Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מאזדה 2'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום, ברשותי מאזדה 2 אוטו׳ שנת 2009, משבוע שעבר כשאני נוסע עם מזגן ונותן גז קצת יותר מהרגיל נעלם הסימון של ההילוך הנוכחי (D). בנוסף פעם אחת כשזה קרה בנוסף הייתה מכה חזקה, כאילו האוטו שילב הילוך נמוך מדי למהירות ונדלקה המנורה של הבקרת יציבות (רכב עם סימני החלקה). כשנסעתי עם האוטו עכשיו ונעלם הסימון, היה נדמה לי שהרכב בהילוך נמוך מדי וכאילו בולם קצת, אבל אולי זה סתם נדמע לי. הייתי במכון גירים אוטו׳ היום, במחשב לא נרשמה תקלה וגם בשום שלב לא הבהבה מנורת HOLD. (הסימון של הרכב הזה לתקלה בגיר) הוחלף סלקטור וזה לא פתר את הבעיה. (500שח עם עבודה) מה עושים? נשמע שאין להם ממש מושג מה גורם לתקלה והכל ניחושים ואני קצת מיועש. אני חושש שהבעיה הזאת מרמזת על תקלת חשמל \ מחשב שרק תלך ותחריף. אודה לכם על כל עצה, בתודה מראש, מ.
  2. בפברואר השנה נרכשה מאזדה 2 שנת 2008 בתור מחליפה מודרנית ובטיחותית לפונטו ספייס האהובה שלנו. מה מטרת ההחלפה? בטיחות - רצינו רכב ברמת בטיחות גבוהה יותר משל הפונטו. דרישות סף: אוטומטית, 6 כריות אוויר, ESP, יד וק"מ נמוכים, רצוי סופר מיני וכמה שיותר "טרי" יחסית לשנת הצגת הדגם (ז"א לא סתם שנתון גבוה עבור רכב שפותח עשור לפני). תקציב: 15,000 ש"ח, שבסוף נמתח כלפי מעלה בכמה אלפים. שתי פיינליסטיות הגיעו לקו הסיום: מאזדה 2 דיינמיק ופורד פיאטסה 1.4 טרנד. שתיהן הושקו די קרוב אחת לשניה, שתיהן מצויידות ב-6 כ"א וESP, שתיהן קטנות, נאות, אמינות. פורד יותר מפנקת ונוחה ומאזדה יותר זריזה וכנראה גם סחירה יותר. באופן טבעי מבחר של ה-2 בלוח עשיר יותר אך במחירים מעט גבוהים יותר. האקזמפלר הנבחר: מאזדה 2 דיינמיק, שנת 2008 (עליה לכביש אוקטובר 2007) יד 1 פרטית, 153 אלף ק"מ עברה בירושה מסבא לסבתא, משמשת את הנכדים, היסטוריית טיפולים מלאה, היסטוריה ביטוחית לא נקייה, אבל לא חריגה, לא חפה מהבדלי צבע ודהיות (אופייניות יש לציין, אבל האסתטיקה החיצונית הייתה משנית מבחינתנו) הרכב נבדק במוסך, נמצא ישר, יבש ודורש החלפת משולשים. ביום הראשון הרכב הוכנס לניקוי יסודי של ריפודים ופנים הרכב בכלל הוזמנו משולשים מקוריים ומוטות קישור כפתור פתיחה של התא מטען שהיה שבור משאבת מים לוישרים שהתגלתה כנוזלת פנס קידמי ימני (כי היה דהוי וחליפי לא יקר) אחרי כמה חודשים נדלק צ'ק אנג'ין שבא והלך לסירוגין (יופי מאזדה, בשביל זה מכרנו איטלקיה אמינה, בשביל שתדליקי לנו מנורות?) סורק תקלות הוביל אותנו לניקוי מצערת ו - idle air control valve (כמובן, עבודה עצמאית בבית, הפעם הייתי רק העוזרת) מאז הצ'ק אנג'ין כבה ולא חזר, גם רעידות קלות בסרק נעלמו יחד איתו. מעט לפני הסגר וחודש לפני המועד, הרכב עבר טסט כמו פנתר ביום שישי האחרון עבר טיפול שגרתי: שמן + פילטר שמן, פילטר אוויר הוזמן, אבל אחרי פירוק מצאנו שהפילטר הנוכחי במצב חדש לגמרי. (תסלחו