Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'ביטוח'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. להלן דוח בלקר ודוח סליקה של רכב שמכרתי לסוכנות שקניתי ממנה (קניתי-השתמשתי-מכרתי לאותה סוכנות). בהסכם מכירה לסוכנות רשום : "המוכר בדק במשרד הרישוי ומצא כי הרכב נקי מכל חוב/שעבוד/עיקול/צד ג כלשהן". אך בדוח סליקה אני רואה 2 תביעות פתוחות (לא שלי, של הבעלים הקודמים), ולפי דוח בלקר לא נמצא שעבוד כך שמהבחינה הזאת אני בסדר. לא הבנתי את התביעות הפתוחות בדוח סליקה, ולא הבנתי את הסעיף "סוג תביעה" שמציין "כצד ג" או "לרכב מבוטח".
  2. שאלת תם : האם ישנה כדאיות מסוימת לנהוג ברכב רק על ביטוח חובה גם ללא ביטוח צד ג'? וחלילה במקרה תאונה כלשהי לשלם ישירות לנפגע? חברות הביטוח לוקחות הון במיוחד במצבי כנהגת חדשה וצעירה. גם כך אני רואה שחברות ביטוח בזמן אמת לא עונות או נותנות שירות .. צריך לרדוף אחריהם . הרבה מבטחים שפגעו ברכב בוחרים להעביר פרטים בינהם ולא דרך הביטוח כדי שהפוליסה לא תתייקר בעקבות התביעה. ואני שואלת למה כל זה?? בשביל הסיכוי הקטן שאפגע טוטאל לוס ברכב יקר? לכמה מכם יצא להשתמש בביטוח צד ג' ושעדיין יצא משתלם ? אשמח לדעת אם כן איפה אתם מבוטחים.
  3. עשיתי חיפוש באתר (אני חלש מאוד בחיפושים) תחת "ביטוח+טסלה" ולא מצא לי מידע, הייתי די מופתע. התעניינתי לגבי טסלה ונאמר לי כי חברת הביטוח היחידב שמבטחת טסלה, היא "הפניקס". גם רשום על כך באתר של טסלה. התקשרתי לליברה ו-"555555" ונאמר לי שלא מבצעים ביטוח לטסלה. זה רציני?, רק חברה אחת.מבטחת טסלה?. שאלתי בפניקס ואמרו לי שהמחיר הוא 6,600 ביטוח חובה ומקיף. זה נשמע לי הזוי שרק חברה אחת מבטחת. גם התברר לי שצריך להוסיף כ-1,000 שקל ביטוח לבית, במקרה של שריפה עקב קצר בעמדת טעינה ביתית.
  4. לחבר יש טויוטה chr ומספר לי שמחיר הביטוח קפץ לו ב-2,000 שקל. שנה שעברה שילמתי ביטוח של כ-4,900 שקל מקיף וחובה. השנה המחיר עלה ל-5,500. נובמבר אני מחדש ביטוח, המחיר עלה ל-6,600 שקל, לפי וובי וליברה. די מזעזע המחירים. יונדאי סונטה היברידית לימיטד = 9,500 שקל יונדאי איונק 5 = כמעט 10,000 יונדאי אלנטרה = 7,500 שקל
  5. כשלא צריך ביטוח לתקופה מסוימת, כגון נסיעה לחו"ל לכמה חודשים או שנה... מאיזה אורך תקופה ללא ביטוח זה משפיע על מחירי חידוש? (בגלל עבר ביטוחי חלקי.) איך יודעים איפה עובר הסף בו הפסקת ביטוח חוסכת פחות מהתוספת בחידוש? אגב, מדובר בביטוח צד ג', ללא מקיף.
