Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'ביטוח רכב'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. היי לכולם, משאית בטון נכנס לח ברכב מסוג דאציה והוא השאיר פתק על השמשה, התקשרתי אליו והוא אמר שהוא לא רוצה להפעיל את הביטוח שלא יעלה לו הפריימה או שאין לו בטוח לא כזה מובן, אמר לי שהוא רוצה לתקן לבד, אמרתי לו איפה ירידת ערך שלי איפה רכב חילופי שלי איפה השרפת זמן שלי מי יקח את הרכב למוסך שלך ודלקים ?אמר לי אז תתקשר למשטרה וניתק , מה אתם ממליצים לעשות לתת לו שיתקן ולהגיד תודה?
  2. הי אני בת 23 ללא עבר ביטוחי והרישיון שלי מתחת לשנה. מה שמקפיץ לסכומים אסטרונומיים את מחירי הביטוח צד ג' וישיר (11.000) חשבתי לצרף את בן הזוג שלי כבעלות על הרכב, ופלא, המחיר ירד בחדות לאיזור ה 5.0000 ההצעות הן מביטוח ישיר וביטוח 900000 אשמח לשמוע על ההתנסות שלכם מולם מבחינת שירות והשתתפות ואם יש לכם סוכן מומלץ שמטפל בכם אישית במחירים שפויים , יותר מאשמח להמלצות.🙏🏼
  3. פותח את הנושא במטרה לשתף אתכם במספרים בדרך ובתובנות מחידש ביטוח רכב, בתקווה שהמידע יועיל למישהו ואולי גם תחדשו לי משהו. אני לא מתיימר להיות מומחה, אני יכול לטעות, כתבתי את הדברים אך שאני מבין אותם. אז ככה: סוף השנה, הגיעה הזמן לחדש ביטוח חובה + ג'. על האתר להשוואות ביטוחים אני ישר עושה X. תמיד קבלתי הצעות יותר יקרות דרכם, לכן פונה ישירות. מה מעניין אותי\דרישות: השתתפות עצמית כלפי צד ג' - ~ 1500 ומטה. גבול אחריות צד ג ' 1KKK ומעלה. גרירה,פנסים ,מראות, שבר שמשות. שירות טוב ממס' שיחות וביקור באתרים קבלתי את ההצעות הבאות : /* הערה לגבי המחירים והכיסויים. ביטוח חובה הוא ביטוח עם כיסויים אחידים לכן אין כאן דרישות ממנו, לעומתו יש את ביטוח צד ג' ופה אפשר לשנות את הכיסויים בשביל להוזיל או ליקר את הפוליסה לפי הדרישות. אין סטנדרת לכיסויים עבור ביטוח ג', כל חברה מציעה את מה שנכון לה, לכן אם קבלתם הצעה במחיר מפתה לא צריך למהר, תבדקו את הכיסוי וגובה השתתפות עצמית. לדוגמה, בטבלה WESURE הכי זולה אבל ההשתתפות היא 3300+ ובלי גרר ופנסים, אם מוסיפים את הדרישות המחיר עולה ל-2800+. */ אחרי שלב הטלפונים והרחרוחים הגיעה שלב הבחירה, מחיר הביטוח שעומד בדרישות שלי הוא די זזה ברוב החברות( 2800+- ש"ח) אז אך בוחרים באיזה חברה לבטח? אני בחרתי לפי מדד השירות לשנת 2022 (2023 עוד לא יצא) התייחסתי למדד ביטוח רכב חובה וגם לרכוש. לסיכום, - תפעלו ישירות מול חברת הביטוח, תרימו טלפון,תתמקחו.(חוץ משומרה הם עובדים עם סוכנים) - תבדקו מה כולל הביטוח. כיסויים,השתתפות עצמית, אל תתפתו למחיר הזול! - המחיר הוא חשוב אבל לא תמיד הוא הקובע! - תבדקו את מדד השירות. הערות שוליים - מהתרשמות אישית מהשיחות הקצרות, המענה הטלפוני של ביטוח חקלאי היו הכי מקצועיים (גם רפאלי ביטוח היו אחלה). (דברתי עם: ליברה, ביטוח ישיר, הפניקס, מיגדל, חקלאי, רפאלי ביטוח,כלל,שומרה) - מענה טלפוני בהפניקס ארוך מאוד , התקשרתי פעמיים למכירות, חיכיתי 10 דקות על הקו עד ניתקתי. -ביטוח חובה + ג' (2024) יותר יקר מביטוח חובה +מקיף (2022) ה-ז-י-ה (עבר ביטוחי נקי) -ביטוח הרכב התייקר בהערכה גסה בלפחות 62%! בהשווה ל-2022. ארץ השודים וולקום.
