Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'gti'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. הפעם אני רוצה להודות מקרב לב לרון ממוסך רון בת"א (שגם חבר בפורום שלנו לשמחתנו): יום שבת חורפי. אני בדרך הבייתה עם החברה מהחרמון ואבי בטלפון מודיע לי שבזמן שנסע לאנשהו, נדלקה לו מנורה של השמן בפאסאט. לא ייחסתי חשיבות והבטחתי לבדוק כאשר אחזור. הגעתי הבייתה עייף וחסר רצון להתעסק בתא מנוע אך הבטחה לאבא זאת הבטחה. התחלתי לבדוק ולתשאל מתי ואיך נדלקה המנורה והאם הייתה אדומה או כתומה. אבי כמובן טען שאדומה ומבדיקה עלה שאכן חסר שמן. למרות השעה 23:00 החלטתי להתקשר לרון. רון ענה והסביר לי שיש לגרור את הרכב למוסך לבדיקה מבלי להניע היות ויתכן ויש נזק למנוע. הזמנתי גרר של איילון (שירות מצוין) לבוקר. בבוקר הגעתי למוסך רון. רון התחיל לבדוק, חיבר סקנר ואחרי מס' דק' ושיחה נוספת התברר שמנורת השמן שנדלקה הייתה כתומה מה שהצביע על חוסר שמן בסה"כ. רון, לא הסכים לקבל תשלום ואז הבנתי שהאיש מקצועי וישר וביקשתי לבדוק עוד מס' בעיות. לבסוף התגלתה נזילת שמן מהאטם מכסה שסתומים, רפידות קדמיות גמורות וצינור יניקה שימיו ספורים. עם הצינור רון הציע להמתין וביחד החלטנו שאני אקנה כזה בגרמניה בעוד מס' שבועות (הוא אפילו טרח והוציא לי מק"ט מדויק) ואבוא להתקין. יצאתי מאוד מרוצה ושמח שהכרתי עוד איש מקצוע נעים, שקט, מקצועי וישר. רון, נתראה בעוד מס' שבועות. תודה רבה לך. ליאור
  2. אם ניסיתם את הגולף GTI הרגילה אך היא לא הייתה מספיק ספורטיבית, חדה ומהירה בשבילכם, וה-R כפולת ההנעה נראית לכם סתמית מדי מנותקת מדי ויקרה מדי, אולי כדאי לכם לבדוק את הGTI קלאבספורט. הקלאב ספורט נועדה להיות גרסה קלה יותר וממוקדת מסלול של ההאצ'בק החמה. המנוע נשאר שני ליטר טורבו, אולם ההספק מזנק מ-245 כ"ס ו-37 קג"מ ל-296 כ"ס ו-40 קג"מ, תוספת של יותר מ-45 כ"ס בהשוואה ל-GTI הרגילה. על מנת להבדיל אותה מהגולף R, ההנעה נשארת קדמית ותיבת ההילוכים היא תיבה רובוטית כפולת מצמדים עם שבעה הילוכים בלבד. עליית ההספק מאפשרת לקלאב ספורט לזנק ל-100 קמ"ש בפחות משש שניות והמהירות המרבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש. על מנת לשפר את התנהגות הכביש, לצמצם עד כמה שאפשר את תת ההיגוי ולאפשר יכולת פניה מדויקת יותר , החליטו בפולקסוואגן לצייד את הקלאב-ספורט בדיפרנציאל קדמי אלקטרוני חדש, כיול מותאם להיגוי ולמתלים וזוויות היגוי חדות יותר. בנוסף, שודרגו