Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'אירופה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום לכולם, לאחרונה, הצלחתי (באופן די מטומטם) לשבור את יד שמאל, ונאלצתי לשבת בבית בחודש האחרון. מה שהתחיל טוב עם בינג' אולימפי יומי, הפך אחרי שבוע לבינג' יו-טיובי בכל מה שמעניין אותי בנושא רכב, מול הערוצים שאליהם אני מחובר בדרך כלל. לאט אבל בטוח, התחלתי לשים לב להבדלים מהותיים בין המידע שאליו אני נחשף מאירופה, אל מול המידע שמגיע מארה"ב ובטח מול מה שאני מכיר שקיים בישראל. אני מנצל את זה שיש כאן חברי פורום שגרו/גרים בארה"ב, באירופה, ומקצוענים פה בישראל - שאני מניח ויוכלו לעזור לי עם מה שאני מרגיש אחרי צפייה בהמוני סרטונים: זה אמנם מאוד מכליל ולא מדוייק, אבל, נראה שהאמריקאים חיים נכון, האירופאים חיים במרדף להתחשמל, וישראל פשוט רחוקה שנות אור מלספק לתושביה חובבי הרכב את המגוון והרמה של הרכבים והמוצרים הקיימים בעולם הנאור, אל אם כן אתם מלאים בכסף. 😶 עכשיו, שניה לפני שאתם רוגמים אותי פה בתגובות 😏 אני אסביר: מה שמעניין אותי לרוב, ומהווה את רוב הסרטונים שאני רואה הם שלושה נושאים: - מכוניות חדשות - דיטיילינג של/לרכבים והמוצרים הקשורים לזה - אורח החיים וההווי של חובבי הרכב בנושא מכוניות חדשות, הדברים דיי ברורים, בעוד שבישראל דוחפים כל היום לקנות כל מיני רכבים בינוניים וחשמליים ככל האפשר, בעוד שהיבואנים בקושי מוכנים לאבזר רכבים באופן מלא ומאפשרים קסטומיזציה לכלום בערך בעת הזמנת הרכבים, בעוד שכל רכב שהוא קצת חזק יותר או מפואר מעבר לפלסטיקה של סוזוקי (ולא רק), עולה מלא כסף, באירופה ממשיכים בקו חשמלי חזק, אבל עדיין מאפשרים לקנות הרבה יותר גרסאות מכל רכב, עם לא מעט מנועים חזקים יותר וחזקים פחות, כניסה לכל קופיגורטור אינטרנטי אירופי של כמעט כל יצרן, תאפשר לבנות לא מעט ורסיות של רכבים, ובסוף עוד ניתן לשלוח את המפרט לדילרים שיחזירו הצעת מחיר ומשם לבחור מה הכי טוב לנו;[ בינתיים בארה"ב, יש אינספור ג'יפים, מכוניות סדאן, מכוניות סלון (מנהלים שלנו) ובטח ובטח מכוניות ספורט בכל מנוע אפשרי, אין ספור מכוניות חדשות יצאו לאחרונה עם מנועי V6/V8 טורבו יחיד/כפול, יו ניים איט, וזה לפני שנכנסים לפיק-אפים ורכבי שטח, יש אין ספור דוגמאות לזה, גרסאות מיוחדות של יצרנים לשוק האמריקאי (ברור, זה שוק מדהים בגודלו) כוללות אבזורים מיוחדים וחבילות מותאמות לקוח (מי אמר גרסאות wilderness של סובארו..), רכב שעושה 0-100 ביותר מ7 שניות וחצי נחשב "קצת עצלן" ופחות מ-200 סוסים לא ממש יעניין אף אחד מכתבי הרכב. אני מנסה להבין מה אנחנו מפספסים? את מי לעזאזל מעניין עכשיו כמה דלק חוסך מנוע היברידי, כשיש לך אופציה לקנות רכב שעף מהמקום בכל לחיצה על דוושת הדלק והוא מאובזר, מפואר ומחושמל מקיר לקיר? ואם קנית רכב שלא מגיע ככה, נגיד הטריילבלייזר החדש של שברולט (🤨) הוא עולה בהתאם. למה האירופאים (וישראל במיוחד) מחפשים להתחשמל כל היום ומכוניות שהופכות להיות בית מרקחת, הן ה-דבר, ובאמריקה יש גרסאות קצה לכל דבר על גלגלים שממשיכות לצאת כל שנה מחדש? האם האמריקאים פשוט "מתעלמים" מנושא