Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'ייעוץ ברכישת רכב'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 25 תוצאות

1. אהלן לכולם אשמח לשמוע מחוכמת ההמונים על אופציות לסופר מיני בתקציב עד 45K מדובר על רכב ראשון, לזוג ולתינוק אז חשוב שתא מטען יהיה מספיק גדול להכניס עגלה. כמו כן, הכי חשוב שהרכב יהיה חסכוני ואמין. אני גר בתל אביב וההורים בצפון אז אולי פעם בשבועיים ניסע לשם אבל רוב הנסיעות במרכז. המון תודה
  2. שלום לכולם, לאחרונה ליוויתי שלושה אנשים שקרובים אלי בעת רכישה וקבלת הרכב שלהם מהחברה (לקסוס, מיצובישי וסיאט), מדובר על רכבים חדשים מהיבואן, עזרתי להם בתהליך ההתלבטות לפני הרכישה ולאחר שבחרו ועשו את התהליך הנדרש מול הסוכנויות בעצמם, ליוויתי אותם ביום קבלת הרכב, ביצעתי בדיקה מקיפה לרכב מבחינה קוסמטית ועזרתי עם בדיקות אחרות (החל מבדיקת תאימות צמיגים ותאריך ייצורם ועד לבדיקת הפח ופנים הרכב) באחד המקרים גם עליתי על מכה בדלת של הנוסע שליד הנהג בזמן המסירה (שלא דווחה לחבר שאמור היה לקבל באותו רגע את הרכב) ודאגנו שמנהל הסוכנות יראה אותה ויציע דרכי התמודדות וטיפול. בנוסף, שיחות עם חברים העלו מקרים נוספים שבהם נתגלו פגמים חשובים יותר ופחות בעת מסירת רכבים מהיבואן, במקרה אחד עלו על הנושא רק אחרי שהיגיעו הביתה וכבר חתמו על המסמכים של אישור קבלת הרכב, ובמקרה אחר, היה סירוב לקבלת הרכב עקב שריטות בלכה, נושא שהסתיים בפיצוי של 5000 ש"ח מהיבואן כדי שהחבר ילך לדיטיילר שיעשה שם יישור קו ויטפל ברכב כראוי. אני לא בעל סמכות כלשהיא, אני נטו אדם שאוהב רכבים, מבין מה שמבין ושיש לו סוג של הפרעה קלה לניקיון, ירידה לפרטים ואהבה לדיטיילינג ומראה הרכב (בין השאר..) מה שבטוח, אני בתחום השירות סביב 20 שנים (בסביבות שונות) ויודע להתנהל עם אנשים. אחרי שיחת סלון או שתיים עם מכרים וקרובים, החלטתי לשאול אתכם, האם אתם חושבים שיש מקום לשירות בתשלום עבור ליווי בעת קבלת הרכב מהיבואן, והאם הייתם מעדיפים אותו או שירות כולל יותר המאפשר ייעוץ והכוונה לשתיים שלוש אפשרויות הקשורות לרכישת רכב חדש מהיבואן + ליווי בעת קבלת הרכב? השאלה משאירה בחוץ כרגע את נושא המחיר שהשירות יעלה, אלא נטו היתכנות וכדאיות של מתן שירות שכזה. מוזמנים לבחור את התשובות הרלוונטיות בסקר, אפשר יותר מאחת.
  3. נסיעות בין עירוניות, אזור 100 קמ ביום, מחפש רכב עד 65k שיהיה אמין, חסכוני כמה שאפשר ובטיחותי. מעדיף לט צרפתיות בגלל השוק והערך שלא נשמר תודה לעוזרים.
