Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'קרוסאובר'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. היי, אני מעוניין לרכוש רכב חדש ומתלבט בין כמה אופציות: סיאט ארונה, יונדאי וניו, מאזדה cx3 וקיה סטוניק. כמובן יכולים להעלות אופציות נוספות. אני יודע שבסה"כ כל הרכבים האלו מומלצים, אך אשמח לדעת מה ההמלצות שלכם כאן. אני מדגיש כי הרצון הוא רכב לטווח הארוך ולא אחד כזה שאחליף בעוד 2-3 שנים. הצרכים שלי הם בעיקר נסיעות לעבודה של כחצי שעה (פקוקה), מדי פעם למרחקים קצת יותר גדולים. בגאז' סביר, צריכת דלק נורמלית, מאובזר ושיתן ביצועים טובים. תודה רבה!
  2. אהלן, קניתי השבוע סוזוקי קרוסאובר 2016 משומשת (אני יד2) במצב טוב מפרטי דרך סוכנות סוזוקי. שמור, קמ נמוך. הרכב עבר השבחה בסוכנות - תיקוני פחחות וצבע, ועוד כמה דברים נקודתיים. הבעייה היא שאחרי שנהגתי קצת שמתי לב שהכיסא נהג מאוד לא נוח לי. יש לי כאבי גב אחרי כמה דק ישיבה. אני מרגיש שיש בליטה בספוגים באיזור הגב התחתון שמושיב אותי בזוית לא נוחה בעליל. במושב של הנוסע הספוג פחות בולט ומציק, אבל ייתכן והכוונה היא תמיכה עודפת לגב של הנהג. תוהה האם ככה מגיע האוטו, או שאולי יש בעייה במושב הספציפי שלי כתוצאה משחיקה/נזק/משהו אחר של הבעלים הקודמים. יש כמה חתיכות של משהו בתוך המושב , מרגיש כמו ספוג משוחרר או חוט , שגם מציקות קצת, אבל נראה שהריפוד סגור ושלם אז לא ככ ברור לי אם זה רק אצלי איך זה הגיע למצב הזה. מישהו עם רכב דומה ויכול לומר האם גם לו יש בליטה כזו בגב? אם זה נקודתי אצלי אפנה לסוכנות, אם לא אחשוב על רפד להוריד קצת מהספוג. אשמח לתשובות. אעלה תמונה ברגע שאהיה ליד הרכב, אבל אי אפשר לראות ככ את הבליטה, רק כשיושבים זה מורגש.
  3. לאחר הרבה חיפושים והתלבטויות בחיפוש אחר רכב פנאי, החלטתי ללכת על קיה ספורטאז' 1.6 ל' טורבו, GT Premium. שנת 2017/8. תקציב של 120K. הרכב הולך לשמש משפחה צעירה. להיות בשימוש יומיומי לנסיעות קצרות בעיר. סופי שבוע - טיולים. פחות מ - 10K ק"מ שנתי. עתיד להחזיק ברכב כ- 5+ שנים. חשוב לי ברכב: (מערכות) בטיחות, אמינות, תחזוקה, סחירות, מרווח, נוחות, זיהום ופינוקים. (שפע של מערכות בטיחות אקטיביות קונות את ליבי) לפני רכישה (של כל מוצר) אני מעדיף שיהיו לי כמה אפשרויות שקולות לפני החלטה סופית. לצערי, לא מצאתי אף רכב אחר, דומה, שעונה על הדרישות ונותן תמורה דומה באותו תקציב. מה חסר לי בכל מתחרה שבדקתי: טוסון - בטיחות (אם זה "אותו רכב" שנותן תמורה נמוכה יותר, בכלל לא מצליח להבין את השיקולים לבחור ברכב זה. עיצוב?) נירו - פינוקים (ואמינות סוללה לאחר 3 שנים) ראב4 - בטיחות ופינוקים CX5 - בטיחות. ויקר מידי לטעמי. 3008 - מצטער. לא מצליח להפסיק לפחד מצרפתיות. קארוק - DSG XV/ASX - 🥱 שעמום וכל השאר. אני לא מצליח למצוא רכב נוסף שיגיע עם הספורטז' לפוטו פיניש (גרסת ה- EX היא הדבר הקרוב ביותר מן הסתם). אז, או שאין כזה (לא סביר). או, ששפטתי את הדגמים לא נכון ואז תוכלו לעזור לי לצנן את "ההתלהבות" מהקיה ולפרגן יותר למתחרים.
  4. היי חברים מה שחשוב לי זה שתי דברים: 1. כמה שפחות לבקר במוסך ובכלל להתעסק עם הרכב 2. רכב גבוה - ג'יפון/קרוסאובר התקציב שלי הוא 30K ולא יותר מ35K הרכב היחיד שמצאתי שעומד בדרישות שלי הוא רנו קפצ'ור 2014 עם 200 אלף ק"מ, נראה טוב אבל צרפתי בן 6 לא נראה לי מומלץ אם אני לא רוצה לבלות במוסך בפרט אחרי הקילומטראז' שלו. יש כאן למישהו ניסיון עם הרכב הזה? האם הוא אכן יקח אותי למוסך כל חודש? אשמח גם לקבל כיוון לרכב שעומד בדרישות שלי תודה רבה
  5. קיה חשפה קרוסאובר אורבני שמבוסס על ה־CEED, שימוצב בין הסטוניק לספורטאז'. יגיע עם הנעה קדמית בלבד (ללא AWD), עם מנועי בנזין ודיזל בשלב ראשון, והיברידי בהמשך. ע"פ הכתבה במאקו, ה־XCEED יגיע אלינו בסוף השנה או בתחילת השנה הבאה. רוצים לראות עוד תמונות, כולל של הבפנוכו? בבקשה. לטעמי נראית ממש טוב. מה דעתכם?
