Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סקודה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום לכל החברים יש לי סקודה אוקטביה 2015 דור (3) וכידוע כדי לכבות את הנרות לחץ אוויר של הגלגלים (שנמצאת בלוח המחוונים) מכבים אותה על ידי איפוס דרך המסך המולטימדיה המקורי המהמהממ... החלפתי לה את המסך המקורי למסך מעלי אקספרס ואחרי תקופה ירד לאחד הגלגלים האוויר ונדלקה מנורה בלוח המחוונים של חוסר אוויר בגלגל השאלה איך אפשר לכבות את הנורה ( לאחר מילוי האוויר )
  2. בסקודה סופרב 2020, היכן מותקן כבל עם מתאם ה-USB או המודם שאליו מחברים את הסים דאטה לתקשורת אינטרנט לרכב? או שמדובר ב-eSIM (שלא מצאתי בתפריטים)? אני לא מוצא שום דבר בספר רכב על כבל ל-SIM (לפחות לדגם הרכב שלי, Ambition, ללא יחידת מולטימדיה בתא כפפות) או מחיפוש בתא כפפות ומתחת לחיפוי התחתון של התא כפפות (מעל לרגלי הנוסע).
  3. יש ברשותי קודיאק 2022 עם אנדרואיד אוטו שהותקנה על ידי גיל קאר [המתקין הרשמי של צמפיונ'ס למערכת ההפעלה] לאחרונה אם הבלוטו'ס של הפלאפון דולק המערכת קורסת והמסך נכבה ונדלק כעבור כמה שניות ושוב נכבה כמו כן אי אפשר להפעיל שירים מדיסקאונקי ווויז באותו זמן [מערכת ה CONECTIT מתנתקת] בעבר יכולתי להפעיל במקביל שלושה דברים בלוטוס אנדרואיד אוטו ודיסקאונקי חיצונית אשמח מאוד לכל שביב מידע למי פונים? לסקודה, לגילקאר, הרכב עדיין באחריות מלאה
  4. יש ברשותי סקודיאק חדשה 10000 ק''מ מתחילת חייה אני מרגיש שבירידות היא נתקעת על הילוך מסוים ולא מעלה, בדרך כלל כשאני על 50 ההילוך הוא בין 5 ל 6 אבל בירידות הוא יכול להישאר על הילוך שלישי כשהטורים על 3000 סל''ד או ליסוע על שמונים וההילוך רביעי במקום שיש/י או שביעי רציתי לדעת אם זה תקלה והאם יש דרך לסדר את זה או שצריך פשוט לתפעל ידני עם מעבירי ההילוכיןם מאחורי ההגה? אשמח לכל תגובה בנושא
  5. אחרי שקניתי את סקודה סיטיגו בכ60,00 לפני 4 שנים הרכב הגיע בשעה טובה ל130,000 ק"מ המנוע לאחרונה לא סוחב לא הוחלפו פלאגים מאז שקניתי את הרכב , לפי התוצאות הראשונות בגוגל לכאורה זו הסיבה לאובדן הכוח של המנוע הפלאגים המקוריים הם של BOSCH אך בארץ ניתן למצוא רק פלאגים של חברת NGK מה הסיבה לכך ? והאם עדיף לקנות מקורי מהיבואן במחיר כפול ? המלצה למוסך אמין מקצועי בירושלים תתקבל בברכה (או שאפשר לבד?) תודה רבה לכל העוזרים 🙏
  6. לפני שנתיים הוצאתי 7000שח להחליף מוח גיר לסקודה 2013 שמשמשת רכב שלישי במשפחה. אתמול אישתי נתקעה ובמוסך אמרו לה ששוב הלך המוח וזה 4500 לתקן עם חלק משומש. כדאי לתקן או לקחת לגריטה? המחיר נראה הגיוני? מה זה החרא הזה שנקרא פולסווגן?
