Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'kia'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. מישהו יודע האם נירו פלאג אין פלוס, תומך במתאם V2L ? הבנתי שלא מקבלים אותו בקנייה של המכונית אבל אפשר לקנות בנפרד.. מישהו יודע האם הרכב תומך בזה? באתר של קיה כתוב שהדגם החשמלי תומך, לא כתוב כלום לגבי פלאג אין, אבל אני לא רואה סיבה שלא יתמוך כי גם החשמלי מבוסס על הדגם היברידי והPHEV 2. אם זה המתאם לא תומך ברכב הזה, מישהו שמע על מתאם של יצרן אחר שעובד?
  2. קניתי פיקנטו ספורט ידנית לפני כמה חודשים, שנת 2015 (7 שנים מהקנייה יהיו ביוני השנה). אני חושש שיש בעיה בגיר של הרכב, התקשרתי למוסך מורשה של קיה והם אמרו לי שהם לא מכירים את האחריות 7 שנים לרכב הזה. שירות לקוחות של קיה היו מאוד לא מקצוענים ולא הצליחו לענות לי לשאלה האם למס' הרכב יש אחריות 7 שנים למנוע+גיר. מציין כי יש לי טופס ממשרד התחבורה שמראה שהרכב היה רק בבעלות פרטית ולא בליסינג/השכרה. איזה גורם יכול לתת לי אישור שיש לרכב אחריות 7 שנים? מרגיש שמנסים איתי שיטת מצליח - "אין אחריות לרכב הזה כי בלה בלה בלה..., בהצלחה עם תיקון על חשבונך" תודה רבה
  3. קיה חשפה קרוסאובר אורבני שמבוסס על ה־CEED, שימוצב בין הסטוניק לספורטאז'. יגיע עם הנעה קדמית בלבד (ללא AWD), עם מנועי בנזין ודיזל בשלב ראשון, והיברידי בהמשך. ע"פ הכתבה במאקו, ה־XCEED יגיע אלינו בסוף השנה או בתחילת השנה הבאה. רוצים לראות עוד תמונות, כולל של הבפנוכו? בבקשה. לטעמי נראית ממש טוב. מה דעתכם?
  4. שלום. יש לי טיפול שנתי החודש. האוטו בן 4 בדיוק, עבר 40,000 ק"מ, עלה ב1.12.2015. לפי ספר רכב, אני אמור להחליף את הדברים הבאים: שמן מנוע ומסנן מצתים מסנן דלק כשהתקשרתי למוסך, היא אמרה שצריך רק שמן מנוע ומסנן. אמרתי לה שזה לא מה שכתוב בספר רכב. היא אמרה שאצלה במערכת זה מופיע כך. האם קיה עידכנו את הטיפול לרכב שלי ושהספר רכב שלי כבר לא מעודכן? פתחתי ספר רכב של קיה 2017 אותו מנוע, וראיתי ששם מצתים מחליפים אחרי 150 אלף ק"מ.
  5. טסט עד ינואר 18 עברה 53K יד 01, נקנה ב "0" ק"ם מAVIS כמו חדשה, עם חיישני ריוורס ונעילה מרכזית בשלט. 47K ש"ח, מעט גמיש. יש בונוס לירושלמים / סטודנטים בירושלים - עם תו חנייה חופשי בכל הקמפוסים בעיר עד דצמבר 17. מסכים לבדיקה בכיף. שאר התמונות 0542676363 ולדימיר
  6. שלום לכולם. אני חושב לקנות רכב חדש וכרגע מתלבט בין הונדה סיוויק הדגם הבכיר לקיה פרוסיד שניהן חדשות מהיבואן. ההונדה מוצעת לי ב 145 אלף והפרוסיד שווה 137 אלף אני אוהב את הרעיון של קופה אך לא בטוח לגבי התמחור שלה בעתיד בין היתר כי לא ראיתי הרבה על הכביש מצד שני הגיר הובוטי מבחינתי יתרון גם בצריכת דלק וגם הנאה מהנהיגה מה דעתכם על 2 הרכבים הנ"ל. תודה
  7. Hi i bought a new 2017 kia sportage 1.6L urban. I was surprised to discover than when play songs from my phone over bluetooth the song titles, artist and album do not display on the the head unit that comes in the car. Anyone has this problem and know a solution? I also realize that kia is locking android (on purpose?) and you can t install news apps or even change settings. if anyone has any idea how to change that? toda ps: sorry for writing in english i am ole hadash and english is easier for me
  8. למכירה במצב מצויין! קאיה פיקנטו שנת 2012, עליה לכביש 07/2012, מנוע 1000, גיר ידני 62,000 ק"מ, יד ראשונה מפרטי כמובן, ללא תאונות. טסט לשנה, אחרי טיפול גדול, בלמים קדמיים חדשים. מע' מולטימדיה JVC + 6 רמקולים + סוב + מגבר בתוספת תשלום סמלית מבקש מחירון 054-5958418, גילון
  9. שלום יש לי תקציב של 70k מתלבט בין רכבי מיני קיה פיקנטו lx אוטומט 1.25ופיאט 500 my pop 1.2 :שניהם 2016 מה עדיף ??