  6. קניתי לא מזמן רכב ראשון והתברר שהוא עבר כמה תאונות. מה אפשר להבין ממה שרשום? ואיך אפשר לדעת כמה אחוז ירד לרכב מהמחירון
  7. ביטוח ישיר התחילו להציע ביטוח לטסלה 3. זול ב 15% מהפניקס שבהסדר עם טסלה ומאפשר נהג מזדמן שהפניקס לא מאפשרת. הפניקס גם חברה שאני מתעב באופן כללי. הכיסוי בישיר דומה, מאפשרים השתתפות עצמית נמוכה של 1000 שח במוסכי טסלה, שכאמור לא בהסדר של ישיר. אין פטור מהשתתפות עצמית פעם בשנה כמו בפניקס אבל מצד שני אין מינימום תביעה מעל 2000 שח כמו בפניקס. לא רואה סיבה לא ללכת עם ביטוח ישיר למרות ההמלצה של טסלה והטענה שהביטוח של הפניקס "מותאם במיוחד" לטסלה... אני מפספס משהו?
  8. נגנב לי הרכב. בחברת הביטוח אמרו לי שאני זכאי להחזר על ביטוח החובה, אבל צריך להמשיך לשלם את הביטוח המקיף. זה לא נשמע לי כל כך הגיוני. האם זה מה שמקובל? זה מה שכתוב לי בפוליסה: אבל האם אני צריך להמשיך לשלם? תודה.
  9. שלום רב, רכב ללא ביטוח מקיף או צד ג נכנס בי מאחורה . לצערי היה לי רק צד ג. הרכב שנכנס בי רשום על שם הסבתא' חמותו של בעל הרכב' אישה מבוגרת מאוד. הרכב משמש עסק שלו אבל רשום על שם אישה בת 75 שאיני יודע את מצבה הבריאותי. בהתחלה הוא היה מוכן לשלם על הנזק וענה לטלפונים. לאחר כשבועיים לא ענה לטלפונים או הודעות. הביטוח שלי כתב מכתבים רישמיים ושלח לבעלי העניין דרישת תשלום אך ללא תגובה. אני לא בטוח אם המכתב מגיע ליעדו או שבעל הרכב ובת זוגתו משמידים המכתבים. בעקרון פתחתי תביעה בבית משפט לתביעות קטנות. מה עליי לעשות , איך אני שולח מכתב ומנסה להגיע לפשרה ? עצתכם ? תודה נדב
  10. שלום חברים, אני מתכוון לנסוע לחו"ל בימים הקרובים ורציתי לבדוק אם אני יכול לקבל ביטוח בארץ על נהיגה באירופה. אני מעוניין בביטוח מקיף+ביטול השתתפות עצמית. יש חברות בארץ שמתעסקות בזה? שכרתי רכב דרך EcoVia וחברת הביטוח היא Discovercarhire.com,אבל כאמור אני רוצה לשלם בנוסף לחברה בארץ ולנסוע בראש רגוע.
  11. עשיתי תאונה שהייתי בלי מלווה, בכל מקרה מהלחץ חתמתי שאני אשם ( למרות שאני לא הייתי אשם ) והוא כנראה ניצל את המצב, עכשיו הוא יודע שהוא אשם אז הוא איים עליי שהוא ילך למשטרה אם אני לא ישלם לו השתתפות עצמית, שילמתי לו והרכב שלי נכנס למוסך. השאלה שלי זה אם אני משלם כסף למרות שהוא הפעיל את הביטוח תודה רבה לעוזרים ( וכן הייתי מפגר שהייתי בלי מלווה.)
  12. שלום חברים לפני שנה מישהי נכנסה בי מאחור כשעמדתי ברמזור אדום. (מדובר במכונית ישנה. במחיר מחירון של כמה אלפים בודדים). התחלתי תהליך של תביעת הביטוח שלה והגעתי למצב מוזר מאוד, שבו מצד אחד השמאי קבע ואישר שניתן לתקן את האוטו, אבל כשבאתי להתחיל את התהליך- במוסך אמרו לי שהם לא מוכנים לתקן, ושהאוטו מבחינתם הוא להשבתה. הרגשתי שאני נמצא בין הפטיש לסדן, ולא יכולתי להתקע ללא מכונית, כי לא הייתי מוצא מכונית חליפית כל כך מהר. בגלל שהפגיעה הייתה יותר קוסמטית- פשוט לא השלמתי את התהליך והאוטו נשאר ככה. עכשיו, קצת יותר משנה אחרי האירוע- מצאתי מכונית לרכישה, וכרגע אני מנסה להבין מה אני יכול לעשות עם המכונית הישנה. האם אני יכול להמשיך את התהליך מאיפה שעצרתי, כאשר עבר כל כך הרבה זמן? האם חברת הביטוח\ השמאי\ או המוסך יעשו לי בעיות? תודה לעוזרים!