לי שלא פירטתי מחירים, חלפים נרכשו בהנחות לכן אינם רלוונטיים) בתכנון היו מערכת מולטימדיה, צמי גים חדשים ממותג ארופאי מכובד ואפילו ביקור במסלול פצאל אבל תכניות לחוד וחיים לחוד הזדמנות לתפקיד חדש שמגיע עם רכב חברה, שני אנשים לא באמת צריכים שלושה רכבים, ככה שהמאזדה הפכה לחוליה החלשה בבית ונאלצה לעזוב. היום, עם קרוב ל161 אלף ק"מ על השעון עברה בעלות לנהגת חדשה במשפחה אז איך אסכם את הבעלות על מאזדה 2? חסרונות: צפופה, רועשת, מושבים לא מהנוחים יתרונות: זריזה, כיפית, נאה מבחוץ ונעימה מבפנים אם נשווה למתחרה הכי פופולרית שלה - סוויפט סוזוקי תהיה נוחה יותר, אבל ללא ESP עד 2010, פחות כיפית, מעט יקרה יותר. פרמטר נוסף שחשוב לרוכשי סופר מיני - צריכת דלק לרוב נעה בין 11 ל13.5 ק"מ לליטר בנסיעות משולבות ושונות, שאף פעם לא התיימרו להיות חסכוניות. אבל, כאן יש לציין שהרכב נקנה ממש רגע לפני שהקורונה הגיעה לחיינו והוא לא זכה לזחול בפקקים הכבדים והאופייניים לשגרה על בסיס יום יומי. בדיעבד השדרוג מהפונטו היה מיותר, אבל מי ידע בפברואר מה יהיה באוקטובר? אם לא רכב חברה, כנראה שהיינו נשארים עם המאזדה עד לשדרוג לדור החדש.
  3. שלום, מדובר על שנתון 2008. שמתי לב לאחרונה שמצב HOLD אינו פועל. לחיצה על הלחצן לא מדליקה נורית HOLD וגם אין שינוי בהתנהגות הגיר (בהאצה מעצירה וגם בשיוט...). בכל מקרה, האם התופעה מוכרת למישהו ? יכולה להעיד על משהו? כמובן שאני שואל במיוחד לאור "מחלות רקע" של הרכב (כי מצב HOLD הוא דיי USELESS כשלעצמו): 1. דוושת בלימה מרגישה חלשה. המוסך של מאזדה לא התרגש מזה, ואין בעיה בבלימה, כלומר הדוושה ברובה לא עושה הרבה אבל הרכב בולם. זה היה מאז רכישת הרכב. מידי פעם(!) מיד בהנעה מרגישים שיפור וזה מחזיק עד ההתנעה הבאה. 2. תופעה שהיתה אופיינית לימי גשם - הסרוו של תא המטען (חשמלי) מופעל כאשר בולמים, מדליקים/מכבים אורות ראשיים ולפעמים באיתות. לאחרונה כבר אין גשם אבל התופעה ממשיכה לפרקים. אשמח לכל סיוע או כיוון. את הדרך למוסך אני מכיר אז אין צורך להסביר. תודה!
  4. בשעה טובה, התחדשתי במזדה 2 (2019). ראיתי בדיווחים באנגלית שבקרוב מזדה עומדים לתמוך באנדרואיד אוטו ובאפל קארפליי. שאלתי את הנציג בסוכנות, ואמר "שבקרוב" אכן ניתן יהיה להתקין תמיכה באנדרואיד אוטו. שאלתי את הנציג בניר צבי - ואמר שהוא לא יודע על אנדרואיד אוטו, אבל יש כבר תמיכה באפל קארפליי (כמובן, בתשלום הולם). אני לא מעוניין באפל, אלא באנדרואיד. השאלה האם יכול להיות שהתמיכה באפל קארפליי שהוא מדבר עליה היא בעצם התמיכה גם באנדרואיד אוטו, רק הם לא אומרים את זה כי אנדרואיד אוטו לא רשמי בישראל? למישהו יש את התמיכה באפל קארפליי במזדה 2 (או רכב דומה?) ויכול לאשר את הענין? מישהו יודע משהו נוסף על התמיכה באנדרואיד אוטו? הערה: מצאתי את האתר הנחמד הזה: https://mazdatweaks.com/ , אבל נראה שהמערכת שלי חדשה מידי.. הם אומרים שם: ושלי אכן חדש יותר מהגרסה הנ"ל.