  7. הי, מתלבט בקניית רכב סקודה קודיאק מדגם אמבישן שנת 2020-2021 בערך. בגדול לא מצליח להבין מה ההבדלים לעומק בין הדגם דיזל לבנזין, אשמח אם מישהו יוכל לפרט מה היתרונות והחסרונות. שניהם עם אותם כ''ס, וגם נסעתי בשני הסוגים - אז חוץ מזה שהדיזל קצת יותר חסכונית וטיפה יותר רועשת, ונחשב מנוע יותר אמין לנסוע גבוהה (האם באמת?), אשמח אם מישהו יוכל להסביר לעומק את ההבדלים בין הבנזין לדיזל. שני הסוגים פחות או יותר אותו מחיר (הדיזל קצת יותר יקרה אבל לא בהפרש משמעותי) סדר גודל של 170 אלף פלוס מינוס. נוסע בערך 20K בשנה (כך שזה לא נחשב ככ הרבה), גם עירוני להסיע את הילדים לבית ספר חוגים, וגם בינעירוני לעבודה (על קו מודיעין - ירושלים), וסופשים עם המשפחה לעתים למקומות רחוקים יותר. תודה לעונים
  8. שלום חברים אני בעלים דיי מרוצה מהסקודה 2017 דגם style שלי . לצערי הגיע הזמן לטיפול גדול 120000 וחשכו עיני אני מקבל רק הצעות של 5000 ש''ח ומעלה לטיפול זה עם חלקים מקוריים , הכי זול שמצאתי היה 4200 עם חלקים חלפים אני ממש בשוק מה זה המחירים האלה, עד שחבר שלי המליץ לי על מוסך בבקעה אל ג'רביה שאבא שלו מטפל במונית שלו שם אחרי שדיברתי איתם קיבלתי הצעה סבירה יותר אך שם משתמשים החלקי חילוף בשם ina , האם מישהו שמע עליהם ויכול להגיד אפשר לסמוך על חלפים אלה וגם באופן כללי על מוסך מורשה משרד התחבורה בלבד ולא מוסך סקודה במיוחד שצריך לעשות טיימינג , יש עיצות טובות מישהו? תודה מראש
  9. לאחר שנותרה מאחור בעדכונים הקודמים לסופרמיני של הקונצרן, הפאביה קופצת קדימה לפני כולן עם דור חדש לגמרי. הפאביה נוטשת את הפלטפורמה הותיקה לטובת ה-MQB-A0 שעליה מבוססות האיביזה הפולו וה-A1 ומאפשרת לה להנות ממרווח פנים גדול יותר, מגוון מנועים רחב יותר והטכנולוגיות העדכניות ביותר של היצרן. המעבר לפלטפורמה אפשר לפאביה לצמוח הרבה. בסיס הגלגלים התארך ב-9.4 ס"מ ל-256.4 ס"מ בסך הכל והאורך הכללי גדל ל-410.8 ס"מ (11.1 ס"מ יותר ביחס לעבר). הרוחב גדל ל-178 ס"מ ותא המטען צמח גם הוא ל-380 ליטר. סקודה טוענת שמקדם הגרר של הפאביה החדשה עומד על 0.28 והוא הטוב בקטגוריה. הפאביה מתחדשת גם היא בפנסי לד עם אופציה ללד מלא, הגריל העדכני של המותג וגם פתחי אוורור אקטיבים בפגוש התחתון על מנת לשפר את האווירודינמיות בשיוט. הפנים של הפאביה מיישר קו עם שאר דגמי המותג העדכניים, היא מקבלת, בדומה לאוקטביה, את הסידור של מסך המולטימדיה מעל פתחי האוורור המרכזיים וכן את ההגה החדש בעל שני החישורים. בדומה לאיביזה, גם הפאביה מקבלת ברמות הגימור הגבוהות לוח מחוונים דיגיטלי 10.25 אינץ' ומולטימדיה בעלת תצוגה בגודל 9.2 אינץ'. גרסאות הביניים יצטרכו להסתפק במערכת בולרו 8 אינץ' והנמוכות במערכת בסיסית עם מסך של 6.5 אינץ' בלבד. תוספות