Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'ליסינג יד שנייה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 13 תוצאות

1. בוקר טוב, אשמח לחוות דעתכם לגבי רכב שאני מעוניין לרכוש. מדובר במאזדה 3, שנת 2017 מחברת באדג'ט (מקוריות ליסינג). הרכב נסע לא מעט (120 אלף), למרות שזה כל כך לא מטריד מבחינתי, כל עוד הרכב טופל כמו שצריך והעסקה במחיר סביר. בבדיקה שהם מציגים לרכב, אין סוגיות מרכב מהותיות (בניגוד לרכב דומה שבחנתי בחברה, ששם יש פגיעות בעמודים), אבל ישנה הערה לגבי צריכת שמן וסימנים לשריפת שמן גבוהה. האוטו עבר לא מזמן טיפול 120 אלף והחליפו לו רק מסנן שמן, מסנן אוויר ושמן (אגב, אלו הוחלפו לפני הבדיקה לרכב) אולי זה סתם כסת"ח של חברת הבדיקה, אבל החשש שלי הוא ששריפת השמן מעידה על בלאי או עייפות המנוע ואני אקבל את הבוםםםם בעוד זמן מה. כמה שאלות: 1. חוות דעת על באדג'ט - יש למישהו ניסיון? 2. טיפול 120 אלף במאזדה הוא כ"כ דל? מעיד על קמצנות/חיפוף או שזה סביר? ראיתי שפלאגים הוחלפו ב-90 אלף ורפידות וצלחות ב-60 אלף. 3. מה דעתכם לגבי נושא שריפת השמן? הם אמורים לבדוק את זה במוסך של החברה ולתקן מה שצריך או לתת OK שזה תקין. האם החשש שלי מוצדק? איך אתם ממליצים לגדר את הסיכון שלי? האם האמור בסעיף 4 יכול לעזור? 4. אני נוטה לרכוש מהם חבילת אחריות רחבה לשנתיים (11 החלקים העיקריים ברכב, גיר, מנוע וכד'). העלות כ-1500 ש"ח לשנה, אבל זה קצת להשתיק את חוסר הודאות לגבי מה שעבר על הרכב. אודה לעצות, אני אמור להשלים את הרכישה מחר. יאיר
  2. אני מחפש רכב למשפחה עם שלושה ילדים. עקב כאבי גב אני מחפש מושב נהג נוח שאפשר להרים כך שהברכיים לא יהיו גבוהות מהירכיים (גובהי 182 ס"מ). התקציב הוא כ-80,000 ש"ח ורכב מ-2015 מליסינג הוא בהחלט אופציה מבחינתי. הדרישות הנוספות הן: - מקום מרווח ל-3 במושב האחורי - תא מטען בגודל סביר - מידות חיצונית של משפחתית בערך (החניה שלנו צרה..) - דגם אמין שיוכל להיות רכב ראשון כ- 5-6 שנים - ביצועים וצריכת דלק סבירים מכייון שאני גמיש בקטגוריה ולא מכיר את הג'יפונים / קרוסאוברים / רכבי שטח אשמח להמלצות או פסילות כדי להגיע לרשימה קצרה יחסית של דגמים שאוכל לבחור ביניהם. תודה רבה מראש!
  3. שלום, אני בגובה של כשני מטרים ומחפש רכב קטן יחסית (מיני משפחתי) וזה שילוב קצת בעייתי. לא תמיד ניתן להכניס את הרגליים מתחת להגה ולא תמיד ניתן לראות רמוזורים/תמרורים בגלל גובה הרכב. כמו אצל כולם, היכולות הכספיות מוגבלות (רצוי לקנות בפחות מ- 45-50 ) אך עדיין מעוניין ברכב אמין יחסית עם עלויות מוסך נמוכות. על אילו דגמים אתם ממליצים? המליצו לי על מאזדה 2 וזה רכב מצויין אך קשה למצוא משהו חדש יחסית ועם קילומטראז' טוב. הציעו לי מליסינג יד שניה ב- 40,000 עם 100000 קילומטרים אך לא הייתי שקט בעקבות בדיקה במוסך. אולי כדאי ללכת לכיוון רכבים כמו פורד, שברולט או אופל מליסינג ולחפש עם יחסית מעט קילומטראז'? בכלל, אם מתכוון להתשמש ברכב למשך כשלוש שנים (ואקנה משהו מאזור 2015), איזה קילומטראז' לא כדאי לעבור כשקונים רכב? אולי במקרה כמו שלי, עדיף לקחת משהו כמו טויוטה יאריס בליסינג במקום לרכוש יד שניה? (מסיבות שונות, יותר קל לי כספית מלהוסיף כסף לרכב כזה יד שניה). תודה!
