Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מצבר'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. ערב טוב יש לי דודג' גרני 2009 מנוע 2360 אממה המצבר ממוקם מעל הגלגל סיפור להגיע אליו אני צריך להחליף אותו יש מי שיודע איזה סוג מצבר צריך לרכב הזה??
  2. הי, ברשותי יונדאי אקסנט 2010. היום באמצע נסיעה הרכב נכבה בלי התרעה, ונדלקו שתי נורות: שמן ומצבר. הצלחתי להגיע לשולי הדרך, וכשניסיתי להניע שוב זה עבד מיידית. מה יכולה להיות הבעיה? אציין שהמצבר די חדש (לפני כשנה). תודה לעונים!
  3. שלום לכולם, מתוך רצון לעזור - בעיקר בעורף - אני מזמין את כל מי שצריך (וצריכה) עזרה כלשהיא עם הרכב המשפחתי ואולי תקועים בלי ידע מה לעשות ולמי ללכת לתקן, צרו קשר כדי שאוכל לאבחן, להפנות למוסך הוגן ומקצועי, ובכלל לתת עצה טובה בימים אלה. צמיגים? מצבר? תקלה ברכב? - יש לי הרבה ידע במכונאות, מכיר הרבה אנשי מקצוע ברחבי הארץ, בימים אלה חשוב להיות עם רכב תקין אפילו יותר מתמיד. ניתן לפנות אלי בכל שאלה - 055-883-4410 (עדיף בווצאפ)
  4. לפני כחודש וחצי התחילה להופיע תקלה מזדמנת בזמן של שילוב הילוך בידית ההילוכים (R או D) - ההילוך לא משתלב, N מהבהב, מופיעות 3 הודעות שגיאה (מצ"ב תמונות) ונדלקת נורת service. בניסיון נוסף, ההילוך משתלב והרכב נוסע תקין - אבל נורת service נשארת דולקת. אם מכבים את המנוע ומתניעים שוב, התקלה נעלמת (הכל תקין ונורת service כבויה). אציין שאין בעיה בזמן נסיעה ובפעולה האוטומטית של החלפת הילוכים - התקלה מופיעה רק לפעמים בשינוי מצב ידית ההילוכים. מפריע בעיקר בתמרון יציאה מחניה אם יוצאים ברוורס והתקלה קורית בזמן שילוב ל D. לקחתי את הרכב לבירור במוסך גבע שהומלץ כאן בפורום. המוסך איבחן את התקלה בבדיקת מחשב כתקלת תקשורת מזדמנת עם מחשב הגיר, אבל לא ראה את התקלה בפועל כי היא מופיעה רק לפעמים. 1. נסיון ראשון - הוחלף מצבר (המצבר היה בן שנתיים פלוס ואמנם היה תקין אבל לא תיפקד יותר במצב stop-start). התקלה חזרה לאחר יום. 2. נסיון שני - בוצע ניקוי למגעים של מחשב הגיר. התקלה לא נפתרה. כרגע ההצעה הבאה של המוסף היא החלפה של שני רכיבים בשרשרת הפיקוד להחלפת ההילוך - עלות החלקים כ 5000 ש"ח. ההמלצה שלהם, לחכות שהתקלה תחזור באופן קבוע (=רכב עומד) ואז אפשר יהיה לפתור אותה בצורה יותר יסודית. כהערת אגב, אציין שהשארתי את המצבר החדש ברכב, למרות שלא פתר את התקלה, כי לא רציתי להיתקע עם מצבר חלש - וגם המצבר החדש הפסיק לאחרונה לתמוך ב start-stop (כלומר המנוע לא כבה בעצירה)... לא ברור. נסענו כבר 2500 ק"מ מאז שהתקלה הופיעה לראשונה. אשמח לעצות מועילות מבעלי ניסיון.