אבזור נוספות הן בקרת אקלים דו-אזורית, שמשה קדמית מחוממת, תאורת אווירה, פתחי מיזוג למושב האחורי ועוד. היצע המנועים שגרתי למדיי כאשר הפאביה מוסיפה להיצע שלה את ה-1.5 טורבו 150 כ"ס בתור הגרסה הבכירה. זו מגיעה עם גיר אוטומטי בלבד (DSG7) . מנועי הליטר מוצעים גם הן עם אותה תיבה אוטומטית או תיבה ידנית והביצועים לא רעים, 9.5 שניות למאה בגרסת ה-110 כ"ס ו-7.9 שניות בגרסת ה-150 כ"ס ועם מהירות מירבית של 205 קמ"ש ו-225 קמ"ש בהתאמה. גרסאות הדיזל של הפאביה ירדו מההיצע, וכן לא צפויות להגיע בזמן הקרוב גרסאות היברידיות או גרסת ביצועים. הפאביה החדשה צפויה להגיע לשווקים בתחילת 2022, כאשר גרסת סטיישן צפויה להצטרף אליה שנה מאוחר יותר. לצפייה במאמר המלא
  10. לאחר שנותרה מאחור בעדכונים הקודמים לסופרמיני של הקונצרן, הפאביה קופצת קדימה לפני כולן עם דור חדש לגמרי. הפאביה נוטשת את הפלטפורמה הותיקה לטובת ה-MQB-A0 שעליה מבוססות האיביזה הפולו וה-A1 ומאפשרת לה להנות ממרווח פנים גדול יותר, מגוון מנועים רחב יותר והטכנולוגיות העדכניות ביותר של היצרן. המעבר לפלטפורמה אפשר לפאביה לצמוח הרבה. בסיס הגלגלים התארך ב-9.4 ס"מ ל-256.4 ס"מ בסך הכל והאורך הכללי גדל ל-410.8 ס"מ (11.1 ס"מ יותר ביחס לעבר). הרוחב גדל ל-178 ס"מ ותא המטען צמח גם הוא ל-380 ליטר. סקודה טוענת שמקדם הגרר של הפאביה החדשה עומד על 0.28 והוא הטוב בקטגוריה. הפאביה מתחדשת גם היא בפנסי לד עם אופציה ללד מלא, הגריל העדכני של המותג וגם פתחי אוורור אקטיבים בפגוש התחתון על מנת לשפר את האווירודינמיות בשיוט. הפנים של הפאביה מיישר קו עם שאר דגמי המותג העדכניים, היא מקבלת, בדומה לאוקטביה, את הסידור של מסך המולטימדיה מעל פתחי האוורור המרכזיים וכן את ההגה החדש בעל שני החישורים. בדומה לאיביזה, גם הפאביה מקבלת ברמות הגימור הגבוהות לוח מחוונים דיגיטלי 10.25 אינץ' ומולטימדיה בעלת תצוגה בגודל 9.2 אינץ'. גרסאות הביניים יצטרכו להסתפק במערכת בולרו 8 אינץ' והנמוכות במערכת בסיסית עם מסך של 6.5 אינץ' בלבד. תוספות אבזור נוספות הן בקרת אקלים דו-אזורית, שמשה קדמית מחוממת, תאורת אווירה, פתחי מיזוג למושב האחורי ועוד. היצע המנועים שגרתי למדיי כאשר הפאביה מוסיפה להיצע שלה את ה-1.5 טורבו 150 כ"ס בתור הגרסה הבכירה. זו מגיעה עם גיר אוטומטי בלבד (DSG7) . מנועי הליטר מוצעים גם הן עם אותה תיבה אוטומטית או תיבה ידנית והביצועים לא רעים, 9.5 שניות למאה בגרסת ה-110 כ"ס ו-7.9 שניות בגרסת ה-150 כ"ס ועם מהירות מירבית של 205 קמ"ש ו-225 קמ"ש בהתאמה. גרסאות הדיזל של הפאביה ירדו מההיצע, וכן לא צפויות להגיע בזמן הקרוב גרסאות היברידיות או גרסת ביצועים. הפאביה החדשה צפויה להגיע לשווקים בתחילת 2022, כאשר גרסת סטיישן צפויה להצטרף אליה שנה מאוחר יותר.