  4. שלום לכל החברים, אנחנו משפחה צעירה שמחפשת לשדרג את הרכב הנוכחי (טויטה רונקס 2007) ברכב חדיש יותר. הדרישות הן: רכב בטיחותי גיר אוטומט מרווח, שכרגע זה אומר כסא בטיחות מאחור + נוסע שיישב בנוחות תא מטען גדול ככל האפשר העדפה לרכב 5 דלתות או sw יש גם מחשבה על suv אם יש אפשרות למשהו משתלם בתקציב. המחשבה זה לכוון לשנתון גבוה ככל האפשר. התקציב הוא 45,000 ש"ח ללא אפשרות חריגה כרגע. תודה לעונים 😊
  5. היי, זוג ללא ילדים, אך ככה"נ יהיו בהמשך נסיעות 60/40 לטובת בינעירוני, חיסכון בדלק הוא יתרון גדול מאוד (בהתחשבות במחיר הרכב שנקנה וכו') אוטומט חובה, מעדיפים רכב שהוא לא מיני/סופרמיני (כרגע בעלים של פאביה 2011 1.2 ספורט ידנית) אין בעיה עם רכב שהיה ליסינג במעבר על יד2, הרכבים שקרצו לי (ללא התייעצות עם הבתזוג עדיין :)) הם סקודה אוקטביה 2017 1.4 הישנה יותר או 1 החדשה יותר (שנושא האמינות מפחיד אותי) , מאזדה 3 (מספר מועט מאוד של רכבים שהתאימו לתקציב - גם עם מנוע 2 ליטר), יונדאי איוניק ואפילו אאודי 3 1.4 אחת שעלתה לכביש ב 10/2015 כמו כן ראיתי שקיה ספורטאז' או קשקאי גם נכנסות יפה לתקציב אך עניין החיסכון בדלק דיי מרתיע אותי אשמח לעזרתכם, שמעון
  6. שלום, אני מעוניין לקנות רכב מזדה 2, שנה סביב 2016-2019, מחיר עד 70-75 אלף. קונה אותו בעיקר עקב זה שיש פגיעה משמעותית בתחבצ בעקבות הקורונה.(בן 27). הוא ישמש אותי סביב פעמיים-שלוש בשבוע לנסיעה של 80-100 קילומטר לכיוון. אין לי שום מושג ברכבים וזה הרכב הראשון שלי, כרגע לא נוהג על כלום. רציתי לשאול מה הדברים החשובים שיש לשים לב אליהם לפני שקונים ? האם קילומטרז של 20-30 זה קריטי לעומת 70-90 ? האם זה שווה את העוד אלפי שקלים ? קניה מיד 2 ? סוכנות ? ממה להזהר ? איך מייעצים לבור בנושא לפעול. ובכללי אשמח להמלצות למה לשים לב. תודה.
  7. היי, בן 17 עם רישיון ידני טרי (במרץ ייגמר מלווה יום). רוצה לקנות רכב משומש, ואשמח לקבל תשובות לשאלות הבאות: מה לשאול בטלפון? איזה תשובות רצויות? מה לשאול שבא לראות את הרכב? איזה תשובות רצויות? מה לבדוק בעצמי ברכב? איזה מסמכים לבקש לראות? מה לחפש בהם? בנוסף, אני מתלבט בין ידני לאוטומט. למדתי נהיגה על ידני בעיר ואהבתי. כרגע נוהג על אוטומט של אבא- סה"כ נחמד. אשמח לשמוע מה לדעתכם היתרונות וחסרונות של אוטומט ושל ידני. מנקודת הראייה שלי: ידני- (+) חסכוני בעלויות (מחיר, צריכת דלק, טיפולים, הברקסים פחות נשחקים בזכות האטה בעזרת המנוע), בטיחותי (סיכוי נמוך לאובדן בלמים עקב חימום יתר - עקב האטה בעזרת המנוע השימוש מתון יותר בבלמים וביום חם זה מה שיכול לעשות את ההבדל), מאלץ להתמקד 100% בנהיגה (שזה טוב). (-) מעצבן בפקקים אוטומט- (+) פשוט, דורש פחות ריכוז (-) יקר יחסית, פחות בטיחותי מידני, מהירות הנסיעה בממוצע גבוהה יותר באוטומט (בידני לא תעביר הילוך על כל שטות => נהיגה במהירות מתונה יותר). מאפיינים רלוונטיים: תקציב: עד 30,000 ש"ח. סוג: מיני (קיה פיקנטו, יונדאי i10, שברולט ספארק וכו'...) שימושים: נהיגה בעיר בעיקר, בתדירות יומית. רצוי: חסכוני בדלק, בטיחותי, אסתטי (חוץ ופנים), נוח לנהיגה, נסיעה חלקה. אשמח לתשובות לשאלות שלי, ייעוץ להתלבטות בין ידני לאוטומט, ולהצעות דגמים שתואמים את המאפיינים שציינתי. כל מידע רלוונטי נוסף, טיפ נוסף יתקבלו בברכה 🙂
