Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '225/45r17'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. צריך להחליף ארבעה צמיגים וההתלבטות שלי היא בין שלוש רמות מחיר ולא צמיג ספציפי כזה או אחר. אשמח לשמוע את דעתכם. הרכב אוטומט עם גיר פלנטרי, אני נוהג כ-8,000 קילומטר בשנה וב-95 אחוז מהזמן לא מתפרע. רמות המחיר שאני מתלבט ביניהן 350 -500- ו700 ₪ לצמיג. לדוגמא, Falken ZE914 , Nito NT830 , Michelin PILOT SPORT 3. מבחינת תקציב אני יכול להרשות לעצמי את היקר יותר. בהתאם לקילומטרז' ואופי הנסיעה האם אני צריך את היקר או שאני יכול להסתפק בזול יותר ? אם השרשור יעבור לדון בצמיג ספציפי כזה או אחר אז חשוב לי שהצמיג שאקנה יהיה שקט, הכי שקט שאפשר אבל לא על חשבון אחיזה.
  2. מחפש המלצה לצמיגים במידה 225/45/17 עבור פאסאט שנת 2004, בתקציב של בערך 300-400 ש"ח לצמיג, חשוב לי מאוד נושא הבטיחות, במיוחד לפני החורף, שאוכל להשאר עם הצמיג כמה שיותר זמן ואחיזה טובה (כמה שניתן..) אין לי כיוון בכלל, אשמח לשמוע את דעתכם, תודה רבה!
  3. שלום.. אני צריך להחליף צמיגים אצלי ברכב, היום עשיתי סיבוב באזור (גר בב"ש), אשמח שתגידו לי מה מהאופציות הכי עדיפה והאם המחירים סבירים (הרכב ידני, מנוע 1.2T) המידות של הצמיג - 225/45R17 כיום יש לי HANKOOK VENTUS V12 91V אך הם שחוקים וצריך להחליף התקציב שלי הוא בערך עד 1600 ש"ח בערך ואלה האופציות שמצאתי היום - צמיגי KLEBER DYNAXER UHP 91W ב-1600 ש''ח צמיגי RIKEN (לא זוכר כל כך מה הדגם, אבל אשמח לדעת איך החברה) ב-1300 ש''ח צמיגי GOODYEAR EAGLE SPORT TZ FP XL TL 94W ב-1800 ש''ח האם כל האופציות נחשבות לפחות טובות מהצמיג שיש לי כרגע? ומה מהאופציות הכי טוב והאם המחירים בסדר? תודה לעוזרים!
  4. שלום לכולם, פעם ראשונה שאני מחפש צמיגים לרכב כזה אז אין לי מושג מאיפה להתחיל. בגדול הרכב צריך רביעייה חדשה כשהדרישה העיקרית היא אחיזה ולא מעבר, התקציב יכול להגיע ל 800 לצמיג במידה וזה ממש שווה את זה, הרכב נמצא בחדרה והסביבה אך יכול להגיע קצת רחוק בשביל צמיג איכותי. כרגע ממה שקראתי וראיתי האופציות שאני שוקל הן K117 ו TOYO R888 שיצא לי לקרוא עליהם קצת בפורום ומחוצה לו ונראה שעומדים מתחת לתקציב. במחירים הגבוהים יותר אין לי מושג לאיזה כיוון ללכת, אשמח לכיוון ועצות.
