Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'נזילת שמן'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 12 תוצאות

1. שלום לכולם. לאחרונה פתחתי את מכסה המנוע וראיתי נזילת שמן מאחורי המנוע (תמונות מצורפות) (אשמח גם לדעת איך קוראים לחלק המתכתי הלבן?) נראה גם שהחלק המתכתי מתחיל להחליד. האם התופעה הזו מוכרת? מה צריך לעשות? עלויות? הנזילה נראית לא משמעותית (אין כתם שמן על הרצפה בחניה) הרכב עשה 127K והוחלף שמן+פלאש+פילטר ביישור קו בעת קניית הרכב לפני כשנה בינתיים הספיק לעשות כ-10K. תודה למשיבים
  2. שלום רב, ברשותי פיז'ו 308 שנת 2009 עם 70,000 ק"מ. בשבועות האחרונים יש הזעה של שמן ממכסה המנוע ונזילה קלה כלפי מטה. בנוסף, לאחר נסיעה ארוכה עולה ריח של שמן שרוף. בוצעה החלפה של אטמי מכסה ושסתומים, אך הריח עדיין עולה ונראה שיש מעט שמן שנוזל. מה השלב הבא? תודה רבה, דניאל
  3. היוש ברשותי סיטרואן סי 4 2010 טורבו מנוע THP. חולה על האוטו הזה. היו לי הרבה מכוניות כולל פאר -אבל משום מה נקשרתי אליו. כרגע הלך לו הסטרטר מזגן התחיל לא לקרר נזילת שמן ממחזיר אחורי(ולכן לא עבר טסט - צריך להעביר אותו) ועוד כמה דברים קטנים שצריכים ליטוף. שאלתי היא כזאת: 1: כמה אתם מעריכים את העבודה כולה ? יותר משווי הרכב? 2:אני מחפש מוסך באיזור השפלה שיש לו סבלנות ושלא יקרע אותי על אוטו של 6 אלף שקל. ושלא יתייחסו אלי בחוסר סבלנות של מוסכים גדולים תזכו לברכה ! יש המלצות?
  4. הי, רכשתי בשנת 2016 רכב מדגם פורד אס-מקס 2013 מחברת אלדן. הרכב נקנה מיד ראשונה ליסינג נהג יחיד. לאחר חודשיים מזמן הקנייה, הטורבו ברכב התקלקל. החלק עלה 9000 ש"ח, אולם עקב מחוות רצון טוב של היבואן, נדרשתי לשלם רק 4500 ש"ח עבור החלק. אם הרכב היה עובר טיפולים מלאים לפי דרישות היצרן בזמן שהיה ברשות חברת הליסינג, הייתי יכול לקבל זיכוי מלא על מחיר החלק. מכאן החלה שרשרת של תקלות ברכב, שבתחילה הייתה סבירה מבחינת פיזור התקלות לאורך הזמן, אבל בחצי שנה האחרונה, עד היום, היה רצף תקלות מדהים. מיכל עיבוי שדלף. ביקרתי במוסך פעמיים שלוש עד שאותרה התקלה בוודאות. - הוחלף המיכל. נזילת שמן ממשאבת הגה. - הוחלפה משאבה - מעל 2000 שח נזילת שמן מהגיר - פתיחת הגיר ותיקון פלוס החלפת מצמד. - מעל 10000 שח גלגל שיניים PULLEY שנשבר. - כ 2000 ש"ח ורק השבוע - משאבת לחץ גבוה + כסא נוסעים שנתקע עקב שבר מסילה. המחיר לכסא חדש הוא 12000 ש"ח, מפני שאי אפשר לקנות רק מסילות. לכן קניתי כסא מפירוק, שהמוסך פירק ממנו את המסילות. - מחיר תיקון כולל 4400 ש"ח. כל הנ"ל גרמו לביקור חודשי במוסך שיחד עם טיפול גדול שנעשה ב 120000, הביא אותי להוצאה של כמעט 25000 ש"ח בחצי השנה האחרונה. שאלתי היא: האם שרשרת תקלות כזאת יכולה להצביע על בעית יצור ברכב? האם ניתן לתבוע את הביטוח, היצרן או חברת הליסינג (שלא טיפלה ברכב על פי דרישות היצרן) על הנזקים הכספיים? תודה.