  8. שלום ולילה טוב לכולם , בשעה טובה חסכתי קצת כסף בשביל קניית רכב , אני בהתלבטות בין שתי רכבים שהם שונים אחד מהשני לגמרי , הכיוון של השנתון הוא 2008-2012 תלוי ברכב , אשמח לשמוע המלצות/דיסים על אלפא רומיאו 159 , 2.2 (185 כס) מחלות בעיות ואם שווה בכלל להתקרב לרכב הנ״ל בשנתונים 2008-2010 והרכב השני שאני בהתלבטות עליו הוא הונדה סיוויק הטובה והמוכרת (2009-2011) מנוע 1800 , 140 כס (רק למצוא אחת שמורה) אני יודע ששתי הרכבים שונים אחד מהשני פשוט בלבלו אותי מכל כך הרבה כיוונים שהחלטתי לפנות למומחים פה אשמח להמלצות נוספות לרכב שיהיה בעיקר חזק , לא ענק מדי , מראה לא כזה אכפת לי העיקר להנות מהרכב ושיהיה אמין (עלויות תחזוק וטיפולים לא כזה קריטי אבל גם שלא יהיה לו כל טיפול משכנתא כמובן) לא צרפתיות בבקשה וכנראה גם לא גרמניות שסובלות מבעיות גיר Dsg... תודה רבה לכולם !
  9. היי פורום יקר! אני חיילת שמחפש רכב קטן וחמוד לנסיעות בין-עירוניות בעיקר.. נסיעות חיפה-ב"ש-אשדוד, לפחות פעם בשבוע הלוך חזור.. נכון, תמיד יותר טוב בחינם שקונים לי המדים בתחבורה ציבורית, אבל אני עתידה להשתחרר ולהמשיך עם הנסיעות.. חשבתי על פיאט 500/מאזדה 2. התקציב הינו 20,000 לקניית הרכב.
  10. שלום לכולם, פעם ראשונה שלי... אחרי שנה + עם גולף 2006 (מאוד נהניתי ממנה) נכנסתי די במהירות בגדר בטיחות, בקיצור 90 אחוז נזק וטוטאלוס. למזלי היה לי ביטוח מקיף ואני אמור לקבל עליו מחירון (12K בערך) וי לי עוד כמה אלפים להוסיף. אשמח לשמוע על מה ממליצים כאן. אציין שיש לי רישיון לרכב אוטומט בלבד. בינתיים חשבתי על פולסווגן גטה\סקודה אוקטביה\מאזדה 6 (צורה חדשה ל 2008 ואילך)\ניסאן קשקאי (ראיתי אחד 2008 155K ק"מ ב22 אלף ...) אה ועוד פרט חשוב אני נשוי + 2 תינוקות
  11. שלום חברי הפורום היקרים מחפשים ג'יפון קטן (לא קטן מדי) שישמש כרכב שני במשפחה. רוב הנסועה היא עירונית ולעיתים עולים לירושלים. כ - 10k-12k ק"מ בשנה. שני מושבי בטיחות מאחור. מאפייני הרכב הדרושים לפי סדר חשיבותם: בטיחות אבזור נוחות כוח מרווח עיצוב רכבים שנפסלו עקב גודל "גדול מדי" לפי הגדרתה של אישתי - טוסון, ספורטאז', 3008, C5, גרנדלנד, קארוק. רכבים שנפסלו עקב חוסר באבזור וקטנים מדי - סטוניק, ארונה, טי-קרוס ושות'. ההתלבטות כרגע היא בין 2008 GT, לבין CX30 2.5L פרימיום (אני יודע שהן לא שייכות לאותו הסגמנט). מבחינה עיצובית הפיז'ו יותר לטעמה של אישתי (אני פחות מתלהב מהמנוע הצנום) אך אין זמינות במלאי עד ינואר. המאזדה זמינה במלאי (רק בלבן וכסוף) לאספקה מיידית, אך הצבעים הפחות מחמיאים לטעמה של אישתי, המינימליזם והתחושה החשוכה מעט בתא הנוסעים מקשים על סגירת העסקה. אשמח להצעות נוספות. תודה