  4. היי ראיתי היום s-max 2013 מליסינג של AVIS, נראה שהוא במצב מדהים. אין שום תיקוני צבע, ופנים הרכב נראה כאילו יצא מהסוכנות. החיסרון היחיד הוא 150K קילומטרים. דורש על הרכב 67K. השאלה כמה זה משמעותי הקילומטרז ומה יקרה עוד 5 שנים כשאני ארצה למכור עם 200K+
  5. בוקר טוב. רכשתי פורד מונדיאו 2012 מנוע 2.0 טורבו (אקובוסט). בתחילת נסיעה מורגש רעד והישלוב להילוך הראשון בתחילת הנסיעה נעשה בקפיצה (מכת כח) חדה. אחסוך מכם את הפרטים המייגעים ואת חברת הליסינג שממנה נקנה הרכב בשלב זה, אבל מוסך אחד הודיע שמדובר בתקלה המחייבת החלפה של מכלול הקלאץ', וקיבל גם אישור להחליף שמן גיר ומסנן כשלב ראשון של טיפול. חברת הליסינג לא היתה מרוצה מקביעת המוסך (מדובר כמובן בטיפול לא זול) והורתה להעביר את הרכב למוסך אחר מטעמה, שטוען כרגע שמכיוון שהוחלף שמן+פילטר גיר, הוראת היצרן היא להמתין ולנסוע ברכב 8,000 ק"מ לפני שמבצעים את החלפת הקלאץ. בתור מישהו שאינו טכני, ומרגיש שמנסים למשוך אותי באף... אני מגיע לכאן בתקווה להבין אם יש כזו הוראת יצרן, או שזו הנפצה של המוסך כדי לצאת נחמדים מול חברת הליסינג... נ.ב. מה שמסבך את הסיפור: התקבל אישור מהיבואן להשתתפות ב50% מעלות התיקון הנדרש הנ"ל. אני חושש שאם אמתין עוד כמה חודשים לצבירת 8000 ק"מ, התוקף של ההצעה הזו יפוג, ואז אשאר עם מחיר מלא ועם חברת ליסינג שאומרת לי "חבוב, עברה חצי שנה, עזוב אותנו".
  6. לפתיחת עסק לראשונה, זקוק לרכב אמין, חסכוני בדלק, אין בעיה עם ידני- לנסיעות של 40K לשנה בערך. השימוש העיקרי הוא נסיעה ללקוחות ברוב חלקי הארץ (אבל תכלס גדרה-ירושלים-חדרה), תא משפחתי של זוג פלוס ילד עתידי, כלומר לגודל הרכב אין משמעות עיקרית. הכיוון הוא ליסינג- כאשר הידע שלי לגבי אפשרויות המימון של חברות הרכב הוא דל מאוד, אז בגדול: 1. מה העלות החודשית הסבירה של רכב בליסינג לרכב שתואם לצרכים שלי? 2. כמה הון ראשוני צריך/כדאי לתת על מנת לקבל עסקה טובה יותר? 3. ליסינג תפעולי/מימוני/פרטי? 4. הלוואה מהבנק כדאית יותר ורכישה של הרכב? שורה תחתונה אני בתחילת ה"מחקר" לגבי רכישת רכב ואשמח אם תוכלו לצמצם לי קצת את החוסר ידע. תודה!