  4. היי! הייתי בתאונה לפני שבוע (תודה לאל רק פחחות) ובין היתר הגלגל הקדמי מצד שמאל נפגע. הבאנו את הרכב למוסך ועד כה הכל נחמד. לאחר כמה ימים קיבלתי טלפון מהמוסך שבו הם מסרו שאחראי חלקי חילוף של הביטוח טוען שהג׳אנטים של הרכב שלנו לא מקוריים ולכן הביטוח לא מכסה את התיקון של הגלגל. עכשיו זה ממש מוזר, הרכב יד ראשונה (סיאט איביזה 2017), מעולם לא החלפנו ג׳אנטים, ולא קנינו שום גלגל שונה ברכישה של הרכב, טפלנו רק במוסכים מורשים.. ואני ממש לא יודעת מה לעשות במצב הזה ומה השלבים שאני אמורה לבצע.. כרגע התיקון מתעכב בגללי כביכול כי המוסך מחכה לתשובה שלי לגבי הגלגל (האם להגיד להם לתקן על חשבוני או לא). ניסיתי ליצור קשר עם סיאט וירטואלית לעזרה ומחר אנסה להגיע פיזית. מעבר לזה אין לי מושג מה לעשות. צירפתי תמונה של הגלגל שלי, תמונה שמצאתי באינטרנט לגבי איך הגאנט אמור להיראות, והמסך זה מהמוסך לגבי איך מבחינתם הגאנט אמור להיראות תודה רבה על כל תשובה!
  5. לחבר יש טויוטה chr ומספר לי שמחיר הביטוח קפץ לו ב-2,000 שקל. שנה שעברה שילמתי ביטוח של כ-4,900 שקל מקיף וחובה. השנה המחיר עלה ל-5,500. נובמבר אני מחדש ביטוח, המחיר עלה ל-6,600 שקל, לפי וובי וליברה. די מזעזע המחירים. יונדאי סונטה היברידית לימיטד = 9,500 שקל יונדאי איונק 5 = כמעט 10,000 יונדאי אלנטרה = 7,500 שקל
  6. שלום חברים , בחודש יוני רכתי קיה סיד סטיישן בנזין , מודל 2019. כמובן שמיד בדקתי מחירים עשיתי ביטוחים, כגון חובה+ג וגם מקיף. רכב נקנה עם קודן ולפי מה שאני יודע וראיתי, יש התרעת סטייה בנתיב ממובנת. שבוע שעבר אני מקבל מכתב מחברת ביטוח (תמונה מצורפת) ועליי לפנות לסוכן ביטוח. אחרי ששלחתי אליו את כל הניירת שקיבלתי, הציעו לי להגיע לאחד המוקדי שירות של רשתות המיגון לבדיקה. במכתב ישנה דרישה לרמת מיגון: 200, שולל תנועה. רציתי לשאול האם יש לי ממה לחשוש? הרי לפני שעשיתי את הפוליסה, חברת ביטוח הייתה צריכה לבדוק את הנושא של התקנים ברכב בדגם הספציפי (או שאני טועה)? גם המכתב נשלח חודש אחרי התאריך שמופיע בתוך המכתב (שלא נדבר על עוד כל מיני דברים שסימנתי בירוק). >ודה רבה לעונים ושבוע טוב
  7. עשיתי ביטוח לרכב שלא רשום על שמי, לאחר כמה ימים רציתי לבטל (תכננתי בוודאות לקנות רכב אך העיסקה התבטלה) אך הסוכן טוען שאי אפשר מכיון שהרכב לא רשום על שמי. האם זה נכון? האם לא ניתן לבטל כמו כל עיסקה טלפונית שאפשר לבטל תוך 14 יום?