הבלמים, אשר נסמכים כעת על דיסקים גדולים וקלים יותר בהשוואה לדגם הקודם ועתידים לתת עוצמת בלימה עדיפה. לפי פולקסווגן השיפורים בדיפרנציאל , בהיגוי בשלדה ובבלמים מאפשרים לרכב להגיב בצורה מהירה יותר ומחסלת את תופעת התת היגוי המאפיינת רכבי הנעה קדמית באופן מסורתי. כמו בGTI הרגילה יש לקלאב ספורט מבחר מצבי נהיגה בניהם: אקו, רגיל , קומפורט, ספורט והתאמה אישית, אך בשונה מהGTI הרגילה, בקלאב-ספורט התווסף מצב ייחודי בשם ספיישל (מיוחד) , שהוא מצב שהותאם במיוחד לנהיגה על הנורבורגרינג , המסלול עליו פותחה הקלאב-ספורט, ובו היא מציגה פער של כ13 שניות! לעומת GTI דור שמונה רגילה. על מנת ליצור בידול ויזואלי בין הקלאבספורט ל-GTI הרגילה, דאגה פולקסווגן לצייד אותה בפגוש קדמי שונה , ספוילר קדמי , חצאיות צד רחבות יותר , כנף גדולה יותר וכן דיפיוזר אחורי חדש. מבפנים נוכל למצוא מושבי ספורט חדשים עם עור מחורר, כאשר תפירה אדומה מוצעת כאופציה בתוספת תשלום. לוח מחוונים דיגיטלי מגיע כסטנדרט וכן תאורת אווירה בעלת שלושים גוונים שונים מוצעת גם היא כחלק מהאבזור הסטנדרטי. לפי פולקסוואגן, הקלאב ספורט החדשה לא תיוצר במהדורה מוגבלת כמו הקלאב ספורט הקודמת (ממנה יוצרו רק 400 יוצרו) ולכן הפעם אולי קיים סיכוי טוב יותר לראות אותה במחוזותינו.
  3. אם ניסיתם את הגולף GTI הרגילה אך היא לא הייתה מספיק ספורטיבית, חדה ומהירה בשבילכם, וה-R כפולת ההנעה נראית לכם סתמית מדי מנותקת מדי ויקרה מדי, אולי כדאי לכם לבדוק את הGTI קלאבספורט. הקלאב ספורט נועדה להיות גרסה קלה יותר וממוקדת מסלול של ההאצ'בק החמה. המנוע נשאר שני ליטר טורבו, אולם ההספק מזנק מ-245 כ"ס ו-37 קג"מ ל-296 כ"ס ו-40 קג"מ, תוספת של יותר מ-45 כ"ס בהשוואה ל-GTI הרגילה. על מנת להבדיל אותה מהגולף R, ההנעה נשארת קדמית ותיבת ההילוכים היא תיבה רובוטית כפולת מצמדים עם שבעה הילוכים בלבד. עליית ההספק מאפשרת לקלאב ספורט לזנק ל-100 קמ"ש בפחות משש שניות והמהירות המרבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש. על מנת לשפר את התנהגות הכביש, לצמצם עד כמה שאפשר את תת ההיגוי ולאפשר יכולת פניה מדויקת יותר , החליטו בפולקסוואגן לצייד את הקלאב-ספורט בדיפרנציאל קדמי אלקטרוני חדש, כיול מותאם להיגוי ולמתלים וזוויות היגוי חדות יותר. בנוסף, שודרגו הבלמים, אשר נסמכים כעת על דיסקים גדולים וקלים יותר בהשוואה לדגם הקודם ועתידים לתת עוצמת בלימה עדיפה. לפי פולקסווגן השיפורים בדיפרנציאל , בהיגוי בשלדה ובבלמים מאפשרים לרכב להגיב בצורה מהירה יותר ומחסלת את תופעת התת היגוי המאפיינת רכבי הנעה קדמית באופן מסורתי. כמו בGTI הרגילה יש לקלאב ספורט מבחר מצבי נהיגה בניהם: אקו, רגיל , קומפורט, ספורט והתאמה אישית, אך בשונה מהGTI הרגילה, בקלאב-ספורט התווסף מצב ייחודי בשם ספיישל (מיוחד) , שהוא מצב שהותאם במיוחד לנהיגה על הנורבורגרינג , המסלול עליו פותחה הקלאב-ספורט, ובו היא מציגה פער של כ13 שניות! לעומת GTI דור שמונה רגילה. על מנת ליצור בידול ויזואלי בין הקלאבספורט ל-GTI הרגילה, דאגה פולקסווגן לצייד אותה בפגוש קדמי שונה , ספוילר קדמי , חצאיות צד רחבות יותר , כנף גדולה יותר וכן דיפיוזר אחורי חדש. מבפנים נוכל למצוא מושבי ספורט חדשים עם עור מחורר, כאשר תפירה אדומה מוצעת כאופציה בתוספת תשלום. לוח מחוונים דיגיטלי מגיע כסטנדרט וכן תאורת אווירה בעלת שלושים גוונים שונים מוצעת גם היא כחלק מהאבזור הסטנדרטי. לפי פולקסוואגן, הקלאב ספורט החדשה לא תיוצר במהדורה מוגבלת כמו הקלאב ספורט הקודמת (ממנה יוצרו רק 400 יוצרו) ולכן הפעם אולי קיים סיכוי טוב יותר לראות אותה במחוזותינו. לצפייה במאמר המלא
  4. ✅ יד ראשונה פרטית (00 ברישיון).✅ 104,000 ק"מ.✅ עלייה לכביש: 09/2011.✅ מחיר: 62,000 ש"ח.✅ טסט לשנה עד 09/2020.✅ נמכר בעקבות מעבר לרכב משפחתי.✅ ניתן לראות את הרכב בראשון לציון או רעננה - יצירת קשר בטלפון - 0504966289.✅ לא עבר תאונות כלל.✅ סאן רוף חשמלי- SUNROOF.✅ דיבורית בלותות' מובנית.✅ ג'יפיאס מובנה - GPS.✅ שליטה מההגה מובנה לדיבורית / מערכת מולטימדיה.✅ מטופל במוסך מורשה בלבד.✅ נהג יחיד.✅ יימכר יחד עם המערכת (לא הגיע במקור, תוספת): קומפוננט קדמי מורל, רמקולים אחוריים 6X9 אינפינטי, סאב וופר, 2 מגברים.✅ לא מעשן, לא אוכלים ברכב, שמור בקנאות!
  5. שלום, מדובר על Audi A1 1.8 TFSI מודל 2016. מאוד חסר לי נתוני מנוע מתקדמים כמו טמפרטורת שמן וכו' (כמו שיש בGTI). האם יש דרך להציג אותם על מסך הרכב הקטן (איפה שהמד מהירות)? במידה ולא, האם חיבור OBD קבוע יאפשר לי להוציא את הנתונים האלו? חשוב להדגיש במקרה הזה שיש לי iPhone. כך שאם אתם ממליצים על חיבור כזה הייתי מעדיף שיהיה מותאם לiPhone. תודה
  6. פיג'ו 208 GTI שנת 2016 יד ראשונה, ידנית , עברה 8600KM בלבד! עלתה לכביש ב 2016\7! הדגם החדש עם ה 208 כ"ס. במצב מצויין, מתודלקת 98. טסט עד יולי 2018! אחריות לעוד שנתיים! מחיר מבוקש 112,000 ש"ח. לפרטים : 0544577884, מקס.
