Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '108'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. הרכב אצלי מסוף מרץ, חשבתי לכתוב משהו קטן בסוף השנה הראשונה אבל בגלל מבצעי סוף השנה ועקב זה שאין יותר מידי מידע על הרכב הזה פה בפורום (בניגוד לרכבי מיני אחרים שדשו ודנו בהם ישר והפוך...) אז פרטים, פיג'ו 108 ידנית מנוע VTI 1.2 3 צילנדרים 82 כוחות סוס 12 קג"מ שמתקבלים כבר ב2,750 סל"ד הרכב נרכש חדש והתקבל עם 12 ק"מ על השעון ורבע מיכל דלק, לצערי הזמנתי את הרכב עם התקנות מקומיות של- חיישני רוורס מצלמת רוורס קודנית ומרימי שמשות וכבר מהיום השני יש זמזומים בנסיעה על כביש משובש... אבל לא משהו נורא מידי, נקווה שלא יתגברו בהמשך. כיום הרכב עומד על קצת יותר מ9,000 ק"מ (אני נוסע כ15,000 ק"מ בשנה, אבל רוב הק"מ נעשה בין ספטמבר ליולי ככה שיצא שהוא עשה רק 1,000 בחודש) הטוב חסכוני- בנסיעה שמתחלקת בין 20% עירוני ל80% בין עירוני אני מקבל כ20 ק"מ לליטר באופן עקבי (מדידה ע"פ המשאבה) מאובזר- יחסית לרכב עם מחירון של 64,900 (בפועל יצא כ62,500 על הכביש) הוא מגיע עם: מערכת מולטימדיה כולל USB+AUX+BT(עליה אפרט ברע) דיבורית מקורית שליטה מההגה מחשב דרך מפורט (כולל הצגה במסך המולטימדיה) חלונות חשמל (כולל שליטה מצד הנהג על צד הנוסע) חלונות אחוריים+שמשה אחורית משוחרים (כ40%) פנסי DRL חיישני לחץ אוויר בצמיגים גלגל רזרבי בגודל מלא מושבים אחוריים בקיפול של 50/50 מגביל מהירות, לא (קרוז-קונטרול) "חזק" ביחס לרכב במשקל של 865 קילו הוא מרכבי המיני ו/או הסופר מיני הזריזים ביותר, גם במהירות בין עירונית, ועל כך אפרט בהמשך. מושב נהג נוח, שגם מתכוונן לגובה הרע הרכב רועש, מעל מהירות של 70 קמ"ש הרעש מתגבר- מאוד!, עיקר הרעש הוא רעשי כביש, רעשי המנוע והרוח נמצאים- אבל לא מפריעים במיוחד כמו שאמרתי בהתחלה, היו כמה זמזומים בקבינה, הרעש הכי בולט הגיע מתא הכפפות- הוא לא היה נסגר מספיק הדוק, טיפה ספוג ודבק דו צדדי והבעיה נפתרה. מערכת המולטימדיה- מציגים אותה כמערכת מתקדמת, אבל בפועל זאת מערכת מאוד ישנה ומוגבלת, מיוצרת על ידי פיאוניר לטויוטה- ואין תמיכה בעברית וככל הנראה לא תהיה. כאשר חוסר התמיכה מתבטא לא רק בחוסר שפה בתפריטים אלא בחוסר היכולת להציג עברית כלל, השפה העברית מוצגת כריבועים (אולי רק חסר גופנים...) וזה מפריע בהצגת שמות השירים ובעיקר באנשי הקשר, אין אפשרות לדעת מי מחייג או לחייג דרך המסך מגע. בנוסף המערכת גם תומכת בשיקוף מסך, אבל רק במכשירים מאוד מתקדמים- כמו "אייפון 4S וגלאקסי S3..." פתחי המזגן, אין פתחי מזגן אמצעיים- בקיץ זה לא בעייתי, הרכב מתקרר מאוד מהר אבל בחורף זה יותר מורגש, הייתי רגיל לכוון את פתחי המיזוג לכיוון ההגה כך שהאוויר החם יגיע בדיוק