  5. צריך להחליף מצבר לרכב טויוטה יאריס סול 2007 (87 כ"ס) 1. לאיזה מצבר מומלץ/לא מומלץ להחליף? 2. איזה אמפראז' מומלץ לרכב שלי? 3. אוטו דיפו שולחים ניידת עד הבית במחיר המצבר בלבד. האם מומלץ להחליף דרכם? 4. לאילו דברים חשוב לשים לב בהחלפת מצבר? ומה בדיוק צריך לוודא לגבי התאריך על המצבר? תודה מראש🙏
  6. שלום, אשמח לעצות: יש לי ברכב (הונדה ג’אז 2016 ידנית לא היברידית) ככל הנראה מצבר מקורי (מ 2016) שהחזיק עד עכשיו ומראה סימני גסיסה. ניסיתי לברר איזה מצבר מתאים והתקשרתי למוסך מורשה שאמר לי שספציפית ספציפית להונדה ג’אז יש מצבר מיוחד שעולה 850-900 ש״ח עם 24 חודשים אחריות. נשמע קצת חשוד אבל אם המצבר המקורי החזיק שש שנים אז אולי שווה את המחיר הזה? אשמח לשמוע אם יש אנשים שהחליפו למצבר מקורי כמה זמן החזיק להם, או אם יש פה בעלי ידע וניסיון אשמח לעצות.
  7. ליושבי הפורום הנכבדים שלומות אני מתכנן לרכוש סוללה ניידת להתנעת הרכב במקרה של מצבר מרוקן - גם עבור הרכב שלי-עצמי (פרדה עייפה אך נאמנה מדגם פיאט פנדה 2007) וגם לעזרה לאחרים במצב דומה. למעשה, כבר הייתה לי סוללה כזו: דגם HEM-9500, המיובא לארץ ע"י המילטון. היא שבקה חיים היום, במהלך סיוע למישהו בצד הדרך: למצבר שלו לא היה כל סימון הדקים בו הצלחתי להבחין, וכשחיברתי ככל הנראה הפוך, הסוללה התנפחה תוך כמה שניות, הפלסטיק התפרק, יצא עשן, נפלט נוזל... לא סימפטי. אבל עוד לפני המקרה הזה, לא הייתי מרוצה ממנה: כאשר הייתי מחבר אותה נכון, הייתי צריך לחכות זמן די רב עד שמצבר פרוק היה מצליח להניע בעזרתה - ככל הנראה, המצבר צריך היה להיטען במידת מה, והזרם מן הסוללה עצמה לא הספיק. זהו מצב נחות מאשר חיבור הדקים בין מצברים, אז ההתנעה היא באופן טיפוסי מיידית. (אם כי - אין לי באמת ניסיון של עשרות התנעות.) עד היום, חשבתי ש"זה מה יש". אבל כעת אני מגלה שישנן סוללות, 'בוסטרים', כאלו עם שוני מאוד דרמטי בפרמטרים. בפרט, בסוללת ה-HEM9500, זרם ההתנעה הוא 200A, וזרם השיא הוא 400A. לעומת זאת, בסוללה הזו של Baseus, זרם ההתנעה הוא 1000A, וזרם השיא הוא 2000A. נשמע מבטיח. ויש גם גרסה זולה יותר של הבוסטר של Baseus בה זרם השיא הוא 1000A. היקרה יותר אמורה להיות מיועדת לנפח עד 8 ליטר, הזולה יותר עד 6 ליטר. אבל האם באמת זו המידה? הפיאט שלי היא 1.2 ליטר - אז האם הסוללה מתאימה למנועים של משאיות? מאידך, נראה שההמילטון תומכת במספר מתחי יציאה - 12V, 16V, 19V (אם כי מעולם לא בררתי בין המתחים), ואילו ה-Baseus מזכירה רק 12V. נדמה לי שהמצברים בארץ הם 12V, אז שניהם מספיק טובים במובן הזה, נכון? נתתי רק דוגמה לחלופה אחת כמובן. הנה דגם של חברה בשם EAFC, שיש לגביו פחות מידע טכני, אבל הוא מבטיח הגנה מחיבור הפוך. וזו רק ההתחלה... בקישור האחרון מצאתי קישורים לעוד 5-6 דגמים שונים של סוללות הטענה / בוסטרים רק מאותה החברה, הווה אומר יש כנראה מגוון לא קטן של הקופסאות הממזריות הללו! ב-BangGood אני מוצא יותר מעשרה סוגים (וגם חתול בתוך ארגז, בהחלט חלופה מעניינת). כאן בפורום מצאתי שרשור מ-2017 עם המלצה חמה על סוללות להנעה מסוג NOCO - אבל גם שם יש לפחות שלושה סוגים ואולי יותר. שורה תחתונה: אז - עוצו לי עצה... איך לבחור סוללת-הטענה/בוסטר שכזה? מה אפשר וצריך לבחון ולהשוות?