  5. כאמור מתלבטת בין שתיהן והסיבה לכך היא נוחות הנהיגה עבורי. הרושם שלי מבוסס על חודש נהיגה יומיומית באופל אסטרה 2016 ושבועיים במאזדה 2 2017. בגדול השימוש ברכב הוא נסיעה עירונית וכפעמיים בשבוע מחוץ לעיר לטווח ה100-150 קמ לכיוון. הדרישות לפי סדר העדיפויות: 1. בטיחות 2. אמינות 3. עלות אחזקה (במידה ויש פער משמעותי) 4. ירידת ערך וסחירות (כרגע המטרה היא לרכוש לפחות לחמש השנים הקרובות, אך ייתכן שינוי בנושא). בנוסף, ההבדל בין קבלת הרכב בדצמבר לבין ינואר הוא 2500 שח. כלומר, זול יותר לקחת כעת. האם הרישום של 2019 משמעותי או שזו הזדמנות לחסוך עוד קצת? תודה מראש
  6. שלום, יש לי מאזדה 2, שנת 2009 דגם Dynamic. בחודשים האחרונים כאשר אני עומד ברמזור (D + ברקס) הסל"ד נופל לסביבות 400+- וזה מלווה ברעידות חזקות ומרגיש כאילו הרכב הולך לכבות. אם אני מעביר את האוטו ל- N, הסל"ד חוזר ל550-600 והרעידות מפסיקות. האוטו עבר ניקוי בית המצערת לפניי כמה חודשים, זה עזר (לפחות ככה אני זוכר) לחודש -חודשיים. אשמח לכל עזרה בנושא תודה.
  7. שלום חברים, ברשותי מאזדה 2 שנת 2008 140K קילומטר. עברה שבוע שעבר טיפול מקיף שכלל החלפת שמנים, פילטרים, החלפת תושבת מנוע, החלפת רצועת טיימינג ועוד כל מיני דברים. אתמול בלילה, לאחר נסיעה שגרתית ורגילה נורת חום מנוע מהבהבת ואז נשארת קבועה. פתחתי את המכסה מנוע, ראיתי שהפלסטיק שמגן על רצועת הטיימינג רטוב משמן, אבל אין נזילה או טפטוף, ככה שאני לא יודע להגיד אם מדובר בשמן שנשפך כשהחליפו שמנים או נזילה. נכנסתי גם היום בבוקר מתחת למנוע, אין שום עדות לנזילה פעילה או צינור קרוע. כל התנעה (גם כשחם בחוץ) גם יש נורה של מנוע קר (אותה נורה של מנוע חם, רק בכחול) 1. יש שמן במנוע. 2. יש נוזל קירור. 3. מאוורר עובד ושלם. מישהו יכול להציע רעיונות (הרכב בכל מקרה ייכנס למוסך)? יכול להיות שהרצועת טיימינג שהוחלפה לא הותקנה כראוי ולכן המנוע מתחמם לאחר נסיעה? האם נשמע כמו בעיה של טרמוסטט דפוק? (בגלל הנורה על המנוע קר) תודה חברים.