  10. הי חברים, אנו מחפשים קיה סול כמחליפה לרכב השני בבית, מקווה שתוכלו לעזור מעט במספר שאלות (מזהיר מראש, מכוון למבינים ברכב). נראה שבאתר יד2 ישנו בלבול ברמות הגימור והמנועים אשר מוצעים לסול.. באתר יד2 מצויין בשנתונים 2011-2013 (כולל) שמוצעת הסול ב2 רמות גימור EX (רמת הגימור הגבוהה יותר, אינני מתייחס כרגע לרמת הגימור LX הנמוכה יותר) אחת בעלת 126 כ"ס והשניה בעלת 140 כ"ס. האם הנתון הזה נכון? מדובר באותו הגיר ובאותו הרכב לכאורה? (שואל, מכיוון שלהבנתי רק לאחר מתיחת הפנים ב2013 נכנס המנוע בעל 140 כ"ס ותיבה בעלת 6 הילוכים). כמו כן, באילו שנתונים\רמות גימור קיימת דיבורית BT? הנעה ללא מפתח? אילו עוד תוספות קיימות ובאילו רמות גימור\שנתונים? אשמח לחוות דעת והמלצות לגבי הסול. תודה! עומרי. עריכה: קראתי עכשיו שלאחר מתיחת הפנים המנוע מפיק 132 כ"ס.. בכל אופן, תוכלו לעשות לי קצת סדר בבלגאן?..
  11. אהלן שתי סוגיות ברשותכם. אני אמור לקבל החלטה בקרוב על רכישת רכב חדש. מתלבט בין ספורטאז׳ לix35. (פתוח להצעות טובות יותר בסדר גודל המחיר של הנ״ל) באופן כללי אני אוהב יותר את הקיה, אבל כשנכנסתי לשני הרכבים הופתעתי לגלות שלמרות המידות הדומות, הקיה מרגישה יותר צפופה מהיונדאי. האם זו רק תחושה שלי? בנוגע לix35, היא הרשימה אותי וכמעט עמדתי לפני רכישה ואז... שיטוט קל באינטרנט סיפר לי על הטוסון החדשה הצפויה לצאת לכאורה בקרוב. מכיוון שאני חדש בכל ענייני קניית רכב, אני תוהה היא האם כדאי להמתין? בין אם כדי לרכוש את הטוסון (בהנחה שישמור על מחיר דומה) ובין אם מהחשש/הזדמנות שמחירי הix35 ירדו באופן משמעותי... אני יודע שאין סוף למכוניות ודגמים חדשים ואי אפשר לעקוב, אבל במקרה הזה, מרגיש לי שזו תהיה טעות לרכוש עכשיו רכב שמפסיקים בעצם לייצר בשמו הנוכחי. לכן אני שואל את השועלים הותיקים כאן האם אני חושב נכון וזה בכלל שיקול? מישהו יודע אם יש צפי לטוסון? חפרתי ממש?
  • תוכן חדש...