Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '205/55r16'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 21 תוצאות

1. שלום רב, מחפש רביעיית צמיגים טרייה לסיטרואן C4 רגילה לא פיקאסו 2015 מנוע 1.2 טורבו. עפ הרשיון נדרש 205/55R16 91H לא עושים הרבה קמ שנתי סביב 10-15, כן נוסעים מדי פעם 130 קמ ביום במהירות גבוההה, לרוב חונים בשמש לצערי. על הרכב מורכבים שני זוגות סיניים עם קוד W. אחד מהם הורכב אפילו במוסך היבואן, אין לי מושג מי השאיר צמיג מישלן מקורי אחרי שנתיים במוסך היבואן ויצא עם סיני... אבל סיני אחרי שנתיים דינו לפח. לא סגור אם לקחת H. נראה לי V הכי מתאים כי נוסעים מהיר פעם בשבוע וW יהיה קשה ויקר. בקיצור - מתלבט בין Kleber HP3 ב240 בעיקר כי מותקן ברכב השני ומרוצה ממנו לא Kleber HP4 במחיר 330 שח שנראה לא משתלם יחסית ואין חוות דעת. Dunlop blueresponse 91V במחיר 273 שלא בטוח שהוא אמיתי. בטח לכיוון 300 וצפונה. המלצות? מילכודים? Goodyear efficient grip 91V במחיר 330. אם עולה 290 כמו ביד2 נראה לי אקנה. לבדוק שכתוב עליו performance ? ארץ ייצור?? Conti CPC5 91V במחיר 330. מניח שצריך לבדוק שאכן קיים ותוצרת גרמניה. מישלן Primacy4 91V ב340 שהדעות עליו קצת חלוקות? אופציות נוספות?? Pirelli דגם P1? P7?? לא מבין בהם כלום. נראה שהמחירים באתר טייר דיל גבוהים בהרבה ממחירי יד2. מחפש באיזור ראשון או בית דגן בעיקר. התקנתי בעבר בצמיגי דורון לדרך ברכב שכבר נמכר וההתקנה היתה מאוד מקצועית.
  2. שלום אני מחפש להחליף את המישלין המקורי לאחר 80 אלף עקב חתכים בסוליות, יש עוד בשר על הצמיגים והם אוחזים נהדר אבל נפצעו במספר מקומות. הקמ השנתי הוא 60, אלף קוד מהירות v. לא רוצה סיני אבל לא ללכת על הטופ. משהו שנותן תמורה לכסף הכי טובה, בעבר החלפתי בהמלצתם לרכב השני בבית לפלקן 914 אבל אני הבנתי שזה לא צמיג מומלץ לק״מ גבוה. אני מחליף את כל 4 הצמיגים אם זה משנה וכמובן שמבצע רוטציה קדימה- אחורה.
  3. היי חברים, מתלבט בין מספר צמיגים לסקודה שלי (205/55/R16). כרגע נוסע על Michelin Energy Saver ודי מרוצה, אבל הם צריכים החלפה. חשבתי על אחד מהבאים: Michelin Energy Saver (כמו הנוכחיים שלי) Michelin Primacy 4 Goodyear EfficientGrip Performance Continental ContiPremiumContact Dunlop Bluresponse התקציב הוא עד 1500 ש"ח גג. מה הכי מומלץ מהנ"ל? תודה חברים.
  4. שלום חברים. אשמח להמלצה לצמיג להונדה סיוויק 2013 16/55/205. מחפש צמיג טוב וחא הכי יקר. תודה רבה
  5. שלום רב, אני מתעניין ברכישת 4 צמיגים לרכב במידה 205/55/16 ומעוניין לקבל המלצה על צמיגים טובים ומומלצים. חשוב לי: צמיג שקט. צמיג חסכוני. ושיחזיק כמה שיותר ולא יתייבש מהר. תקציב כ400 ש"ח ליחידה. אשמח לקבל המלצות תודה מראש,
  6. בהתחלה חשבתי ללכת על goodyear EfficientGrip Performance. אבל הבנתי שהרוב מיוצר בטוריקה ולא איכותי . לכן מחפש דגם בדגש על ספורטיבי;שחיקה סבירה ואם גם אפשר שלא היה רועש-מעולה. תקציב עד 1500 שח כולל הרכבה ואיזון.
  7. הגיע הזמן להחליף צמיגים למאזדה 6 שלי. בגלל שאני מאמין שהצמיגים זה הדבר הכי חשוב אני רוצה המלצה לצמיג מחברה טובה בעל ערכים מצויים איזה צמיג לקחת?
