מורשים בבאר שבע. הבנתי שיש 2 אשמח אם למישהו יצא לטפל אצל אחד מהם ויכול להמליץ או לא להמליץ מסיבות אלו או אחרות. תודה רבה ואחלה יום.
  9. אתחיל ואומר שזמן הקריאה הממוצע לטקסט זה היינו כשש דקות, אך אם רכבך, עליו שילמת עשרות או מאות אלפי שקלים, חשוב לך אני מאמין כי כדאי שתקרא. חווית שירות מתחת לכל ביקורת במוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה (מוסך מורשה הונדה) בתאריך 20/11/2016 הכנסתי את רכבי, הונדה סיוויק האצ'בק שנת ייצור 2011 למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, עקב תאונת דרכים בה הייתי מעורב עם רכבי. בתאריך 23/11/2016 קיבלתי טלפון ממוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה אשר בישר לי שרכבי מוכן ואני מוזמן להגיע לקחת אותו. הגעתי לקחת את רכבי בסוף אותו היום, הסדרתי את התשלום, ביקשתי העתק של רשימת החלקים שהוחלפו, קבלה ויצאתי לדרכי הביתה. כאשר הגעתי לביתי שמתי לב שלוחית הרישוי ומסגרתה לא הוחלפו, בדקתי בהעתק של רשימת החלפים שהוחלפו ושמתי לב שזאת למרות שחויבתי בגין חלקים אלו. החלטתי שאגיע יום למחרת על מנת לבדוק את פשר העניין ולבקש שהחלקים הנ"ל יוחלפו, יום למחרת ה24/11/2016 בבוקר כאשר תנאי התאורה היו מיטביים (מכיוון שקיבלתי את רכבי בחזרה יום קודם לכן קצת אחרי השעה 16:00 וכבר היה די חשוך), ניגשתי לרכבי לפני הנסיעה למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה על מנת לבדוק את העבודה שעשו לרכבי, ולתדהמתי, שמתי לב שחלקים משמעותיים נוספים לא הוחלפו, כגון, "ספוילר תחתון", "קישוט גלגל קדמי ימין", "גריל קדמי" לוחית הרישוי ומסגרתה (כפי שכבר ציינתי לפני), עלות חלקים אלו עפ"י החשבונית שברשותי מסתכמת בכמעט 3600 ש"ח לא כולל מע"מ. חזרתי עם בת זוגתי תכף ומיד למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, נכנסתי לאיש השרות ששחרר את רכבי ביום לפני וביקשתי ממנו לצאת איתי לרכבי החוצה, יצאנו לרכבי ושאלתי את איש השרות האם לוחית הרישוי ומסגרתה הוחלפו ? הוא אמר שהוא יקרא למנהל מחלקת הפחחות שהוא איש המקצוע, עניתי שאין בעיה והמתנתי, הגיע מנהל מחלקת הפחחות, ושאלתי אותו האם לוחית הרישוי ומסגרתה הוחלפו הוא ענה לי לא, לאחר מכן שאלתי האם ה"ספוילר תחתון" הוחלף הוא ביקש שאחכה רגע וקרא לעובד שעבד על רכבי, כאשר נשאל העובד הוא ענה החלק לא הוחלף כי עשיתי את מה שטוב לרכב, היית צריך לראות את החלק שהביאו לי, בוא תראה את החלק שהביאו לי. אז שאלתי, מדוע חויבתי על החלק למרות שהוא לא הוחלף ? לאחר מכן, שאלתי האם "קישוט גלגל קדמי ימין" הוחלף ? התשובה הייתה לא, אבל הוא נצבע. כאשר הראיתי לשניהם את הפגיעות מהתאונה הם חזרו בהם. לאחר מכן שאלתי על ה"גריל קדמי", מנהל מחלקת הפחחות טען תחילה שהחלק הנ"ל לא מוזכר כלל בחשבונית, וה"גריל קדמי" זאת בכלל הרשת למטה (ז"א חלק שונה לגמרי מהחלק שעליו דובר באותו הרגע), כאשר שאלתי אותו אם הוא מעוניין שארשום את מק"ט החלק באינטרנט ואראה לו שאכן מדובר בחלק שעליו אני