  8. שלום רב נסעתי לעבודה בכביש בין עירוני עקפתי משמאל את האוטובוס שעצר בתחנה ומאחורי היה רכב שהיתי צריך לתת זכות ולא נתתי (‏טעות שלי). רכב עם נגרר שהיה מאחורי עקף אותי מימין ‏התעצבן וכנראה רצה להפחיד אותי ופגע בי על ידי נגרר בדלת ימנית קדמית איפה שאישתי ישבה והמשיך לנסוע. יש לי סרטון יש לי גם עדות של נהג מונית שראה את המכה בדלת (הנהג מונית נסע מאחורי הרכב עם נגרר) הנזק הוא בין 6500-8000₪ ‏הגשתי תלונה במשטרה נתנו פרטים של בעלי רכב ונגרר וזהו. השוטר אמר גם שאין להם כנראה ביטוח לנגרר. סוכן ביטוח שלי דיבר עם בעלים של רכב (רכב של חברה) לא רוצים למסור פרטים של ביטוח שלהם (אין להם ביטוח של נגרר). רוצים לבדוק ‏עלות של נזק. מה עושים? תודה
  9. היי חברים, צריכה לבטח בחובה + מקיף את האופל קורסה החדשה שקניתי לאחרונה והשבוע סופסוף אקבל אותה. קיבלתי הצעה מחברת הביטוח 'לוביט' מבית ייבואן הרכב לובינסקי. במכתב המצורף להצעה נכתב: "לקוח נכבד , כשאתה רוכש פוליסת ביטוח לרכב שלך ,אתה מצפה שיעמוד מאחוריך גוף חזק שידאג לך בכל מקרה של גניבה או נזק .ההתמחות הספציפית של לוביט בפוליסות לרכב בכלל , בפוליסות ייעודיות לדגמי המכונית המיובאים על ידי לובינסקי בפרט , מייעלת , מוזילה ומקצרת את הליך הטיפול בכל מקרה של תביעה והפעלת הפוליסה. הפוליסות של לוביט מאפשרות לך ליהנות משקיפות מלאה ולדעת שהרכב שלך נמצא בידיים טובות ומקצועיות. מוסכי ההסדר שבפוליסות של לוביט הם מוסכים מורשים מטעם לובינסקי אשר מתמחים בטיפול ברכב שלך ועושים שימוש בחלקים מקוריים* ו\או בחלקים שאושרו על ידי יצרן הרכב. כשאתה רוכש רכב ומבטח אותו בלוביט , אתה נהנה מעסקה מושלמת תחת קורת גג אחת וממעטפת ביטוחית מלאה לרכב שלך." עשיתי השוואת מחירים באינטרנט והסוכנות היחידה שנתנה הצעה זהה בתנאים אבל משתלמת יותר היא 9 מיליון (זולה בכ-300 ש"ח, לפני התמקחות). שאלותיי הן: 1) האם יש יתרון לעשות אצל חברת הביטוח מבית היבואן ב-4 השנים הראשונות של האחריות? או שכל סוכנות ביטוח תציע מוסכי הסדר שיטפלו בחלפים מקוריים? 2) האם עליי לשים לב למשהו מיוחד בביטוח של רכב חדש מהניילונים? למשל אם נגנב וכו'.. יותר מאשמח לעזרתכם
  10. יש לי פוקוס מ 2003, כבר 14 שנים אצלי. בערך 120 אלף ק"מ. מטופל בקביעות, ובמצב טוב מאוד (חניון תת קרקעי גם בבית וגם בעבודה). משמש אותי לבית-עבודה-בית (15 ק"מ ליום). השכן נתקע בו כאשר חנה בחניון. חלק אחורי כופף. שמאי של השכן הגדיר 7000 שח תיקוני פח/פגוש. שוויי רכב כ-4000 שח. אני לא רוצה לוותר על הרכב, כי להחליף לרכב ברמת אמינות דומה יעלה לי 20-40 אלף ש"ח. מה עושים? תודה.
