Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'טורים'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. יש לי יונדאי i35 שנת 2013. כבר תקופה ארוכה כשאני לוחץ על הגז אפילו הלחיצה הכי עדינה שיש ומגיע ל40-50 הטורים כבר ישר ב2000 סל"ד וכשאני נוסע בכביש מהיר על 100 קמ"ש פחות או יותר הטורים נשארים באופן קבוע על 2500-3000 סל"ד. וגם כשאני לוחץ על הגז הוא ממש מרגיש חנוק, לא "סוחב". אשמח לטיפים לגבי זה, מה אפשר לעשות? האם כיוון טורים יספיק?
  2. שלום יש לי הונדה סיוויק 2001 ויש לי בעיה עם הטורים כבר חודשיים. כשאני עומד במקום ולוחץ קצת על הגז (כמו בסרטון: https://youtu.be/SXSSiVq7JPU) הטורים מתחילים לקפוץ וגם בנסיעה כשאני עוצר ברמזור לוקח לטורים זמן עד שהם מתייצבים. ניקיתי כבר בית מצערת ומנוע צעדים החלפתי מנוע צעדים והחלפתי גם חיישן MAP מה זה עוד יכול להיות?
  3. שלום, יש לי הונדה סיוויק 01-05, מאתמול התחיל לי תופעה מוזרה, אני לוחץ על הגז הטורים עולים יפה, ובעצירה מוחלטת במקום לרדת לחצי הטור מייד כמו שהיה תמיד, הוא יורד לטור 1 ורק אחרי 2 שניות יורד לחצי הטור מקומו הטבעי.. שמתי לב גם שכאני נוסע על 60 למשל, ואני בולם, פעם הגיר היה מוריד הילוך והטורים יורדים לאט בצורה חלקה עד לחצי הטור, היום כל הילוך שהרכב מוריד הטורים קופצים בחצי טור ויותר ואז ממשיכים לרדת. מישו מכיר את התופעה? תודה רבה לעוזרים [video=youtube_share;8idYqfm9h_4]
  4. שלום לחברי הפורום יש לי הונדה סיוויק 2001, עכשיו אחרי שהרכב מתחמם לטמפרטורת עבודה והטורים מתייצבים על נורמל (650) הכל בסדר ויציב. אבל כשאני מדליק מפשיר אדים או מסובב את ההגה או שהמאווררים נדלקים (כל זה בעמידה) יש רגע שהמנוע נופל ל540 טורים בערך ואז חוזר. החלפתי מצערת שלמה מסיוויק 2005 לפני חצי שנה. אלטרנטור משופץ וגם בדקתי טעינה הכל תקין. מה זה יכול להיות? תודה לעוזרים.
  5. שלום חברים, יש לי הונדה סיוויק 2001 וכשאני מסובב את ההגה שהרכב עומד יש לי נפילת טורים לבערך 540 טורים האוטו רועד ואז עולה חזרה. גם כשאני מעביר לרוורס יש נפילת טורים. עד עכשיו ניקיתי את המצערת ואת המנוע צעדים, ניקיתי את המזרקי דלק, בדקתי טעינה באלטרנטור ובמצבר (אלטרנטור משופץ לפני חודש) מה עוד זה יכול להיות? *אגב היו נפילות טורים גם עם המזגן אבל אחרי הניקוי מזרקים זה הסתדר
  6. שלום לכולם, יש לי קיה פורטה שנת 2012 אתמול כשנסעתי עם האוטו מד הטורים היה יורד תוך כדי נסיעה. מה יכולה להיות הבעיה והאם יש קשר לעובדה שזה קרה בדיוק אחרי שסיימתי טסט יום לפני כן? (בבדיקת עשן משחקים עם המד טורים). תודה מראש
  7. שלום רב, ברשותי רכב סוזוקי sx4 שנת 2010, גיר אוטומט. נתקלתי פעמיים במצב בו בהילוך רביעי הטורים נתקעים על 3 וכשאני מאטה הטורים לא יורדים/יורדים מאוד לאט. כשמאיצים יותר הטורים ממשיכים מעט לעלות וכשמאטים מגיעים ל3 ואז מתחילים לרדת מאוד לאט ברמה שקשה להבחין בירידה. רק כאשר עוצרים ומכבים את הרכב , הכל מתאפס והבעיה נעלמת כלא הייתה. עניין נוסף, בעליות (נסענו לירושלים) הרכב כמעט ולא סוחב, מאוד מתקשה והמהירות המקסימלית בהילוך רגיל היא 80 קמש... לא נסיתי את הילוך 2 שמסייע במצבים אלה אבל דיי מוזר לי שרכב 1.6 מאוד מאוד מתקשה להגיע למהירות סביר בעליות... אשמח לקבל את דעתכם
  8. היי, יש לי אלנטרה 2006 ובזמן האחרון, כמעט בכל פעם שאני מניע אחרי שהאוטו קר, הטורים עולים עד 2-2.5 כשהאוטו בפארקינג. לפעמים אם אני נותן גז עד שהטורים מגיעים ל5-6 לחצי שניה, אז הכל משתחרר והטורים חוזרים לנורמל ולפעמים לא ואז אני מתחיל לנסוע ואחרי 5-10 דקות נסיעה זה מסתדר. מה יכולה להיות הבעיה והאם יש דברים שאני יכול לנסות לעשות כדי לפתור לפני שאני מכניס את הרכב למוסך ואותי להוצאות? תודה
  9. אהלן חברים מה שלומכם? לפני כחודש שמתי לב לבעיית טורים שפשוט צונחים בזמן נסיעה מהירה (90 ומעלה) אבל לא חזרה שוב. היום נסעתי על כביש 2 ושמתי לב שהבעיה קורת כאשר אני נוסע על כביש מהיר ונכנס לבור/מהמורה (כלומר כשהכביש לא חלק מספיק בנסיעה מהירה - הטורים נופלים ומורגשת מן משיכה אחורה). בשאר הזמן האוטו נוסע מצוין, לא מורגש חוסר בכוח + מניע בנגיעה. האוטו עבר טיפול במרץ (כמעט שנה), הוחלף גם שמן גיר במסגרת הטיפול, ניקוי בית מצערת לפני שנתיים וחצי (עקב כבל גז שלא רצה לזוז), בולמים לפני שנתיים וחצי. תודה רבה מראש ויום טוב.