דלק המאובנים ההולך ונגמר, או שאולי האירופים חרדים מדי? לפחות באירופה עדיין אפשר לקנות מכוניות "קצה" במקביל (נגיד RS6 או M3) בינתיים, בעוד שאצלינו רצוי שתהיו אוליגרכים. בנושא דיטיילינג, של רכבים והמוצרים מסביב, אותה הגברת בשינוי אדרת, המוצרים קיימים בארץ ותודות לג'ף בזוס ניתן להזמין מאמזון כמעט כל מוצר דיטיילינג שרוצים, מצד שני, אם רוצים גרניק טוב, מה שמוגדר בישראל "מקצועי" או "תעשייתי" - נחשב בארה"ב מוצר Entry Level , חלק מהמוצרים בכלל לא מגיעים הנה, רוצים לבנות סט-אפ טוב של גרניק חזק עם קיט צינורות עמידים, חיבורי Quick-Connect ואקדח טוב של Mosmatic? בבקשה - תזמינו ובדרך ואם תרצו גם יתקינו לכם הכל, רוצים דבר כזה בארץ? אולי תמצאו חצי מהדברים אם תרצו לפתוח מכון שטיפה. מעבר לזה, חפצה נפשכם בתושבות מנוע של פאוארפלקס לרכב, או חלק כלשהו של מנוע של רכב כלשהו כי אתם מתקנים את רכב הסופ"ש שלכם? תיכנסו ל-Advanced Auto Parts או וואטאבר, ותקחו מהמדף, עבודה נעימה, על שאר הפבריקטורים שבונים דברים מיוחדים בהזמנה לא אכתוב, זה לא חוקי בארץ ולנו יש את אוטודיפו שהם הגרסה היקרה והלא מקצועית שלנו.. אורח החיים וההווי של חובבי הרכב, פה אני שמח לומר שאני מאמין שיש שינויים לטובה בשנים האחרונות, יש מסלולים למי שאוהב את זה, יש מפגשים מדי פעם וגם כאלה שהם שבועיים בכל מיני מקומות בארץ, יש קבוצות של בעלי רכבים/עניין שיוצאים לטיולי נהיגה בארץ.. מצד שני, המשטרה תשמח לתת דו"ח(ות) והורדה לחצי מחובבי הרכב שאני מכיר, מפגשים ברמות של Wörthersee האירופי או Simply Clean ו- Stancewars ודומיהם האמריקאים, היו משרתים בעיקר בוחני רכב שהיו מגיעים עם צי משאיות גרר במקום לבוא ולאבטח את האירוע לרווחת כולם, אני מניח שאני לא מכיר הכל, אבל למיטב ידיעתי, אין כאן ליגת מירוצים לנהגים ברמות שונות שבונים את רכביהם, רק למומחים ובעלי סדנאות שבונים "רכבי מסלול" רציניים - המונח "Street Class" לא ממש מוכר פה, ויש אירוע אחד מדי פעם של דראג, וראינו כולנו מה יצא מזה באילת לאחרונה. אסור לשפר כלום, אסור להחליף כמעט שום דבר, ובמקום לחוקק חוקים בעד הספורט המוטורי, עולים פה שרשורים על חוקים שעוזרים בעיקר ליבואנים ולא לחובבי הרכב. באירופה, ניגשים למקום מכובד שגם נראה ומתנהג ככה, מביאים חלק שמאושר לרכב ע"י היצרן שלו / של הרכב, ובעל מקצוע מתקין הכל וחותם ויש מה להראות לשוטר אם וכאשר, בארה"ב, אפשר (נכון לרגע זה) להכניס מנוע LS להונדה ג'אז אם הוא נכנס, ולעשות במוסך מה שבא לך. בסופו של יום, אני מנסה להבין, האם חוק מוטורי היה משנה משהו בישראל? איך יש הבדלים כאלה בין ארה"ב לשאר העולם? (לא מכיר את המזרח הרחוק) בגישה, באפשרויות ובהווי.. מדוע השווקים שונים כל כך, ואצלינו במיוחד חייבים להיות עשירים מאוד כדי להינות מרכבים חזקים וחדשים וסביבה ראוייה להם? האם הכל מתחיל ונגמר בהיצע וביקוש וגודל השוק/המדינה, או שיש פה עניין של מנטליות ושאר עניינים? או שאולי אין תשובה ו"כל התשובות נכונות"? סיימתי לחפור ולשאול, מפה, אתם. תתקנו אותי, תתווכחו איתי, תסכימו איתי - חופשי, מקווה שיהיה דיון / שרשור מעניין.