  5. איזה דגם מומלץ יותר ? איזה עמיד יותר לטווח ארוך ? ad08 yokohama toyo r888 Vredestein ultrac sessanta
  6. ערב טוב חברים, ניסיתי למצוא תשובה בפורום ולא הצלחתי אז סליחה אם אני חוזר על אותם נושאים. זו פעם ראשונה שאני מחליף צמיגים בעצמי ולכן הידע שלי בתחום אפסי. יש ברשותי גולף MK6 1.6 ידנית שנועלת צמיגים במידה הנ"ל. אני נהג מאוד מאוד רגוע ולא מנסה להתקרב למהירויות לא חוקיות, בנוסף לכך הנסועה השנתי שלי היא 15K במקסימום. לכן הדרישות העיקריות שלי מהצמיג הן שיהיה ארוך חיים ושקט. אני מעוניין להשקיע כמה שפחות כסף עבור צמיג כמה שיותר איכותי ובטיחותי. ראיתי באינטרנט צמיגים של FALKEN ZE914 וMAXXIS MAZ3 וכו'. אשמח לשמוע המלצות ועצות מניסיונכם על צמיגים אלו או צמיגים אחרים במחירים כמה שיותר נמוכים. ** על הצמיגים שיש לי כתוב ZR וגם כן על האישור שקיבלתי ממכון הרישוי. אני לא רואה באינטרנט צמיגים עם רישום כזה. האם זה קריטי ? *** כמו שאתם בטח יודעים, הגולף שלי יוצאת מהמפעל עם צמיגים בקוטר 15. איך אני אמור לדעת מהו לחץ האוויר התקין שצריך לשים בצמיגים שיש לי כרגע (17 אינץ') ? תודה רבה
  7. אחרי שנתיים עם גודיר אף1 אסים2 הגיע הזמן להחליף מתלבט בין יוקוהומה ad008 מישלין ספורט3 או עוד גודיר כמו שהיה ואשמח לשמוע המלצות נוספות
  8. לכבוד יום הולדת לאבי חשבנו לקנות לו ג'אנט 17 עם צמיג חדש המחיר שנתנו לי הוא 3500 שקלים ל4 צמיגים חדשים וג'אנטים חדשים כרגע על הרכב יש צמיג סיני בין שנתיים במצב טוב פלוס איך ה toyo DRB בכללי? הג'אנט עם מרווח ברגים 5*110 שלפי מה שהבנתי לא נפוץ במיוחד
  9. בתחלה הייתי סגור על Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 אחרי כמה טלפונים לא מצאתי אותו במלאי במחיר נורמאלי רק באזור 650. השני שחשבתי אחריו הוא Hankook K117, וכן התחילה התלבטות כי קיבלתי מחיר טוב על ZE914. עם הכרטיס של 200 ש"ח, יוצא 350 ש"ח לצמיג המחיר של K117 הוא 510 ש"ח לצמיג, מבחינת העדיפות (כמובן שתיהיה אחיזה נורמאלית ) היא שקט ונוחות, אני לא תוקף פניות ורוב הזמן נוהג רגוע ביותר. אז השאלה היא כזאת , האם יש במקרה שלי עדיפות ל K117 על ZE914 ? או האם בכלל שווה לחכות (בפנצ'ריות אומרים חודשיים ) שיגיע F1 Asymmetric 2 למלאי במחיר רגיל של 530-550 ש"ח. עוד הצעה שקיבלתי מאחת הפנצ'ריות שאמרה שזה הכי מתאים לרכב זה EFFIGRIP PERF האם באמת הוא עדיף על ZE914 ו K117 ? וכן קראתי לפחות 10 פוסטים על הצמיגים הנ"ל, ועדיין לא הצלחתי להגיע להחלטה תודה רבה
  10. הציעו לי זוג צמיגים של דאנלופ ב1000 שח אבל אני לא יודע איזה דגם הוא הציע אני רוצה לבוא מוכן..איזה הכי מומלץ? 225/45/17 הונדה סיויק
  11. שלום. רכשתי בשעה טובה גולף 1.4 (122 כ"ס) חדשה שאמורה להגיע אלי עד סוף החודש בעזרת השם. אני ככל הנראה יחליף מהצמיג המקורי (195/65/15) לצמיג 225/45/17 שממה שהבנתי מורשה על ידי היצרן. אשמח מאד לשמוע על המלצות לצמיג ספורטיבי עם אחיזה טובה ביבש/רטוב, ועדיף שקט. כמו כן אני נוסע די הרבה ביום (90 ק"מ בערך) ולכן מומלץ משהו שיחזיק כמה שיותר, אבל העדיפות היא על צמיג ספורטיבי ואוחז ופחות על אורך חיים. אופי הנסיעה הוא לא הכי רגוע, בעיקר בינערוני ולרוב על מהירות גבוהה יחסית. התקציב שלי הוא באיזור ה700 ש"ח לצמיג. גמיש מעט אם זה שווה את ההפרש. ממה שראיתי עד כה אלו הדגמים המומלצים למידה הזו, אשמח לשמוע המלצות מהמומחים מה כדי לקנות ביחס של תמורה/מחיר, ומה הכי מתאים לצרכים שלי. Hankook K107 Goodyear F1 ASYMM 2 (ראיתי שיש תתי דגמים בזה FP,XL שאני לא מבין מה המשמעות שלהם) Continental SPORTCONTACT 3/5 Michelin PILOT SPORT 3 אם יש עוד דגמים אחרים שלא רשמתי כמובן אשמח לשמוע. תודה רבה לכולם.