  11. שלום לכולם, אני זקוק ליעוץ איך לפעול מול צמפיון מוטורס ע"מ לקבל את האחראיות המגיע לי. מסביר בקצרה את המקרה. קניתי בתחילת 2021 סקודה קודיאק חדשה, כרגע עומד על 14000 ק"מ (עוד לא הגעתי לטיפול ראשון!!!). לפני מספר ימים באמצע נסיעה בכביש מהיר בדרך הביתה, נדלקת נורה שחסר מים ושהמנוע מתחמם. אני עוצר בתחנת דלק הקרובה ומוסיף מים אדומים כ-2 ליטר. מחכה שהמנוע יתקרר וחוזר לנסוע. אחרי מספר דקות שוב נדלקת הנורה שחסר מים ושהמנוע מתחמם. עוצר בצד ומחכה כ-20 דק שזה יתקרר וחוזר לנסוע עד לתחנה הבאה ושם עוד מוסיף 2 ליטר (המיכל היה ריק ולא הייתה נזילה הנראית לעין).ואחרי שהמנוע יתקרר חזרתי לנסוע ושוב אותו סיפור אחרי מספר דק'. לא הייתה אפשרות לעצור ונסעתי הביתה במהירות נמוכה כ-10 דק'. עבר כשעה בין פעם ראשונה שנדליקה הנורה לבין הגעה לבית. למוחרת בבוקר, אני בודק את המיכל, הוא ריק, מבין ששם הבעיה, מוסיף שוב פעת מים ופונה מיד למוסך מורשה. כ-5 דק' נסיעה. אחרי כמה ימים, המוסך אומר לי שיש תקלת יצרן במשאבת מים, שהמנוע גמור, שיש להחליף אותו, אין אחראיות כי נסעתי בצורה פרעית ועליי להחזיר במיידי את הרכב חלופי שקיבלתי אם אני לא רוצה שחברת השכרה יגבה ממני תשלום. (הייתי בשוק!!!). פתחתי פנייה בשרות לקוחות ומחכה לתשובה. אשמח לקבל הכוונה איך לפעול מולם. תודה
  12. אהלן חברים, ברשותי אוקטביה 2021 ברמת גימור elegance. לאחרונה שמתי לב שלפעמים, בעיקר בזמן בלימה רגילה, הטורים עולים ומאיטים את הרכב הרבה מעבר למה שמצופה. ברמה של לפעמים ממש מרגישים את הקפיצה וזה הופך את הנסיעה ללא נעימה. מישהו נתקל? עצות?
  13. מתיחת הפנים ל-SUV הגדול ביותר של סקודה נחשפה היום, ארבע שנים לאחר הצגתו לשוק. הפרונט הורם מעט, כך שמכסה המנוע שטוח יותר והגריל אנכי יותר ביחס לדגם היוצא. האורות צרים יותר, הם מבוססים תאורת לד כסטנדרט במקום הלוגן וברמות הגימור הגבוהות קיימת גם אופציה לתאורת לד. גם מאחור הקודיאק זוכה לפנסי לד בעיצוב משונן ואופציה לאיתות דינאמי ברמת הגימור הבינונית ומעלה. הקודיאק מקבל את ההגה החדש של סקודה, בדומה לזה שנמצא באוקטביה, תאורת אווירה משופרת ושינויים בחומרי הפנים. הדגם הבסיסי מקבל ריפוד בד חדש ואם בוחרים בחבילת ה-M האופציונלית ומקבלים שילוב של בד ועור ברחבי תא הנוסעים. רמת הגימור הגבוהה, L&K זוכה לקבל מושבים מפנקים הכוללים אפשרויות חימום, קירור ועיסויי. מערכת הסאונד האופציונלית מבית canton מקבלת עוד שני רמקולים ביחס לעבר וכעת מציעה עשרה כאלו בתא הנוסעים. במערכת המולטימדיה אין שינוי מהותי, המסכים נותרים כפי שהיו, 9.2 אינץ' במסך הראשי ביחד עם לוח מחוונים דיגיטלי (אופציונלי) בגודל 10.25 אינץ'. אליהם התווספה כעת העוזרת הקולית החדשה של סקודה, 'לאורה' לצורך תפעול קולי של מערכות שונות ברכב. להיצע מערכות הבטיחות הקיים של הקודיאק מתווספת תכונה חדשה שנקראת crew protect assist. התכונה הזו כוללת ראדרים נוספים באחורי הרכב ויכולה לקרוא ולהגיב מצבים של תאונה או כמעט תאונה שמגיעה מאחור, על ידי הידוק חגורות וסגירת חלונות על מנת לצמצם את הפציעות. מבחינת מנועים