Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'חסכונית'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. הי, אשמח לחוות דעת לגבי רכב סוזוקי בלנו החדשה (GLX אוט' 1.2), מבחינת אמינות, דלק, נוחות וכדומה. אשמח לחוו"ד ממי שברשותו הרכב הנ"ל. שוקלת לרכוש רכב 2019 עם 22K ק"מ במחיר של 70,000 ש"ח. יד 1 מפרטי. מה דעתכם?
  2. לפני כמה וכמה שנים רכשתי פיאט פנדה בתור רכב יוממות באזור גוש דן וחניות בתל אביב. הרכישה הייתה לפי המלצות כאן בפורום (כמובן שלא כולם המליצו אותו הדבר) - ואמנם לפעמים אכלתי קש בעלויות מוסך, אבל בסה"כ אני די מרוצה. מאז קרו כל מיני דברים שלא רלבנטיים לשרשור הזה; הפנדה עברה לקרוב משפחה; ואני עצמי צפוי לעבור בקרוב לחיפה. משנה מקום, משנה מזל - ומשנה גם רכב. לכן אשמח שוב להמלצותיכם המועילות. המאפיינים שלי תקציב - מקווה לסביבות 30K, יכול לחיות עם 35K, בואו ננסה לא לעלות מעבר לזה. נסועה יומית צפויה - 20-30 ק"מ בממוצע, בחיפה. מס' נוסעים - לרוב רק אני, לעתים רחוקות נוסע שני. אופק בעלות - אידיאלית ארוך מאוד - אני לא קונה בשביל להחזיק זמן קצר ולהחליף. מאידך, ייתכן שאעבור לחו"ל ואז איאלץ למכור. מאפיינים של האוטו רצוי מאוד: עלויות כוללות נמוכות (תיקונים + צריכת דלק + ביטוח צד ג'), שכיחות נמוכה של ביקורים במוסך, חיים צפויים ארוכים, מתז ומגב/ים בחלון האחורי (איך ייתכן שמוכרים מכוניות בלי זה?), חיווי או רעשים בולטים כלשהם כאשר יש איזו בעיה שצריך לטפל בה, התמודדות ראויה עם עליות, קצרה (מחרטום עד ירכתיים), צרה. רצוי: פחת ערך נמוך (אם היא מראש יקרה), יכולת להחזיק מהירות נאה בנסיעות בכביש מהיר, מוסכים ראויים במרחק סביר, מזגן חזק, אוטומטית (אפשר רובוטית), דירוג בטיחות טוב, משענות ראש נוחות, מכבה את האורות אוטומטית לאחר סגירה ולא מרוקן את המצבר. לא אכפת לי: גאד'גטים ופטנטים למיניהם. מחשבות ראשוניות: אני כמובן בעולם המשומשות.... סמארט פור-טו; יש משומשות בנות 5-7 שנים בסביבות 30K ואף למטה מכך. מצד שני, אני מודאג מיכולת הסחיבה בעליות. אולי יש עוד רכבים חד-שורתיים (דו-מושביים) שנמכרים בארץ חוץ מסמארט? הפנדה נסבלת בחיפה, אבל אני מרגיש כאילו שאני רוכב על פרדה וכל הזמן צריך להצליף בה כדי שתסחב בעליה. טוב, אני מקצין קצת. יש גם הרבה פיקנטו משומשות, אני מניח שגם זו אפשרות. ניסאן מיקרה? יונדאי i10? סיטרואן C1? סוזוקי אלטו? אני זוכר שהן באו בחשבון באופן תאורטי ברכישה הקודמת שלי, מבחינת הגודל לפחות ועבור נסיעות מישוריות בעיקר. פיאט 500 הוא רכב יפה; אבל - שורת מושבים אחת ברכב שאורכו 3.5 מ'? מצד שני, אני רואה לא מעט היצע שלו במסגרת התקציב שלי. אני מניח שעבור חלק מן הדגמים יש כמה נפחי מנוע, ואולי אני צריך להעדיף את הנפח הגבוה יותר. הערה חשובה: אנחנו מדברים על נסיעות אשר חלק ניכר מהן במדרון, לפעמים אפילו מדרון תלול יחסית (מי לא אוהב לזנק בעליה ברח' בלפור?). אז ברור שצריכת הדלק שנמדוד בגוש דן המישורי לא תהיה הצריכה שאראה; וגם הבלאי או הליקויים הטכניים צפויים להיות רבים יותר. אשמח במיוחד להמלצות ממי שיש לו/ה ניסיון עם רכבים בתנאים הללו.
