Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'carplay'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. היי, הסרתי את המערכת של גילקאר בסיאט איביזה, כנראה שהמצלמת רוורס הייתה מחוברת אליה כי היא הפסיקה לעבוד. מישהו גם הסיר בעצמו ומצא לזה פתרון? הבנתי שיש מתאמים שמחברים בין הכבל של המצלמה ליחידה המקורית. בנוסף, מישהו הצליח לפרוץ את ה-FULL LINK? יש איזה toolbox באינטרנט אבל נראה שלא מתאים לדגם שקיים כאן בארץ..
  2. האם למישהו יש נסיון שימוש בפלאג כמו Carplay2air שמאפשר חיבור אלחוטי למערכת יצרן עם carplay מובנה (לא מבוסס android)?
  3. שלום לכולם, רכשתי סקודה פאביה חדשה (2022) רמת גימור סטייל. כרגע תומך בקאר פליי באמצעות כבל בלבד. גונבה לאוזני שמועה שניתן לאפשר את החיבור האלחוטי אבל לא הצלחתי למצוא אינפורמציה בנושא. ככל הנראה הפונקציה אפשרית מבחינת החומרה אבל חסומה מבחינת תוכנה. האם ניתן להתקין עדכון firmware או לשנות הגדרה כלשהי שתאפשר את החיבור האלחוטי? השאלה רלוונטית כנראה גם לאוקטביה ודגמים נוספים. תודה לעונים עבור חיפושים עתידיים: Apple CarPlay Car play קאר פליי
  4. אני מבין שצריך מתאם ספציפי לסוג הרכב. לא מצאתי באמזון ודומיו
  5. התחדשתי לאחרונה באלפא ג'וליה בת 3 מדהימה. להגיד שזה שדרוג משמעותי מגולף 1.4 קומפורטליין מ2015 יהיה אנדרסטייטמנט. הדבר היחדי שחסר לי באוטו (שלא היה לי גם בגולף) זה קארפליי. טוב נו, גם מצלמת רוורס חסרה. בכל אופן ניסיתי לחפש כאן הפורום, אבל לא מצאתי שום התייחסות לנושא, מבלבד העובדה שבדגמי 2020 זה כבר מגיע מותקן. מישהו מבעלי אלפא ג'וליה התקין איזה מערכת after market ויכול להמליץ? מצאתי באליאקספרס ובפורומים בחו״ל משהו בסגנון כזה https://s.click.aliexpress.com/e/_AAOSBj שזה מן קופסה שמתחברת בין המסך למוח של המולטימדיה המקורית ומוסיף קארפליי. לכאורה, גם קל להתקין את זה לבד. אבל עדיין אשמח להמלצות. ואם יש כאן מתקינים מאזור נתניה-חדרה שיכולים להציע לי פתרון, אשמח לשמוע
  6. היי, אני מחפש מערכת מולטימדיה לטויטה פריוס 2014 עם תמיכה ב-Android Auto וב-Apple CarPlay. אשמח לקבל המלצות.
  7. דרישות המוצר: 1. מערכת מולטימדיה ברכב מבוססת Android 4.0 ומעלה. (אין תמיכה במערכות מולטימדיה שאינן מבוססות אנדרואיד!) 2. עבור Carplay: מכשירי אייפון מסוג iPhone 5 ומעלה, עם גרסה iOS 8 ומעלה. עבור Android Auto: מכשירי אנדרואיד בגרסה 4.3 ומעלה. איך משתמשים במוצר: 1. התקנת APK שמסופק ע״י יצרן המתאם. 2. הפעלת האפליקציה שהותקנה בשלב 1. 3. חיבור מכשיר הטלפון למתאם באמצעות כבל USB, וחיבור המתאם למחבר ה-USB של מערכת המולטימדיה. (חיבור נתונים, לא חיבור להטענה בלבד) 4. הרשאה ל-Carplay לעבוד במצב שהטלפון נעול. הסקירה שלי: המתאם חובר למערכת מולטימדיה מסוג שרמן שגרסת ה-Android שלה היא 6.0.1. (הותקנה על ידי שייקה אביזרים http://www.shaykes.com/) לאחר התקנת ה-APK של המתאם (לינק להורדה נמצא על המדבקה של אריזת המוצר) במערכת המולטימדיה, האפליקציה הופעלה. הופיע מסך שמבקש לחבר את המכשיר למתאם. כמה שניות לאחר חיבור האייפון שלי (iPhone X iOS 12.1.2) למתאם הופיע ממשק ה-Carplay הידוע. עד כה השתמשתי