  7. אהלן ! אספר קצת על עצמי: בן 24.5, חולה הגה מגיל 0. הגעתי לשלב בחיים שאני יכול להרשות לעצמי וגם רוצה וצריך רכב שיהיה אך ורק שלי. כרגע נוהג על פורטה 2010 1.6 של המשפחה. אני לא מתגרזן אך הייתי מאד שמח אם היו עוד כמה סוסים זמינים. לאחר נסיעת מבחן בפולו GTI הייתי מאד סגור על הרכב ממש לא היה משהו שהיה יכול להוריד אותי מהעניין אבל היו כמה דברים בדרך שקצת "הורידו לי" ממנו: אין במלאי את הצבע שרציתי (4-5 חודשים להזמנה מיוחדת +אין הנחות), אין פנסי לד (9000₪ בסוכנות!!) המחירון ב3 שנים הראשונות - צניחה חופשית ובשנה הבאה תוצג פולו חדשה. לאחר סיור ביד 2 ראיתי שסיאט לאון שומרת יפה על הערך שלה לאחר השנתיים-3 הראשונות וגם שהמחיר ירד לאחרונה - כ7000₪ פחות מהפולו בנוסף הגיעה מתיחת פנים שאמורה לשפר את רמת הגימור בפנים הרכב- דבר שבגללו מלכתחילה נורא משך אותי ל Vw. ושידרגו את המסך ל8" במקום ה5 הפצפון שהיה עד כה. אני מחפש רכב וורסטילי שיכול להיות גם רגוע, מנהלתי וחסכוני יחסית (אך חזק) וגם קצת ספורטיבי ומהנה כשרוצים. חשוב לי בידוד רעשים ותחושת איכות בקבינה. וגם קצת לוק או אם תרצו פוזה (למרות שמבחינתי זה פשוט להיות טיפה שונה מהעדר) השאלה היא האם ללכת על הלב והתוכנית המקורית של הפולו או שהלאון היא "פשרה" לא פחות טובה למרות שהיא מעט כבדה יותר, חלשה בכ12 סוסים והאחריות היא רק לשנתיים? לגבי נסיעת מבחן- לצערי בינתיים סיאט לא חזרו אלי כשהשארתי פרטים באתר שלהם ולכן אני כאן מתייעץ בינתיים.
  8. הג'אנטים הם הדגם החדש יותר עם השחור מבריק והכרום. קוטר החישוקים 17 אינץ'. מרווח ברגים 5X100. מתאים גם לסיאט איביזה, סקודה פאביה, וכמובן כל פולקסווגן פולו ולכל רכב שמרווח הברגים שלו 5X100. ניתן לסמס ל: 0525462930
  9. שלום, לפני כ 3 חודשים רכשתי פולו GTI חדשה מהחברה. בחודש האחרון התחילו רעשי פלסטיק נוראים בתוך הרכב בעוצמה ותדירות נמוכים, עם הזמן הרעשים הלכו והתגברו ונעשו מורגשים יותר ויותר. הרעשים מגיעים ממוקדים שונים כמו דלת ימין ושמאל, איזור התקרה והקורות בצדדים. יש לציין שהרכב לא עבר שום התקנה בבונדד ולכן שום חלק פלסטיק או כיסוי לא נפתח מעולם. הרעשים מורגשים מאוד כבר בתחילת הנסיעה, בנוסף חוץ מיום שבת הרכב חונה תמיד בחניון תת קרקעי וכמעט ולא נחשף לשמש (לא שזה משנה). איך עליי לפעול? ומה הייתם מצפים מהחברה שתעשה במקרה שכזה, כי לתת להם להתחיל לפרק רכב חדש אין סיכוי שבעולם שאני אתן להם. תודה.
  10. אני מחפש רכב ספורטיבי וחזק עד 90 אלף הדרישות: מנוע חזק כוח סוס תחושת נהיגה ואולי אופציות לשיפור האופציות שחשבתי עליהם: subaru impreza gti golf חשבתי גם על פורד מונדאו שנתון 2013-2012 לא יודע אם זה רכב ספורט לחבר שלי יש כזה ודי מאוד אהבתי לא מכיר אישית את הדגמים אשמח לחוות דעת ומה עדיף ואיזה עוד אופציות יש תודה.
