Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'קליאו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. שלום לכולם.. יש לי רנו קליאו ידנית 2015 טורבו ונפלה לי הדלת של הדלק (בצבע כחול) איך ניתן להשיג כזו?
  2. שלום חברים לא מזמן רכשתי רנו קליאו 1.2 טורבו, גרסת collection, הרכב עבר פחות מ-30K ק"מ. הרכב יפה, חזק, כייפי (אמנם לא נוח בעיר אבל מהנה מאוד) אני מאוד אוהב את הדגם, וסה"כ מאוד מרוצה. אבל בכל יום שעובר אני שומע יותר ויותר רעשים מהפלסטיקים של הקונסולה, בעיקר הפלסטיק שמעל המחוונים, אזור המולטימדיה וקצת גם מדלת הנהג. כל זה קורה בעיקר בנסיעה בעיר, וזה נורא מעצבן. המכסה שמעל הדשבורד מעצבן במיוחד, ההוא ממש רועד ורועש, ורק כשנוגעים בו תוך כדי נסיעה הוא מפסיק להרעיש. הרכב בן פחות מ-3 שנים ויש לו עדיין אחריות יצרן. היה בבעלות פרטית (לא ליסינג). האם זה משהו שאפשר לטפל בו בקלות? או שזאת השקעה גדולה ולא משתלמת? מה כדאי לעשות? בלי קשר, כבונוס - ממש היום נדלקה לי נורית מנוע ועל המחוון הראשי כתוב "check anti pollution system". מישהו מכיר? תודה מראש!
  3. הגעתי להתלבטות בין 2 הרכבים האלה. עשיתי נסיעת מבחן רק על הקליאו בינתיים (ונהנתי ממש), כי הקורסה קצת בעייתית מבחינת זמינות. על הנייר, הם כמעט אותו דבר מבחינת אבזור, יש לשניהם הכל, ההבדל היחידי הוא שבקורסה יש בקרת שיוט אדפטיבית ובקליאו אין. ומבחינת גיר, הקורסה אוט׳ טיפטרוניק והקליאו אוט׳ רובוטית דו מצמדית. חיצונית הקורסה מנצחת, פנימית הקליאו. קורסה 3 ציל׳, קליאו 4 (הבנתי שזה משמעותי פה לאנשים חח) יש לי נטיה קלה לכיוון הקליאו אבל הבקרת שיוט האדפטיבית קורצת לי בקורסה בגלל שאני הרבה בפקקים והיא יכולה להועיל, בקליאו אני אהיה הרבה על גז ברקס גז ברקס מה שיכול להוביל לבלאי מואץ .. מה אומרים ?
  4. שלום לכולם! אני רוצה לקנות רכב משומש, וכבר חודשיים מתלבט בין השתיים: רנו קליאו (2016-2018) 1.2 טורבו, 120 כ"ס או סיאט איביזה (2015-2017) 1.0 TSI 110 כ"ס * שוקל גם אופציה של איביזה החדשה, אבל קודם כל רוצה להתרכז במשומשות. בגדול אני אוהב את שני הרכבים, עם נטייה לקליאו (בעיקר בגלל העיצוב, הנוחות, ופנים הרכב) אבל אני מודע לכל הסטיגמות על רכבים צרפתיים, ולכן אני מבקש את דעתכם. מה שחשוב לי זה ביצועים, חיסכון בדלק (נוסע בעיקר בכבישים מהירים, בין עירוני), אמינות ,נוחות הנסיעה (שאכן יותר טובה בקליאו?) והתנהגות כביש טובה. האם הרנו באמת לא אמינה? איזו תהיה יותר חזקה, חסכונית ומהנה לנהיגה? תודה מראש לכל העוזרים
  5. אהלן לכולם פוסט ראשון שלי פה חברים אשמח לעזרה אני רוצה לקנות רכב ראשון אני חייל משוחרר והתקציב סביבות ה55K שקל עד היום הייתי נעול על הקליאו 13-14 1.2T גם עשיתי נסיעת מבחן על אחת חדשה ודי התרשמתי לטובה, אבל אני קראתי פה קצת על בעיה במחשב הגיר סביבות ה50 אלף ק''מ. * כמה זה חמור והאם זה שווה את הרכב? ובתכלס זה יותר גרוע מDSG? יש עוד בעיות שאני צריך להכיר? * אם אני מוצא אחת בסביבות ה20 אלף ק''מ זה סבבה או שהרכב עמד הרבה? ובכללי לכמה ק''מ בשנה לשאוף בבחירה? * יש למישהו אלטרנטיבה טובה שתהיה חזקה חסכונית ואמינה (בתקציב)? תודה לעוזרים.