במספר אפליקציות שתומכות ב-Carplay שמותקנות על המכשיר שלי כמו: Waze, Overcast, Phone, Messages, Whatsapp ולא נתקלתי בכל בעיה שהיא. הנה כמה מהיתרונות שמצאתי משימוש במתאם: - אפשרות שימוש במיקרופון, ובכפתורי השליטה בהגה לצורך התממשקות עם Siri/Google Assistant - מכשיר הטלפון נטען בזמן החיבור למתאם - אפשרות שימוש באפליקציות מערכת המולטימדיה במקביל ל-Carplay/Android Auto - אפשרות עדכון קושחת המתאם ותוכנת האפליקציה במידה ויהיו עדכונים בעתיד המוצר עלה 40$ ונרכש מ-Aliexpress דרך הקישור הבא: https://www.aliexpress.com/item/Carlinkit-USB-Apple-Carplay-Dongle-and-Android-Phone-Android-Auto-for-Android-Car-Screen-Touch-Screen/32840142197.html?spm=2114.search0104.3.1.22b66311flzkBj&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_10084_453_10083_454_10103_10618_10307_537_536_10902,searchweb201603_16,ppcSwitch_0&algo_expid=e3bb1fa6-efe3-423e-81e3-d2a3b778bbee-0&algo_pvid=e3bb1fa6-efe3-423e-81e3-d2a3b778bbee&transAbTest=ae803_5
  8. רציתי להתקין את הcarplay המקורי של היבואן והסתבר שבדגם שלי לא ניתן. לא את המקורי בכל אופן. אם אני מחליף את המערכת, מה מומלץ אם הדרישות הם: 1. מסך גודל סביר עם carplay של iphone 2. הסאונד חשוב. לא פחות טוב מהמקורי. מתקינים ממולצים באיזור נתניה/פרדס חנה? צפי מחיר?
  9. אהלן חברים, הודעה ראשונה שלי כאן בפורום - היי! רכשתי היום מאוטו סנטר את הרכב אופל אסטרה 2016 טורבו (ברלינה) אני לא מוצא ברכב חיבור USB - האם יש אפשרות שלא קיים כזה אחד? בנוסף - למי שמבין - אפל השיקו לפני כמה שנים את שירות ה-CarPlay, לפי האתר הרשמי שלהם - הרכב אמור לתמוך בשירות - האמנם? אני טועה?
  10. הציעו לי בעת הקניית רכב בסוכנות של סקודה להוסיף וויז ויש גם פנגו כנראה בעלות של 3500 שח עם סים לשנה, והיא תהיה בנוסף ל apple CarPlay שלצערי לא תומכת בוויז. כמה שאלות: 1. האם המחיר נשמע לכם סביר? נשמע לי ממש יקר 2. מישהו התקין כזאת ויודע איך היא פועלת יחד עם CarPlay ? מה קורה אם הפעלתי משהו ב CarPlay ועברתי לוויז? זה ימשיך לנגן? 3. האם זו התקנה שיכולה לפגוע ב CarPlay? 4. הבנתי שישנה איזושהי תופעה מדווחת שאחרי כמה חודשים/שנה הוויז מפסיק לקלוט רשת, מישהו שמע או חווה את זה? תודה רבה!
  11. שלום לכולם, יש לי טויוטה אוריס 2014 (לא היברידית) ויש בה את המערכת מולטימדיה הרגילה של טויוטה (שתאמת עושה לי ים בעיות) אני רוצה להשתדרג למערכת חדשה שתומכת ב CarPlay ושגם אוכל לחבר Waze למערכת. כרגע הדבר הכי מתאים שמצאתי זה [h=2]Pioneer AVH-1300NEX[/h] נראה שהיא גם תומכת ב Waze וגם יש לה CarPlay יש לי כמה שאלות: 1. ראשית מה דעתכם עליה? (יש למישהו?) 2. יש משהו יותר טוב שהייתם ממליצים? 3. שווה לי להביא אותה מארהב? (יותר זול אבל אני מבין שרדיו לא אוכל לקלוט כאן בגלל משהו עם התדרים - אבל רדיו לא מעניין אותי) 4. האם iDataLink Maestro RR יאפשר לי לוודא שהמצלמה וכל השליטה מההגה יעבוד כמו שצריך? (יש משהו נוסף שאני צריך?) 5. האם אתם מכירים מתקין טוב כאן בארץ שיעשה לי עבודה טובה בחיבור של זה? נראה לי אילו כל השאלות שלי תודה רבה!
  • תוכן חדש...