  13. שלום לפני כחצי שנה הייתה לי תאונה עם אופנוע. בקצרה הסיפור הוא כזה: הייתי בנתיב הימני והוא בשמאלי. הוא נכנס לי לנתיב שפשף לי את השמאל ולאחר שניה כבר היה בימני. בלמתי בכל הכוח כדי לפגוע בו כמה שפחות. מכיוון שהמהירות הייתה נמוכה לא היו נפגעים, אך נגרם נזק גדול. סה"כ הנזק הסתכם ב-19 אלף ש"ח. הסיפור הסתבך כי לאופנוען לא היה ביטוח וגם לא כסף, כך שנאלצתי להפעיל את הביטוח המקיף. ברצוני לשאול: 1. עד היום סטאטוס התיק "בחקירה". הבנתי שרוב התיקים נסגרים בסוף "מחוסר עניין לציבור" - האם כך? אציין כי הוא היה מעוניין לשלם, אך ברגע ששמע את גודל הנזק, אמר שיפעיל עו"ד שאולי יצליח להגיד שיש לי כאן אשמה תורמת.. 2. שילמתי השתתפות עצמית ובקרוב הפרמיה תעלה לי. השאלה אם אין לי דרך לתבוע או לעשות משהו בנדון? לא הגיוני שהוא עבריין שנוסע בלי ביטוח ואני ישלם מכיסי כסף.. ועוד יהיה לי כתם בביטוח!! בביטוח אמרו שאין לו כסף ועד שהתביעה מולו לא תסגר ה"כתם" הזה ישאר אצלי. בנתיים תבעתי תביעת הפסדים, אך הסיכוי שאראה ממנו כסף הוא קלוש (ילד בן 18 שאין לו כסף וההורים לא מתערבים).. 3. האם תיהיה לי בעיה במכירת הרכב? כל התיקון היה קוסמטי, כך שלא קיבלתי ירידת ערך. הבעיה שברגע שקונים אופציונליים יידעו על התאונה כנראה שאצטרך להוריד במחיר. נכון? אשמח לשמוע אם יש לי מה לעשות בכל הסיפור הזה.
  14. אני שוקל לקנות איביזה. ראיתי שהביטוח עולה הרבה יותר מביטוח של מכוניות אחרות. מישהו יכול להסביר לי למה ו\או איך להוזיל את זה? המשמעות הכספית המצטברת לא קטנה.
  15. שלום לכולם היום בבוקר נהג שישן על ההגה בפקק נכנס ב- 10 קמ"ש מאחורה ב- TS שלי בבת עיני. בלי שום ספק התאונה באשמתו. הנזק הוא פנס תחתון שבור ופגוש שיצא מהמקום והתכופף כך שנסדק בו הצבע. בשיחה עם סוכנת הביטוח היא אמרה לי והתעקשה לגשת עם הרכב לתיקון במוסך הסדר. ממש לא מתאים לי לקחת את הרכב לשם אחרי שראיתי בעבר את עבודות הצבע שיוצאות מהמקומות האלה... במיוחד בהתחשב בכך שבפגוש יש שני צבעים (ה"ספויילר"/"דיפויזר" התחתון צבוע בצבע אחר - מין "קרבון"). יש לציין שהרכב היה שמור בצורה מעולה ותוקן רק במוסך טויוטה (רייכמן) עד היום. האם אני יכול לסרב לקחת את האוטו להסדר ולשים אותו ברייכמן ואח"כ לתבוע עפ"י הקבלות? תודה מראש לעונים דרור
  16. מכרתי את הרכב שלי שהיה מבוטח בחברת שלמה סיקסט וביטלתי את פוליסת צד ג׳ שהייתה לי באינטרנט באמצעות אישור המכירה. הבעיה שלי היא שהם לא מוכנים לבטל את פוליסת החובה אם לא אשלח להם בדואר את הפוליסה המקורית שכבר לא נמצאת בידי. האם זה חוקי? מה אני יכול לעשות במצב כזה?
