Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'דלק'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. הרכב שנת 2011עם 112,000 קמ צריכה ראשונה שאבא שלי מדד היא 1ל13 למיטב ידיעתי הרובוטית עושה 1 ל14 עם 5 הילוכים בלבד חשוב לציין בעיקר נסיעה בינעירונית החלפתי קלאץ לא נראה שיש שיפור כרגע בצריכה אעדכן אם כן יש סיכוי שתוסף דלק דרוש כאן? מבחינת פילטרים וכדומה הכל במצב טוב נבדק במוסך סגנון הנהיגה די רגוע לא מושכים סלד וכו
  2. קניתי לאחרונה סיוויק הא'בק חדשה נראה לי שמתבזבז לי גלק בהגזמה, כשירדתי מהרכב הרחתי ריח חזק של דלק, והתברר שזה מטנק הדלק שלי!!! מישהו מכיר?
  3. בס"ד שלום לפני שאני ניגש לחיפושים של רכב יש לי שאלה יותר כללית. כמה בערך אני הולך לחסוך כל חודש מאחזקת רכב קטן יותר. קצת פירוט. מחפש רכב לזוג +2 בעיר. רכב גדול יותר יכול בהחלט להיות יותר נחמד לחופשים ונסיעות לסופ"שים. אבל בתכל'ס, ב-90%+ מהמקרים אנחנו לא משתמשים בתא מטען, ולכן אני זומם לקנות רכב קטן יותר אם זה באמת יכול לחסוך לי, מפה השאלה מתחלקת ל-2: 1. האם הרכבים הקטנים יותר זולים יותר? ספציפית אני מחפש רכב באזור ה-40,000, אבל זאת שאלה כללית. 2. כמה הבדלי הצריכת דלק משמעותיים? אנחנו נוסעים בערך 800 ק"מ בחודש. לפי חלק מהחישובים שעשיתי יצא שאני חוסך איזה 70 ש"ח בחודש, זה נשמע הגיוני? בשביל סכום כזה זה שווה לי להתפנק עם רכב יותר גדול. תודה רבה לעוזרים
  4. שלום חברים. יש לי רכב מיצובישי 2008, רוב הנסיעה בתוך העיר, פעמיים בחודש נסיעה ארוכה בבין עירוני. סהכ כ18k קמ לשנה. הרכב שותה דלק בלי לרחם. יש לי דד ליין להחליף אותו אבל מתמהמה משיקולי תקציב. השאלה היא, האם יתכן שאני סתם שורף הרבה כסף על זללן דלק, בשעה שאם הייתי קונה רכב חסכוני החיסכון היה מחזיר את עלות הרכב? בוא נאמר שאקנה משהו בסביבות 50000 שח ואני מתכנן להחזיק אותו חמש שנים איך אני יכול לחשב מאיזה מספר קילומטרים לחודש ההשקעה תחזיר את עצמה? תודה לכם
  5. ik3

דלק מדולל

בעקבות הפוסט הזה וההבנה שלי שהדלק בתחנה שאני מתדלק בה שנים- במספר חודשים אחרונים מדולל. האם יש משהו לעשות בעניין הזה? ושאלה האם יש תחנות דלק באיזור חיפה-קריות שהמחיר בהן זול יחסית והדלק באיכות תקינה? התחנת דלק שתדלקתי שאחרי התדלוק שלה המנוע חזר לעבוד בצורה תקינה, היא יקרה למדי. *הבעיה שנגרמה אצלי היא שבמהלך השלושה חודשים האחרונים בערך המנוע התחיל לגמגם ולעשות דפיקות חזקות נורא בהנעות קרות, לפעמים הטורים היו יורדים לאיזור ה500 ומטה והרעש מהמנוע היה באמת מפחיד, לא מעט פעמים הייתי מכבה את המנוע מס שניות לאחר ההנעה כאשר חששתי שיגרם נזק מה"בומים" שהיו. גם לאחר ההנעה היה מצב שקשה מאוד לנסוע כל זמן שהמנוע קר- למשל נסיון להכניס הילוך היה לפעמים גורם לירידה מאוד חדה של הטורים ואף כיבוי של המנוע(טורים מאוד לא יציבים) מעלה סרטון של אחד התיעודים WhatsApp Video 2021-05-29 at 12.03.01.mp4 ניתן לשים לב לדפיקות באיזור השניות ה14 וה35. מדובר בתיעוד האחרון לפני התדלוק אם אני לא טועה(התדלוק שפתר את הסאגה הזאת) אגב במוסך היו נסיונות לאתר את הבעיה אך ללא הצלחה- זו בעיה שקשה מאוד לשחזר במיוחד כשהמנוע חם\עבד באותו היום. ולהשאיר את הרכב ללילה במוסך היה בעייתי מבחינתי(המוסך בתא ואני גר בקריות) העניין הוא גם שהתופעה לא גורמת לשום קודי תקלה במנוע- מה שמקשה עוד יותר לפענח אותה.