  8. לאחרונה החלפתי מצבר ב- ACE. המתקין המליץ להוריד את כיסוי הבידוד מהמצבר בטענה שהוא מקצר את חיי המצבר. לדעתו הכיסוי נועד למדינות קרות על מנת לסייע בהתנעה, אך איננו נחוץ באקלים הישראלי. האם מישהו מכיר ויכול לאשש או להפריך את המלצתו?
  9. לפני מס' חודשים נסעתי לחול למשך חודש, חניתי כרגיל וכשחזרתי האוטו הניע כרגיל ולאחר יומיים הפסיק להניע, הוחלף מצבר לחדש, (בדיעבד מסתבר שאוליי היה אפשר רק להטעין אותו ) שבוע הבא אני צריך להעדר למשך 41 יום , מהי הדרך הנכונה ? לנתק את המצבר? (קודם + או -) לדאוג למישהו שיעשה סיבוב? (כל כמה זמן ? ובמשך כמה זמן?) להחנות כרגיל (משמע המצבר הקודם "במקרה " בדיוק מת ?) תודה מראש למסייעים.
  10. בבוקר צריך כבלים כדי להתניע. אך גיליתי שניתן גם שזה מצליח להתניע אחרי כמה ניסיונות. מצ"ב סרטון. האם זה מצבר או משהו אחר ? 20220617_093207.mp4
  11. היי חברים, התייעצות - רכשנו רכב חדש בחודש דצמבר 2019 מיצובישי ASX INSTYLE במידה ואנחנו לא נוהגים בו 3-4 ימים המצבר מתרוקן. הכל התחיל בחודש אפריל - באנו למוסך ואחרי ויכוחים החליפו מצבר. כלמוביל טוענים שלפי הספר חייב כל יום - כל יום! לרדת לרכב ולהתניע ואין שום בעיה ברכב. והיום אחרי אי שימוש של 4 ימים ברכב המצבר התרוקן שוב. היו לנו רכבים בעבר חדשים ופחות חדשים- וזה לא קרה אף פעם - גם לא לאחר שבוע. מתסכל להגיע עם רכב חדש כל פעם למוסך\להטעין את הרכב כאילו זה רכב משומש מ1994. האם למישהו קרה? האם זה הגיוני שזה קורה? אודה לחכמת ההמונים :)
  12. שלום, בעייה מוזרה, ניסיתי להניע את האוטו, הכנסתי את הקוד (כלומר היה חשמל), לחצתי על כפתור ההתנעה ואז נעלם החשמל, האוטו לא הניע ולא היה חשמל בכל האוטו. לאחר שחיברתי כבלים והרכב הניע בדקתי את המצבר והמצבר תקין. חשוב להדגיש כי נסעתי באוטו לפני התקלה כך שהמצבר והחשמל עבדו כ 10 דק לפני התקלה. מישהו יודע מה יכולה להיות הסיבה?
  13. נכבה לי הרכב באמצע נסיעה סובארו B4 TOPעל גז האם מישהו יודע ממה זה יכול לקרות היה לי בעיה במצבר לפני האם זה יכול ליהות קשור תודה רבה
  14. לאחרונה החלפתי מצבר, ובמקרה יש לי גישה לגריז דיאלקטרי. יש טעם לפנק את המגעים, או שבמקרה הזה זה סתם לכלוך מיותר?
  15. היי, עכשיו עם כל הקורונה וזה, האופל שלי בעיקר עומד. מטבע הדברים המצבר שלו נפרק עם הזמן ודורש כבלים להניע אותו. אני חושב לקנות פאנל סולארי שיחזיק את המצבר במצב טעון לאורך זמן, ככה שלא ייהרס המצבר והרכב יוכל להתניע ללא כבלים. חשבתי לקנות משהו כזה: https://www.aliexpress.com/item/4001050287794.html זה נמכר עם בקר טעינה, ככה שלא אמור להיות חשש מטעינת יתר. את הפאנל הסולארי אני רוצה לשים בתוך הרכב, שלא ייפגע מאבק וגשם. השאלה שלי איך אני מחבר אותו למצבר בצורה טובה - אני רוצה שיהיה אפשר לחבר ולנתק אותו בלי להרים את מכסה המנוע. במקור זה מגיע עם שקע מצת או "תנינים". עד כמה שאני מבין, המצת מנתק מגע ברגע שמוציאים את המפתח. ולחבר עם תנינים למצבר דורש פתיחה של המכסה מנוע ואני רוצה להימנע מזה. רעיונות? דברים שלא חשבתי עליהם?