  12. הרכב הוא סקודה סופרב ברכב הוחלפו 3 צמיגים בינואר 2014 ל-Pirelli Pzero Rosso, ובסרן האחורי נשאר צמיג אחד ישן יותר יחד עם Rosso חדש. כעת הצמיג הישן יבש לדעתי (צירפתי תמונה) והשאלה אם להחליף זוג או רק צמיג אחד (ואם רק אחד - אז אני חייב Pirelli Pzero Rosso?) קצת רקע: זה אוטו שלא נוסע הרבה (5,000-8,000 ק"מ בשנה בגדול) אז חשוב לי מצד אחד צמיגים שיחזיקו ולא יתייבשו מהר. (כי בשר ישאר עד שיוחלפו). האוטו חלק מהמזמן ננהג רגיל (ע"י סבתא) ומידי פעם אני נוהג בו (פעם בשבוע בממוצע), אז הייתי מעדיף צמיג שגם אוחז וגם עם אורך חיים טוב. חשבתי על Hankok k107 רק שקוד העומס שלו הוא 91W כאשר ברשיון הרכב כתוב 94W (נראה לי שגם הרוסו לא תואמים, אך לא זוכר מה בדיוק כתוב על הצמיג) וחשבתי גם על Falken ZE914 שהוא 94W. אני כמובן פתוח גם לשמוע הצעות אחרות מה אתם חושבים על הצמיג הקיים, האם אפשר לנסוע איתו עוד כמה חודשים? (כ-2000-3000 ק"מ?) או מייד להחליף? תודה רבה
  13. טוב, עברו 4 שנים וצריך להחליף רביעיית צמיגים ב C240 הישנה שלי לרביעייה חדשה. אני נוסע כעת עם רביעיית "טויו" T1R שהם דביקים למדיי אך מרעישים בטירוף. כרגע אני משתמש בE350 כדי להיהנות וב C240 כרכב יומי לנסיעה לעבודה. עקב כך השיקולים שלי השתנו וחשוב לי שקט, חסכון בדלק, דופן קשיחה (אני עדיין נוסע פה ושם בצורה ספורטיבית) ואורך חיים (כרגע אני נוסע כאלפיים ק"מ לחודש).פחות חשובים לי הביצועים/דביקות. ראיתי צמיגים של "גודייר" EFFIGRIP PREF" מסדרת" שעיניינו אותי במספר נגזרות כגון FP XL TL,MO FP TL ולא הצלחתי למצוא את ההבדלים ביניהם ולא ביקורות רציניות, בנוסף ראיתי כי הם מוגדרים בחו"ל כצמיגי קיץ. מישהו התנסה בסדרה הזו?
  14. שלום לכולם, אחרי שני השרשורים האלו (מבטיח להעלות תמונות בקרוב, לא היה לי זמן): http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=545343 http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=542952 אני צריך המלצה לזוג צמיגים במידה 225/45/R17 עם קוד מהירות ועומס W91. בעל הרכב החליף זוג צמיגים אחד וקנה Dunlop direzza dz101. אני מעדיף צמיג שקט, שיחזיק מעמד לאורך זמן על פני צמיג ספורטיבי. תודה.
  • תוכן חדש...