מדבר, הוא פתאום ענה אה אני אסביר לך מה קרה, הוא (העובד) עבד לפי מה שהוא ראה בעין והחשבונית הוציאו לך עפ"י הדוח שמאי. גם מנהל מחלקת הפחחות וגם העובד שלו ביקשו שאכניס את הרכב לשעה והם ייתקנו לי את כל מה שאמרתי, אמרתי שאיני מוכן ואני דורש שהחלקים עליהם חויבתי יוחלפו ! מנהל מחלקת הפחחות ביקש שאגיע בתחילת שבוע והכל יסודר. חזרתי בתאריך 27/11/2016 למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה ומנהל מחלקת הפחחות ביקש שאשאיר את הרכב, אמרתי לו שאני זקוק לרכב והוא ענה אוקיי אז תגיע ביום שיש לך זמן, קבענו ליום חמישי. הגעתי ביום חמישי ה 01/12/2016 שוב למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, וביקשתי לראות את החלקים שהוזמנו, מנהל מחלקת הפחחות הראה לי רכב שהיה גם כן במחלקת הפחחות, כאשר החלקים שעליו ברמה פחותה מהחלקים אשר היו מורכבים על רכבי, מנהל מחלקת הפחחות הציע לי לא להחליף וגם אני חשבתי שבמצב כזה עדיף לא להחליף, הציע לי להגיע ב"יום יפה" (מכיוון שאותו היום היה גשום במיוחד) ושהוא יסדר את כל מה שאבקש, אמרתי שבסדר, והתכוונתי לחזור ביום שמשי יותר. באותו סוף השבוע הלכתי להתייעצות בנושא, וכאשר עברנו על רשימת החלקים בחשבונית הוארו עיניי לדברים נוספים, "קישוט גלגל קדמי ימין" עפ"י החשבונית היה אמור להיות בכלל מוחלף לחדש ולא משומש/מחודש או צבוע, ה"תומכים הקדמיים" גם כן היו אמורים להיות מוחלפים לחדשים, אך גם הם לא הוחלפו, כל החלקים שעליהם דיברתי תחילה, תפסים ועוד. שלמרות שכל אלו לא הוחלפו, בחשבונית אכן חויבתי עליהם. בתאריך 05/12/16, חזרתי שוב יחד עם בת זוגתי למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה, הגעתי למחלקת הפחחות מנהל מחלקת הפחחות לא היה שם, ביקשתי שיקראו לו ונענתי בתשובה הוא לא פה תבוא אח"כ. דרשתי מנהל יותר גבוה ממנו ונענתי אין מנהל, תבוא אח"כ. נכנסתי לאולם השירות וביקשתי את המנהל, הפנו אותי למנהלת קשרי לקוחות, שאלתי כיצד זה הגיוני שחויבתי על חלקים שלא הוחלפו, מנהלת קשרי הלקוחות או מישהו אחר כלל לא ידעו על המקרה, הם הוציאו את החשבונית שלי וקראו למנהל מחלקת הפחחות, מנהל מחלקת הפחחות הגיע ונשאל האם החלקים המסומנים בחשבונית שאצלי הוחלפו, לפתע, מנהל מחלקת הפחחות שינה את גרסתו ואמר שהכל הוחלף, הבנתי כבר שהשקרים פה לא יפסקו, אמרתי שניפגש בבית המשפט והלכתי לדרכי. באותו היום לאחר שעות בודדות מנהלת קשרי לקוחות התקשרה אליי וביקשה שאגיע לשיחה איתה ועם מנהל מחלקת הפחחות וננסה להגיע לעמק השווה, אמרתי למנהלת קשרי לקוחות שאחשוב על זה ואחזיר לה תשובה, יום למחרת ה 06/12/16 התקשרתי למנהלת קשרי לקוחות ואמרתי שאני אגיע לפגישה רק אם מנהל המוסך יהיה נוכח בפגישה. לבסוף, סגרנו כי הפגישה תתקיים ביום שישי ה 09/12/2016, הגענו לפגישה עם מנהל מחלקת הפחחות ומנהל המוסך בתאריך 09/12/2016, אני ואבי, מנהל מחלקת הפחחות שוב שינה את גרסתו טען שרק שני חלקים מתוך הרשימה לא הוחלפו, לוחית הרישוי, וה"ספוילר תחתון" מאותה הטענה