  17. שלום לכולם, אני מעוניין לרכוש רכב חדש בחודש הקרוב במימון, לאחר מספר מכרים נמסר לי שעליי לבטח את הרכב בביטוח מקיף. נתקבלו מספר הצעות לביטוח אשר עומדות על סכומים לא אמיתיים (מעל 20 אלף שקל) מסיבות כאלה ואחרות, אך מבדיקה קצרה נמצא שניתן לקבל את אותו ביטוח על אותו רכב כאשר אני מופיע כנהג נוסף ב-7 אלף שקל. מכיוון שהחברה שאני מעוניין לרכוש ממנה את הרכב אינה עובדת עד יום א' הקרוב, תהיתי אולי אחד מאנשי הפורום יוכל לעזור ולענות, האם כאשר הנני רוכש רכב חדש מהחברה (באמצעות מימון), הנני מחוייב להיות בעל הפוליסה או שניתן לרשום אותי כבעל הרכב בפוליסה וכנהג נוסף ולהרוויח הקלה משמעותית במחיר. תודה לכל העונים.
  18. שלום, רכשתי מאזדה 3 בסוכנות של דלק מוטורס. מסתבר שיש להם גם סוכנות ביטוח משותפת עם AON שמציעה ביטוח במחיר די אטרקטיבי (אחרי השוואה) לרכב החדש ללא דרישות מיגון ועם מוסכי הסדר שהם מוסכים מורשים של מאזדה. יש מישהו שיודע משהו על זה? האם יש סיבה לא לעשות דרכם? אני לא מכיר סוכנות/חברת ביטוח שאפשר באמת לסמוך עליה...
  19. שלום לחברי הפורום, האם ניתן לעשות ביטוח מקיף לתקופה שהיא יותר קצרה משנה ? או שזה דבר שאף סוכן לא יסכים לעשות
  20. אשתי קיבלה מכתב מעורך דין בו מופיע שמה כאחת הנתבעים. חברת מנורה ביטוח בע"מ תבעה פלוני אלמוני ואת אשתי ע"ס 107,000 ש"ח. הארוע שלכאורה קרה לפני 8 חודשים: פלוני נהג ברכבה של אשתי, עבר באדום ועשה טוטאלוס ליונדאי 35. בתור בעל הרכב היא כאילו אחראית על הנעשה ברכבה. אין לנו מושג מי זה פלוני, הרכב היה איתנו במהלך אותו היום, הרכב לעולם לא עבר תאונה והיה, ועודו מבוטח בחברת פניקס. בדיווח תאונה שהיה אחד המסמכים במעטפה שקיבלנו רשום אכן מספר הרכב של אשתי. הסברה שלנו היא שבעת רישום הדיווח נפלה טעות ברישום לוחית הרישוי. חברת הביטוח שלנו לא עזרה לנו. בינתיים אין מענה מחברת ביטוח מנורה. אנחנו רוצים שיסירו את השם מהתביעה כי בבירור נפלה טעות. איך עושים את זה? עם מי מדברים? תודה
  21. היתה לי תאונה לפני כך וכך זמן והביטוח המקיף (שלא יתחדש) עומד לפוג תוך מספר ימים. האם צריך למהר לתקן תוך זמן זה את הרכב או מספיק להודיע איכשהו לחברת הביטוח על התאונה? אם מספיק להודיע אז איך חב הביטוח יודעת שהמקרה קרה בזמן שהביטוח היה פעיל? תודה