  6. שלום חברים, בימים אלו אני בוחן את האפשרות לרכישת BRZ משומשת. מהיכרות שלי עם הרכב, תדלוק 98 הוא מחייב. אין לי ידע נרחב בנושא למעט העובדה כי מחיר אוקטן 98, לרוב, יהיה יקר יותר מאוקטן 95 בכ-2 שקלים לליטר - נתון מבאס ביותר בעיני. חיפשתי קצת אינפורמציה ונתקלתי באנשים שציינו כי קיים "מנוי" המוזיל את עלויות התדלוק / תחנות דלק שונות אשר בהן מחיר אוקטן 98 הוא לא משמעותית גבוה מאוקטן 95. לרוב מדובר על נושאים מאוד ישנים ולא אקטואליים ורציתי לקבל מושג עכשווי בכל עניין זה. הייתי שמח לדעת היכן נמצאות תחנות הדלק הזולות במרכז לטובת תדלוק אוקטן 98 ועלויות. תודה לכל העוזרים.
  7. שלום לכולם.. יש לי רנו קליאו ידנית 2015 טורבו ונפלה לי הדלת של הדלק (בצבע כחול) איך ניתן להשיג כזו?
  8. היי .. רציתי חוות דעת על סובארו B4 2011 מנוע 2000 הבנתי שהיא שותה יותר מידיי דלק וגם שמגיע למהירות גובהה קשה לה כך הבנתי פחות או יותר.!! אם משהו מכיר את הרכב הזה (מניסיון) אשמח עם תגידו לי קצת על עליו. גם מה היתרונות והחסרונות שלו. תודה לעוזרים🙂
  9. שלום לכולם! אני רוצה לקנות רכב משומש, וכבר חודשיים מתלבט בין השתיים: רנו קליאו (2016-2018) 1.2 טורבו, 120 כ"ס או סיאט איביזה (2015-2017) 1.0 TSI 110 כ"ס * שוקל גם אופציה של איביזה החדשה, אבל קודם כל רוצה להתרכז במשומשות. בגדול אני אוהב את שני הרכבים, עם נטייה לקליאו (בעיקר בגלל העיצוב, הנוחות, ופנים הרכב) אבל אני מודע לכל הסטיגמות על רכבים צרפתיים, ולכן אני מבקש את דעתכם. מה שחשוב לי זה ביצועים, חיסכון בדלק (נוסע בעיקר בכבישים מהירים, בין עירוני), אמינות ,נוחות הנסיעה (שאכן יותר טובה בקליאו?) והתנהגות כביש טובה. האם הרנו באמת לא אמינה? איזו תהיה יותר חזקה, חסכונית ומהנה לנהיגה? תודה מראש לכל העוזרים
  10. בימים האחרונים כאשר מניע הרכב ומתחיל נסיעה יש ריח חזק של דלק שהולך ונעלם לאחר 2 דקות בערך כשמתחיל נסיעה , היום הריח היה חזק במיוחד כאשר הנעתי וגם לאחר מכן בזמן כל הנסיעה ועד החזרה הבית משהו כמו חצי שעה בערך. כשהגעתי הבית פתחתי מכסה מנוע ואין ריח משם בכלל ולא נזילות הכל יבש בדקתי מאחוריי הרכב אגזוז הריח לא משם הריח אני חושב שיוצא מהמזגן לא בטוח מה שבטוח שבתוך הרכב ריח חריף של דלק למישהו יש מושג מה יכול להיות ?תודה מראש לעונים ..