  6. היי לכולם. זקוקה לעזרה וייעוץ. תודה מראש לכל עונה מתעניינת ברכישת רכב אחד משתי האופציות בכותרת. לשתיהן גיר אוטומט 1.2 טורבו בנזין. שתיהן אותן מחיר רכישה, שתיהן אותה השנתון (2016) ושתיהן עם קילומטראז' של 20+ ק"מ. הקליאו ברמת איבזור גבוהה ואילו הפיג'ו ברמת איבזור שנקראת access. פה אני נתקלתי בבעיה. הרמת איבזור הזו הצלחתי למצוא מאמרים ותגובות שיש אותה רק בגיר ידני או רכבים משנתון 2014, ולא על רכב שנתון 2016 אוטומט. מישהו מכיר חיה כזאת? מישהו יכול להמליץ או לחוות דעה על הרכב ורמת האיבזור הזו? (זה ממש ממש יעזור לי!) לגבי הקליאו. אשמח לשמוע חוות דעת. הבנתי שהשנתון הזה טוב יותר מקודמותיה, אבל קשה לי עדיין למצוא ממליצים או חוות דעת אמיתיות. המון תודה שוב לכל העונים. כל מענה יעזור מאוד. מתוסכלת מאוד כבר...
  7. היי יש לי קליאו 2011 , מנוע 1149 , ידנית. המפתח אומים של הגלגלים (אני מקווה שאני מבטא נכון את השם של הברגים שמחזיקים את הגלגל) , לא פותח אותם בגלל שהוא פתוח יותר מדי ולא תופס את הבורג. הייתי בחנות במקרה , והתכוונתי להחליף אבל אני לא יודע איזה מידה מתאימה. הגלגל הוא 165/65R15. האם זה אומר מפתח גודל 15?
  8. חשבתי לבדוק רכב , רנו קליאו 2011. מה מומלץ לבדוק לגבי הרכב , במיוחד , ומה ההמלצות הכלליות על הרכב. קראתי מה כותבים פה בפורום , הבנתי שמרבית הכותבים חושבים שהרכב נוח , חלש לא יקר לתחזוקה .
  9. אהלן, רכשתי את הקליאו החדשה 1.2T לפני שנה בערך, ולאחרונה אני מתלבט האם לצרוב תוכנה לניהול מנוע. הבנתי שזה יוסיף לי עוד 25 סוסים בערך ו 4 קגמ , כלומר שהרכב יעמוד בערך על 145 כוח סוס ו 24 קג"מ. כרגע אני מבסוט ממנו ממש, הוא חזק וכיפי לקטגוריה שלו ,אבל תמיד בא לך עוד. רציתי לדעת אם יש כאן בעלים של קליאו שהתנסה , או בכללי מה דעתכם האם יש טעם?
  10. אשמח להסבר כללי על התהליך, הרכב - רנו קליאו 2003 ידנית ש"הלך לו המנוע" מה סדר גודל המחיר שאפשר לקבל עבורו?