  11. חברים החלטתי להתחדש באוטו, אלה המכוניות שעומדות בתקציב ונראו לי הכי מעניינות. כרגע מה שחשבתי עליו זה בעיקר הלאון קופרה, מבחינת הספק ותמורה למחיר... מצד שני גם הBMW קורצת לי בגלל ההנעה האחורית המהנה... את הגולף כנראה שלא אבחר לא מת על הצורה שלה וגם לא התרשמתי מהאבזור ומהביצועים שלה ביחס למחירה הגבוה יחסית. הייתי שמח אם מישהו היה משתף אותי מחוויות נהיגה על כל אחד מהדגמים הנ"ל, אובייקטיביות ככל שיהיו. אני נהג שבאופן אישי מאוד אוהב האצות, וחשוב לי שהאוטו שלי יאיץ באופן הכי חלק וזריז שאפשר. אשמח לחוות דעת ובנוסף להערכות לגבי עלויות הטיפולים בכל אחד מהרכבים הללו, וצריכת הדלק... אם לא ידוע מחירים ספציפיים אז לפחות הערכות אומדן... כי הבנתי שלמשל מחירי האחזקה של הBMW גבוהים בהרבה משל הסיאט ומפולקסוואגן, ולכן הייתי שמח לדעת מה הפירוש "גבוהה בהרבה" מבחינת המחיר. נ.ב: הסיבה שלא צירפתי לרשימה שלי למשל מגאן RS היא שאני מעוניין לקנות VAG, כבר התאכזבתי בעבר מהצרפתיות והבנתי שגם היפניות לא מי יודע מה נותנות תמורה למחיר בגרסאות החדשות כדוגמאת הWRX. אשמח לכל הצעה, המלצה, עזרה וכדומה.
  12. בעקבות המסע לרכישת רכב ספורטיבי כרגע ה"מום" נחת על גולף GTI.העפתי מבט בלוחות (כל הלוחות, פורומים, פייסבוק) וגם דיברתי עם כמה מוכרים וכמה אנשים שמכרו רכבים כאלה בעבר. המסקנה היתה שגולף דור 5, למשל שנת 2008, שמחיר המחירון שלה לפי לוי יצחק ~58 אש"ח (ולפי יד2 בערך 70 אש"ח) מוצעות למכירה באזור ב 85 אש"ח וככל הנראה גם נמכרות בסביבות המחירים האלה +-5 אש"ח (ומחירי השנתונים מעלה ומטה בהתאמה - למשל 2010 בלא פחות מ 100 אש"ח). האם באמת זה מצב השוק או שהמוכרים עפים על עצמם בלוחות ותקועים עם הרכבים? קשה לי להעריך כי אני חדש בחיפוש ולא עקבתי אחרי הלוחות במשך תקופה. קונקרטית - GTI 2008, יד 4 עם 93 אלף ק"מ. המוכר מבקש 83 אלף ש"ח עבור הרכב שהוא סטוק, ללא שיפורים. בדיוק מה שאני מחפש. מה מחיר ריאלי לשלם עבור אקזמפלר כזה? מדובר על פערים מטורפים ביחס למחיר המחירון. מה עושים מבחינת ביטוח מקיף במקרה כזה (הרי הביטוח ישפה אותי במידת הצורך לפי מחירון לוי יצחק ולא לפי "מחיר השוק"). תודה למייעצים. מחר על הבוקר אני רואה את הרכב הראשון, אם אתאהב אני אקח אותו במחיר הנכון.
  13. היי, אני מחפש פיג'ו 206 GTI אשמח לפרטים אם מישהוא מכיר איזה משיהוא תודה!
  14. בצער רב אני מוכר את הפג'ו שלי. מדובר בדגם gti נפח מנוע 2 ליטר שנת 2004, הדגם הכי רוצח שיש בשנים האלה. יד 3 147000 ק"מ שמורה ביותר מטופלת אך ורק במרכזי. 25000 ש"ח ולא חצי שקל פחות. הסאנרוף לא עובד צריך לסדר אותו. חג שמח וספורטיבי , סעו לאט 0528964462 עודד זה הרכב..
  • תוכן חדש...