Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '195/55r15'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. מידה : 195/55/15 מה שחשוב זה נוחות בטיחות אחיזה ושחיקה תקציב 400+- לצמיג אפשר יותר אם צריך אבל לא להתפרע, אזור השרון עדיף אבל גם לנסוע למרכז בא בחשבון. קבלתי הצעה מבחור פה בפורום על אחד מאלה : Dunlop bluresponce: http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=5226&cs=1&diameter=5&aspectRatio=13&width=17&type=1 Continental conti premium contact5 לא מצאתי במידה שלי אבל יש אותו דגם רק מספר 2. Goodyear efficient grip perfomance (לא תורכי): http://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=461&cs=1&diameter=5&aspectRatio=13&width=17&type=1 מה בנוגע לפאלקן ZE914?
  2. לאחר זמן רב של חיפושים אחר רכב שיעמוד במשימה ולבסוף נמצאה לה היפייפיה . סוקדה פאביה 16v 1.4 2011 ידנית. בעזרת קרוב משפחה (שגם משוטט פה בפורום) יש לה קצת שיפשופי דלתות נפתחות (כן לאנשים אין מעט התחשבות) , ושיפשוש קל מאחור. את הבדיקה היא עברה במ.מ.מ בציק פוסט חיפה וכל אמא הייתה גהה בתוצאה. את הסקודה רכשתי לפני כחודש וקצת , עם 55,450 ק"מ טופלה כל חייה במוסך מורשה יבואן כל שנה כיוון שלא הגיע לק"מ הדרוש. טיפול 60K עברה ב 52K במוסך המרכזי. אך אם להגיד את האמת , לבי לא היה שקט ולמרות שנותרה לה חצי שנה עד להחלפת החגורה (טיימינג ) החלטתי להקדים ולטפל בה במהרה ובכך להקנות לי 3-4 שנים של נסיעה שקטה (או שנגיע לק"מ הדרוש) ביקרה אצל רון לפני שבוע וחצי ושמד האוץ מראה 58,350 בטיפול הוחלפו 1. חגורת טיימינג (Gates) 2. משאבת מים (Metelli - Made In Italy) 3. פילטר שמן (Mann) 4. פילטר אוויר (Mahle) 5. החלפה מלאה של שמן ברקס Dot4 (Eural) , למרות שצויין כי הנ"ל הוחלף בטיפול הקודם מד איכות השמן של רון חשב אחרת. 6. שמן מנוע של קסטרול 5-40 . 7.חגורת מנוע. 8. בוצע ניקוי המצרעת וכיול מחדש. אציין כי לאחר הפירוק חגורת הטיימינג הישנה, הייתה נראת חדשה. אבל עברו להם 4.5 שנים ועם גומי לא לוקחים סיכונים. במהלך החזרת החלקים הורגשה לחות קטנה מאיזור מיכל העיבוי , לחות שלא הייתה / הורגשה לפני הטיפול בוצעה בדיקת לחץ שלא העלתה דבר. ולאחר הטיפול המפלס נבדק לפני כל נסיעה ולאחר יום יומים זוהתה לה נזילה קטנה . הרכב נלקח שוב לרון , שם הוחלף מיכל העיבוי הפעם לא נלקח תשלום עבור עבודה והעלות הייתה עבור מיכל העיבוי בלבד. אציין שאני מאוד מרוצה מהטיפול במוסך, עובדים בצורה מסודרת ונקיה וכל שאלותי נענו בצורה ברורה. היום הרכב עומד על 59,605 ק"מ ולאחר חודש ומעט אני יכול להגיד עליו עוד קצת האיזור שאני גר בו הוא הררי אבל רוב הנסיעה היא בבינעירוני מישורי. רק