  11. חג שמח לכולם. אחרי התאונה הבוקר ששלחה את הקליאו 1997 1.4 ידנית לעולם שכולו טוב. אני מחפש רכב שיחליף את מקומה של הקליאו. ידועות לי הסטיגמות על האירופאיות בענייני אמינות, שכן אני מודה שגם אני הובלתי אחריהן, אך לאחר שקיבלתי את הרנו הזו מאחי, הוכח לי אחרת. הרנו הייתה מאוד שמורה, מהנה לנהיגה, נוחה חסכונית מאוד (מעל ל500 ק"מ במיכל של בערך 35 ליטר). גילוי נאות: הרנו נראית לי חסכונית מאוד כי הרכב העיקרי שלי הוא אימפרזה 2.0 AWD עם צריכה של 1 ל-9 בממוצע. הדרישות שלי: חסכונית בדלק חסכונית בטיפולים אמינה תיבת הילוכים - לא כל כך קריטי אך יש יתרון לתיבה ידנית ברכב ישן. ידוע לי שאי אפשר לדרוש יותר מדי. ואצטרך לחפש זמן מה אקזמפלר שמור ככל הניתן. האוטו ישמש כרכב שני שכרגע לא נוסע יותר מ150-200 ק"מ בשבוע. חשבתי על חלופות כמו: יונדאי גטס: אמינה לפי הפורום אבל עדיין לא יודע בודאות מה נסגר עם צריכת הדלק? פיג'ו 206: צריכת דלק עדיפה מהגטס, לגבי אמינות אשמח לשמוע מבעלי נסיון. מיצובישי כריזמה אייר: חולקת אותו מנוע עם סופר לנסר שהפגינה אצלי אמינות מצוינת. אשמח לעוד רעיונות.
  12. מוכר את הקליאו שלי. רנו קליאו III, ידנית, שנת 2011. מנוע 1150, 40,000 ק"מ. יד ראשונה, פרטית. אבזור: * בקרת שיוט * מגביל מהירות * שליטה מלאה מההגה גם על המערכת * הגה וידית הילוכים בציפוי עור שמורה ומטופלת. עברה עכשיו טיפול 40,000 + החלפת טיימינג + מצבר חדש. מחיר מחירון. פרטים בפרטי.
  13. הקליאו III ידנית בת 4, עם 30,000 ק"מ. המוסך אומר (וכך לפי ספר הרכב) שאחרי 4 שנים (או 90,000 ק"מ, המוקדם מבין השניים) יש להחליף טיימינג. הצעת המחיר שהתקבלה עבור כל הטיפול הגדול: 3,100 ש"ח. (מוסך מורשה רנו). אני מודה שאני לא מבין כלום במחירים, אבל לי זה נראה הון. האם בכלל יש הצדקה להחלפה בקילומטרז' כזה נמוך? תודה!
  14. אז אחרי התלבטויות ובדיקות, הגענו לקו הסיום. זוג+1, לרוב נסיעות עירוניות ומידי פעם מחוץ לעיר, מחפש איזון בין יופי/הנאה/אמינות. מתלבט בין שני הדגמים האלו, להלן הפירוט: קליאו : בעד - מראה חיצוני ספורטיבי מאוד יפה (העדפה אישית, אבל בכל זאת), אבזור (כל מה שיש בפיאסטה+מרימי שמשות, חיישני אור/גשם, 4 חלונות חשמל ועוד), מנוע (זריז, חסכוני, שקט ופשוט כיף), תא מטען (הבדל קטן, אבל יכול להיות קריטי) נגד - אמינות (?), רמת הרכבה (טובה, אבל לא כמו...), מחיר (יקרה ב-8000 ש"ח בערך) פיאסטה: בעד - מראה חיצוני (לא כמו הקליאו, אבל סביר בהחלט בגרסה החדשה), מחיר, סחירות (?), איכות הרכבה טובה נגד - מנוע עייף וחלש מאוד, אבזור (למרות המולטימדיה שיש, אבל ברמת הרכב עצמו כמעט כלום), סביבת נהג מיושנת, אם מגיע האקובוסטר מתישהו, אז הדגם הזה יהיה ל"ר למכירה נסיעת מבחן על שני הרכבים בהחלט הראתה שהקליאו היא ברמה אחרת לגמרי מבחינת המנוע וההנאה מהנסיעה, בכל מהירות. הפיאסטה מרגישה כמו הקניה הרציונאלית, קצת משעממת, אבל בטוחה יותר, ולא בהכרח בצדק. הקליאו זה סיפוק מיידי, הנאה ותחושה של "נקווה לטוב" בעתיד, בלי באמת ביסוס לבעיות אמינות/סחירות בדגם הזה. והכסף... הכסף... פורד נותנים פה הצעה בהפרש מכובד שדורש חשיבה. אז מה אתם אומרים? מהנסיון, בשליפה מהשרוול, הצעירים, המבוגרים? מה אתם הייתם עושים (ולמה)? ביום שישי סוגרים.