  12. שלום לכולם , חברה שלי (סטודנטית) מחפשת רכב ראשון זול בתקציב מינימלי מאוד (צריך לשמש רק בשנה הקרובה בערך לנסיעות קצרות). מצאתי אופל אסטרה 1.6 שנתון 2001, יד 3 עם טסט עד מרץ 2020, ברכב הושקעה הרבה עבודה לאחרונה (ראש מנוע, עבודות צבע, 4 צמיגים חדשים של גודייר מלפני חצי שנה, ברקסים חדשים מקדימה ועוד) ונכון לעכשיו יש בעיה במשאבת מים אך חוץ מזה הכל אמור להיות בסדר. כמו כן הקילומטראז' ממש נמוך (78,000) ולאוטו יש ביטוח גרירה ככה שאני חושב שאני יכול להחליף את משאבת המים בעצמי (תקנו אותי אם אני טועה). הבחור דורש 3,000 שקל, האם נראה לכם שווה את ההימור? האם משהו מרגיש מוזר/חריג? אשמח לחוות דעתכם. תודה רבה!
  13. היי אני מחפש רכב גר בירושלים ופעמיים בשבוע נוסע לתל אביב (סטודנט) התקציב שלי זה 20K כמובן שאני מחפש רכב חזק חסכוני וכמה שפחות עם בעיות אני רוצה להחזיק אותו לפחות שנתיים .
  14. היי חברים, הקצבתי לעצמי 50K לרכישת רכב - ובהיותי מתיימר לקרוא לעצמי חובב נהיגה מושבע עם רגל שאוהבת להיות כבדה על הגז מדי פעם, לא מצאתי יותר מדי אופציות שעולות על הקריטריונים הבאים: חדיש - שנת 2008+ אמין - אם ביום בהיר אחד ארצה ליסוע לרמת הגולן, אוכל לעשות כן בלי לחשוש שמשהו יתקלקל בדרך אם שנורה תידלק. ספורטיבי - רכב שיסחף אותי ויהיה מהנה לנהיגה, מהיר, היגוי מתקשר - ושאוכל גם לעקוף בלי להרגיש שהרכב תיכף נופח את נשמתו. שמורה ק"מ נמוך זריזה וגם נראית טוב לעין ושלא תקרע לי את הכיס במוסך ובאלונית. לצורך העיניין ראיתי כמה מכוניות כגון: (40K) אודי A3 2.0TFSI 2008 - שהבנתי שהיא לא הכי אמינה(?) וגם קשה למצוא סטוק שמורות עם ק"מ יחסית נמוך - מצאתי אחת עם 167 אלף ק"מ, יד 4 , סטוק - אבל חושש מהאמינות ועלויות חלקים במוסך. (50K) פיז'ו 208GTI 2013 - שהבנתי שמאוד אמינה אך הבחור טוען שעברה תאונה קטנה ושהוחלפו כנפונים קדמיים, טמבון ופגוש קדמי - מה שגורם לי לפקפק בקוטן התאונה ומעלה אצלי נורה אדומה. (38K) הונדה CRZ 2011 - חמודה וספורטיבית ו6 הילוכים(!) אך הבנתי שיש צורך בהחלפת סוללה ורכב מעט חלש בכללי. (40K) סיאט איביזה קופרה 2008 - קשה למצוא כאלה שלא פתחו להם את הצורה. (סטוק) או לבלוע את הצפרדע וללכת על הנפוץ כמו פיקנטו ספורט (לא יודע עליה כל כך, ממה שראיתי די חלשה וoverkill) או הונדה סיוויק סדאן\האצ'בק 2010 עם 140 כ"ס ותיבה אוטומטית - מה שבטוח לא אחשוש ליסוע איתה לרמת הגולן, אבל מעט משעממת אותי (למרות שאפשר להתגבר על זה). בקיצור מבולבל. החלום: למצוא סיוויק TYPE-R FN2 (או דומים לה) עם קמ נמוך שישבה אצל בחור מבוגר בחנייה ולא מתבייש למכור אותה תמורת 40-50 אלף זוז. אשמח להמלצות וחוות דעת של חברי הפורום ולייעוצכם בנושא זה וגם להאיר את עיניי על רכבים שפספסתי שעשויים להתאים לי, וגם להעמיד אותי על טעויותיי אם קיימות כאן כאלה שנה טובה לכולם!