  8. שלום מתעניין בקשר לרכישת 4 צמיגים לרכב. אני חושב ללכת על כיוון של מישלין או קונטיננטל. אבל מסתבר שלכל חברה יש כמה דגמים, עם אותם נתונים הנדרשים למה שמתאים לרכב שלי, (קורולה) מבחינת רוחב, קוטר, קוד מהירות וכו'. אשמח לקבל הסבר על ההבדלים בין הצמיגים השונים (ייתרונות וחסרונות. איכות, עמידות, אחיזת כביש, בלימה, חסכון בדלק), והמלצה. מישלין - PRIMACY 3 מישלין - ENERGY SAVER מישלין - PRIMACY HP MO קונטיננטל - ContiPremiumcontact 5 קונטיננטל - ContiPremiumContact 2 MO קונטיננטל - ContiEcoContact 5 MO קונטיננטל - ContiSportContact 2 קונטיננטל - SPORTCONTACT 5 תודה רבה
  9. שלום, לאנטון ביפו יש את Continental Premium Contact 6 ואת Michelin Primacy 3 במלאי (שכחתי לשאול מאיזה שבוע). המחירים לרביעייה 1300 ו-1400 בהתאמה. לכל אחד חסרונות משלו באתרים שקישרתי...בטלפון גם ניסו להמליץ לי על דאנלופ, אבל נראה לי שהם פחות עדיפים - מה דעתכם? נסועה של 12 אק"מ בשנה. מחפש אחיזה טובה ויציבות לנהיגה "משפחתית" בטוחה (לא ספורטיבית), ללא פשרות גם ביום/יומיים הכי גשומים בשנה ואם אפשר שיהיה גם שקט. חסכון בדלק בונוס אבל לא קריטי (עד כמה ההבדלים בדירוג משמעותיים בכלל?) - תודה! עריכה: הרשיון לא מולי - זה 91H? אם אני רוכש 91V, עד כמה אני "אשלם" ברעש ו/או חוסר נוחות?
  10. אהלן, הזוג הקדמי כבר יבש והגיע הזמן להחליף, נכון להיום הרכב נועל זוג מישלין אנרג'י סייבר 205\55\r16. הרכב הוא וולוו S40 בבעלות הורי , לא נוסעים הרבה ובטח שלא זקוקים לאחיזה יוצאת דופן. חשוב שהצמיג יהיה נוח ושקט, התקציב כ-400 ש"ח לצמיג +- אשמח להמלצות, תודה מראש!
  11. שלום חברים. אז לאחר 3 שנים נחמדות על מקסיס MA-Z1, שני ברגים צמודים באחד מהצמיגים הקדמיים (שגמר את הצמיג), החלטתי לפנק את הרכב ברביעיית צמיגים חדשים. על הכוונת, צמיג בעל יומרות ספורטיביות אבל שיהיה שקט מהמקסיס - שהיה בין הצמיגים הרועשים בשוק, וכמובן שיהיה בעל מחיר טוב עד 500 ש"ח לצמיג. לא מעניין אותי עניין צריכת הדלק וכמובן שילך לכיוון של עמידות סבירה. יורכבו על פיאט בראבו 2010 שנועלת צמיגי - 205/55R16 . מצאתי מס' צמיגים שנראים לי מעניינים , אשמח לקרוא את דעתכם עליהם : 1. Falken ZE914 2. Goodyear EAGEL SPORT 3. Hankook K107 - או דגמים אחרים ממותג הנקוק. תודה.
  12. שלום חברים. מעוניין בהמלצה על צמיגים להונדה סיוויק שנת 2013 (205/55/16). מה הצמיג המומלץ(חברה)? המלצה על מקום קניה באיזור נתניה. אפשר גם בסביבה הקרובה. ומה סדר גודל של מחירים. כמו כן אני חודש הבא יורד לאילת האם כדאי לקנות צמיגים שם? יש הבדל במחיר? תודה על העזרה.
  13. אני מעוניין להחליף את רבעיית הצמיגים שלי ברכב לרביעיית TOYO R1R הם נראים צמיגים דיי ספורטיביים ומאוד יפים. המידה 205/R16/55 איך לדעתכם הצמיג ? ד"א קיבלתי הצעת מחיר של 1800 שקל ל-4 צמיגים. (450 שקל לצמיג) מה דעתכם על המחיר ועל הצמיגים עצמם ? איך האחיזה שלהם בפניות חדות ? ברטוב ? תודה
  14. היי מבקש עצתכם לגבי קנייה של רביעיית צמיגים במידה 205/55/16 לוולוו s40 עד 300 לצמיג. מחפש שייתנו נוחות ושקט בנסיעה ויחזיקו לאורך זמן. על מה הייתם הולכים?