  16. ערב טוב, לפני שבועיים הרכב התחיל להתחמם בנסיעות לאחר בדיקה במוסך נאמר לי שיש צורך בהחלפת ראש מנוע. הראש מנוע הוחלף ולאחר כמה ימים התחילו לי בעיות עם ההנעה אבל ברגע שחיברתי כבלים הרכב הצליח להניע ולנסוע גם אם דוממתי לחמש דקות הייתי צריך שוב כבלים החזרתי את הרכב למוסך ובעל המוסך אמר לי שצריך להחליף אלטרנטור הבאתי את הרכב כדי להחליף ועכשיו הוא אמר לי שהוא ניסה כבר לשים 2 אלטרנטורים אחרים וזה עדיין לא תקין ושאולי יש קצר השאלה שלי היא: האם יכול להיות שהבעיה נגרמה תוך כדי החלפת הראש מנוע? אם יש קצר אני עדיין יצטרך להחליף את האלטרנטור? אם הוא הביא אלטרנטור חדש וזה עדיין לא עבד זה לא אומר בוודאות שהבעיה לא באלטרנטור? מישהו מכיר חשמלאי אמין באזור ראש פינה?
  17. שלום לכולם, ככהנ הגיע הזמן להחליף את המצבר במכונית. אשמח להמלצה על איש מקצוע הגון שיוכל לסייע ולספק מצבר איכותי במקום. כמה עליי לצפות לשלם בממוצע (הרכב הוא מסוג קיה ספורטז). תודה מראש לכולם על העזרה!
  18. אצלי מותקן מצבר של שנפ עם פקקים בסגנון הקלאסי 60 אמפר. מה ההבדל בינו לבין מצבר ללא טיפול? למיטב הבנתי גם אלה ללא טיפול מכילים מים אז מה ההבדל? איזה הפרש בין מצבר רגיל לכזה ללא טיפול מבחינת עלות ואורך חיים? האם רצוי לרכוש מצבר ללא טיפול בפעם הבאה?
  19. אני זוכר שלצמיגים יש אתר להשוואת מחירים. אתר דומה למצברים לא יצא לי להכיר. בכל מקרה, באתרים האלה אין היסטוריית מחירים (כמו Keepa באמזון למשל) על מנת לדעת האם המחירים עלו בגלל המצב? מישהו אולי קיבל הצעת מחיר לפני זמן, והיום על אותה הזמנה ביקשו ממנו יותר? מצבר שנרכש לפני חודשיים והיום אותו מצבר כבר עולה יותר? לדעתכם, יש צפי לעליית מחירים במצברים וצמיגים? צפי אמיתי. לא מסוג התחזיות שאומרים שיש צפי על מנת לגרום ללקוח להגיע ולקנות.
  20. אהלן, לפני כשנה החלפתי מצבר והשבוע הוא התרוקן לגמרי. טענתי אותו והחזרתי לרכב וכרגע תקין. אבל המצב לא הגיוני. זכור לי שהמצבר שהיה ברכב לפני כן היה 65 אמפר והבחור שבא להחליף לפני שנה אמר שבפורד שמים 60ah וסתם שמו לי מה שהיה להם לפני כן. מבדיקה באינטרנט ראיתי שצריך 66ah. לפוקוס 2013. בקיצור אני מבולבל. איזה מצבר צריך לפורד פוקוס 2013? וכמה זה גרוע לנסוע עם מצבר קטן יותר למשך זמן?
