Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פירוק'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 10 תוצאות

1. אז באופן מוזר הבטנה נתפסה בגלגל הקדמי של הרכב- ופשוט נאכלה. אני רואה שחלקים [גם חשמליים?] בתוך הטמבון חשופים כרגע וצריך לדאוג לכסות הכל שוב, אחרת אולי מים ייכנסו לשם. השאלה היא, מה עושים, כשמוסך רשמי של יונדאי נותן לך הצעת מחיר של 1000 שקל להחלפת חלק פלסטיק מסכן? מהי שיטת העבודה שלכם, כשאתם צריכים להחליף חלק שכזה? תמיד אומרים לי "לך למגרש פירוק". אבל זה נראה כמו מערב פרוע: > איך מגיעים למקומות כאלה? [זה לא כזה ברור בגוגל]. > מה כבר הסיכוי למצוא חלק בדיוק מהרכב שלך, ואיך יודעים אם החלק מתאים או שנתנו לך חלק של דגם מספיק קרוב ו"יאללה, תסתדר"? > מקומות כאלה גם רק מוכרים לך. לא מתקינים. אז האם נהוג לקנות מפירוקיות וללכת למוסך אחר להתקנה? אולי הם דופקים מחיר מוגזם להתקנה, כי לא קנית את החלק מהם? בקיצור, מהי הדרך החכמה לפעול כדי שלא כל בורג שתרצה להחליף ברכב יעלה לך כמו כלייה? האם הולכים ישר לפירוקיות? או שאפשר למצוא במחיר נורמלי דרך מוסכים לא מורשים? תודה.
  2. שלום, הרכב שלי: מיצובישי ספייס וואגן שנת 2000, אמנם נוסע עדיין אבל יש לו בעיה של זיהום אויר, וכדי להעביר טסט [פעמיים בשנה] חייבים מאכער שיעביר כבר לא שווה לי ההשקעה הזאת, ואני רוצה להיפטר מהרכב מה גם שקיבלתי התרעה מהעירייה לפנות את הרכב היות ואני ממש לא מבין בתחום אשמח לכל מידע איך עושים זאת? מה התהליך למכירת הרכב לפירוק/חלפים/גריטה? [יש הבדל?] תודה!
  3. שלום לכולם, יש לי רכב מסוג פיג'ו 206 שנת 2002 שאני מעוניין למכור לפירוק. יש טסט בתוקף. רציתי לוודא מה התהליך הנכון לבצע את זה? האם למכור לחלקי חילוף ואז לבטל את הרכב במשרד הרישוי או הפוך? תודה מראש לעונים!
  4. הרכב נוסע. 220 אלף ק'. מנוע תקין מצבר חלש טסט עד תחילת נוב' גיר לעיתים נתפס, לא יודע מה הבעיה ולכן מוכר לחלקים ופירוק. ליאור. 0543112190.
  5. היי,יש לי סובארו bs שנת 2008,הייתי רוצה להחליף את כל הפאנל הקדמי שעשוי מפלסטיק(מסביב למערכת,בדלתות,סביב ידית ההלוכים,סביב פתחי המזגן) ניסיתי להשיג דרך מקומות של חלקי חילוף ופירוק אבל ללא הצלחה... מי יודע איפה יש וכמה צריך לעלות?
  6. שלום, יש ברשותי (יותר נכון - ברשות דודתי) רנו מגאן 2006, עם דפיקה בחלק האחורי, ללא גלגל רזבי, לפעמים לא מניע... בקיצור, רכב סטודנטים שלה לשעבר. אני רוצה למכור אותו לפירוק. הבנתי שצריך קודם להסיר את הרכב מהכביש במשרד התחבורה. בכל מיני מקומות ראיתי שנותנים על זה החזר אגרה + מענק. מהו אותו מענק ומה גובהו? מישהו יודע? לאחר מכן ניתן למכור את הרכב לפירוק, או שיש עוד שלב בתהליך באמצע? האם עדיף למכור לפירוק או לגריטה? מה ההבדל? תודה
  7. שלום לכולם, רכשתי לפני כשבוע מאזדה 2 שנת 2008 דגם דיינמיק, שמגיע עם מערכת שמע מקורית. חסרה לי בעיקר האפשרות של חיבור הפלאפון בבלוטות' שהייתה לי ברכב הקודם - לשיחות ולמוסיקה. חשבתי בהתחלה להתקין דיבורית BURY 9040, אך המחיר הזול ביותר שמצאתי היה 300 שח כולל התקנה, אבל אז הסתבר לי שהיא לא מתחברת למערכת של הרכב, אלא היא מערכת עצמאית. אז החלטתי לברר אם ואיך כדאי להחליף את מערכת השמע המקורית. מצאתי שחוץ מהערכת שרוצים להתקין (רגילה או דאבל דין), צריך גם מסגרת מיוחדת. חיפשתי בפורום הזה ובעוד מקומות הוראות או הנחיות לפירוק והרכבה ולא מצאתי. אני אמנם לא מתקין מערכות אבל את הקודמת התקנתי לבד בסדר גמור, ואני לא חושש מקצת עבודה. רציתי לשאול אם חברי הפורום יוכלו להפנו אותי לדיונים קשורים/הוראות התקנה - איך להסיר את המערכת הקיימת, מה בדיוק צריך למערכת החדשה (מסגרת, מתאמים, צמות, אנטנות וכו') ואיך להתקין אותה. אם יש המלצות על מתקינים זולים, הערות או דגשים שכדאי לשים לב אליהם בפירוק ובהתקנה - אשמח לשמוע. תודה רבה
  8. מיצובישי Space Wagon מודל 1999, צבע לבן, בתהליכי פירוק. מנוע לא משהו, גיר שפוך [יש חלקים לשיפוץ], כבר גילחנו ממנו פנסים קדמיים, טמבון ומכסה מנוע . כל השאר בא בחשבון, רכב שמור ומתוחזק עד לאחרונה. מערכות חשמל, מכניקה, חלונות ועוד. כרגע בקרית גת, פרטים ותמונות [ומחיר טוב] בשמחה, בה"פ.
  9. היי, מישהו יודע כיצד ניתן לפרק את הכיסוי שמעל הצופר (בחלק הקדמי מתחת מכסה המנוע), והאם יש איזה טריק - או שצריך לפרק את כל הפגוש הקדמי... אני מעדיף לעשות את זה בעצמי (די פשוט) ולא ללכת למוסך. (אני מתכוון להחליף את הצופר המצחיק שמגיע עם הקליאו, בשני צופרי שבלול של Hella עם ריליי ופיוז מתאים, כמובן.) תודה!
  10. שלום לכם האם אתם מכירים מישהו בירושלים שקונה רכבים לחלקי חילוף? טויוטה סטארלט גיר אוטומטי עם תאונה בחזית (כנראה מנוע תקין, מצבר חדש) נפתחו כריות אויר. אשמח להכוונות בנושא
  • תוכן חדש...