Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סאבוופר'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. אני הזמנתי dsp amp של 8 ערוצים מאלי אקספרס שיש עליו ביקורות טובות ביוטיוב ( כולל מדידות מקצועיות ) , עכשיו אני שוקל איזה תצורה אני מעוניין , אני הולך להשתמש במגבר 4 ערוצים שבתוך הdsp amp עצמו לטוויטרים , וופרים של הסט הקדמי ולהשתמש ביציאות rca של המכשיר לסאב . השאלה היא - חשבתי במקום סאב ענק בפגוש , פשוט לשים שני סאבים קטנים מתחת לכיסאות הקדמיים . אינטואיטיבית חשבתי לעצמי שזה יפזר את הבאס בצורה שווה יותר ויהיו גם פחות בעיות פאזה ודיליי . כמובן שאני יפסיד תדרים מאוד נמוכים בהשוואה לאיזה סאב ענק בפגוש אבל כל עוד זה ימשוך עד 35hz בערך נראה לי זאת גישה טובה כדי לפזר את הבאס באופן אחיד . מה דעתכם ????
  2. מה קורה אנשים אני צריך קצת התייעצות, אני רוצה לשפר את המערכת אודיו ברכב שלי. יש לי סוזוקי באלנו 2017 ידני והכל סטוק. הבנתי שאשיג את השיפור המשמעותי ביותר משילוב של Subwoofer ו- AMP (הרמקולים סטוק די טובים + מערכת מולטימדיה של שרמן נראה לי סבבה? אבל נדפק לי הטאצ' זה בעיה?) חשבתי לקנות Powered Subwoofer כדי לחסוך בעלויות ומקום, והבנתי שדגמים כאלה נותנים פייט טוב לSUB ו AMP נפרדים. עוד אני יודע שיש חשיבות לגודל התא מטען ששמים בו את המערכת אבל אני לא יודע מה הגודל שלי וגם אם כן איך לחשב את הגודל SUB המיטבי. בקיצור אני די גרוע ולא מבין בנושא הזה, יש דגמים שאתם ממליצים עליהם? האם אפשר לשים את המערכת מתחת למושב כדי לחסוך מקום? מה החסרונות? והאם שווה לעשות Sound Treatment לרכב או שזה לא משהו משתלם?
  3. אהלן חברה אז ככה יש לי התלבטות אני צריך סאב עכשיו חשבתי על אקטיבי כי אין לי איך לחבר למגבר עלה גם הרעיון של סאב רגיל ועוד מגבר מונו אבל אני לא כל כך מבין אז אני לא יודע מה עדיף. אז פה אני זקוק להמלצתכם על סאבים מומלצים ומאיפה אפשר לקנות. התקציב הכולל אמור להיות בערך 800 תודה
  4. אהלן אני מחפש המלצות ומאיפה לקנות סאב ומגבר בתקציב של 1000 אפשר גם סאב אקטיבי אם הוא נותן ביצועים טובים תודה
  5. 3 סאבים של alpine Type r12 12 אינש מצב חדש נמצא בערד רק 500 שח ליחידה היה בשימוש בבית ולדי 0525151216
  6. מוכר עקב מכירה של הרכב. סאבוופר 12 אינצ' Infinity refrence 300W RMS עם תיבת עץ איכותית איכותי ומדוייק, יורד נמוך וחזק מחיר: 200 ש"ח אזור אשדוד
  7. אז ככה.. חיברתי למגבר של 4 ערוצים סאב ואת הרמקולים הקידמים ועבד טוב אבל בגלל חוסר ערוצים במגבר חיברתי את הרמקולים האחורים בחזרה לרדיו דיסק..ברגע שהפעלתי את הרכב ושמתי שיר רק הרמקולים שמחוברים לרדיו דיסק פועלים והאלה של המגבר לא עובדים.. מה הבעיה ואיך אני פותר את זה?? תודה מראש..
  8. אהלן חברים, מוכר את הסאבוופר + התיבה המאוד איכותית הזאת - 10 אינץ' סאב - 500 ש"ח יצרן + דגם: AURA ns10-513-4a (מצורף PDF עם כל הפרטים) הגיע לארץ בייבוא אישי, חברה מאוד מפורסמת ואיכותית. מצרף את קובץ ה-PDF שלו, שם יש את כל הפרטים הטכניים - מידות, עוצמות וכו'. תיבה - 400 ש"ח בנייה של יוסי אלפיין בהזמנה אישית (ע"פ הגדרות היצרן!) עשויה עץ ולא נסורת - אטומה לחלוטין גימור פרספקטס (ניתן לראות בתמונות) Ported כמובן כפי שניתן לראות בתמונות סאבוופר + תיבה 800 ש"ח SUB AURA ns10-513-4a-ilovepdf-compressed.pdf
  9. מוכר את המערכת שלי עקב מכירה של הרכב. הרכיבים שירתו אותי נאמנה בשנים האחרונות, מוזמנים לקבל פרטים נוספים במייל או בפרטי (עדיף במייל). התמונות What you see is what you get אני מירושלים זוג רמקולים 6:9 Kenwood KFC-M6932A קואקסליים אפשר להשתמש עם הגברה או בלי (אני השתמשתי בלי) מחיר: 100 ש"ח טוויטר בודד (מדהים!) Morel MT22 טוויטר מעולה של מורל. איכותי ביותר. לצערי יש לי רק בודד. מחיר: 100 ש"ח שני קרוסים של Morel Dotech מחיר: 100 ש"ח סאבוופר 12 אינצ' Infinity refrence 300W RMS עם תיבת עץ איכותית איכותי ומדוייק, יורד נמוך וחזק מחיר: 250 ש"ח מגבר 4 ערוצים 85 WATT X 4 PowerAcoustik LT720-4 ישן אבל לגמרי עושה את העבודה! https://www.cnet.com/products/power-acoustik-lt720-4-car-amplifier/specs/ מחיר 70 ש"ח HU JVC KD-X50BT מערכת בסיסית פלוס מעולה עם Bluetooth, USB,AUX יש בעיה שממש קלה לתיקון (כל אחד עם מינימום יכולת טכנית יכול לסדר בשניה- אין צורך בטכנאי) ולכן המחיר הזול מחיר 70 ש"ח עדיפות ליצירת קשר במייל [email protected]
  • תוכן חדש...