  11. שלום, איפה נמצא פילטר דלק בהונדה CRV מודל 2014 ?
  12. שלום, יש לי כבר שנה שלמה את הרכב הנפלא הנ"ל. נתוני צריכת הדלק הממוצעת ע"פ היצרן היא 23.8 ק"מ לליטר. צריכת דלק "אמיתית" לפי אתר "אוטו" היא 20.2 ק"מ לליטר. בפועל כשאני בודק בלוח המכוונים את הצריכה היא עומדת על 13.5 ק"מ לליטר שזה הבדל משמעותי מאוד. אני זוכר שהגעתי לסוכנות לשאול משהו כחודש אחרי שקיבלנו את הרכב, סוכן המכירות שלנו התלהב ורצה להראות לי איך רואים את הנתונים וכשראה 13.5 עוד אז הוא היה קצת מופתע ושתק... התעלמתי מזה כי תארתי לעצמי שזה ישתנה עם הזמן.. עכשיו לאחר שנה, ובכל פעם כשבדקתי את נתוני הצריכה הם עמדו על 13.5 ללא תזוזה כלל. חשוב לי לציין שלעיתים דיי נדירות אני משתמש במצב "SPORT" אם מישהו חשב שזאת אולי הסיבה.. מה דעתכם? האם יש כאן איזשהי תקלה?
  13. אהלן אני מתדלק תמיד ב95 ותמיד אומרים לי תעבור ל 98 זה ישפר את הביצועים של הרכב מישהו יכול להסביר לי האם ארגיש את זה בכלל או שזה זניח ואם זה משמעותי לרכב ואיך זה בא לידי ביטוי ברכב ( אין לי רכב חזק יש לי הונדה סיוויק האצבק 2012)
  14. שלום המכסה דלק של הסיאט איביזה שלי נשבר, השאלה אם אפשר להדביק אותו איכשהו? כרגע צמפיון רוצים על החלק קרוב ל300 ש"ח, לא כולל מע"מ, לא כולל עבודה, ועוד אומרים שצריך לצבוע אותו כנראה.
  15. היי, אתמול בבוקר מילאתי טנק מלא לאחר שנדלקה נורית הדלק - שום דבר יוצא דוםו כמובן... בסיום התדלוק הנעתי את הרכב ולהפתעתי מד הדלק (הדיגיטלי ברכב זה) נשאר על קו אחד בלבד כאילו לא תדלקתי. חשבתי שאולי אני הוזה וניסיתי לתדלק שוב, אך כמובן שמיד התדלוק הפסיק מאחר מהמיכל אכן כבר מלא. גם אחרי כיבוי והדלקה של הרכב / המתנה של לילה ויום המצב עדיין ללא שינוי. בנוסף לכך הרכב ממשיך להתריאה לי על הrange שמתאפשר לסוע עם הכמות הקיימת, וכרגע הוא כבר על 0. וידאתי שאין נזילה, כך שהכל מוביל לסנסור. מישהו חווה או יכול לתת חוות דעת נוספת או אולי אפילו פיתרון שיימנע ממני להגיע למוסך. זה מציק :-/ תודה רבה,
  16. שלום ב"ה בראשון הקרוב אתחיל עבודה חדשה בירושלים כיוון שאני גר בשפלה ויש לי לעשות כ67 ק"מ כל כיוון חשבתי על ליסינג של רכב חסכוני בדלק אני לא יודע מחירים של ליסינג אבל אשמח לקבל מאנשים שמכירים הצעה לרכב שהשילוב בין צריכת דלק למחיר הליסינג יהיה אופטימאלי (כמובן שבטיחות גם חשובה; מרווח בספסל האחורי ממש לא מעניין אותי, מקום בתא מטען מעניין פחות). נ.ב. במידה ואי אפשר להביא הצעה אופטימלית בלי לדעת מחירי ליסינג אשמח להמלצה לרכב חסכוני בדלק בשביל נסיעה מהשפלה לירושלים וחזור כל יום. תודה רבה!