  15. שלום רב, ברצוני לקנות רכב יד שניה בתקציב של 50 אלף, אני מחפש רכב קטן, אני לא נוסע הרבה, אבל כשזה קורה, הנסיעות שלי הן בעיקר בין עירוניות. הרכב הנוכחי שלי, סוזוקי באלנו מודל 99, מתפרק, עושה תקלות ולא נוח לי בנסיעות ארוכות. קיבלתי המלצה על ״מתווך רכב״ שיבצע בשבילי את כל הליך החיפוש והבדיקה של רכב יד שניה. דיברתי איתו, הוא אמר שבתקציב הזה הוא כנראה יביא לי יונדאי i20 מודל 2012 עם בסביבות 120 אלף ק״מ (כי רכב ליסינג עושה בממוצע 30 אלף ק״מ בשנה). הוא גובה 3000 ש״ח, אין לו מלאי רכבים והוא מביא את הרכב מחברות ליסינג והשכרה, הוא מבצע בדיקות שיעבוד ובדיקות מכאניות על האוטו ונותן לי אחריות של שנתיים על מנוע, גיר, שלדה והגה - (לעומת מכוני בדיקה שנותנים שלושה חודשים אחריות ותמיד מחפשים סיבות לא לתת אחריות לטענתו). יש לו 70 עובדים, אתר אינטרנט ומספר סניפים בארץ. אין לי ניסיון בקניית רכבים משומשים ואני רואה בו הזדמנות לחסוך מעצמי את החוויה. בהנחה שאני קונה רכב באמצעותו, כיצד אני יכול לוודא שאכן אקבל תמורה ראויה למחיר הרכב? האם העסקה כדאית? האם אני יכול לסמוך עליו? למישהו יש ניסיון עם מתווכים כאלה?
  16. שלום, יש לי סיריון 2010 שעובדת מצויין אבל לקראת לידה של ילד ראשון האשה מעדיפה רכב יותר גדול/בטיחותי. מחפש לשדרג לרכב משפחתי שנכנס בתקציב של 25k גמיש. הרכב נוסע בינעירוני (200 קמ בשבוע) ועירוני מושלב. אוטומט. רצוי מנוע 1600 ושנתון 2010 ומעלה. יש חיה כזאת? תודה לעונים.