אין שינויים דרמטיים, בנוסף לכך שפולקסווגן - בעלת הבית - כבר הצהירה קודם שאיננה הולכת לפתח מנועי בערה פנימיים חדשים, אלא רק לפתח את הקיימים. המנוע הבסיסי הוא ה-1.5 TSI עם 150 כ"ס משודך לתיבה ידנית (לא אצלנו) או אוטומטית שבעה הילוכים. מעליו יושב מנוע 2.0 עם 190 כ"ס. מהצד של הדיזל קיים מנוע 2.0 בהספקים של 150 או 200 כ"ס עם תיבה אוטומטית בלבד. הגרסה החזקה של הדיזל והבנזין הגדול מגיעות בלעדית עם הנעה כפולה, לעומת כאופציה באחרות. גרסת הקצה של הקודיאק, ה-RS, מאבדת את מנוע הדיזל שלה לטובת המנוע של האוקטביה RS, שני ליטר טורבו עם 245 כ"ס. הקודיאק המחודש צפוי להגיע לשוק האירופאי ביולי הקרוב ואלינו כנראה לא הרבה לאחר מכן. לצפייה במאמר המלא
  14. מתיחת הפנים ל-SUV הגדול ביותר של סקודה נחשפה היום, ארבע שנים לאחר הצגתו לשוק. הפרונט הורם מעט, כך שמכסה המנוע שטוח יותר והגריל אנכי יותר ביחס לדגם היוצא. האורות צרים יותר, הם מבוססים תאורת לד כסטנדרט במקום הלוגן וברמות הגימור הגבוהות קיימת גם אופציה לתאורת לד. גם מאחור הקודיאק זוכה לפנסי לד בעיצוב משונן ואופציה לאיתות דינאמי ברמת הגימור הבינונית ומעלה. הקודיאק מקבל את ההגה החדש של סקודה, בדומה לזה שנמצא באוקטביה, תאורת אווירה משופרת ושינויים בחומרי הפנים. הדגם הבסיסי מקבל ריפוד בד חדש ואם בוחרים בחבילת ה-M האופציונלית ומקבלים שילוב של בד ועור ברחבי תא הנוסעים. רמת הגימור הגבוהה, L&K זוכה לקבל מושבים מפנקים הכוללים אפשרויות חימום, קירור ועיסויי. מערכת הסאונד האופציונלית מבית canton מקבלת עוד שני רמקולים ביחס לעבר וכעת מציעה עשרה כאלו בתא הנוסעים. במערכת המולטימדיה אין שינוי מהותי, המסכים נותרים כפי שהיו, 9.2 אינץ' במסך הראשי ביחד עם לוח מחוונים דיגיטלי (אופציונלי) בגודל 10.25 אינץ'. אליהם התווספה כעת העוזרת הקולית החדשה של סקודה, 'לאורה' לצורך תפעול קולי של מערכות שונות ברכב. להיצע מערכות הבטיחות הקיים של הקודיאק מתווספת תכונה חדשה שנקראת crew protect assist. התכונה הזו כוללת ראדרים נוספים באחורי הרכב ויכולה לקרוא ולהגיב מצבים של תאונה או כמעט תאונה שמגיעה מאחור, על ידי הידוק חגורות וסגירת חלונות על מנת לצמצם את הפציעות. מבחינת מנועים אין שינויים דרמטיים, בנוסף לכך שפולקסווגן - בעלת הבית - כבר הצהירה קודם שאיננה הולכת לפתח מנועי בערה פנימיים חדשים, אלא רק לפתח את הקיימים. המנוע הבסיסי הוא ה-1.5 TSI עם 150 כ"ס משודך לתיבה ידנית (לא אצלנו) או אוטומטית שבעה הילוכים. מעליו יושב מנוע 2.0 עם 190 כ"ס. מהצד של הדיזל קיים מנוע 2.0 בהספקים של 150 או 200 כ"ס עם תיבה אוטומטית בלבד. הגרסה החזקה של הדיזל והבנזין הגדול מגיעות בלעדית עם הנעה כפולה, לעומת כאופציה באחרות. גרסת הקצה של הקודיאק, ה-RS, מאבדת את מנוע הדיזל שלה לטובת המנוע של האוקטביה RS, שני ליטר טורבו עם 245 כ"ס. הקודיאק המחודש צפוי להגיע לשוק האירופאי ביולי הקרוב ואלינו כנראה לא הרבה לאחר מכן.
  15. איך הפולקסווגן אפ, סקודה סיטיגו וסיאט מי? בגירסה הרובוטית, כדאי? הגיר מתפקד בסדר? והבנתי שאין להן שוק, האם זה מעיד על משהו?