  8. שלום רב. אני מעוניין לרכוש רכב סופר-מיני חדש, אוטומט. אלו הדגמים שאני מתלבט ביניהם (בעיקר המאזדה 2 וסיאט איביזה): מאזדה 2, סיאט איביזה, פיג'ו 208, קיה ריו וסוזוקי סוויפט. הנסיעות הן 70% עירוניות ו30% בינעירוניות, רכב המתאים בעיקר לזוג ולעיתים גם לאנשים במושבים האחוריים. הדברים שחשובים לי: - אמינות. - צריכת דלק. - רכב מספיק חזק לעשות עליות ועקיפות (העליות של חיפה ונשר). - בטיחות. כמה הערות: - אחד הדגמים שהכי קורצים לי הוא הסיאט איביזה החדשה. הבנתי שזה רכב שמרגיש גדול יותר ממה שהוא וחזק יחסית. יצא לי קצת לחקור את האמינות של הרכב ונתקלתי בלא מעט ביקורות על הגיר שלו (DSG7). רציתי לדעת האם למישהו יש ניסיון עם הגיר הנ"ל? האם לקנות רכב כזה במידה מסוימת יהיה כמו לשחק ברולטה רוסית? אשמח לקצת מידע. - הדגם הנוסף שמאוד עניין אותי הוא המאזדה 2. מכיוון שהרכב מגיע עם מנוע אטמוספרי, עד כמה הוא באמת חסכוני? האם המאזדה 2 מקבל את אותה רמת אמינות של שאר דגמי מאזדה? תקציב וקנייה: התקציב עומד על סביבות ה-100 אלף. מעוניין לרכוש רכב חדש מהחברה או 0 ק"מ ליסינג. אשמח לקבל עצות, המלצות ומידע על רכבים נוספים שהייתם מוכנים להמליץ עליהם (גם כאלה שלא נמצאים ברשימה שציינתי). תודה רבה!
  9. שלום לכולם, לא מצליח להחליט בין שני הדגמים: רכב שני למשפחה מתרחבת . (לאישה) ק"מ 15000 בשנה עירוני בעיקר בין עירוני. רכב שני לחמש שנים נוספות. מבחינת תקציב שני הרכבים יחסית קורבים בתקציב זה לזה (65-70K) חשוב מאוד - בטיחות , תא מטען מרווח לעגלה והעמסה, צריכת דלק ואמינות בתחזוקה. יודע שלאיביזה יש יותר חיסכון בדלק אבל האמינות של מאזדה קורצת מאוד. מה ידוע לכם לגבי שמירה על ערך הרכב בטווח הזמן הנ"ל. (סיטרואן C3 נפסלה על ידנו בגלל הסיפור הזה) אשמח לחוות דעת והארת תשומת ליבי ליתורנות / חיסרונות בדגמים הבאים. האם בכלל תא מטען של 280 ליטר בשתי המכוניות מספיק למשפחה צעירה , ברכב שני? תודה לעונים
  10. שלום לחברי הפורום, אני מעוניינת ברכב מיני, אוטומטי, סביבות ה-30k (לוקחת בחשבון עוד כמה אלפים ל"יישור קו" ראשוני במוסך אם יהיה צורך). השימוש העיקרי הוא נסיעה עירונית יומיומית, ומדי פעם בין-עירונית. כמו כן, עדיפות לרכב שבמבחני הבטיחות הוא בציון יחסית גבוה ויש לו אחיזה טובה על הכביש. העדיפות הראשונה שלי היתה טויוטה יאריס, אבל הבנתי שהשנתונים שלה בתקציב שלי הם רק עם גיר רובוטי. האמנם? עדיפות שניה היא מאזדה 2, אבל חשבתי גם על ניסאן מיקרה, יונדאי i20 וקיה פיקנטו. מה דעתכם? כמו כן, בדרכי להחלטה על הקניה על מה לדעתכם כדאי שאשים דגש יותר ועל מה פחות? אשמח לכל המלצה, הארה ותובנות! תודה רבה.
  11. שלום לכולם, עשיתי שבוע שעבר בדיקה לרכב שאני מעוניין לקנות ובבדיקה התגלו כמה דברים בעייתיים: -מנוע: בלאי פנימי, יחס דחיסה לא זהה (16.3, 17.3, 17.3, 19.4), רעש מערכת תזמון ושסתומים, רעשים ונקישות פנימיים, לבדוק רצועת תזמון במוסך, שריפת שמן. -מערכת היגוי: חופש במערכת היגוי, נקישה בהגה, לתקן זויות היגוי. היו עוד כמה ליקויים אבל לא רשמתי כי אני רוצה להתרכז באלו. השאלה שלי אם בכלל להתקרב לרכב כזה עם כל כך הרבה בעיות במנוע? אני יודע שלרוב זה כסת"ח אבל הבוחן הגדיר את זה כ"תקלה במנוע". הוא אמר שאולי לא עכשיו, אבל בעתיד אצטרך לתקן את זה. כדאי להיכנס לתיקונים במנוע עכשיו? הם להתרחק מהרכב? כמה עולה תיקון כזה בערך? (כבר קיבלנו כמה תשובות אבל אשמח לעוד חוות דעת). תודה לעונים!