  15. קראתי המון הודעות כאן בפורום, וכמו רבים מכם אני מבין שההחלטה לקנות רכב חדש כשיש רכב קיים תקין היא לא החלטה כלכלית נכונה. אבל מתישהו הרי צריך להתקדם. ככל שממתינים יותר ערך הרכב יורד, ואז מוכרים במחיר נמוך יותר, ואז צריך להוסיף יותר כסף כדי לקנות את הרכב החדש. ואם מחליפים לעיתים תכופות, אז הרגשת "בזבוז" הכסף יותר מציקה. יש לי רנו קליאו 2011 ידנית שאני מאוד אוהב. אבל נמאס לי מהידני. הנסיעות שלי הן בינעירוניות ומרובות פקקים. באופן אישי גם האבזור כבר לא מספק אותי ואני מחפש להשתדרג. (בנוסף מפריע לי שהיא רועשת במהירויות גבוהות... וכו'). בדקתי כמה מכוניות סופר מיני אוטומטיות, והכי אהבתי את הפיאטסה 2014. חלק גדול ממקבילותיה לא מהוות בהכרח שדרוג מהותי מהקליאו שלי. יש לרנו קילומטרז' מאוד נמוך (כ-17000) וגם אם אצליח למכור את הרכב שלי ברף העליון של המחירון- עדיין יש תוספת גדולה לפיאסטה חדשה נגיד. לקנות רכב יד שניה משנתון מקביל (2011) לא באמת יהווה שדרוג (לא מבחינת מנוע, ביצועים ואבזור). אני צודק? אשמח לשמוע דיעה של אנשים שהיו במצב דומה. תודה!
  16. שלום, הצמיגים שלי כבר התעייפו ואחרי סיבוב בכמה פנצ'ריות למציאת רבעייה הולמת התייאשתי. אני מחפש צמיגים במידה 165\ 65 \ R15 כמידה המקורית והרשומה ברשיון הרכב על דלת הרכב ישנה מידה נוספת (בטבלאת לחצי האויר) 185 \ 60 \ R15 השאלה הנשאלת - האם יהיה בעייתי להחליף מידה ברשיון הרכב, עדיין לא בדקתי זמינות הצמיג הנ"ל אבל אני מקווה שלפחות הוא יהיה זמין ולא יעלה 650 ש"ח בהזמנה "מיוחדת" ומשחילה... עוד דבר, אני גר בצפון הרחוק ... האם אתם מכירים מקומות מומלצים לבדוק?
  17. המזגן ברכב (רנו קליאו 2006) הפסיק לקרר לגמרי. בעל מקצוע איבחן חור בצינור של מערכת המיזוג, שנוצר עקב שחיקה של הצינור בגוף הרכב. הוא הציע לבצע תיקון + מילוי גז במחיר של 700 ש"ח לפני מע"מ. המחיר נשמע לי קצת גבוה ורציתי להתייעץ האם המחיר נשמע סביר, והאם קיים בעל מקצוע טוב במחיר נמוך יותר. תודה רבה!
  18. לפני חודשיים קניתי רנו קליאו B שנת 2003 במוסך אמר לי המוכר שהנעילה המרכזית עובדת וצריך רק להחליף את הסוללה בשלט. אחרי כשבוע החלפתי את הסוללה בשלט והנעילה המרכזית עדיין לא עובדת. מה יכולה להיות הבעיה ואיך אפשר לתקן אותה?
  • תוכן חדש...