  3. שלום לכולם! אנחנו זוג צעיר+ילד ומחפשים רכב עם הפרמטרים הבאים- הפרמטר הכי חשוב הוא שיהיה חסכוני בדלק (אני נוסע כל יום שעתיים בכבישים, כאשר הדרך משלבת נסיעה עירונית ונסיעה בין עירונית) רק גיר אוטומטי אמין כמובן שהרכב לא יהיה קטן מדי (מקום לעגלה, מקום במטען וכו'), הוא יכול להיות גם משפחתי או קצת יותר קטן במידה והוא מרווח (לא מכוניות מיני למיניהם) התקציב הוא עד 60 אלף לא היברידי כרגע הרכב שהכי מתאים מבחינת הפרמטרים הוא הונדה ג'אז. הבנתי שהוא מאוד חסכוני (גם בגירסת האוטומט), אמין ומבחינת הגודל הוא די אידיאלי (קטן מבחוץ ומרווח מבפנים). אשמח לשמוע האם יש לכם המלצות נוספות או כמובן המלצות לגבי ההונדה ממי שנוסע על כזאת. תודה מראש!
  4. היי חברים, מחפשת זמן מה אחרי רכב משפחתי חסכוני בדלק (עד כמה שזה יישמע מופרך). בחיפושיי נתקלתי בטויוטה פריוס ואוריס שתפסו את עיניי ודיי נסגרתי עליהן. בגלל שנסגרתי, מבקשת את חוות דעתכם הכנה אודות חלופות כדאיות יותר (מבחינת דלק, מחיר, בטיחות/איכות, תיקונים וחלפים) היות ואינני מבינה גדולה ברכבים, עד היום אבי היה מתעסק בעניין אך עקב מחלה כבר איננו יכול לעזור בנושא והיות והרכב מיועד להוריי היקרים (מושקע כסף שאיננו שלי), לוקח לי זמן רב לקבל החלטה ואני חוששת לבצע בחירה גרועה. לכן מבקשת את דעתכם הכנה על הרכבים שהזכרתי למעלה (מה עדיף? פריוס הייתה נפלאה מהסיבה הפשוטה שהייתה מרווחת אך לא ענקית בצורה מושלמת). במידה ולדעתכם יש חלופות טובות יותר - אשמח שתעלו אותן פה עבורי. אני מחפשת רכב משפחתי, 4 מושבים, אוטומט, מנוע 1.6-2.0, חסכוני בדלק! (כן כן מובנת לי הסתירה, ובכל זאת..), בנזין בלבד במחיר של עד 180K (מה"ניילונים" כמובן). פרמטרים חשובים: רכב מרווח!!! (כאן הפריוס לוקחת את אוריס) כאשר הדגש הוא בייחוד בתא הנהג והנוסע שלידו (מיועד עבור אדם המתקשה בהליכה וכניסה לרכב), תא מטען מרווח (שיכול להכיל כסא גלגלים/הליכון). חשוב שיצליח לסחוב את עצמו בעליות חדות וארוכות גם עם מטען (אלו עליות המאופיינות באזור מגורינו ובישובים הקרובים אלינו) רכב שיהיה יציב יחסית על הכביש, אמין ובנוי טוב (סטייל "לא רואה מוסך" - כמה שפחות כאב ראש להורים). אין צורך בתוספות מיותרות (גג שקוף ודומיהם) גם נושא הטיפולים וביקורים במוסך/חלקי חילוף עולה על הפרק ואשמח שיילקח בחשבון. רוב הנסיעה של הוריי היא עירונית כשמידי פעם קיימות נסיעות בין עירוניות (כפעם-פעמיים בשבוע וגם זה לא תמיד). כשהעליתי את הבקשות הנל אמרו לי ישר טויוטה/הונדה היברידיות. הונדה מעט יקרה לטעמי, בייחוד כשיש את טויוטה כחלופה. אין לי מותג אהוב או דעה נחרצת, לכן אשמח לעצתכם הכנה ולהכוונה בנושא, מחפשת רק את הרכבים האמינים ביותר עם כמה שפחות כאב ראש להורים! גם בעבור יותר כסף. תודה מראש לעונים
  5. שלום חברים, אני מחפש המלצה לרכב (החל משנת 2009), בעלות של עד 50,000 ש"ח. גם אני וגם בת זוגי רגילים לנהיגה ברכב ידני ומעדיפים גיר ידני. יש לנו 3 ילדים, כך שאנחנו מעדיפים hatchback או stationwagon, כמובן שגם sedan עם בגאז' ענק שיוכל להכיל 2 זוגות אופניים (כדוגמא) זו אפשרות. מעבר לגודל, הדגשים העיקריים (לפי סדר החשיבות): * חסכוני בדלק * בטוח (4+ כוכבי בטיחות אקטיבית ופאסיבית, עדיף 5) * אמין * זול לתיקון (לא צריכים רכב עם המון פיצ'רים - אפילו מראות חשמליות זה מיותר עבורינו.) * סחירות / שמירת ערך הרכב האולטימטיבי יהיה בעל חלל גדול פנימי אך עדיין יכולת לחנות בחניות תל אביביות מדי פעם, צריכת דלק טובה (14+ ק"מ לליטר בנסיעה עירונית), 5 כוכבי ביטחון, אמינות ותיקונים זולים (שוב, בלי פינוקים מיותרים, לא נחוץ) וסחירות טובה. כמובן שזו פנטזיה. בהתאם לכל מה שכתבתי, מה מודלי הרכבים שאתם ממליצים לחפש? תודה רבה!