שהועלתה בפניי בתחילה שהחלק שהם קיבלו היה ברמה פחותה מהחלק שלי, אנחנו מצדנו טענו הרשום למעלה, מנהל המוסך שאל אם הרכב נמצא במקום וביקש שנצא לרכב. יצאנו לרכב והראיתי לו את טענותי לאחר שיחה קצרה מנהל המוסך הציע פתרון להכניס את הרכב אליהם ולהשאיר לתיקון או לחילופין לעמוד ליד הרכב בזמן התיקון מכיוון שאיבדתי את אמונתי בהם, ושכל החלקים שאמרתי יוחלפו ויתוקנו לשביעות רצוני. אמרנו שאנו צריכים לחשוב על זה ושנחזיר תשובה ביום ראשון. ביום ראשון ה 11/12/16 התקשרתי למנהלת קשרי לקוחות ואמרתי לה שחשבנו על זה ואנחנו מסכימים להכניס את הרכב אליהם ולעמוד ליד הרכב במהלך כל התיקון, אבל, אני דורש תחילה לשלוח לה רשימה של כל החלקים שאני דורש שיוחלפו ושתאשר לי אותה וכי החלקים שהיו אמורים להיות מוחלפים בחדשים יהיו סגורים הרמטית בניילון עם מק"ט כפי שמגיעים מהיצרן כאשר אגיע לתיקון. כמו כן, הסברתי למנהלת קשרי לקוחות שאינני מבקש שום דבר מעבר למה שמגיע לי ועליו שילמתי עפ"י חוק. מנהלת קשרי לקוחות אמרה שתבדוק זאת עם מנהל המוסך ותחזור אליי. לאחר מכן, באותו היום מנהלת קשרי לקוחות חזרה אליי ואמרה שמנהל המוסך אישר את ההחלפה של כל החלקים ששלחתי לה וכמו כן החלקים החדשים אכן יהיו סגורים הרמטית כפי שביקשתי. הסכמתי לכך, ומנהלת קשרי לקוחות אמרה שהיא תדאג שהכל יוזמן וכאשר החלקים יגיעו יתאמו איתי הגעה. כשבוע לאחר מכן ביום ראשון ה18/12/2016 קיבלתי שיחת טלפון ממנהלת קשרי לקוחות, אשר בישרה לי שכל החלקים הגיעו והכל מוכן בדיוק כפי שביקשתי ושאלה מתי אוכל להגיע, אמרתי שאגיע ביום שלישי ה 20/12/2016 בשעה 10:00 הסכמנו וסיימנו את השיחה, הגעתי (פעם שישית) כפי שסגרנו ביום שלישי ה20/12/2016, כאשר הגעתי למוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה לצורך סיום הפרשה, ביקשתי תחילה לראות את החלקים, מנהל מחלקת הפחחות הראה לי את ה"קישוט גלגל קדמי ימין" שהיה אמור להיות חדש, החלק כמובן לא היה חדש, אלא צבוע (למרות שחלק זה מתאים לכל הרכבים מהדגם שלי ללא תלות בצבע הרכב, כך שאין צורך לצבוע אותו). שאלתי את מנהל מחלקת הפחחות האם החלק חדש ונענתי שכן, הבנתי כי מסכת השקרים לא תסתיים ואני לא אקבל את השרות המגיע לי והחלקים עליהם חויבתי, מנהל מחלקת הפחחות התקשר למנהל המוסך ולאחר מכן שאלתי האם מנהל המוסך מגיע ? מנהל מחלקת הפחחות ענה לי שלא, התקשרתי למנהלת קשרי לקוחות אך שיחתי לא נענתה לכן, הסתובבתי והלכתי. רכבי היה מטופל תמיד במוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה אם בטיפולים שוטפים ואם בתקלות או עבודות שונות על מנת לקבל את הטיפול המקצועי ועפ"י דרישות היצרן לרכבי אשר אותו רכשתי ממיטב כספי, אך אמונתי במוסך נמוגה לאחר המקרה הנ"ל, המוסך הוא מוסך מורשה מטעם היבואן ואם שם רכבי אינו מקבל את השירות המיטבי, היכן כן ? אוסיף ואגיד שאני מאוד מרוצה מהרכב עצמו, אך מכיוון שזה השירות שקיבלתי במוסך "ארז פרטיות בע"מ" בחיפה והוא גם המוסך המורשה היחיד באזורי, לא אחזור להונדה יותר בוודאות.