  16. מה אומרים על סקודה אוקטביה 2014 לנהג חדש?רכב טוב?יותר מדי לנהג חדש?תודה מראש על התגובות
  17. מתלבט בין שתי אופציות 1. סקודה אוקטביה 2017 מנוע 1400 , 150 כ״ס , אקסלוסיב עם 74,000 ק״מ 2. סקודה סופרב 2017 מנוע 1800, 180 כ״ס , אמבישיין עם 110,000 ק״מ הפרש מחיר בקניה הסופרב יקרה יותר ב3 אלף ש״ח
  18. שלום לכולם ,קניתי אתמול סקודה ראפיד 2014 ,לאחר חיבור של המצלמה לשקע המצת גיליתי כי המצת לא נכבה והמצלמה ממשיכה לעבוד גם לאחר שמכבים מנוע ונועלים את הרכב. אשמח לעיוץ מה עושים במצב כזה ואיך מסדרים .בתודה איתמר
  19. שלום לכולם ברשותי סקודה סופרב שנת 2013 מנוע 1.8 תיבה 6 הילוכים דגם elegance לאחרונה הרכב משמיע רעשי חריקה החל מהתנעת הרכב שנעלם רק בלחיצה על דוושת הגז כאשר אני עוזב את דוושת הגז מייד הרעש חוזר להופיע. הייתי במוסך בפעם הראשונה הוחלפה רצועה בפעם השנייה הוחלף מותחן וזה לא פתר את הבעיה. אשמח לפתרונות
  20. היי, קפצה לי בצורה רנדומלית תקלה ברכב ואז נעלם: Error workshop! leave vehicle only when selector in position p https://www.briskoda.net/forums/uploads/monthly_2017_03/IMG_20170314_141241.thumb.jpg.e2c2a6f896c952a573d1aec30bc85c42.jpg הלכתי עם זה למוסך אמרו לי שיש לי בעיה בחלק בשם Switch, המק"ט שלו זה 5q0713128a לקנות אותו דרך המוסך עולה 440, ולהחליף את החלק עולה גם 440. עכשיו ממה שאני רואה, זה דורש החלפה בגיר. אני גם רואה שסקודה מאריכה אחריות על הגיר. השאלה היא האם אני צריך לשלם על כל הטיפול הזה? האם הטיפול הזה יכול לעזור או שאני אצטרך לחזור עוד חודשיים בשביל טיפול אחר שקשור לגיר? האם זה משהו שאני יכול להחליף לבד? (0 ניסיון בטיפול ברכבים) הגעתי לפורום הזה, אבל לא ראיתי שם תשובה שחוזרת על עצמה יותר מדי. https://www.briskoda.net/forums/topic/426096-error-service-leave-vehicle-only-when-selector-in-position-p/
  21. היי, רכשתי סקודה ראפיד שנת 2016 ושמתי לב שבכל פעם שעולים על מהירות של 30 קמ"ש, מתקבלת הודעה בלוח השעונים (וצפצוף דיי מעצבן). ניסיתי לחפש איך מבטלים את ההתראה אבל בינתיים ללא הצלחה. יש מישהו שיודע איך מגיעים לאופציה של ביטול ההתראה?
  22. שלום למומחים, הבנתי כי העלויות הטיפולים של מותג סקודה גבוהות , בעוד של קיה מאוד זולות. איפה סיטרואן בסקלה הזאת? האם היא משמעותית יותר יקרה מקיה, או לא הבדל כל כך גדול? תודה!
  23. היי, מחפש לקנות פאביה 2015 ומעלה או איביזה 2017 ומעלה, *ידניות*. 5 דלתות. עד 110,000 ק"מ, במצב מכני טוב. תודה! אורי
  24. היי, איך אני יכול לדעת איזה צמיגים מתאימים לרכב שלי? המידות זה 185\60\15 התכוונתי לסוג צמיג לסוג הנהיגה (רוב הזמן נסיעה בתוך העיר, אחת לשבוע נסיעה בין עירונית ב90 קמ"ש) וכמה עולה הצמיג הזה? ואם הוא בכלל שווה משהו?
  25. היי כולם, הקדמה - אני לא מבין כל כך ברכבים. כיום נוהג על פולקסווגן ג'טה 1.2 2017 ליסינג (רכב חברה). דיי מבסוט מהרכב חוץ מהגיר שלו שלוקח 2 שניות להוריד הילוך כשלוחצים עד הסוף. עשיתי נסיעת מבחן על הסקודה אוקטביה 1.5 במשך 20 דקות, לצערי בפקקים והייתי דיי מרוצה מהביצועים למרות הDSG. היא מרווחת ובכללי עונה על הצרכים שלי, לכן אני כנראה אזמין אותה מהקצין רכב. לפני כן כמה שאלות: 1. האם חברות הליסינג משנות משהו ברכב לעומת רכב מצ'מפיון מוטורס? מבחינת אבזור\מערכת מולטימדיה\ג'אנטים וכ'ו? 2. מלבד הספוילר הקטן שהוסיפו השנה (?) יש עוד שינויים שעבר הרכב? 3. אנשים בעלי נסיון עם הדגם הזה, מה החוויה שלכם עד כה? יש לכם טענות? 4. פיצ'רים מיוחדים שיש לרכב? 4. טיפים נוספים? תודה רבה וסליחה על החפירה.
  • תוכן חדש...