  6. ​שלום חברים, אני מוכר את הדייהטסו שרייד 97 שלי רכב סופר אמין, יעיל, חסכוני וזול לשימוש ולאחזקה. חלונות חשמליים, מזגן נהדר, נעילה מרכזית, בגאז' גדול.. יד-3, 169,200 ק"מ, מצב מכאני באמת מצויין! - טיפלתי בזמן, החלפתי מכלולים כשהיה צורך ובשנתיים האחרונות בקושי ראתה מוסך! (יש הסטורית טיפולים מלאה) מצב האסתטיקה החיצונית - פחחות וצבע - לא משהו, אבל אפשר בקלות לשדרג כמובן.. הפנים כן שמור היטב. מחיר המחירון המשוכלל של לוי יצחק = 6635 ש"ח (של יד-2 = 7100 ש"ח..) המחיר שאני מבקש: 5500 ש"ח. מי שלא מעוניין אבל בקיא ב"שוק" - אשמח לעצה ​איפה עוד כדאי לי לפרסם? גומא. 054-2268082
  7. שלום לכולם, במקום העבודה שלי שינו את תנאי הליסינג, מי שמחזיר את האוטו מקבל תוספת שכר הבנתי את הרמז, אני הולך לקנות מכונית מי אני ומה אני מחפש: אני מחפש אוטו בטוח, אמין ושהעלות הכוללת שלו תהיה נמוכה. פחות חשוב לי שהוא יהיה מגניב / מהיר / עם היגוי מושלם. העיקר שלא יהיה מעפן. גודל: אנחנו זוג עם תינוקת. אני מתכנן להחזיק את הרכב לפחות 3 שנים, אז צריך שיהיה מקום ל 2 ילדים גיר: האישה רוצה אוטומט. היא נוסעת את רוב הקילומטראז' אז ניתן לה... נסועה: בין 23,000 ל 27,000 בשנה. הרוב בין עירוני, עם קצת פקקים ביציאה מת"א אני מעדיף רכב לא גדול, שיהיה קל למצוא חניה. בהחלט אפשר האצ'בק או סטיישן קטן אפשר דיזל, למרות שקצת מדאיג אותי שמחיר הסולר הרבה יותר תנודתי ממחיר הבנזין. יש לי מספיק כסף בצד כדי לקנות רכב חדש, מה שמעניין אותי זה העלות הכוללת של הרכב. עלות כוללת = טסט + דלק + ביטוח + אחזקה, יש גם ירידת ערך, ויש גם את נושא המימון... מצד אחד הכסף ששוכב באוטו לא מרוויח תשואה, אז יד שניה לוקח. מצד שני אם יש מבצע מימון אצל היבואן בריבית מצחיקה אז הרכב החדש לוקח. ולפני שאתם אומרים שהתשואה על הכסף היא כמעט 0%, קחו בחשבון שאני עושה 15% בשנה בממוצע, אז אני לוקח בחשבון 5% עד 10% תשואה אלטרנטיבית על הכסף ששוכב באוטו. החבר'ה בעבודה מדברים על סקודה אוקטביה החדשה, כי היא גדולה וחסכונית, אבל נראה לי שאפשר למצוא משהו שיהיה יותר זול וקצת פחות עצום. מה דעתכם?
  • תוכן חדש...