  22. שלום לכולם, אני מעוניין לקנות רכב משפחתי עם תא מטען גדול,נגיש ונוח. אני אחרי כמעט 7 שנים עם i10 כולל חצי שנה אחרונה עם תינוק. כן כן הצלחתי להכניס גם עגלה וגם אמבטיה של העגלה ועוד בן אדם לi10... בקושי 8) לא מבין גדול ברכבים כדי לחפש יד2 טובה ולכן החלטתי ללכת על רכב חדש שישמש אותי ללפחות 5 שנים קדימה. לא מחפש ביצועים אלה מחפש נטו שימושיות ומרווח, בכל זאת אחרי i10 רוצה קצת נוחות. נחמד גם אם ברכב יהיו מערכות בטיחות מתקדמות. בנתיים חשבתי על אפשרויות הבאות בטווח מחירים סביב 130K: סקודה אוקטביה 1.2 אופל אסטרה סטיישן החדשה טויוטה אואריס סטיישן היברידית הייתי חושב גם על משפחתיות אחרות כמו ELANTRA או MAZDA3 אבל הגישה לתא מטען שלהם פשוט נוראית למרות הגודל המכובד. אשמח אם תגיבו על אופציות שלי מבחינת אמינות, עלות טיפולים, עלות ביטוח. כמו כן אשמח לשמוע על אופציות אחרות. תודה מראש לכולם! פורום מדהים.
  23. שלום למומחים, במגזר ההתישבותי (וגם באחרים) קיימים כלי רכב "תפעוליים" כגון קלאב-קאר וגולפית רבים (אלפים) המתנייעים במתחמים שאינם מוגדרים כ-"איזור רכב תפעולי". תקנות התעבורה בתוקף הרלבנטיות לידיעתי מתיחסות לתעבורת הרכב רק ב"איזור רכב תפעולי" מוגדר, והן: 95 ד. לא ינהג אדם רכב תפעולי, לא ישתמש בו ולא יפעיל אותו אלא באיזור רכב תפעולי ובלבד שנתקיימו כל אלה: (1), (2) (3) לגבי הרכב התפעולי ניתנה תעודת ביטוח בהתאם לפקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש], התש"ל-1970. השאלות שלי מתיחסות לתעבורת רכב תפעולי בסביבה שאינה מוגדרת כ-"אזור רכב תפעולי" : א. האם זו עבירה על חוקי התעבורה? ב. האם הרכב חייב ביטוח? ג. האם הביטוח תופס בעת פגיעה? ד. האם תביעת צד נפגע יכולה להיות מכוונת גם למנהלי המיתחם/אירגון/ישוב? ה. האם ניתן לבטח את הרכב במסגרת "ביטוח תאונות אישיות" של בעל הרכב? תודה מושיק
  24. שלום לכולם, בחמישי האחרון נכנסתי במישהו ביציאה מהחנייה, הפגיעה אצלי הייתה שפשוף בפגוש הקדמי, אצלו קצת יותר... מה ההשלכות הביטוחיות במידה ויתבע את הביטוח שלי? האם כדאי לדווח לביטוח על התאונה ולתקן את גם הרכב שלי דרך הביטוח עם השתתפות עצמית? או שהדבר יפגע בי בעתיד... תודה מראש לעונים
  25. הטכנולוגיה בעולם הרכב הולכת ומשתכללת אבל תעריף ביטוח הרכב נקבע על סמך ממוצעים ונתוני עבר וכתוצאה מכך אנו הצרכנים משלמים יותר. עד היום שילמנו ביטוח על הרכב לשנה מראש ללא התחשבות במספר הק"מ אשר נסענו או בהתחשב בהתנהגותנו על הכביש. אנחנו רוצים לעבור לביטוח חכם המבטח את הנהג ולא את הרכב ולצורך כך צריכים את עזרתכם - אנא ענו על הסקר ושתפו אותו. להלן הקישור לשאלון הקצר. בתודה מראש, דורון https://docs.google.com/forms/d/1WaKC9JoKLSHDvmGCGhRnKtGGcu1AqylYp2_iUB1DgzI/viewform?usp=fb_send_fb
  • תוכן חדש...