  2. שלום לכולם אני מחפש לעשות עם האישה חופשה קטנה באירופה וחשבתי לתכנן אותה לפי מסלולי נהיגה אז השאלה שלי היא היכן קיימים מסלולי נהיגה ספורטיבית באירופה במחירים סבירים? מסלולים בסגנון הנורבורגרינג אבל פחות יקר כל מדינות אירופה הולך ואם יש טיפים אשמח לשמוע תודה.
  3. מה קורה אנשים אני חושב לעשות עם החברה טיול של 14 יום ב3-4 מדינות חשבתי על גרמניה אוסטריה איטליה [שוויץ\צרפת] בדקתי מחירים בכמה אתרים ואפליקציות והלכתי לאיבוד אין לי מושג מה נחשב לזול ומה ליקר, איך מחפשים? רוצה לטייל בסביבות 4 ימים בכל מדינה ולבקר בכמה שיותר מקומות הייתי רוצה גם להיכנס למסלול נהיגה ספורטיבית אבל אין לי מושג איך לחפש. בבקשה אני צריך את העזרה שלכם, אם מישהו היה ויש לו טיפים לגבי כרטיסי טיסה ואו השכרת רכב ואו יעדים מעניינים ואו אטרקציות מעניינות אשמח לשמוע. לגבי טיסה אני מחפש כמה שפחות זמן עצירה ואפילו ישירה (כמובן עדיפות לזול ביותר) לגבי רכב מחפש רכב ספורטיבי ידני (תקציב נניח עד 3500ש"ח מקסימום) [עדיפות לקטנות] לגבי יעדים מעדיף אזורים נידחים ופחות מתויירים, הרבה כבישים מפותלים ונופים וירוק. אשמח מאוד אם מישהו יוכל לזרוק עצם ויעזור בגיבוש מסלול הטיול. כל פיפס של מידע \ ידע יתקבל בשמחה. תודה רבה
  4. שלום לכולם ! שמי איציק בן 26 טרי טרי. הרבה שאיפות יש לי ואחת מהן זה לצאת עם הרכב הפרטי שלי מהארץ במעבורת לכיוון יוון ומשם לעבור בכל היעדים המגניבים, אתגריים, ערים מרכזיות, ערי חוף ופסטיבלים באירופה - בקיצור טירוף ! * בנוגע למעבורת דיברתי רוזנפלד ועם אלאלוף, האם אתם מכירים חברות נוספות שמפעילות שירות שכזה? * ביטוח רכב - האם יש חברת ביטוח בארץ שיכולה לבטח את הרכב או שצריך לפנות לחברת ביטוח בחו"ל? ואם בחו"ל אז כל מדינה אני צריך להחליף חברה, איך זה בדיוק עובד? במידה ואתם מכירים מישהו שעשה דבר כזה או אתם בעצמכם אשמח לקבל אינפורמציה תודה רבה !!!
  5. שלום לכולם. אני וחבר מעוניינים לרכוש ואן משומש בגרמניה/הולנד/בלגיה ולטייל איתו למשך של 3 חודשים לערך במערב אירופה. רציתי לשאול האם בכלל יש אופציה כזאת,מכיוון שבחלק מהמדינות צריך להיות תושב.ומאידך קראתי שפשוט אפשר לרשום פרטים של מלון,כאילו תושב פיקטיבי. מישהו יכול לשפוך קצת אור על הנושא? ובנוסף לגבי ביטוח של רכב משומש באירופה וכד'. תודה רבה.
  • תוכן חדש...