Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פיג'ו 206'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 12 תוצאות

1. שלום לכולם. אני אמור לעשות טיפול שנתי לפיג'ו שברשותי תקופה קצרה. איזה שמן מנוע אני צריך לקנות, ממש יש בלבול שכן לפי אתרים אמריקאים זה 5w30 כאן יש המלצה ל 10w40 חיפשתי באינטרנט ומצאתי קישור לספר רכב של פיג'ו http://public.servicebox.peugeot.com/APddb/ יש שם הכל ממש הכל, איך להעביר תחנות ברדיו, איך להדליק את האור דרך, איך להחליף גלגל, ואפילו איך לפתוח את הדלת (ציור של הידית), וכמובן המידע הכי חשוב איך לגרור קרוואן. כלומר כל המידע הכי בנאלי ולא חשוב שיש הם רושמים. אבל מידע הגיוני כמו איזה שמן מנוע צריך זה כמובן לא רשום, אלא לפנות למוסך פיג'ו. אפילו כל כמה זמן לעשות טיפול לא רשום שם. מישהו יכול לעזור ופשוט להגיד איזה שמן מנוע צריך? או להכווין אותי בספר רכב ההזוי הזה איפה נמצא החלק שבאמת חשוב?
  2. לפני זמן קצר קניתי פיג'ו 206 ישנה מאוד כרכב שני. המטרה הייתה לעשות עליה נסיעות של 15 דקות הלוך וחזור בעיר בערך 3 פעמים בשבוע. המטרה השניה הייתה לנצל אותה ללמוד ולהתנסות - היא עלתה כל כך מעט שלא ישבר לי הלב (או הארנק) כשאני אעשה טעויות. שכר לימוד צנוע. אחרי כל מני טיפולים קטנים (נזילה ממשאבת הגה כוח, שבלול ספידומטר, טרמוסטט, טיפול שמן וקצת חשמל), החלטתי ללכת על משהו גדול - אטם ראש מנוע ואולי שיפוץ ראש. יש נזילות בשפע ולאחרונה גם ראיתי שמן במיכל נוזל הקירור. אני דיי משוכנע שהאטם צריך החלפה, ואולי גם ישור לראש (אני ממש מקווה שזה לא משהו בבלוק/בוכנות, אבל אני לא יודע איך לשלול או לאשר את זה). הזמנתי ערכת אטמים לראש (מסעפת יניקה/פליטה, מזרקים וראש), ואני מתכנן להיעזר בהוראות מ-Haynes. יש לי כמה שאלות לגבי התהליך: 1. במנוע הזה (קוד KFX), חייבים להחליף את הברגים של ראש המנוע בזמן החלפת אטם? אני מניח שכן, אבל לא רוצה להוצא 300-200 שקל אם אני טועה 2. מכירים חרט מומלץ באיזור הדרום (עדיף באר שבע)? למקרה שצריך לישר את הראש 3. איך כדאי לנקות את הרדיאטור שבטח מלא בג'יפה מהשמן שזורם בו? 4. איזה תרסיסים/חומרים כדאי לי לקנות לנקיון (שאריות אטם מהראש\בלוק, מצערת וכו') 5. כדאי לי להחליף טיימינג\משאבת מים על הדרך? הרצועה נראית במצב טוב לפי השוואה לרכב השני. אני יודע שהרצועה ברכב השני בת שנה ועשתה פחות מ-10אלף ק"מ. היא נראית לא יותר טוב מהרצועה בגרוטאה. 6. אגב טיימינג, אם אני שולח את הראש ליישור, אני יכול לשלוח אותו ביחד עם כל החלקים (שסתומים, גל זיזים וכו') או שאני חייב לפרק אותם? הייתי מעדיף להימנע מזה אם זה לא הכרחי. 7. כמה זמן זה צפוי לקחת בהנחה שאני עובד לאט (ושלא צריך לחכות לחרט)? אין לי בעיה להשקיע זמן, אבל אני רוצה להתכונן בהתאם. 8. יש כלים יעודיים/מיוחדים שאני אצטרך? למשל לחלץ את השסתומים או להגיע לברגים חמקמקים. 9. ראיתי אנשים שתומכים במנוע עם ג'ק וחתיכת עץ מתחת לאגן שמן כשהם מפרקים את התושבת - זה רעיון טוב? לא עלול לעקם את האגן? 10. עוד טיפים או המלצות יתקבלו בברכה. תודה מראש. אגב, לפני שמישהו יגיד לי שהרכב לא שווה את ההשקעה - אתם צודקים ואני יודע. זו לא השקעה ברכב אלא בהשכלה שלי... ובכלל, התאהבתי בגרוטאה, אז היא כן שווה את זה.