  7. שלום אני כרגע עם רכב ליסינג מהחברה, ומשלם עליו 2670 כל חודש מהנטו. בדצמבר אמורות להסתיים לי ה 3 שנים, וכרגע אני בדילמה עם מספר אפשרויות. אשמח אם תעזרו לי להתכוונן קצת. אפשרות 1: לשדרג את הליסינג מהעבודה לרכב משפחתי גדול יותר. לדוגמא Toyota Auris Hybrid SW שנת 2017, ואז לשלם כל חודש 2900 מהנטו, ובתום ה 3 שנים לרכוש אותו מהחברה (בדרך כלל 15% פחות מהמחיר מחירון לפי לווי יצחק). אפשרות 2: לקחת רכב של מישהו אחר בחברה שנגמרו לו ה 3 שנים (ושאני מכיר את הבן אדם), ולקנות אותו. לדוגמא Suzuki SX4 שנת 2013 עם ק"מ 74000 במחיר 56000 (מניח שאפשר עוד להתמקח) אפשרות 3: לקנות רכב יד 0 ק"מ מליסינג יד 2. לדוגמא קאיה סיד סטיישן 0 ק"מ ב ב106 ₪ כולל אגרות על הכביש. אפשרות 4: לקנות רכב יד 2 מליסינג שנתון 2013 ומעלה. לדוגמא יונדאי i30 CW ממודל 2013 ב46000 ק"מ מסווג א' (הבנתי שפירוש הדבר שנקי מתאונות והחלפת חלקים) כמה נקודות להבהרה: 1. אני מחפש רכב משפחתי דוגמת קיה סיד SW או יונאי i30 SW 2. אין לי רקע וידע טכני בכלל במכוניות, ולכן אני קצת חושש מקנייה מחברות ליסינג (לא לקנות בטעות חתול בשק) 3. מבחינת נסיעות אני נוסע ממש מעט. ממוצע חודשי בערך 1500 ק"מ
  8. אהלן, עלתה לי הצעה ממישהו לקנות רכב שהוא קנה ב0 ק"מ מחברת ליסינג. העניין שהוא טוען שהוא גמר לשלם את כל הסכום ועוד חודש הבעלות עוברת אליו. מה שהוא טוען הוא שאם ימכור לי את הרכב עכשיו אז הוא "יחסוך" יד, ובעצם אני קונה יד ראשונה מליסינג פרטי. השאלה: א. אם הרכב כרגע על שם החברת ליסינג, איך אני בכלל עושה העברת בעלות אליי/קונה את הרכב ממנו בכלל אם הרכב לא על שמו כרגע? בכל מקרה רציתי לעשות מימון על חלק מהסכום דרך הבנק, לא יהיו לי בעיות? ב. האם נהוג למכור בצורה כזאת? כדאי להתעסק עם זה, או שיש ממה לחשוש?
  9. שלום, אני מתעניין ברכישת רכב למשפחה, ולאחרונה עלו המון מודעות של מכירת הרכב שבנדון מליסינג (שלמה סיקסט, אוויס...). משיחות איתם עלה כי הרכבים עם נסועה בינונית (סביבות 90 אלף ק"מ), ותנאי המימון נוחים. יש המלצות בנדון, או סיבות להימנע מהעסקאות הללו? האם הרכב מומלץ? יש להיזהר מחברת ליסינג כזו או אחרת? תודה
  10. שלום, אני לקראת רכישת טויוטה פריוס יד שניה מחברת ליסינג, היה בחברת היי-טק (ראיתי במחשב). הרכב עם 70 אלף קילומטר, שנת 2012. רוצים עליו 86 א"ש. קיבלתי מחברת הליסינג הסטוריית טיפולים ותוצאות בדיקה שלהם שנעשתה ב 22/6. כאשר בהסטוריה ישנם רק טיפולים שוטפים + ריקול. ובבדיקה הכל נקי פרט לחלק של מרכב, שם כתוב: "תקוני מרכב, משמעות נמוכה: תקוני מרכב וצבע, סימני תיקון, בפנלים + חומר, מעיכות/מעוך/שריטות = בצבע + פגמים". המערכת ההיברידת באחריות 5 שנים או עד 100 אלף ק"מ מהיבואן. הסוכן אמר לי שאני צריך לקחת את הרכב לבדיקה במוסך מורשה טויוטה לפני הקניה, בעלות 270ש"ח, בגלל האחריות. אשמח לשמוע לדעת חברי הפורום. האם המוסך המורשה גם יכול לעשות לי בדיקה לפני קניה, או שכדאי לי לקחת את הרכב למכון בדיקה (אם כן, אשמח להמלצה באיזור רחובות). האם ישנם עוד בדיקות נוספות שעלי לעשות לפני הרכישה? על מה עלי לשים לב כשאני רואה את הרכב? תודה.