  21. אהלן! אני יוצא לחופשה של חודש וחצי. אין לי מי שיניע את הרכב (וגם אם כן, הבנתי שגם ככה צריך ליסוע איתו, ושסתם להניע במצב סטטי- לא עוזר). חשמלאי הרכב שלי אמר לי לנתק את הפלוס+ לפני הטיסה. מצד שני, ראיתי שחלק מזהירים שזה יכול לפגוע/לאפס דברים במחשב הרכב. ושהמקרה ספציפי לגבי כל דגם. אז מה לגבי יונאדי i30? מישהו ניסה?
  22. היי, בימי הקיץ החמים האלו חשבתי איך אפשר לקרר את הרכב מרחוק ע"י אפליקציה או משהו. 1. לרכוש מזגן נייד שמתחבר usb (נגיד ומצאנו) ולחבר אותו לשקע חכם שמתחבר לאפליקציה ואז אפשר להפעיל ולכבות מרחוק. 2. לרכוש שקע חכם - מחייב חיבור לאינטרנט ושקע חשמל. 3. לרכוש מתאם שקע חשמל למצת של הרכב ולחבר את השקע החכם לשקע חשמל. 4. לרכוש מודם סלולארי שמתחבר USB לרכב כדי לפזר אינטרנט לשקע החכם. 5. לרכוש סים עם אינטרנט למודם הסלולארי. ההשקעה בכללי לא יקרה, אפשר למצוא הכל באתרים הסיניים בזול. השאלה היא, האם החיבור של המודם הסלולרי למצת הרכב יכול לגמור את המצבר ? כנל לגבי השקע החכם שמחובר קבוע למתאם חשמל שמחובר למצת. שני הרכיבים האלה אמורים לעבוד 24 שעות ביום ואילו המזגן עצמו רק בהפעלה לרבע שעה נגיד לפני הכניסה לרכב וזה לא אמור להפריע. מה אתם חושבים ? האם יש רעיונות טובים יותר ? תודה, ערן.
  23. שלום רב, אני נעזר בפורום שנים אבל פעם ראשונה כותב פוסט. יש לי פיקנטו ידנית מודל 2012, לפני שנתיים נהרס לי באותו אופן המצבר, אבל הוא היה בן 5 אז השלמתי עם זה. עכשיו זה קרה שוב ונראה שהמצבר לא מתאושש. הבעיה שקוראת היא כזאת, כאשר נשרפת אחת מנורות החניה בפנס הראשי, נורת החניה בפנס הקדמי ראשי השני נדלקת ולא נכבית גם כשהרכב כבוי ככה שהיא מרוקנת לאט את המצבר עד שהוא גמור לחלוטין. בפעם הקודמת גיליתי את זה אחרי החלפת המצבר, חשוב לציין שבפיקנטו המצבר קטן, ללא טיפול, וכיו"ב יקר ~700 ₪ קניתי תוצרת VARTA. אתמול זה קרה שוב, נזכרתי בתקלה כשראיתי שנורת החניה לא נכבית, והחלפתי אותה(אחרי 2 התנעות עם בוסטר) מאז נסעתי מת"א לחיפה והמצבר עדיין לא מצליח להתניע, אני חושש שהוא נהרס. 1. האם מישהו נתקל בתקלה המוזרה הזו? 2. האם ניתן להציל את המצבר? (יש לי ספק כוח עם הגבלת זרם למקרה שזה עוזר להטענה איטית אבל אשמח להוראות) 3. האם ניתן לתבוע מקיה מצבר חדש במקרה ויש להם תקלה תכנונית כזאת שהורסת מצברים?
  24. כאמור בכותרת, אתמול נדלקה לי נורת מצבר אדומה. הרכב נוסע ומניע מצויין, אבל הנורה עדיין דלוקה. השאלה אם זה קריטי להגיע למוסך בהקדם (גר בערבה. המוסך הקרוב אליי הוא שעה נסיעה) או שאם אמתין שבועיים לא יקרה כלום
  25. שאלה על מצבר של רכב חדש (מזדה 3) -מצלמת חניה המחוברת למצבר אם אני קונה מצלמת אבטחה שמצלמת מתוך הרכב בשעה שהוא חונה, המתחברת ישירות למצבר, (מתכבה אוטומטית כשהמצבר מגיע לאיזה מינימום) כמה זמן נסיעה יקח לי להטעין את המצבר מהסוג שלי בכל פעם? (אם המצבר הגיע למינימום) תודה לעוזרים!
  • תוכן חדש...