  15. שלום חברים, אני מעוניין להחליף זוג קידמי לסיאט לאון 1.2 TSI. דגש על בטיחות נוחות ואורך חיים. תודה ושבת שלום
  16. שלום אני צריך להחליף את הצמיגים ברכב אני לא מבין גדול בתחום ואחרי בדיקה קצרה הגעתי לשלושה צמיגים שנראו לי הכי טובים הרכב הוא הונדה סיוויק EX 2010 הצמיגים הם: יצרן: Goodyear תאור הצמיג: 205/55R16 91V EAGLE SPORT TL קוד מהירות: 240 קמ"ש - V מחיר: 275 ש"ח יצרן: Dunlop תאור הצמיג: 205/55R16 91V SPFM800 קוד מהירות: 240 קמ"ש - V מחיר: 291 יצרן: Continental תאור הצמיג: 205/55R16 PREMIUMCONATC 2 91H קוד מהירות: 210 קמ"ש - H מחיר:330 כמו שרשמתי אני לא מבין בזה כל כך אז אם טעיתי או שיש אופציות יותר טובות אשמח לקבל את דעתכם? תודה
  17. אני צריך להחליף 4 צמיגים ביונדאי i35, נכנסתי לאינטרנט וראיתי כל כך הרבה חברות ודגמים שממש קשה לדעת מה לבחור ומה כדאי. ברור לי שהמחיר לא משקר ואני מעוניין בצמיד איכותי וטוב אבל עדיין קשה לדעת מה עדיף על מה. מיותר לציין שבכל פנצ'ריה מנסים למכור לך את הצמיג החביב עליהם ולא בהכרח הטוב ביותר. ראיתי המון חברות כמו Continental\Hankook\GOOD YEAR\ Dunlop ולכל חברה יש דגם אחר... מה אומרים? איך לבחור את הצמיג המתאים במחיר סביר... ראיתי פה חלק מהצמיגים למכירה: http://www.tiredeal.co.il/web/8888/nsf/FILTERS.TAF?PRO4=&did=1518&_UserReference=89C05BC342E4388C570A48A1&Attribute1=205&Attribute2=55&Attribute3=16&search=%E7%F4%F9
  18. שלום לכולם אני צריך להחליף את ארבעת הצמיגים למאזדה 5 שלי שנת 2008 (205/55/16) הציעו לי צמיגי Radar מישהו מכיר? אשמח לשמוע עוד המלצות בנוסף מה שכן אני לא מעוניין להשתולל עם מחירים מטורפים תודה לכולם
  19. שלום אני צריך לשים זוג צמיגים להונדה סיוויק 2007 אופציה ראשונה שמצאתי : 205/55R16 Proxes CF2 91H TL TOYO המחיר שהוא מבקש זה 260 שח כולל מעמ ( כמובן שאני יבדוק גם תאריך יצור ) אופציה 2 : 205/55R16 91V SPLM703 מחיר 280 שח ( דנלופ ) האמת שאף פעם לא התעסקתי עם TOYO אבל שמעתי שהם טובים אשמח לקבל חוות דעת . דנלופ היה לי תקופה קצרה בעבר עם רכב אחר ממזמן , אופציה אחרונה : 205/55R16 91V EAGLE SPORT של גוד אייר אותו מחיר בערך כמו הקודמים , אשמח לשמוע חוות דעת מה מומלץ ? לגבי מגנזיום קיבלתי הצעה ל רביעיה ב 1500 שח או להתקין יד 2 במצב סבבה ב סביבות 1000 ? תודה לעוזרים .
  20. שלום אני מתלבט אם להחליף רביעיית צמיגים או רק זוג (שמאלי אחורי וקדמי). הזוג שחשבתי להשאיר הוא החדש יותר: ימני אחורי מתאריך ייצור 4714, Presto Debica וימני קדמי Radar RPX-800 מתאריך ייצור 2313 (ולהעביר אותם לסרן הקדמי, ואת הזוג החדש להתקין על האחורי?). צירפתי תמונות של שניהם, אשמח לשמוע את דעתכם אם אפשר/מומלץ להמשיך לנסוע איתם. לחלופין, חשבתי לרכוש רביעייה חדשה ולהחליף את הספייר שהגיע מהחברה (טויו, במידה קטנה יותר) בצמיג הימני אחורי. תודה!
  • תוכן חדש...