  11. שלום, לפני כמה שבועות הרגשתי שהסקודה אוקטביה 2018 שלי מושכת ימינה וולקחתי אותה למוסך, שמה הפנו אותי לבדיקת פרונט, הלכתי למכון פרונט שהם לא מכירים. שמה אמרו לי שיש בעיה בסרן אחורי, יכול להיות שכתוצאה ממכה בצמיג שמאלי אחורי, והראו לי שיש גבשושית בצמיג. חזרתי למוסך, לקחו את זה שוב למכון פרונט שהם מכירים, ואמרו שזה נגרם ממכה בצמיג שמאל אחורי שעיקם את הסרן. בהתחלה נתנו לי הצעה על סרן אחורי מפירוק שעלות שלו 2800 שח, פלוס עלות פירוק והרכבה ועבודה יצא 5000 ומשהו שח. אחרי זה חזרו אלי ואמרו שחייבים להחליף את הסרן בסרן מאותו שנתון ואותו קילומטראז, ואין להם כזה מפירוק ולכן צריך חדש, שעולה משהו בסביבות 12,13 אלף ולכן אפעיל את הביטוח הפרטי שלי. לי לא נשמע הגיוני שמכה בצמיג יכולה לעקם סרן/גשר, וגם זו המכה היחידה שיש ברכב - לא טמבון, לא מכה בסרן, בגשר, בצד הרכב, מתחת לרכב, בכלום. אני ואשתי שהיחידים שנוסעים ברכב גם מעולם לא הרגשנו שום מכה ברכב. הביטוח שלי בביטוח ישיר, שם השתתפות עצמית היא 1665.0 ש"ח במוסך הסדר במקום 2837.0 ש"ח במוסך אחר, והמוסך שלי הוא לא בהסדר איתם. המוסך שלי אמר שכדאי להחליף אצלו, כי מוסכי הסדר הם באינטרס של חברת הביטוח ואתה לא יודע איזה עבודה ואיזה חלקים ישימו לי. גם שמאי אני לא יודע במי לבחור. עצות חברים מה לעשות?
  12. אהלן, מי ביטח את הרכב שלכם ואם אתם ממליצים עליו?
  13. שלום, מכרתי לאחותי את הרכב שלי אבל לא עשינו העברת בעלות כי אני מקבלת מחיר טוב לביטוח (הסדר במקום העבודה). היא משלמת את הביטוח ישירות לחברה, בלי קשר אליי. מפה לשם היתה תאונה וצריך לשלם לצד שלישי. אחותי חושבת לתבוע את הביטוח אבל ממה שאני מבינה מהם, התביעה תירשם עליי, כי אני בעלת הרכב. כלומר, לא יהיו לי "העדר תביעות", ומחיר הפוליסה ישתנה בהתאם, ולא רק על הרכב שאצלה, אלא יכול להיות גם על הרכב שלי. אז אני שואלת: 1 - האם יכולה להיות פוליסת ביטוח על שם אחר מאשר בעל הרכב? 2 - האם היעדר תביעות זה פר רכב או פר אדם (נראה לי שזה אפילו מלווה אותך לביטוח אחר עם עושים, לא משנה מה הסכום) 3 - אם אני כבר כאן: הנפגע בתאונה לא הלך למוסך בהסדר וההשתתפות העצמית שלנו גבוהה. איך ייתכן שהבחירות של הנפגע משפיע על ההשתתפות העצמית שלנו? תודה לעונים!!
  14. שלום, קיבלתי הצעה לטויוטה יאריס הייבריד חדשה ורציתי להתייעץ לפני תשלום סופי. 1. מרים שמשות וחיישני רוורס בהתקנה מקומית - האם יש סוגים/דגמים שונים? 2. היבואן מציע "קודן עם כספת לעלוקה". הביטוח דורש "קודנית עם 2 ניתוקים" (עם אפשרות להתקנה זולה יותר מטעמו). אשמח להסבר מה עדיף ובכלל, האם אני חייב להוסיף מיגון - לכאורה זה דגם לא גניב. 3. האם יש משהו נוסף שכדאי לוודא/להוסיף לרכב חדש ודגם זה בפרט? תודה מראש!