  10. שלום, מפרסם שאלה בשם חבר (מיצובישי ספייס וואגן 2001 אוטומט): בכל פעם שאני מתניע את הרכב הטורים עולים ל-2 וחצי או מתחילים לשחק: רגע שתיים רגע אחד וחצי. עולים ויורדים כל הנסיעה. וכל זה גם בלי שנגעתי בגז. גם כשאני נותן גז, אמנם הטורים נראים פחות או יותר יציבים אבל עדיין אני מרגיש שמשהו זז שם, עולה ויורד. זאת ועוד, אינני יודע אם זה קשור בהכרח, אך הרכב לא "סוחב" באופן קיצוני. גם במישור. תודה.
  11. היי, מדובר על מאזדה 3 2009. לפני כחודש החלפתי מצבר, לאחר שהמצבר הקודם שבק חיים. הבנתי שיש לבצע איפוס לכמה מהמערכות ברכב כשמחליפים מצבר ללא מצבר גיבוי(כיוון שעון, איפוס חלונות שלמדתי מהפורום איך לעשות). אך עם זאת ישנה תקלת טורים שהתחילה לאחר החלפת המצבר: בעת עצירת הרכב הטורים עולים ויורדים מעט(נעים סביב ה500 ל1000 סל"ד) למשך משהו כמו חצי דקה. לאחר שהבחנתי בבעיה יצרתי קשר עם המוסך שלי וההמלצה שקיבלתי היא לנסוע יום יומיים ברכב עד שהמחשב יתאפס מעצמו(ווידוי קטן: אין לי מושג איך זה קשור למחשב). בכל אופן, לצערי, התקלה לא הסתדרה מעצמה. האם מישהו מכיר, יודע או נתקל במשהו דומה? אשמח אם תחכימו אותי בעניין. תודה.
  12. יש לי סובארו אימפרזה R 2007, אוטומטית, מנוע 1500. האוטו נוסע מצויין, הבעייה היא שהוא מעביר לרביעי בערך ב-80 קמ"ש, ומשם הטורים (יחד עם המהירות) מתחילים לטפס. כך יוצא שב-100 קמ"ש אני על ~2700 טור, וב-110 - 3000 טור. האם אלו נתונים סבירים? נראה לי שבנהיגה בינעירונית רגועה רכב לא אמור להיות על כזה טור גבוה. מודה מראש לכל חוות דעת ועצה.
  13. שלום חברים זוהי הודעה ראשונה שלי ברשותי רכב פולקסוואגן פאסאט 2007 גיר אוטומט 6 הילוכים מנוע 2 ליטר fsi מזה כ 3 ימים המזגן הפסיק לקרר לי כשאני נמצא במצב עמידה ברמזור או מצב עמידה בו הרכב על מהירות 0 המזגן מקרר אך ורק בזמן נסיעה בנוסף לכך התחילה באותו הזמן תופעה שהטורים עולים מעל ל 700 לרמה של 1200-1500 הם עולים בעיקר בזמן עמידה בהילוך סרק או ב parking האם יש קשר בין התופעות ואם כן מה ניתן לעשות ? פתחתי את מכסה המנוע ואני מרגיש שיש רעש של אוויר שבורח מאיפשהו במערכת .. להערכתי הוא מגיע מאיזור הגומייה שמחברת לבוסטר של הברקסים אשמח לדעת אם מישהו מכיר את הבעיה והאם יש קשר בין המזגן לתופעה של הטורים במנוע תודה מראש לעונים
  14. שלום לכולם ברכב שלי מסוג יונדאי i30 cw 2010.מנוע 1600 אוטומט. הטורים מגיעים כמעט ל 3000 סל"ד במהירות שיוט של 100 קמ"ש, ול 3500 במהירות 120. האם זה תקין ? תודה .
  • תוכן חדש...