Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'golf gti'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי חברים. אני לפני קניית אוטו ראשון, ובסופו של דבר הגעתי להתלבטות בין שני רכבים- האיביזה והגולף. דיברתי עם בחור שנשמע אמין לגבי גולף 2012. טופל בצמפ'יון, 75 אלף קילומטר נקי מתאונות. צריכה של אחד ליטר ל-15ק"מ בעיר לטענתו. מה שמטריד אותי זה הגיר- הוא אמר שהרכב עבר עדכון תוכנה ומאז כבר לא מקרטע במעבר בין הילוכים. אמינות זה מאד חשוב לי. לא בא לי להתחיל להתעסק עם בעיות ברכב עכשיו. מה אתם אומרים? יש סיכוי שהבעיה הזו תחזור? אני מבין שעם כל הגולפים זה סוג של הימור, אבל אם הבעיה הזו קרתה אני מניח שהיא עלולה לחזור למרות שטופלה... אשמח לייעוץ. תודה רבה חברים וסופ"ש נעים.
  2. היי מה ההבדל בין שני הרכבים? חוץ מכוח המנוע כמובן תודה לעונים
  3. בעקבות המסע לרכישת רכב ספורטיבי כרגע ה"מום" נחת על גולף GTI.העפתי מבט בלוחות (כל הלוחות, פורומים, פייסבוק) וגם דיברתי עם כמה מוכרים וכמה אנשים שמכרו רכבים כאלה בעבר. המסקנה היתה שגולף דור 5, למשל שנת 2008, שמחיר המחירון שלה לפי לוי יצחק ~58 אש"ח (ולפי יד2 בערך 70 אש"ח) מוצעות למכירה באזור ב 85 אש"ח וככל הנראה גם נמכרות בסביבות המחירים האלה +-5 אש"ח (ומחירי השנתונים מעלה ומטה בהתאמה - למשל 2010 בלא פחות מ 100 אש"ח). האם באמת זה מצב השוק או שהמוכרים עפים על עצמם בלוחות ותקועים עם הרכבים? קשה לי להעריך כי אני חדש בחיפוש ולא עקבתי אחרי הלוחות במשך תקופה. קונקרטית - GTI 2008, יד 4 עם 93 אלף ק"מ. המוכר מבקש 83 אלף ש"ח עבור הרכב שהוא סטוק, ללא שיפורים. בדיוק מה שאני מחפש. מה מחיר ריאלי לשלם עבור אקזמפלר כזה? מדובר על פערים מטורפים ביחס למחיר המחירון. מה עושים מבחינת ביטוח מקיף במקרה כזה (הרי הביטוח ישפה אותי במידת הצורך לפי מחירון לוי יצחק ולא לפי "מחיר השוק"). תודה למייעצים. מחר על הבוקר אני רואה את הרכב הראשון, אם אתאהב אני אקח אותו במחיר הנכון.
  4. אהלן לכולם, פוסט ראשון שלי פה בפורום... אני חייל בצה"ל ובעוד 3 חודשים מהיום אתחיל לעשות יומיות, הנסיעה באוטובוס מהבסיס לבית שלי לוקחת שעה וחצי,לעומת 15 דקות ברכב (10 קילומטר). הצורך לקניית אוטו עלה אצלי כי זה יחסוך לי שעתיים-שלוש ביום+ נוחות בסופ"ש וכו' יש ברשותי סכום של כ 60-70 אלף שקל לא כולל 20 אלף שקל ששמתי בצד לטיפולים,ביטוח,דלק וכו' התוודאות: אחד ה"חלומות" שלי זה שתהיה לי GOLF GTI ... התחלתי להסתכל על מחירים והשוואות, וראיתי שבתקציב שלי אני יכול לקנות את ה GOLF GTI 2008 ידנית עם מנוע 2000 ו 200 כ"ס המחירון שלה הוא סביבות 60 אלף שקל, לעומת ה GOLF GTI 2009 ידנית 3 דלתות שעולה סביבות 80 אלף שקל, מה ההבדלים בינהם? לשאלתכם למה גולף - מהניסיון של המשפחה שלי ושל אנשים שאני מכיר האוטו הוא דיי אמין ובשורה התחתונה, אוטו גרמני. כמובן שהנראות של הרכב משחקת תפקיד וה GTI נראות מדהים. רציתי לשאול את חוות דעתכם על האוטו, על ההבדלים בינו לבין ה 2009, ובכללי האם אני עושה את הבחירה הנכונה עם התקציב שיש לי או שאולי יש אלטרנטיבה ספורטיבית שכדאי לי לשקול אותה? חשוב לציין שהדברים שחשובים לי באוטו זה שהוא יהיה ידני, שיהיה לו נפח מנוע וכ"ס מספיקים כי.. זה ההנאה.. ושבסופו של דבר לא יראה כמו ערימה של מתכות אלא כמו אוטו ספורט, וה GTI מספקת לי את שלושתם. עריכה: אשמח בנוסף לקבל את חוות דעתכם על דגם SEAT שאתם חושבים שיכול להתאים ולהיות מקביל ל GOLF GTI בתקציב שלי! הכי חשוב לי שהאוטו יהיה אמין, אני רוצה אוטו לטווח ארוך שיהיה לי למספר שנים ולא ל 2-3 שנים. תודה!
  • תוכן חדש...