  10. מי מהמוסכים המורשים מומלץ? הרכב שלי באחריות עדיין, צריך לעשות משהו מיוחד, או פשוט להזמין תור ולהופיע? הם יידעו שהרכב באחריות? אני צריך שיעדכנו לי את מע' ההפעלה של המערכת ברכב. מקריאה ברשת הבנתי שזה אמור לסדר באג שיש בקריאת כרטיסי SD שמציק לי (או יתנו לי אישור לעשות את זה לבד).
  11. שלום חברים. תוכלו בבקשה להמליץ על מוסך מאזדה מורשה באיזור בקעת אונו? אתר מאזדה כיוון אותי למוסך פוזנר ביהוד, ולמוסך שי לי באור יהודה. אני רואה ששניהם מציעים טיפול תקופתי ב-550 שקלים (אמיתי?) מהניסיון שלכם, איזה מהמוסכים האלה יותר מקצועי? איזה עדיף? אשמח לשמוע חוויות/המלצות בעד/נגד... וגם המלצות על מוסכים מורשים אחרים באיזור בקעת אונו. תודה רבה!!
  12. קניתי פיאט פנדה תקין 2008 רובוטי - 80000 קמ. פתאום שמעתי מען זרימת מים,צפצופים חזקים. לא יכולתי לעצור מיד. נדלקה מנורת שמן לשנייה ואז האוטו נעצר וכבה לגמרי בהילוך , בלי יכולת להעביר לניוטרל. במוסך מרכזי פיאט פ"ת יועץ שירות אמר .קלאץ'י מרעיש, מייסב לחץ גמור,.צריך להוריד את הגיר להחליף סט מצמד 3,500ש"ח ואז לבדוק בסבירות נמוכה אם יש עוד בעיה ברוטבוט. עד היום טופל במוסכי פיאט. מוסך קטן פרטי ואמין אמר לי 1300שח. מה תציעו? בדיקה עולה ממילא 300 וגרר יעלה כ 200
  13. שלום לכולם! יש לי פיג'ו 307 שנת 2003. כמה שאלות: 1. בגלל שהאוטו כבר ישן זה סבבה לטפל במוסך לא מורשה? 2. במוסך לא מורשה- זה חשוב להזמין שמן ופלגים מקוריים? או איזה חברה מומלצת? 3. כמה יעלה טיפול לפיג'ו במוסך לא מורשה? תודה!!
  14. שלום, חדש כאן בפורום, נעזרנו המון בפורום לפני הקניה, וגם ברכבנו הקודם. מחר אנו צריכים להכניס את הקיה לטיפול 60,000 שגרתי, במוסך מורשה בהרצליה, ההצעה שקיבלנו הינה : 1500 ש"ח כולל עבודה. בדקנו בעוד מוסך מורשה בכפר סבא ושם הציעו לנו 1620 ש"ח, השאלות שלנו הן כאלה : 1. כל מוסך מורשה נותן מחיר לפי חישוביו ? אין מחיר קבוע ? 2. האם ההצעות המחיר גבוהות ? 3. במידה והמחיר סביר או תואם את עלות הטיפול, האם ניתן לבקש מהמוסך את החלפים הישנים ולקבל את העטיפות של החלפים החדשים שהותקנו ? אנו לא כל כך סומכים. תודה לעונים.