  3. שלום לכולם!! אני חדש בפורום ועשיתי חיפוש לבעיה ויש לי נתון שלא מצאתי בפורום. הפיג'ו 1400 ידנית משנת 2001 נכבית בעצירות. בלי להחנק בלי כלום. פשוט המנוע מתנתק. שני נתונים מעניינים... 1. במצב עמידה אין גמגומים במנוע. מה שכן יש זה שאחרי לחיצה על הגז בעמידה לוקח הטורים חוזרים באיטיות לסלד הנמוך. 2. בזמן העצירה של הרכב כשהמנוע כבה זה קורה רק כשלוחצים על הקלאצ' ואם אני משחרר אותו חזרה אחרי שנייה, המנוע חוזר לעבוד בלי להניע עם המפתח.... ההתנעה מתבצעת באופן חלק... חוץ מזה שזה סיכוי טוב שזה מנוע צעדים.... יש למישהו נסיון נוסף לגבי מה עוד יכול להיות? תודה וחג שמח!! אגב יש לי את הספר של היינס ושם מסבירים על מערכת ניהול מנוע של בוש ו/או של מגנטי מרלי ואצלי יש מערכת segem s2000 שעליו אין בספר...
  4. מדי פעם אני בודק את מצב הגומיות ותחתית הרכב וגיליתי חור בגומיה (שאני לא יודע את שמה..) עד כמה זה חמור להמשיך עם זה? האם דורש טיפול מיידי? (אני כמובן יטפל בזה בשבוע שבועיים הקרובים אבל יש קצת עומס עכשיו האם בכ"ז דורש טיפול היום/מחר)
  5. אהלן השבוע, נפגשנו ידידי דוד (David-honda) ואני עם חבר הפורום רועי וה206cc שלו לעבודת החלפת אטם מכסה שסתומים. ברכב הזה יושב מנוע 1.6 NFU, כך שיש 2 אטמים שיש להחליף. מצרכים: - 2 אטמי מכסי שסתומים (עליון ותחתון, מדובר בחלק זהה למכסה העליון ולמכסה התחתון כך שיש לקנות 2) - מברג/בוקסה Torx 20 - בוקסה 10 מ"מ שלבי העבודה: 1. יש להמתין כחצי שעה כדי שהמנוע יתקרר קצת, לפתוח מכסה מנוע. 2. ניתן לראות את מכסי השסתומים ובניהם את מכסה ההגנה (מסומן באדום) שמכסה את חיבורי הפלאגים. 3. יש לפתוח את פקק מילוי השמן (מוקף בעיגול כתום). 4. יש לפתוח את ששת ברגי הטורקס 20 (מסומנים בעיגולים צהובים) שמחזיקים את המכסה האמצעי (האדום) ולהרים את המכסה. 5. כעת נראה את המכסה העליון והתחתון, נוציא בזהירות את שלושת צינורות האוויר המחוברים אליו ע"י לחיצת החלק הצהוב (מסומן בריבוע וחץ צהוב) ושליפתם החוצה. 6. לאחר מכן נבריג החוצה את הברגים שמחזיקים את מכסה השסתומים: לכל מכסה יש 8 ברגים עם ראש משושה 10 מ"מ (מסומנים בחיצים אדומים ממוספרים בירוק). 7. לאחר פתיחת הברגים, נרים בזהירות את מכסה השסתומים התחתון. לעיתים הוא קצת דבוק ויש להפעיל מעט כח כדי להוציא אותו, אפשר להכניס בזהירות משהו דק (כמו שפכטל) בין המכסה לראש המנוע כדי להוציא אותו אם הוא עקשן. לשים לב כי מדובר במנוע מאלומיניום ויש להיזהר לא לשרוט אותו. 8. לאחר שהרמנו את מכה השסתומים, נוציא את האטם הישן באמצעות מברג דק וננקה את החריץ שבתוכו טוב טוב עם מטלית, כדי שהאטם החדש שנכניס ישב באיזור נקי. 9. לאחר שהחריץ נקי, נשים את המכסה ליד האטם החדש ונשים לב לכיוון שלו לפי העיקולים. 10. נמרח שכבה דקה של סיליקון RTV (ויקטור) בחריץ בתוכו יושב האטם ולאחר מכן נכניס את האטם למקומו. שימו לב שבאטם החדש יש מין "בליטה" שצריכה לשבת בתוך ה"חריץ" שבמכסה השסתומים, ככה שיהיה קל להכניס אותו (הבליטה המדוברת מסומנת באליפסה צהובה). בנוסף, אם מסתכלים מקרוב על האטם החדש ניתן לראות שיש לו מן "שיניים" כאלו, וכשמרכיבים את האטם החדש יש לשים את השיניים בתוך החריץ שבמכסה השסתומים. 11. נמרח שכבה דקה של RTV על הצד השני של האטם. 12 נמקם את האטם החדש למקומו, ונבריג את הברגים (מסומנים בחץ האדום) חזרה, לפי סדר המספרים (1 עד 8 ונחזק אותם במומנט של 1Kgm = 9.8NM. 13 נעשה אותו דבר לאטם העליון (שלב 6 עד שלב 12) - ז"א פירוק 8 ברגים, הוצאת מכסה שסתומים, שליפת האטם החדש, ניקוי החריץ, מריחת סיליקון, מיקום האטם החדש, מריחת סיליקון, החזרה למקומו והברגת 8 הברגים לפי הסדר. 14. לאחר ששני האטמים במקומם והמכסים מחוזקים, נרכיב חזרה את צינורות האוויר (מסומנים בריבוע הצהוב), נחזיר את המכסה (מסומן באדום) באמצעות 6 ברגי ה Torx 20 שמחזיקים אותו. וזהו!