  17. שבוע טוב, חיפשתי מיני שתתאים לצרכיי - חסכונית, אמינה, תחזוקה זולה, נוחות נסיעה. אחרי קריאה של סקירות וחוות דעת כאן בפורום הבנתי שהספייס סטאר הכי מתאימה לי. גרה במרכז ממוצע נסועה - 12 ק"מ בשנה בעיקר נסיעות עירוניות ולעתים נסיעות בינעירוניות יחזיק את הרכב בסביבות ה 5 שנים. תקציב - 38,000 עם גמישות קלה לכיוון ה 42. קיבלתי הצעה לספייס סטאר 2016 (לפני מתיחת הפנים) עם 26K ק"מ, בצבע לבן פנינה. ב 41,000 ש"ח. אני לא זוכרת אם הרכב הנ"ל הוא פרטי או מליסינג דרך המגרש שפניתי אליו. במידה והוא מליסינג רוצה לוודא האם המגרש מחוייב להוריד לי 21% מהמחיר מחירון של הרכב שהוא 47,500 ש"ח ? אחרי בירור שעשיתי מתישהו ב-2016 התחילו לשווק את הספייס סטאר אחרי מתחית הפנים, וההפרש מחירים הוא לא כזה גדול בינה לבין הרגילה. השאלה שלי היא כזו, האם זה יפגע בי כשארצה למכור את הרכב בעוד 4-5 שנים כאשר ההפרש בין שני הרכבים יהיה עוד יותר מינורי? האם כדאי לי לקבל את ההצעה שנתנו לי, או לחפש ספייס סטאר אחרי מתיחת פנים? תודה רבה (:
  18. היי, אשמח לקצת עזרה לפני קניית רכב חדש. לאמא שלי יש יומולדת בקרוב ואבא מעוניין לקנות לה רכב חדש מהניילון(לא משהו שאנחנו עושים בדר"כ כזה מגיע לקניית רכבים). השימוש ברכב הוא בעיקר בתוך בעיר לכן קטגוריית מיני די מתאימה לנו. ההתלבטות היא בין קיה פיקנטו החדשה 2017 לבין שברולט ספארק. התקציב כ-70K. דברים שחשובים לנו ברכב: 1. תמורה טובה למחיר(ז"א רמת אבזור טובה). 2. רכב חסכוני בדלק. שאלות בנוגע לרכישת רכב: 1. האם המחיר מחירון גמיש? לדוגמה, הפיקנטו 1.2 EL מתומחרת ב-79,900 - האם זה מחיר שהוא בר מיקוח? האם רוב האנשים משלמים מחיר מחירון? 2. איזה רכב עדיף מבחינת איכות, תקלות?(כמובן שאם למישהו מכם יש ניסיון אישי אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות) 3. הגיוני שאולמי תצוגה במיקומים גיאוגרפים שונים של אותה היצרנית יציעו מחירים שונים או שייצאו במבצעים מקומיים? בגלל שזוהי הקניה הראשונה שלנו אי פעם של רכב חדש מהניילון אולי אני נשמע קצת בור או צעיר בנושא - מצטער מראש.. אשמח לקבל דגשים חושבים עבור כל רכב. וכמובן ויש לכם יכולת להביע ביקורת(חיוביות או שלילית) בנוגע אחד הרכבים - היא תתקבל בברכה. *כרגע המובילה מבחינת אבא שלי היא הפיקנטו. תודה מראש!
  19. שלום לכל החברים. אשמח לעזרתכם. אני לפני רכישת יונדאי אקסנט שנת 2006, יד 2, נפח 1599, 210,000 ק"מ המוכר מבקש 6500 ש"ח. האם כדאי לרכוש את הרכב לפי הנתונים שמופיעים מעל? האם הק"מ הגיוני ביחס לשנים שהרכב על הכביש? האם המחיר גבוה או הוגן? תודה מראש על העזרה יניב
  20. שלום לכולם אודה לעזרתכם, מסתמן שהרכב שלנו(ליאנה 5 דל' 2005) הולך להשבתה, מחפש רכב שייתן מענה זהה בקירוב.בכללי הדרישות הן כדלהלן: 1.רצוי מאוד 5 דל'\סטיישן 2.מרחב פנימי להושיב נוסעים בצורה סבירה ולא צפופה מידי 3.אמינות בינונית ומעלה 4.בטיחותי 5.חיסכון יחסי בדלק יהווה יתרון 6.אפשרות לביטול כרית אוויר מקדימה גם כן... האפשרויות עליהן חשבתי בטווח התקציב הן: פוקוס 5 דל', מאזדה 3 כנ"ל, יונדאי I30\CW, קיה סיד.אם יש הצעות נוספות אני פתוח לשמוע. שוב תודה לאלו שיענו ועל הסבלנות שתוקדש לכך