  12. http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?568908-%D7%9B%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA-%D7%9B%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%AA
  13. שלום לכולם, ממשיך בחיפושים אחר העסקה הטובה ביותר, ועלתה לי התלבטות. ראשית, השימושים שלי הם נסועה שנתית ממוצעת כ22k, עובד מעט עם הרכב וצריך מדי פעם לשנע בו ציוד לא גדול, חשוב שיהיה חסכוני, אבל גם בעל נוחות נסיעה. בהתחלה חשבתי ללכת על הונדה סיוויק האצ׳בק 2013(ספורט 1.8 142 כ"ס), אבל אז ראיתי שמאזדה 2 דמיו 2016 (1.5 114 כ"ס) עולה בערך אותו מחיר, ומציעה אבזור נדיב מאוד ועלות תפעולית זולה. אדגיש שוב שנוחות הנסיעה מאוד חשובה לי. האם הייתם ממליצים ללכת על מאזדה? מישהו נהג ויודע לדבר על איכות הנסיעה ותחושת הצפיפות באוטו? * חשובה לי גם הסחירות ושמירת הערך איפה נראה לכם שהסחירות תהיה טובה יותר ?
  14. היי, במאזדה 2 2008 יש דיבורית בלוטוס' שהותקנה כחלק מרכישת הרכב (לפחות לפי הניירת שמצאתי). לפני מספר ימים הדיבורית, שפעלה מאז שהרכב ברשותי, הפסיקה לעבוד ואיתה "מת" גם הטלפון הקבוע שקיים ברכב (מוטורולה כזה עם הלחצן הכחול למעלה). שרק המערכות ברכב, כולל שקע המצת פועלים כרגיל. אשמח לעזרתכם בהבנה כיצד בדרך כלל מחברים / מחווטים התקנים כאלו לרכב, איפה עשוי להיות הפיוז שהוסיפו עבורם וכל מידע שעשוי להחזיר את הדיבורית לחיים...
  15. שלום ותודה מראש לעוזרים ראשית אני נוסע סובארו בי3 2008 כבר שנתיים עכשיו הגיע הזמן לעבור לרכב חדש הייתי בהונדה וראיתי את הג,אז די התלהבתי בהתחלה וגם קיבלנו מחיר ממש טוב של הדגם הקומפורט 101,510 על הכביש בסקודה הציעו את הפאביה דגם סטייל ב 103,500 על הכביש מאזדה האמת נתנו הצעות של 113,000 על מזדה 2 יאריס צריך לחכות איזה חודש עד יגיע ורק אז להזמין ורק אז יגידו מחיר והנחות הזמנתי ג'אז מתלבט אם לבטל את ההזמנה עשיתי הרבה השוואות מבחינת מה מקבלים בתמורה למחיר ואילו מערכות כלולות אבל אני עדיין מבולבל האמת (במשפחה משגעים אותי על ה Toyota Chr) כדאי ללכת על הג'אז? פאביה? האם המחירים סבירים? האם בכלל כדאי ללכת על הסופר מיני במחירים האלה? או עדיף להעלות את התקציב לרכב יותר גדול? או בכלל ללכת דוקא על רכב יד שניה? יש לציין שאנחנו מצפים לילד ראשון שוב תודה לעוזרים אם בכלל אפשר לעזור חחח
  16. הי לכולם, יש לי מאזדה 2, 2013, נוסעת ללא בעיה, אך לא מצליחה לנעול אותו. בדקתי עם 2 שלטים -לא נועל ולא פותח, נסיתי עם 2 מפתחות -לא מצליחה לסובב אותם עד סוף. אפשר לנעול את הרכב רק כשיושבת בפנים ומעבירה סוגר שמעל הידית בצורה ידנית. אולי מישהוא נתקע בבעיה כזו? יודע מה זה יכול להיות? לפני שאני נוסעת למוסך.. תודה