  6. מדובר על פיג'ו 206 01 לפי האנג'י יש טעינה נמוכה עד היום לא נתקלתי בשום בעיה או התנהגות מוזרה מצד הרכב וגם המצבר מגיב טוב. היום באמצע נסיעה המנוע פשוט כבה, וכל הנורות נדלקו סגרתי סוויצ' הפעלתי מחדש והכל כרגיל יכול להיות קשר? באופן כללי להתיחס לעניין הטעינה?
  7. עקב כמה שרשורים פה התחלתי להבין שלאיכות ושלימות הצמיג יש משמעות חשובה (חדש בכל נושא הרכב) צילמתי את הצמיגים אצלי לפי מה שאני מבין מצבם אינו טוב למרות שיש להם עדיין "קוצים" אבל החלטה משאיר למבינים. הקדמיים נראים חדשים יותר הם תוצרת סין ללא תאריך יצור. והאחוריים נראים יותר ישנים לא סיניים עם תאריך של 2004. ואם כבר מה דעתכם על Toyo Tires NE02 175/65R14 82H TL תודה רבה רבה לעונים.
  8. היי מד המהירות והטורים לא עבדו אצלי כמו אצל הרבה פיג'ו 206 אחרים הבנתי שיש איזה פין במנוע של המחוג שנשבר פעלתי לפי הסרטון הזה ועכשיו המחוגים עובדים .. אבל יש שלוש בעיות חדשות 1. המד חום מראה יותר ממה שהיה עד היום (עד היום לא היה עובר את ה80 ועכשיו מראה באיזור 90) 2. המד דלק מראה קצת יותר לפי מה שזכור לי לפני פירוק הלוח הוא היה על חצי ועכשיו קצת יותר. 3. המד ק"מ לא מראה את המספר (מי שישים לב בתמונה רואים את המספר אבל חלש מאוד). אשמח לעזרה תודה רבה
  9. שלום לכולם, יש ברשותי פיג'ו 206 1.4 ידני 170K, נכנסתי למוסך לפני מעבר טסט. במוסך מסרו לי כי יש לי בעיה במסרק הגה ואני צריך להחליף מסרק (למרות שלא היו לי שום רעשים באוטו) העלות מסרו לי כי היא 2,200 לפני מע"מ. 1) האם המחיר סביר? 2) האם דבר כזה מונע בהכרח לעבור טסט? תודה לכל העונים
  10. אני מתלבט האם לרכוש פיג'ו 206 שנת2001,ידנית, עשתה 100,000 ק"מ הרבה אנשים אמרו לי שהיא חסכונית ואמינה והרבה אנשים אמרו לי לברוח מפיג'ו כי הם כל היום במוסך. אשמח לעזרה.
  11. שלום לעזורים, בפיג'ו שנת 2000 שלי, 165,000 ק"מ, אוטומטית נדלקו נורות השלג וה-S. הלכתי היום לבדיקה ועלו התוצאות הבאות, אשמח אם תוכלו להגיד לי האם אלו תקלות קריטיות, האם אפשר לנסוע איתם והאם המחיר הוגן: 1. Oil pressure Intermit e signal fault tent fault 2. Sequences Permanent olenoid cal ent fault ve 1 output fault. open circuit. (השגיאות הינן במקור ההדפס בהן התקלות רשומות) המכונאי אמר הראשון מתייחס לחיישן EVM (שאני לא יודע מה זה), חיישן גיר בעיקרון וטיפול שלו זה 1,200 ש"ח כולל מע"מ ועבודה (אך אינו מבטיח שהנורות יפסיקו להבהב אלא רק שתקלה הזו תתוקן, כלומר, שהמחשב לא יראה את קוד התקלה הזה). לגבי התקלה השנייה, הוא אמר שזה דורש שיפוץ גיר אבל לא היה בטוח ולכן איפס את הסורק והתקלה הזו לא הופיעה יותר, הוא אמר שאין צורך להתייחס לתקלה הזו כי ברכבים בשנה כזו זה ידוע שהגיר עושה בעיות והשיפוץ יקר מאוד. מה אתם ממליצים לי לעשות? אני ככה קרוב לקחת אותו למגרש ולחפש משהו אחר כיוון שהפיג'ו לימונית מההתחלה ואני אוכל מרור עליה, 1000 ש"ח פה, 1500 שם וכבר הוצאתי עליה יותר ממה שהיא שווה. תודה רבה רבה לעוזרים.
  • תוכן חדש...