  21. שלום, אני נהג חדש די זקן.. בן 25 כבר. צריך יעוץ ברכישת רכב ראשון, אני מתלבט עם לקחת ידני/אוטומט. התקציב שלי הוא בסביבות ה 40 אלף (מלמטה), מחפש משנתון 12 ויותר, יד ראשונה, סופר מיני כנראה, בעיקר לנסיעות קצרות בגוש דן ומדי פעם לטיולים בסופשים. הרכבים שמצאתי ועניינו אותי הם: - סוזוקי סוויפט, שנתון 2014 , ידני, יד ראשונה, 55,000 קילומטרז', שנה אחריות, הציעו לי ב 45 אלף. - קיה סיד, שנתון 2012, יד ראשונה, אוטומט, 80,000 קילומטרז', נשארו לה שנתיים אחריות. הציעו ב 45,000 אבל אני חושב שאפשר להוריד אותם יותר. מה עדיף? מה יותר אמין? למרות שקיה עם אחריות אני מעדיף לא לבלות הרבה במוסכים. הצעות חדשות גם יתקבלו בברכה. תודה
  22. שלום לכולם, לאחרונה החלטתי לנטוש את הליסינגטומטית שלי ולרכוש רכב ספורטיבי התקציב שהקצתי לעצמי הוא באזור ה130K לרכב יד 2 בן שנתיים שלוש . רכבים שחשבתי עליהם : פ'יגו RCZ - יחסית חלש בגרסת ה156 שנכנס לתקציב , נראית טוב מדי מיאטה - קיבלתי אחת למספר שבועות והיא מדהימה בהתנהגות ואחזקה ,אך שנתון אחרון שראיתי הוא 2011 ו2 מושבים זה נסבל מבחינתי אבל בדומה לRCZ המראה מוחצן מדי עבורי. רנו קליאו RS200 - חסר לי קצת את הניצוץ שגורם לך לרצות לבהות בה מהחלון בלילה ,בנוסף על פי מבחנים ההגה לא דברן גדול (לא נהגתי בעצמי) BRZ/GT86 - צריכת דלק גבוהה מדי לנסועה שלי. אלפא מיטו QV - נראה מעולה ,ביצעתי 2 נסיעות מבחן ולצערי לא התחברתי לרכב. קורסה OPC - לא מתחבר למראה . פיאסטה ST - מחכה להזדמנות לקנות כרגע המתחרות העיקריות הן : אבארט' 500 - Value for money ,נראית מעולה לדעתי , בנסיעת מבחן ב135 הבסיסית היה חסר לי מעט כוח. מיני קופר S -נסיעת מבחן של שעה גרמה לי לחייך עד למחרת, אך יש הרבה ביקורות על אמינות לא גבוהה ואחזקה יקרה. שירוקו 2.0 - לא נהגתי עדיין . קילומטראז שנתי ממוצע שלי הוא באזור ה25K+- כאשר לא מעט ממנו נצטבר בפקקים המדדים : FUN!! חשוב לי שהרכב יתנהג ברמה סבירה והתחושות יהיו בהתאם (אין לי צורך בביצועים מושחזים של Megan RS265), זול לאחזקה -דלק, טיפולים (באופן יחסי כמובן), Look& Feel . אשמח לחוות דעת שלכם על הרכבים שציינתי מבחינת אחזקה ואמינות וכמו כן הצעות נוספות יתקבלו בברכה . תודה
  23. אחרי שנפרדתי מליסינג מחפש לקנות רכב חדש ומאוד מתלבט בין כמה רכבים. נהגתי עד עכשיו באוקטביה 1.2 חצי שנה מהעבודה. בהחלט אחלה אוטו. וגם בפאביה 2013 שנשאר אצל האשה. יש לציין שלא ראתה מוסך צרכים: עבודה בית משפחה מדי פעם. עבודה די קרוב אם לא אחליט להתרחק. 10 ק"מ. אולי אתרחק ל 30 ק"מ. 1. סקודה ספייבק 1.4 מחיר 125k. מאוד מאובזרת. בפנים קצת לא אהבתי את העיצוב. נראה זול. במיוחד איפה שידית ההילוכים. 2.גולף 1.4 141k אחרי כל האבזורים. אין ספק נראית טוב בפנים במיוחד. כל אבזור נוסף עולה מלא כסף. פחות מאובזרת מסקודה ואם לקחת 1.2 מנוע אז בכלל אין אבזור כמעט והיא עולה 132k 3. מזדה 3 מנוע 2. 142k. אין ספק הכי יפה והכי מאובזרת רק חושש מתשתה דלק. ולא יודע אם הם טובים יותר מtsi או פחות. ה 1.5 עולה 132k אבל נראה לי עגלה. והמון ליסינג. 