  15. הי. הרכב לא נראה חדש, אך הבעלים מתעקש לתקן רק במוסך מורשה, האם אני חייבת לשלם סכום של מוסך יקר במיוחד? בגלל לא הרגשתי שום דבר, לא בטוחה אם לא מפילים עליי... בכל מקרה, הוא טוען שאמרו לו שהתיקון עולה אלף שקל לא נתן לי הצעה כתובה אמר שזה בע"פ... ממה אתם אומרים כמה זה צריך לעלות? מצב תמונה
  16. שלום, אשמח לעצתכם- אני לפני טיפול שלישי במוסך מורשה סוזוקי (45,000) + החלפת רפידות בלמים שקרוב לוודאי תהיה ההוצאה הכי גדולה לטיפול שהוצאתי עד כה. קראתי על נותן שירות בשם דרייבר- http://driver4u.co.il/ שטוען למחירי טיפולים ותיקונים הזולים ב40% ממוסכי היבואן. מבדיקה באתר גיליתי למשל שטיפול שני שעשיתי במוסך המורשה היה יקר בכ300 שקלים מהצעת דרייבר. לכן רציתי לשאול מספר שאלות: האם מישהו מכיר את דרייבר ויכול לחוות דעה על אמינותם ואיכותם? בתום תקופת האחריות, האם שווה להמשיך הטיפולים במוסך מורשה (חלקים מקוריים...אם כי יקרים יותר)? והאם מקובל לקנות חלקים מקוריים דרך הרשת ולשלם רק עבור שעת העבודה וכך להוזיל את דמי הטיפול? תודה רבה!
  17. רציתי לשואל מה לצפות ב טיפול של 100000 , איזה שומנים להחליף וטיימינג , וגם מחיר שאני יכול לקבל , כמו אם זה מוסך מורשה או רגיל?
  18. שלום, סיימתי עכשיו טיפול ברכב דייהטסו סיריון במוסך מורשה. 2 דברים הדליקו אצלי נורה אדומה. ראשית, בסוף הטיפול הסתבר שהמחיר שנאמר לי בהתחלה היה ללא מע"מ והבחור בקבלה אמר שהוא ציין את זה למרות שלא שמעתי. שנית, גבו ממני על תוסף דלק מסיר משקעים בלי לשאול אותי בטענה שזה סכום נמוך. מצורפת חשבונית עם פירוט. אשמח לשמוע את חוות דעתכם. האם נפלתי פה על תרמית? איך להמנע מכך בעתיד? מה הייתם עושים עכשיו? תודה.
  19. שלום לכולם, ברשותי קיה פיקנטו שקניתי מליסינג והגיע הזמן לעשות לה טיפול 30,000 במוסך מורשה (הטיפול הקודם נעשה אצל חברת הליסינג). הטיפול, שעלה 425 ש"ח הרגיל כולל: - אטם לפקק ריקון שמן - מסנן שמן - שמן מנוע - נוזל בלמים התוספות, שעליהן דורשים ממני עוד 1135 ש"ח: - רפידות בלם קדמי - מסנן אוויר (גם למזגן) - מסיר משקעי - צלחות בלם קדמי רציתי לשמוע את דעתכם לגבי התוספות- האם כולן נחוצות או שיש פה "ניפוח" של המוסך? ברור לי שזה משתנה מרכב לרכב ומנהג לנהג אבל האם זה הגיוני בסה"כ? אוכל לצרף צילום של הצעת המחיר של המוסך אם צריך, סה"כ 1560 ש"ח תודה לעוזרים!
  20. שלום לכולם, ברשותי יונדאי I30CW חדשה מהניילונים, עשתה 3000 ק"מ. עקב תאונה קלה ודפיקה בכנף קדמית מימין הכנסתי אותה אתמול לתיקון במוסך מורשה בפתח תקוה. היום הודיעו לי שהרכב מוכן. כאשר הגעתי לקבל אותו ראיתי : 1) הכנף הקדמית שהוחלפה בחדשה לא חדשה ועם דפיקות. 2)הרכב, מאז שנכנס למוסך,עשה מאתמול 79 ק"מ ומיכל הדלק ריק. (כאשר נכנס עם קצת פחות מחצי). 3) מי שנהג ברכב 79 ק"מ גם עישן בו (אני מציין כי אני לא מעשן וגם לא ביתי בת הארבעה חדשים..), היה עפר של סגריות מפוזר ברכב. 4)עוד ברצוני לציין כי הרכב עבר כיוון פרונט - האם הגיוני 79 ק"מ וחצי מיכל דלק? מיותר לציין כי זה שרות רע ולא מקובל עלי לחלוטין, כעת העניין בבדיקה ובסוף אשקול האם לפרסם את שם המוסך המורשה הנ"ל. אודה על התייחסותכם, תודה מראש.
  • תוכן חדש...