Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '175/65r14'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. אני צריך להחליף את הצמיגים ברכב מסוג היונדאי i10. הצמיגים בני 3.5 שנים, עם סדקים ועכשיו גיליתי גם קרע קטן בצידי אחד הצמיגים. אני נוטה לכיוון אחד מצמיגי YOKOHANA בשל המחיר, האם הם מומלצים? אם כן, איזה מהסדרה הכי כדאי? https://www.tiredeal.co.il/html5/TRdeal.taf?did=1120&sug=1&Diameter=14&Height=65&Width=175
  2. רוצה להחליף את הצמיגים ברכב. מידה 175/65/14. מחפש רביעייה במחיר סביר, משהו באיזור ה-1000₪. חשבתי על שני הדגמים הבאים: ‏Goodyear 175/65R14 82T EFFIGRIP COMPACT TL ‏Pirelli 175/65R14 82T P1 CINT VERDE אם יש המלצות לדגמים אחרים בטווח מחירים דומה, אשמח. תודה.
  3. שלום לכולם, מחפש המלצה להחלפת שני צמיגים איכותיים לדייהטסו סיריון 65/175/r14 כרגע ברכב מותקנים צמיגי פירלי. רציתי לקנות פירלי P1 חדשים והציעו לי צמיגים חדשים מתאריך ייצור 2017 (אין תאריך ייצור חדש יותר במלאי, לפחות לא למידה זו). חשבתי לנסות את Goodyear efficient grip מאחר ובעבר היה לי נסיון טוב עם צמיגי Goodyear וגם כאן מדובר על תאריך ייצור 2017. מחפש המלצתכם לצמיגים איכותיים אחרים. האם כדאי לקנות צמיגים חדשים בני כשנתיים, עקב כך גם במחיר מוכנים להתגמש איתי? תודה
  4. היי לכולם, אודה לעזרה בנושא צמיגים, אני צריך להחליף 2 צמיגים ברכב יונדאי 10 שנת 2016 (נכשלתי בטסט) ברשיון הרכב מופיע 86T - 175 65 14R האם נדרש להחליף בדיוק למה שמופיע ?או שניתן להחליף לדוגמא ל 82H 175 65 R14 כמו"כ אשמח לקבל המלצה למקום עם מחיר טוב וצמיג טוב. תודה רבה אסף
  5. יודע שנפתחו הרבה שירשורים בנושא ובכולם הומלץ על הטויו CF2 אך אין אותם במלאי. צריך להחליף 2 צמיגים קדמיים. האחוריים טויו CF2 במצב טוב. בטווח מחירים של 230-270 ש"ח פלוס מינוס. מה שאני ראיתי שנכנס לטווח 1. FALKEN ZE914 2. FALKEN SN 828 3. PIRELLI P1 CINT 4. GOOD YEAR EAGLE SPORT 5. KLEBER DYNAXER מה עדיף או אם יש בטווח אופציות יותר טובות אשמח לשמוע. תודה ושבוע טוב. ערן.
  6. צריך להחליף ארבעה צמיגים בגטס שלי (175/65R14) כרגע נוסע עם צמיגים בני... תחזיקו חזק... 9 שנים
  7. צהריים טובים! אז הצמיגים שלי הגיעו לסופם, ואני מחפש 4 צמיגים טובים אך לא יקרים לפני שהקיץ מתחיל . אין לי יותר מדי כסף להוציא,אך גם לא מתפשר על סיני (סטודנט עם כיס לחוץ) . אחרי חיפוש מסוים באינטרנט מצאתי נכון לעכשיו שתי אופציות : Pirelli 175/65R14 82H AG02 - במחיר 188 לצמיג Goodyear duragrip - במחיר 202 לצמיג האם החברות האלו טובות ויעשו את העבודה? אני נוסע כמה דקות למכללה וחזרה, ולא מעט עושה נסיעות של שעה +- *יונדאי גטס 2005 תודה!
