Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '205/45r17'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. יש ברשותי הונדה סיוויק 2006 קצת משופרת שקניתי תרכב הרכב הגיע עם צמיגים מסוג road unique 205/45zr/17 ועכשיו הם קצת יבשים רציתי ביקורות על שני הסוגים הצמיגים הבאים michelin 205/45zr17 88y xl pilot super sport x michelin 205/45r17 88y xl pilot sport 4 בחברה שאני רוצה להחליף דורשים 603 שקל לכול צמיג כולל התקנה ואיזון ומה ההבדל בין R לZR שמתי לב שזיד אר יותר רחב מהרגיל ? והאין יש צמיגים לא פחות טובים במחיר יותר שפוי ? על מה אתם ממליצים המשך יום נפלא
  2. היי לכולם, עליי להחליף צמיג שהתפוצץ. הבנתי שמומלץ להחליף שניים לפחות על אותו סרן. מידת הצמיג: W88 205/45R17 היושבים על CRZ . כרגע על הרכב שלושה צמיגי מישלן PRIMACY 3 שיכולים לנסוע בכיף עוד 10K. אציין כי הרכב יציב ודבוק לכביש בצורה מעולה ומאוד קשה לאבד אחיזה עימו. המחירים שקיבלתי הם כאלה: סינים FARROAD - במחיר של 280 ש"ח (המוזר: הציגו נתונים של אחיזת בכביש רטוב B וצריכת דלק B- נתונים טובים מכל הצמיגים המוזכרים כאן ) פאלקן ZE914 אקו-ראן ב440 ש"ח טויו T1R במחיר של 460 שח. (אם מישהו פה יודע בודאות אם צמיג זה הוא סמי סליק- אשמח לדעת) GOODYEAR F1 במחיר של 650 ש"ח מישלן לא זוכר הדגם - 590 ש"ח אני אמנם נהנה לנהוג ולפעמים קצת מהר (עד 160),אך אני רחוק מלהיות נהג מירוצים ועיקר השימוש הוא במהירות שיוט של 120-130. אשמח לדעת מה דעתכם, בדגש על הזולים יותר שביניהם (פאלקן פארוד טויו ). ושאלת השאלות: האם צמיג סיני זה כזה רע,או רק נשמע רע ? שוב-איני נהג מירוצים או עושה דריפטים בטוקיו.
  3. הרכב שלי cooper s נועל רביעיית צמיגי cinturato p7 של פירלי (ראן פלאט), צמיג אחד מרגיש לי שבורח יותר אוויר מהאחרים כנראה יש לו פנצר קטן. אני לא מצליח למצוא מקום שמוכר את הצמיגים הנ״ל במידה שלי. אם מישהו יודע איפה היכן ניתן לרכוש אני אשמח לעזרה. בנוסף רציתי לדעת אם אני אחליף 2 צמיגים במידה הזאת לראן פלאט אחר זה יעשה בעיות?
  4. כאמור המידה שנורא בעייתית ויקרה,לדעתי ללא שום סיבה מוצדקת. כמו כן, בתוך המבחר הדל יש מלא צמיגים עם קוד עומס 84 שלא מתאים לרשיון רכב. כרגע מותקנים Pilot Sport 3 שהם בסדר, אבל כנראה ימים טובים מאחוריהם. אני לא רוצה שוב מישלן בגלל סוליה רכה שחוטפת נקירות שמשאירות חורים בכל מעבר על מחסום דוקרנים. אי אפשר לחיות בלי לעבור עליהם בחניון, בקניון וסתם באמצע היום. כרגע הכיוון הוא Good Year Eagle F1 AS3 אבל אין עליהם יותר מדי ביקורות עדיין. מה גם שאין אותם עדיין במידה שלי בארץ. אולי עוד כמה חודשים שאני יכול עוד למשוך עם המישלן. לכן התחלתי לפזול לעוד אפשרויות ולנסות לצאת מהקופסה. ראיתי שברוחב יותר גדול יש מבחר גדול ומחירים סבירים. בדקתי אפשרות של שינוי רוחב, אבל זה בלתי אפשרי בצורה חוקית. חשבתי אולי לשמור את הסט הקיים לצורך טסט בלבד, אבל זה מסובך לוגיסטית. כעיקרון אני מחפש צמיג טורר, שלא ירעד במהירות גבוהה, יהיה שקט וחסכוני אם אפשר. מצד שני אני לא מוכן להפשר על אחיזה כי אני אוהב מדי פעם גם לעבור בכביש מעניין מחוץ לכבישי 6 ו4. חשבתי גם על Toyo CF2 בתור פשרה מושכלת ומאוזנת בין מחיר השפוי ותמורה. אבל היו לי טויו על סובארו והם היו נחותים הן מבחינת האחיזה והן נוחות אפילו מפירלי בינוניים שהיו לפניהם. לכן אני קצת נזהר, אבל מוכן לתת צ'אנס. אשמח לשמוע תובנותכם. קחו בחשבון שהמבחר במידה הנ"ל אינו עשיר במיוחד. תודה. אשמח לשמוע דעות לכאן ולכאן.
  5. כרגע יושבים על הרכב (פונטו איבו 135) רביעיית גודייר איגל f1 asymmetric2 והגיע הזמן להחליף. סך הכל אני די מבסוט מהם, אבל ראיתי שיש עוד לא מעט צמיגים באותה סביבת מחיר (650-700 שקל לחת'כה). השאלה היא האם יש משהו באותו טווח מחירים שמשתווה אליהם כאול-ראונדרים יומיומיים. המידה היא 205/45R17. מלא תודה.
  • תוכן חדש...