  5. אהלן לכולם יש לי נזילת שמן מנוע לא קטנה - מהאיזור האחורי של המנוע. מנורת ה SERVICE נדלקת. במידה ואני מוסיף שמן כמובן שהיא נכבית. האוטו משאיר שלולית קטנה לאחר חניה של שעה. האוטו ברשותי כמה חודשים ולא היתה בעיה כלל וכלל ונסע מעולה. לקחתי את הרכב למוסך בו הוא מטופל מדי פעם לטיפול עשרת אלפים . בטיפול עצמו המוסכניק בדק ואמר שיש כנראה נזילת שמן מאיזה מחזיר שמן והציע שאביא את האוטו בבוקר והוא ישים חומרים אוטמים ויתן לאוטו לרוץ. (ביקש 300ש"ח). יש לציין שהנילה התגברה אחרי הטיפול עשרת אלפים. אין לי בעיה לשלם או עם המחיר או עם המוסכניק החביב הזה בדר"כ. אבל שמעתי הרבה דברים לא טובים על חומרים ה STOP LEAK למיניהם ואני חושש מזה שהוא אכן יפסיק את נזילת השמן אבל יגרום להרס של חלקים אחרים ובעצם ימלא את המנוע ב"בוצה". לטעמי עדיף למצא את מחזיר השמן ולטפל לא ?
  6. [h=2]מוכר רנו מגאן 2 - לתקן אותו קודם?[/h] אני מתכנן למכור רנו מגאן 2 שנת ייצור 2007 יד שניה, נסע רק 120 אלף ק"מ לפי אתר יד2 נראה שהשווי שלו בערך 14 אלף ש"ח היום גיליתי שכל השמן נזל מהמנוע, והמנוע התחיל לחרוק. בשנה האחרונה החלפתי כבר לא מעט רכיבים. ביום ראשון אקח אותו למוסך. האם משתלם: 1. לתקן סדקים ולהכניס שמן? 2. להעביר את הרכב טסט? או שעדיף למכור אותו כמות שהוא ולחסוך את הטיפול? תודה מראש, יוני
  7. אני מתכנן למכור רנו מגאן 2 שנת ייצור 2007 יד שניה, נסע רק 120 אלף ק"מ לפי אתר יד2 נראה שהשווי שלו בערך 14 אלף ש"ח היום גיליתי שכל השמן נזל מהמנוע, והמנוע התחיל לחרוק. בשנה האחרונה החלפתי כבר לא מעט רכיבים. ביום ראשון אקח אותו למוסך. האם משתלם: 1. לתקן סדקים ולהכניס שמן? 2. להעביר את הרכב טסט? או שעדיף למכור אותו כמות שהוא ולחסוך את הטיפול? תודה מראש, יוני
  8. שלום, יש לי נזילת שמן בין הגיר למנוע וממוסך שהסתכל על זה הבנתי שצריך לפרק את הגיר או המנוע, להחליף גומיה ולחבר חזרה. מכיוון שמדובר בפירוק והרכבה של הגיר/מנוע, הבנתי שהטיפול של זה יחסית יקר בגלל העבודה המרובה ופחות על החלק שצריך להחליף (גומיה מסכנה כנראה). בכל אופן, רציתי לדעת: מה סדר גודל עלות התיקון של דבר כזה? האם מישהו יכול להמליץ לי על מוסך טוב ואמין, שמטפל ביונדאי (יש לי i30cw לא חדשה), באזור המרכז? תודה מראש לכל העוזרים, ליאב
  9. ברשותי מאזדה 3 2005 שעשתה 206000 קמ, לפני כחודש וחצי עברה יישור קו שכלל בין היתר החלפת אטם לקרטר, לפני כשבוע (שישי) נסעתי בכביש 6 במהירות 160-140 עם רכב עמוס ומזגן, הטורים עמדו על 4. במוצאי שבת ראיתי שלולית מתחת אמצע השליש הקדמי של הרכב (למיטב הבנתי הקרטר) וגיליתי שאין שמן ברכב בכלל. מילאתי שמן וחזרתי לבית במהירות נורמלית (100) כשחניתי עקבתי אחרי השמן וגיליתי שחוץ מכמה טפטופים קטנים לא נוזל כלום. במשך השבוע לא נזל כלום גם כן. חזרתי אתמול מקרית גת לאשדוד וגיליתי שוב שמיד אחרי הנסיעה מטפטף שמן (כשתי טיפות לשניה) והקצב יורד עם הזמן. יש לציין שלמיטב זכרוני לא קיבלתי שום מכה מתחת לאוטו או משהו כזה. האם זה אטם הקרטר? אם לא ממה נובעת כזאת נזילה? אם אני ילך למוסך שעשיתי בו ישור קו יטפלו לי בזה ללא תשלום? יש איזה אחריות לדברים מסוג זה? מאז הטיפול נסעתי כ3000 קמ.