  8. הי, מדובר על יונדאי גטס שנת 2004 עם מידת צמיגים 175/65/14. הרכב נוסע בסביבות 5K ק"מ בשנה (נוסע 90% מהזמן בעיר). סגנון הנסיעה הוא רגוע עד נינוח . אני מחפש זוג צמיגים (יש מצב אפילו להחליף את כל 4 הצמיגים אם יש הנחה משמעותית במחיר). המלצות על צמיגים ועל מקומות מומלצים יתקבלו בשמחה. אני מתל אביב ויכול להתנייד באיזור גוש דן. תודה מראש לעונים, אבנר
  9. היי, אני רוצה להחליף 4 צמיגים ברכב. מישהו יכול לתת לי דגשים מרכזיים בבחירת הצמיג? לא התעסקתי בזה אף פעם והרשת מלאה בעודף מידע שקצת מבלבל אותי. תודה
  10. אהלן, אני צריך להחליף זוג צמיגים אחוריים לדיהסטו סיריון, כי מה שיש כרגע זה צמיגים לא זהים הגודל שיש כרגע הוא175/65R14 מה אתם ממליצים? ומה הטווח מחרים? ואם צריך לעשות פרונט לאחר החלפת צמיגים?
  11. הגיע הזמן להחליף את ארבעת הצמיגים בפג'ו 2006 1.4 משנת 2003 איזה צמיגים מומלצים (בטיחות מעל לכל) ? וכמה פחות או יותר אמורים לעלות 4 צמיגים ? וכמובן, איפה כדאי להחליף אותם קרוב לכביש 40 במקטע שבין צומת בילו לכביש 1 ? תודה רבה!
  12. שלום לכולם, אני צריך להחליף רביעיית צמיגים לרנו קליאו 2003. המידות:175/65 R14 כרגע הרכב נועל קונטי אקו קונטקט והרכב מרגיש קצת "מתנדנד" מרוחות צד ורכבים חולפים במהירויות גבוהות (לא יודע אם זה קשור לצמיגים) אשמח להמלצות תודה, שי.
  13. שלום לכולם, לחברה של אחי יש יונדאי גטס 2008 1.4 אוטומט. ראיתי שהצמיגים האחוריים של הרכב משנת 2007. אחרי שקצת לחצתי עליו הוא הבין שצריך להחליף את הצמיגים האלו בהקדם האפשרי. אז מחפש המלצה לזוג צמיגים במחיר סביר (250-300 ש"ח לצמיג). לא מחפש צמיג עם אחיזה מטורפת. מחפש צמיג טוב, נוח, בעל אחיזה טובה, שקט. הם גרים בחיפה. ראיתי כאן כמה צמיגים: http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Toyo/Proxes-CF2.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Michelin/Energy-Saver.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Continental/Eco-Contact-3.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Continental/Premium-Contact-2.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Dunlop/SP-StreetResponse.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Pirelli/Cinturato-P1-Verde.htm http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/DuraGrip.htm מה מומלץ והאם יש עוד דגמים שפיספסתי כאן? תודה
  14. היי. יש ברשותי רכב שקניתי עד לפני פחות מחודש,צריך לעשות ישור קו קטן עם טיפול 10K,וגם צמיגים קדמיים חדשים לקראת הטסט. בעיקרון אני קצת קצר בכסף,אבל מעדיף להשקיע על צמיג איכותי ולא סיני,סביב ה600-700 שקלים לכל היותר,גודל הצמיגים 175/65R14,אין לי דרישות ספציפיות לגבי הצמיג אני נוסע קצת משהו כמו 5 אלף בשנה,אם יש משהו מומלץ באזור ב''ש או נתיבות אשמח שתמליצו לי. (הציע לי מישהו בעל מקום של צמיגים,זוג של יוקהומה ב300 שקלים משומשים,טוען שהביא אותם מרכב שהושבת,טוען שהם דיי חדשים וטובים עם בשר,שוב פעם לא מבין כל כך בנושא,למען השקט הנפשי מעדיף ללכת על חדש ולא משומש או סיני) בנוסף לזה קיבלתי הצעת מחיר לחלקים ל10K בין הייתר שמן PRESTON 5 ליטר,פילטר אוויר מקורי,4 פלאגים,פילטר שמן,ב250 שקלים,לגבי הפלאגים אמרו לי שיש סיני ויש איכותי אז איכותי ב80 שקלים,לא כזה מבין בעולם הרכב ככה שאני שואל אותכם,נראה לי מחיר יקר ואני כבר על הדרך אלך לב''ש לקנות גם זוג צמיגים וגם חלקים ל10K. בנוסף לזה,צריך סך שמש צד נהג(ככה קוראים לזה נראה לי),אני אחפש משהו בפירוק מקווה שנמצא,באיביי 150 שקלים חדש אבל עד שזה יגיע. אשמח ליעוץ שלכם והמלצות אם מישהו מכיר,תודה.
  • תוכן חדש...