  6. יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 ברכב יש שני רמקולים על המדף האחורי, שני רמקולים בדלתות הקדמיות ובנוסף שני רמקולים על הדשבורד שלדעתי הם טוויטרים. רכשתי רדיו דיסק של קנווד חדש והתקנתי אותו במקום יחידת הראש הישנה של וולוו, בחיבורי הרמקולים חיווטתי בדיוק כבמפרט רמקול אחורי שמאל ורמקול אחורי ימין. ורמקול קדמי שמאל ורמקול קדמי ימין, עכשיו לשאלתי - ישנן 4 יציאות לרמקולים מיחידת הראש וישנם 6 רמקולים ההנחה שלי היא שיש מפצל, או קרוס אובר שמחבר בניהם, אני מעונין להחליף את הרמקולים מקדימה ולהשתמש במקומות של הדשבורד והדלתות ולעבוד עם קומפוננטים חדשים. אך אני מעוניין לדעת אם אני יכול להשתמש בחיווט שלהם ולשם כך אני צריך למצוא את הקרוס אובר או המפצל הזה, אם מישהו מבין ברכב הזה ויודע לתת לי תשובה בקשר למקום הימצאו של חלק זה אשמח לתגובה. בנוסף אשמח להמלצות על קומפוננטים מתאימים ללא מגבר. אם המידע עוזר יש לי גם סאב ומגבר מונו בלוק של JBL מחובר ברכב כרגע. תודה מראש לעוזרים
  7. מעניין כמה אנשים עוד זוכרים את השם XETEC, אבל זו הייתה חברה גרמנית עם ציוד אודיו מהשורה הראשונה! הקרוס נקנה במקור אי-שם ב-2006, ונשאר סגור באריזתו המקורית בגלל גיוס לצבא ומכירת המערכת של האוטו. מדובר בציוד נדיר ביותר, אולד-סקול אמיתי! מאפשר התקנה ישירות בדשבורד (חצי DIN) או בצורה מוסתרת. עובד ב-3 ערוצים (2+סאב), קיימות אופציות כמו חיתוכי תדרים בהתאמה אישית וגם היפוכי פאזות נפרדות לכל רכיב. מצרף כמה תמונות של האריזה כמו שהיא אצלי, ועוד כמה תמונות שמצאתי באינטרנט, של הרכיב במצב פתוח. מחיר מבוקש: 1100 שקל. ניתן לפנות בה"פ.
  8. שלום לכולם, אחרי שנים רבות של שימוש ברכב ליסינג, אני מעוניין לרכוש רכב פרטי. דרישות הרכש הן (בסדר הזה): 1. רכב גבוה ככל האפשר. (מי מבין רכבי הקרוסאובר הוא הגבוה ביותר, אם בכלל יש הפרש משמעותי?) 2. תקציב עד 100K. 3. כ-2-3 שנים על הכביש. אשמח להמלצות על דגמים מתאימים וליתרונות והחסרונות של כל דגם. תודה מראש, יניב
  9. שלום רב, אני מתלבט בין רכישת קיה ספורטאז 1.6 אורבן החדש לבין ניסאן קשקאי 1.6 טורבו דיזל עם חבילת הבטיחות האקטיבית. מישהו יכול לייעץ לגבי הצריכת דלק של הספורטאז והאם שווה לשלם אקסטרא 20000 לניסאן? האם הניסאן דיזל באמת חסכוני בנסיעה בפקקים ? אני גם קצת נרתע מהטרטור המפורסם של הדיזל. אשמח לדעתכם. או שאולי בכלל רכב אחר עדיף (חשוב לי הבטיחות האקטיבית)? תודה רבה, יוסי!
  10. אני מחפש רכב משפחתי חדש. בהתחלה הייתי די נעול על סטיישן, אבל עכשו סוזוקי קרוסאובר נראה לי יותר אטרקטיבי (חדש או יד שנייה מ 2014 ככה). אני אומנם לא מחפש שטח אמיתי אבל כן יורד מדי פעם לשבילי קק"ל, שדות או כל מני חניונים בנגב, והבנתי שקרוסאובר יתאים לשטח שעביר ל "מאזדה 3 מליסינג". הייתי רוצה להבין מה תכלס ההבדל בין סוזוקי קרוסאובר לבין רכב סטיישן או האטצ'בק רגיל - מבחינת תנוחת היישיבה, איכות הנסיעה ואחיזה בכביש, מרווח בחלל הנוסעים ותא המטען? והאם הרכב הנ"ל איכותי ואמין מספיק על מנת להחזיק בו מספר שנים? האם יש הבדל בין איך שמאזדה 3 או קורולה נראית ונוסעת אחרי 8 שנים לבין סוזוקי קרוסאובר? ואם אני קונה רכב בן שנתיים - יש משהו ספציפי שאני צריך להשים אליו לב?
  11. שלום לכולם, את הרכב הקודם בחרתי עפ"י עצתכם וזו הייתה הצלחה! זקוק לעצתכם בנוגע לרכב ליסינג חדש. להלן הדרישות (לפי סדר חשיבותן): 1. ג'יפ עירוני או קרוסאובר - חובה 2. שקט - נסיעה נעימה 3. נוחות ישיבה 4. 4X4 5. אבזור: שליטה מההגה, חלון גג (נחמד שיהיה), בקרת שיוט (נחמד שיהיה) תודה, יניב.
  • תוכן חדש...