  15. היי חברה, יש לי שאלה בנוגע לביטוח: אני וחבר מתכננים לקנות יחד רכב, שנינו נהגים חדשים עדיין ( ולא עברנו 24 ) והקטע הוא שאין לנו מושג בנוגע למה אפשר לעשות בנוגע לפוליסת ביטוח... אני בטוח שפוליסת ביטוח ל2 נהגים חדשים לאותו רכב יכול לעלות יחסית הרבה - יש כזה דבר ביטוח לפי נהג ? תודה לעונים!
  16. אני צריך לחדש עכשיו ביטוח לרכב. עד עכשיו היה לי ביטוח מקיף. הרכב טויוטה יאריס סול משנת 2007. ההפרש בין ביטוח מקיף לצד ג' כמעט 1,000 ש"ח. מעולם לא תבעתי את הפוליסה. מה דעתכם? האם הגיע הזמן להסתפק בביטוח צד ג'?
  17. שלום, ברשותי קיה ריו שנת 2012. מחירון 38,400 שׁ״ח. לפני כחודש אשתי הייתה מעורבת בתאונה (קלה מאוד). בגלל אופי התאונה, קשה מאוד להוכיח שלא מדובר באשמתה ועל כן החלטנו לקחת את האחריות על עצמנו. הנהג השני דיווח על התאונה (מדובר ברכב חברה מליסינג תפעולי, לא הייתה לו אפשרות אחרת) וקיבלנו תביעה לתשלום של כ-2700 ש״ח (מתוכם כ-700 ש״ח על שמאי ורכב תחליפי). סוכן הביטוח שלנו אומר שבהתאם לגובה עלות התיקון ברכב שלנו, ההשתתפות העצמי שלנו תנוע בין 550 ל-1000 שקלים חדשים עבור שני הרכבים. לאחר מכן, כמובן, תרשם תביעה ובמשך 3 השנים הקרובות, עלות הפרמיה תעלה. יצרתי קשר עם חברת הליסינג התפעולי, והם הציעו לסגור את כל העניין ב-2300 ש״ח. הנזק לרכב שלנו מינורי (פלסטיקת טמבון קדמי שקצת יצאה מהמקום, שפשוף קטן), ולא חשבנו כלל לתקן אותו, אך אני מתאר לעצמי שבמוסך הסדר התיקון יהיה לפחות 1000 ש״ח, אם לא 2000 ש״ח או יותר. אני לא חושב שערך הרכב ירד משמעותית, מה גם שאין תכנון למכור אותו ב-5 שנים הקרובות. כעת אנחנו מתלבטים מה לעשות - האם לשלם ישירות לחברת הליסינג ולסגור את העניין, ולוותר על תיקון הרכב, או להפעיל את הביטוח ולשלם את ההשתתפות העצמי ואז לספוג 3 שנים של פרמיה יקרה יותר. השאלה: בכמה עולה פרמיה של רכב כזה בעקבות תאונה *אחת* של נהג שאיננו הנהג העיקרי? ניסינו לשאול את סוכן הביטוח וגם את חברת הביטוח את השאלה הזו, ואף אחד לא נותן מספר. דווקא בחברת הליסינג התפעולי אמרו שזה בסביבות ה-1000 ש״ח עלייה לפרמיה השנתית. תודה לכם!
  18. שלום רב , רציתי לשאול על ביטוח לרכב עומד. לאחר שעברתי על מספר שרשורים בנושא , עדיין לא הצלחתי להבין עד הסוף. ברשותי כיום רכב בו אני משתמש באופן קבוע , ערכו בערך כ 30/35 אלף שקלים. בזמן המאוד קרוב , כנראה אצטרך להעמידו בחניה לתקופה ארוכה ואיני מעוניין למכור אותו. כרגע , הרכב מבוטח במקיף, בעלות של ארבע אלף +- ורציתי לדעת האם ניתן להוזיל את עלות הביטוח עקב עניין העמדתו במקומו בהמשך. תודה לכל העונים.
  • תוכן חדש...