  10. שלום אני מתלבט לגבי קניית רנו פלואנס דיזל מליסינג. יש לי שאלה: האם תקלת נזילת שמן במגדש טורבו אמורה למנוע ממני את הרכישה? פרטים: הרכב שנת 2012 אוט' הדגם החדש (תאריך רישום אוק' 2012) רמת אבזור (תת דגם) COMFORT כ - 70,000 ק"מ בבדיקה התגלו שתי בעיות עיקריות: בלוק מנוע: לתקן מגדש טורבו / נזילת שמן, נזילת שמן פגיעות פח ברמות משמעות שולית ונמוכה: תיקוני מרכב משמעות שולית: מעיכת פנלים, מעיכות ושריטות בצבע + פגמים תיקוני מרכב משמעות נמוכה: תיקוני מרכב וצבע, מעיכות/מערך/שריטות בצבע +פגמים, נזק לפגושים, סימני פגיעה דופן ימין, סימני פגיעה דופן שמאל, סימני מילוי חומר התקלה במגדש הטורבו תוקנה לגבי פגיעות גוף קלות לא איכפת לי (אנסה להוריד עוד במחיר, אני מוסיף פגיעות גוף קלות בעצמי במהלך השנים...) ולשאלה: האם תקלת נזילת שמן במגדש טורבו אמורה למנוע ממני את הרכישה? תודה!!! נדב
  11. שלום, לאשתי יש את הרכב הנ"ל, הרכב עם 50K ובאפריל כל שנה עובר טיפולים סדירים במוסך. שלשום התחילה להריח שמן שרוף, בדקתי וגיליתי את מה שמופיע בתמונה המצורפת. זה נראה כמו התזות של שמן יותר מאשר נזילה/טפטוף. השאלה היא מהיכן ולמה? היום בבוקר כשהרכב קר בדקתי מפלס שמן מנוע, נראה שמילאו יותר מדיי מכיוון שאם בתמונת המדיד המצורפת השמן אמור להיות בין A לB, אז הוא נמצא איפה שהקו האדום. בשביל השקט שלי בדקתי גם גובה שמן ברקס והגה כח והכל תקין. יש השערות? תודה
  12. שלום!! לפני כשלושה חודשים המנוע שלי עבר רתיחה, והמוסכניק הרים ראש ושיפץ וכו'. מעט אחר כך התחילה נזילת שמן. אישתי הגיע אליו, אז הוא אמר שעדיף פשוט לקנות בקבוק שמן ולמלא מדי פעם. אחר כך חזרתי אליו, הוא בדק שוב, ואמר שאחרי שמרימים ראש הרבה פעמים יש בעיות. "ואם אתה רוצה אני יכול לעשות שוב את המזרקים (?), אבל אני לא בטוח שזה יעזור לך." מה אתם חושבים? הוא עצלן? זרקן? או שזה הגיוני. בנוסף, בפונטו אין מחוון של חום מנוע. יש אפשרות להתקין? כמה זה עולה? זה חיוני? יכול להיות שהמנוע עבר רתיחה בגלל שהחום של הנוזל קירור עלה והנורית אזהרה לא נדלקה? תודה!!
  • תוכן חדש...