  11. צהריים טובים! היינו בשתי חברות השכרת רכב וקיבלנו שתי הצעות למאזדה 2 סדאן 2011- 39000 ו40000, כאשר הקילומטרים ב40 נמוכים ב5000 מה39 (127000 ב40). אחרי תשלום מקדמה ל40 וכבר היום היינו אמורים לקבל את הרכב, עודכנו שיש לרכב מכה קלה בשילדה, ולכן ויתרנו על הרכב. אבל קיבלנו הצעה נגדית, מאזדה 2 סדאן 2012 ב43500, עם 124000 קמ. השאלות כאלה: מה עדיף, 2011 ב39 עם 132 או 2012 ב43 וחצי עם 124? האם כדאי לוותר על ה2012 בגלל הקמ הגבוה? או שזה יחסי? כשאנחנו נרצה למכור את הרכב בעתיד האם יש חישוב מיוחד לרכב ליסינג? ובכללי, המלצה או דיסהמלצה לרכבים הנל. ובמידה וזה דיסהמלצה איזה רכב מומלץ לזוג עם שני ילדים שצריכים רכב קטן יחסית עם באגז גדול ושלא לוקח מלא מלא דלק (אני יודע שזה לא רכב חסכוני מאוד אבל הוא גם לא זללן מידי). תודה לעוזרים!!!
  12. שלום, קניתי רכב מאחת החברות ליסינג הגדולות, הרכב היה בליסינג תפעולי, כלומר נהג אחד. לצערי, כעבור 4-5 שנים, יש לי עכשיו מקרה של טוטאלוס וחברת ביטוח מורידה 22% ממחירון, אלה אם אוכיח שרכב אכן היה בליסינג תפעולי. מי אמור לתת לי את האישור שאכן הרכב בליסינג תפעולי? בטח המקרה יחסית נפוץ, הרי נמכרים עשרות אלפי מכוניות בשנה מליסינג, מכאן שיש מאת מקרים דומים לשלי... תודה!
  13. שלום חברים, רציתי לשאול, הציעו לי בחברת leas4u עסקת סאב ליס, שפרטיה הם כך: רנו פלואנס או ניסאן טידה, מודל 2010, ב-20,000 ש"ח לשנתיים, כאשר בפועל משלמים 5,000 מקדמה ו -600 ש"ח. מה כוללת העסקה: 1. רכב. 2. תשלומי אגרה שנתיים. 3. אחריות על חמישה מכלולים (מנוע, גיר ועוד...) 4. 20,000 ק"מ לשנה (מספיק לנו, כמעט ולא נוסעים). מה העסקה לא כוללת: 1. ביטוח. 2. טיפולים שוטפים. 3. תיקונים. כמובן שאחרי שנתיים לא מקבלים כסף חזרה. מה דעתכם על מבנה העסקה? מה אתם חושבים על עסקה כזו אל מול רכישת רכב דומה? (הפלואנס סביב ה-45k, הטידה לא יודע). תזכרו, שהיתרון הגדול בעסקה הוא שאחרי שנתיים פשוט מחזירים את הרכב ושוכחים ממנו. כמו כן, למישהו יש המלצה איזה משני הרכבים לקחת? טידה או פלואנס? כמעט ואנחנו לא נוסעים. אולי 15K בשנה. מה הצריכת דלק? מה לגבי האמינות של שניהם? תודה רבה על התשובות.
  • תוכן חדש...