בעליות חזרה הקטנה מפצה בצריכה למרות שנוסע איתה בעדינות רבה. צריכת הדלק הממוצעת עומדת על 13.3 ק"מ לליטר לאחר הטיפול שבוצע אני מתחיל להרגיש שיפור קל בצריכה (לכיוון 14 ק"מ לליטר בערך - אין עדיין מספיק תדלוקים לאמוד את זה) . כל הנסיעות מתבצעות עם מזגן דולק. הנדלק מיד לאחר שנורת "מנוע קר" נכבת. (גם ביום וגם בלילה) לגבי עלויות הטיפול אגיד שהן סבירות , לא יקרות מאוד אך גם לא זולות. הדבר היחיד שהופתעתי לגבי עלות מיכל העיבוי שלדעתי יקר מידי. בכל מקרה אמשיך לעדכן פה בטיפולים שוטפים שאבצע ועד כמה שניתן גם לגבי העלויות כיוון שאיני יודע אם מוסך ("רון") מאשר פרסום זה. ובנתיים בסיכום של חודש ושבועים וכ 4,000 ק"מ חושב שבחרתי ברכב המושלם למשימה החודש הצטרפו להן המון נסיעות לא צפויות , בהם אירועים והמון שמחות ( או בשמם "קנסות"). אז כמו שאתם מבינים את האשכול אבקר ויעדכן כל מספר חודשים , ברצוני לעדכן רק על טיפולים שוטפים ללא תקלות או הפתעות וריגושים כמו כן ביולי הבא סיכום שנתי עם נתונים מדוייקים.
  3. שלום לכולם, אני מחליף שבוע הבא גאנטים וצמיגים עקב עליית מידה (14 ל- 15) ורציתי לדעת קודם כל על אילו צמיגים מומלץ (עלות של 400 ש"ח לצמיגים בערך). הכיוון הוא טויו T1R או R1R. אשמח גם להמלצות על פנצרייה בצפון, אבל פנצרייה שאכפת לה מהגאנטים ולא תרכיב אותם ברשלנות עם מכות, דפיקות ושיפשופים (גאנטים שהוזמנו מחו"ל ). ודבר אחרון, לגבי איזון גלגלים, האם זה דבר שהוא חובה? האם אפשר להימנע מדפיקת חתיכת מתכת על הגאנט? ( גם מהסיבות הנ"ל).. תודה
  4. צריך המלצה על צמיגים לסקודה פאביה 2012.195/55/15, חשוב שלא יהיו כ"כ יקרים ועדיין לא כ"כ פשוטים.כרגע נוסע צמגים חברת bridgesone .
  5. אחרה בדיקה בפורום קיבלתי הצעות צמיגים . 195/55R15 התקציב עד 420 לרכב שלי כמה דגמים. toyo- drb toyo- proxes-t1r Falken ze914 Kleber hp3 goodyear eagle sport goodyear efficientgrip Yokohama AE01AX michelin energy nito nt830
  6. שלום, רציתי לשמוע את עצתכם בנוגע לצמיג הכי אוחז שיש בהתאם לתקציב שלי שנע בין 1500-2000 שקל. הייתי במספר פנרציות ומה שהציעו לי זה ככה: Falken 914 ב 13000 Toyo t1r ב 1500 Kelber HP3 ב 1400 GoodyearEffiecent Grip ב 1400 אופציה נוספת והיקרה יותר היא Conti פרימיום 2 ( אם אני מבין את הכתב יד של הפנצרמאכר ) ב 1900 גודל הצמיג 195/55/15 י85 קוד מהירות
  7. שלום, מחפש המלצה רביעיית צמיגים טובים, לא סיניים, אבל כאלה שלא קורעים את הכיס. משהו במקום טוב באמצע+. עדיפות לצמיגים שקטים. R15 195/55 85H אני רואה ב Tires4u - GoodYear eagle sport TL ב 290 ש"ח ליחידה, או לפחות ככה כתוב באתר. איך הם? נמצא באיזור המרכז, יכול להגיע לכל מקום בגוש דן.
  • תוכן חדש...