  17. שלום לכולם ברשותי מאזדה 2 חדשה (2016) ואני רוצה לשדרג את המערכת כדי ליהנות יותר בדרך כדאי לציין שלפני מספר חודשים השקעתי ברכב והחלפתי רמקולים והוספתי מגבר פשוט (פרטים בהמשך). קניתי אותם בלי להתעמק יותר מדי והתוצאה הייתה בהתאם - שיפור משמעותי מהמערכת המקורית.. אבל לא מספיק. התקציב שלי הוא באזור ה-3-5k (כולל התקנה). אני מוכן לחרוג מעט מהתקציב אם מדובר באמת בקפיצת מדרגה. מה יש היום? - מקדימה: קומפוננט "6.5 ESK 165.5 - מאחורה: 6x9 של ECX 690.5 - מגבר GM-A6604 - headunit רגיל של מאזדה (לא ניתן להחליף אותו לדעתי.. תמונה) מה חסר לי? בגדול המערכת היום נשמעת הרבה יותר טוב מהמערכת המקורית.. אבל עדיין הסאונד לא מספיק נקי הבאסים לא מדויקים וגורמים לעיתים לפלסטיקה בדלתות הקדמיות לרעוד (צריך איטום?) קשה גם לכוון את המערכת - במערכות אחרות ניתן פשוט לחבר מיקרופון והheadunit, ופה המערכת די פשוטה מבחינת הגדרות סאונד (אפשר לשחק קצת עם ה-balance ועם bass/treble ולא יותר) לדעתי גם במהלך ההתקנה של המערכת הנוכחית נפגעה השליטה ב4 ערוצים. כרגע מגיע אותו אות בדיוק לרמקול הימני הקדמי והאחורי (ואותו סיפור בשמאלי). במערכת המקורית הייתי יכול לשלוט על כל ארבעת הרמקולים (balance front/rear). -------------- אשמח לשמוע מכם מאיפה אפשר להתחיל את כל הסיפור.. המלצות יתקבלו בשמחה תודה
  18. שלום לכולם, לפני כשבוע רכשתי ארבעה צמיגי TOYO DRB 185/55R15 למאזדה 2. כעת כשאני מחפש את תאריך הייצור על הצמיג, אז בשני הצמיגים שבצד שליד הנהג אני רואה את התאריך מוטבע על גבי הצמיג. אבל בשני הצמיגים שבצד של הנהג אני לא רואה תאריך מוטבע על גבי הצמיג. האם זה תקין ? מה ההסבר לכך במידה שזה בסדר? תודה רבה !
  19. היי רציתי לשאול מה עדיף. סיוויק 2009 1.8 פרטית 150k km יד רביעית או מאזדה 2 2012 יד ראשונה מליסינג 150k km עם אחריות לשנה והשבחה על שניהם דורשים 33k אשמח לתשובות
  20. שלום אני חושב לקנות רכב סופר-מיני יד שנייה משנים 2014-2016 (כלומר רכב חדש כמעט) כרגע אני יותר מחבב את המאזדה 2 (מודל 2015) ברמת גימור ה all wight (הגבוהה ביותר) - ביד 2 יש כמה כאלה ב 85 אלף בערך מה לדעתכם לא טוב במאזדה 2? על מה כדאי לשים לב? ומה הם הצדדים השליליים שלה עד עכשיו עשיתי נסיעת מבחן על i20 שהרגישה לי די כבדה בעקיפה (היא מאיצה מאוד לאט כשיוצאים להקיפה) נסעתי גם ב seat ibiza שהייתה סבבה, אבל לא התלהבתי במיוחד, אם כי לא היה שום דבר שלילי גם. רק הפלסטיקים הרגישו לי זולים קצת רכבים אחרים שחשבתי עליהם זה ford fiesta, skoda fabia רכבים שלא מוצאים חן בעיני ואיני שוקל אותם הם הספארק, פיג'ו 208, רנו קליאו, סוזוקי סוויפט וטויוטה יאריס מה שחשוב לי ברכב זה נוחות הנסיעה בעיר ובכביש מהיר (נסיעות של פעם בחודש-חודשיים לצפון/דרום) אוטו קטן אך מספיק גדול בשביל הנסיעות הארוכות האוטו נועד רק לי, אז מרווח הפנים מאחור לא חשוב, וגם גודל תא המטען אני לא מחפש רכב ספורט אבל i20 הרגיש לי יותר עגלה בנוסף חשוב לי מחיר הביטוח והתחזוקה השוטפת של הרכב (אמינות ועלות חלקים) צריכת הדלק חשובה לי פחות. אשמח לשמוע את דעתכם תודה