4. סיאט לאון 1.2 125k מאוד מאובזרת עם גג שמש וכל מה שצריך. אבל זה 1.2 ואין להם 1.4 אוטומט. וגם הבפנים לא הכי יפה בעולם. 5. טויוטה קורולה או אוריס החדשה. מאוד שיגרטיות. אשמח לתגובות. למרות שאוריס חדשה לא רעה בכלל וגם נראית טוב מבפנים. .6. אוקטביה- למרות שקצת יקרה יותר בגרס 1.4, מחפש אוטו שנראה ספורטיבי יפה ונוח לנהג מבפנים. בין הסופר מיני אשקול את הפאביה החדשה גם אשמח לתגובות. לא מעוניין בקוריאניות אלה אם כן יש פה למישהו מידע טוב אליהן. הן פשוט שוטות דלק ולא מעוצבות בעיקר בפנים לטעמי. תודה מראש
  24. שלום, אני בשלבי רכישה של לנדקרוזר 2007 קצר בנזין 4000 סמק. לקח תי את הרכב לבדיקה במכון רישוי מוסמך, הבנתי עוד לפני הבדיקה שמכוני הרישוי "נוהגים" להגזים מאוד במצב הרכב ולכן בהרבה מקרים חוות הדעת שלהם לא תואמת את מצב הרכב באמת (לרעת הרכב כמובן..) הרכב נראה שמור מאוד ללא תאונות קשות מלבד שריטות פה ושם. הרכב יד שניה(יד ראשונה היה אצל אישה למשך חודשיים בקושי נסעה איתו) נסע 174 אלף קילומטר. המנוע נשמע שקט מאוד ובמצב טוב. המוכר דורש על הרכב 109אלף שקל. (מחירון) באחד מהסעיפים "בקרת יציבות לקויה" זה בבדיקה במוסך טויוטה והמוכר מסדר את התקלה. אשמח בבקשה לחוות דעתכם לגבי מצב הרכב לערכתכם על פי הבדיקה שמצורפת פה כמו כן ידוע שהק"מ קצת גבוה ואני חושש שבעוד שנה וחצי שנתיים שהרכב יהיה על 200 k ק"מ יהיה לי קשה למכור אותו. מה אומרים? תודה מראש.
  25. שלום, עד לפני כמה שבועות הייתה לי קורולה 2001 שהתהפכה לה בסערה.. מעוניין להשקיע ברכב עד 40k בערך... חשוב לי בעיקר אמינות, בטיחות (הקורולה בהחלט הצילה את חיי), וחיסכון בדלק... מעוניין בשנה בין 2008-2010 פלוס מינוס.. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?40880-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%94-%D7%A7%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%95-%D7%91%D7%95%D7%90%D7%95-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%94-%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D!&p=1011959&viewfull=1#post1011959 המליצו לי כל כמה משפחתיות קטנות שאשמח לשמוע ולקבל מיקוד בעניין... המליצו לי על רכבים כמו היונדאי אקסנט, ניסאן טידה, קיה ריו, טויוטה קורולה.... (אני יודע שהטידה והקורולה עם נפחים קצת יותר גדולים.) עוד שאלה חשובה- האם זה נורא רכב שהיה בבעלות ליסינג שהוא עם קילומטראז' נורמלי ונמצא תקין בבדיקה?? http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?40880-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%94-%D7%A7%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%95-%D7%91%D7%95%D7%90%D7%95-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%94-%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D!&p=1011959&viewfull=1#post1011959 אשמח לתשובות ממביני הדבר... (פעם ראשונה שאני צריך לקנות רכב אז תהיו סבלניים איתי...) נ.ב האם עם כל השם של טויוטה- עדיפה טויוטה קורולה 2008 באותו מחיר של יונדאי אקסנט 2010 עם בערך אותו קילומטראז' ואפילו נמוך יותר??
  • תוכן חדש...