לכפות הידיים, אבל בהעדר פתחים מרכזיים זה לא אפשרי וזה חסרון לא קטן במזג אוויר קר. הגיר, אני לא מדבר על יחסי העברה או משהו כזה אלא על תפעול הקלאצ' וידית ההילוכים, הקלאצ' נוראי- חסר תחושה לגמרי, מאוד קשה למצוא את הנקודה ולזחול בפקקים. ידית ההילוכים- היא ארוכה מידי, וזה גורם לשתי תופעות לוואי- הידית מרגישה גבוהה מידי ומהלך הידית ארוך מידי. לסיכום, הרכב משמש אותי לנסיעות בין עירוניות, במהירות של 90 קמ"ש הוא נמצא על כ2,500 סל"ד ובמהירות של 110 על כ2,900 סל"ד כך שגם אם צריך להאיץ או לעקוף או לתפס עליה לא צריך לבחוש בהילוכים כי הרכב נמצא ב"sweet spot" בגלל ששיא המומנט מגיע בסביבות הסל"ד הזה, ולכן הוא גם שומר על חסכון יחסי במהירות הזאת. אם למישהו יש שאלות ספציפיות אשמח לענות נ.ב, הרכב לא יכנס לטיפול לפני מרץ, אבל ברגע שיכנס אעדכן לגבי עלויות וכו'
  2. שלום, אחריי הרבה לבטים החלטתי ללכת על רכב חדש מהחברה. התקציב שלי הוא 65K. אופי הנסיעות הן בעיקר לימודים-עבודה-בית, אך לא מן הנמנע שתהיינה גם נסיעות בין עירוניות ארוכות [כ-200 ק"מ] אחת לחודש לכל הפחות. לאחר הרבה לבטים, צמצמתי את האפשרויות ל-2 רכבים: פיג'ו 108 וניסאן מיקרה. יש לציין שאני מחפש רכב ידני בלבד. מישהו יכול לתת חוות דעת לגבי כל אחת מהן? לתת המלצה מה עדיף מבין ה-2? כי אני פשוט לא יודע במה לבחור.. נ.ב. אם מישהו חושב שפספסתי רכב כלשהו שיש לקחת בחשבון אני מאוד אשמח לשמוע על כך גם! תודה רבה מראש.
  3. שלום, אני מעוניין לקנות רכב חדש ידני בתקציב דל של 65 אלף שקלים. לאחר שסקרתי את האופציות העומדות בפני הגעתי למסקנה שאני צריך להחליט בין שלושת האופציות הנ"ל. פיג'ו 108 ידני - 1.2 ליטר, 82 כ"ס, ספארק ידני - 1.2 ליטר, 82 כ"ס, פיקנטו ידני - 1.0 ליטר, 69 כ"ס. כולן עולות 65 אלף שקל (הפיג'ו במבצע כרגע ) הייתי שמח לשמוע את דעתכם מבחינת הנאה מנהיגה (עד כמה שניתן בתקציב כזה ) ,איבזור, ירידת ערך ושכירות לאחר כמה שנים כשארצה למכור. תודה
  4. ביום שלישי אני צריך לקבל החלטה על רכב חדש. התקציב- עד 70,000. (רכב חדש פעם ראשונה בחיים). המועמדות שהגיעו לגמר: פיאסטה ידנית מחיר 70,000 208 ידנית (רמת גימור בסיסית) 71,600. 108 החדשה מנוע 1.2 66,500 סיטרואן c1 מנוע 1.0 63,500. פרמטרים משפיעים: הרכב מיועד לנסיעות בינעירוניות בעיקר30,000 בשנה. (זכרון-מעלות תרשיחא ולאזור המרכז גם) צריכת דלק נמוכה ביותר (עם אופציה להתקנת (העברת) מערכת גפ"מ מהרכב הקיים. כרגע המשפחה מונה שני מבוגרים, ילד בן שנתיים וצ'לו... תופס מקום בכל זאת אבל זה המקצוע... במסגרת תקופת האחריות על הרכב צפוי עוד ילד... מדד הסחירות בעוד שלוש שנים לא מעניין אותי כל כך. הכוונה להשאיר את הרכב בין 3-5 שנים. מה אומרים אתם? תודה.
  • תוכן חדש...