  21. שלום, נתקלתי בהזדמנות לקנות מאזדה 2 מודל 2010 הרכב עשה בין 90 ל 100 אלף ק"מ הרכב נדפק בעבר מאחורה והוחלף לו משהו בבגאז' (לא הצלחתי להבין מה בדיוק) מבחינה וויזואלית הרכב נראה מצויין 1. האם יש בעיות עם הדגם הזה בשנתון הזה? 2. האם להימנע מהרכב בגלל הדפיקה? 3. האם הקילומטראז' גבוהה מדי לרכב כזה? (אני מחפש שקט ממוסכים)
  22. שלום, אני מתלבט בין שני רכבים שמצאתי 1. יונדאי i20 מודל 2012 2. מאזדה 2 מודל 2011 לשניהם קילומטראז' דומה של פחות מ 100K. הצרכים שלי הם: 1. רכב קטן 2. נסיעות בין עירוניות (אבל בכלליות אני לא נוסע הרבה) עד כמה שהתרשמתי מביקורות, המאזדה יותר מהיר ושקט בנסיעות בינעירוניות. אשמח שאנשים שתנסו בשני או אחד מהרכבים הנ"ל יחוו את דעתם. תודה!
  23. למכירה, עקב רכישה של רכב חדש, מאזדה 2 דינמיק (הגרסה המאובזרת, לא הליסינג) שנת 2009 חודש ינואר. המאזדה נסעה 137K, כולם על ידי נהגת יחידה. רשום כיום כיד שנייה (01 ברישיון) אך בפועל הרכב היה רשום על שם ההורים (היד הראשונה) והיד השנייה על ידי הנהגת כך שכל חייו היה תחת אותה הנהגת. בשנה האחרונה הוחלפו ברכב מצבר ורביעיית צמיגים (Falken ZE914 בדצמבר), טסט עד ינואר 2017. הרכב נמצא בתל אביב, מבקשים מחירון, 058-591-5607 אמיר. חיכיתי שיעלה אור יום כדי לצלם תמונות נוספות. לא ציינתי אבל הרכב הוחלף, איך לא, במאזדה 2 דינמיק חדשה. מציין שוב, מדובר בגרסא המאובזרת Dynamic הכוללת, בין היתר, 6 כריות אוויר ולא 2 כריות שנמצאות בגרסת ה-active חיישני רוורס ומערכת בלוטות'. מחירון לוי יצחק 44800, מחירון יד 2 משוקלל 43,200. מבקשים 43,000
  24. התייעצתי פה לגבי הרכב הזה בעבר ואנשים הדגישו פה את החשיבות לקנות רק דגם דינאמיק. אשמח להרחבה לגבי הבדלי הדגמים ומדוע זה כל כך חשוב. הפער במחירים הוא 6 אלף במחירון ויכול להיות אף גבוה יותר במחיר האמיתי בגלל הצפה של השוק בדגם הדינאמיק.. האם בגלל זה שווה לרדת שנתון ולהוסיף כמה עשרות אלפי קילומטרים?
  25. אני שוקל לקנות רכב מאזדה 2 עם 120000 שנת 2008. משיחה עם הבן אדם הוא אמר שמעולם לא עשה טיפול גדול, אלא רק תיקונים תקופתיים לפי קילומטרז. יש לו ספר טיפולים, מוסך מורשה, אך לא יבואן. יד 2, פרטי. בהנחה שמצב הרכב ממוצע לשנה, האם הקילומטרז הזה הוא סכנה ועדיף להתרחק? ראיתי רכב בשנתון 2009, עם 80000 שעולה 5 אלף יותר. בנוסף, לגבי ה"פרטי". ברשיון רכב אמור להיות מצויין "פרטי" אם תמיד הרכב היה פרטי?
  • תוכן חדש...