  17. שלום חברים, ברצוני לרכוש רכב משני. הרכב הראשי במשפחה הוא סובארו אימפרזה 2014. למשפחה הצטרפה תינוקת חדשה דנדשה, ולכן רצוי שהרכב יהיה בטוח כמה שיותר. פלוסים יהיו בגאז׳ נורמלי, חסכוניות בדלק ואמינות, אבל כנראה שבתקציב יהיה לי קשה לקבל את הכל. הנסיעות שלי הן לעבודה וחזרה - בפקקים רוב הזמן (ראש העין - תל אביב). מעריך שלנסיעות הללו יצטרפו נסיעות לאסוף את הילדה לכל מיני מקומות. התקציב הוא עד 20K. על איזה דגמים הייתם מסתכלים, ואילו שנים? תודה! אבישי.
  18. שלום לכולם, התחדשתי באימפרזה יד 2 וכיוון שזה הרכב הפרטי הראשון שלי (רכב מהעבודה בעבר) רציתי לשאול האם מישהו יודע כמה אמורים לעלות רפידות + דיסקים מקורי/חליפי איכותי? אני שומע קצת רעשים חשודים בעת הבלימה שמוכרים לי מהעבר שיש לי עם אופנועים ובנושא הזה אני מעדיף ללכת על בטוח. אמנם הבלימה כרגע בסדר אבל אני רוצה להכניס את הרכב לטיפול (שוב ראש שקט) ורציתי לדעת מחירים אם וכאשר אצטרך להחליף. דבר נוסף אני חושש שצריכת הדלק אצלי (בהסתמך על מד צריכת הדלק ברכב שמראה לי צריכה משולבת ממוצעת של 7 ליטר לקילומטר !!! מה אני צריך לבדוק כדי לעלות על הנושא?
  19. שלום חברים, אני מחפש עצה או לפחות נחמה. קניתי בתחילת השנה פוקוס דנדשה. חודשיים אחרי הקנייה שמתי לב לצריכת דלק חריגה - סביב 8 ק"מ לליטר. בשיחה עם השירות, הסבירו לי שמדובר במנוע חדש, ושנדבר ב-4000-5000 ק"מ. אז היום אני כבר ב-8500. הצריכה העירונית שלי מגיעה ל-7.5 לליטר (לפעמים יותר טוב - אפילו 9), והבין עירונית - גג 1 ל-11.5 (בכביש הערבה, הלוך וחזור, עם קרוז). בדקו לי את האוטו במוסך מרכזי (אני באחריות), ולא מצאו כלום. אפילו טכנאי שלהם לקח את הרכב, חרש 300 ק"מ ביומיים והודה שעשה רק 1 ל-10. למישהו יש רעיון? שמע על משהו דומה? אגיד שזה לא הרכב הראשון או השני שלי, וצריכת הדלק שלי בעבר הייתה משמעותית יותר טובה, ברכבים שאמורים להיות הרבה פחות חסכניים (בלי Start&go וכל הפיצ'רים הירוקים שנועדו לשפר צריכה). תודה מראש!
  20. היי, פתחו תחנת יעד במיקום נוח בשבילי. תחנה מודרנית, זולה ומציעה שטיפה חינם בתדלוק. הכל טוב, רק איך הדלק? אף פעם לא נתקלתי ברשת הזאת. מישהו התנסה?
  21. שלום לחברים יש ברשותי ניסן קשקאי גיר ידני - 1600 סמ"ק שנת 2012, קניתי אותה לפני חודש. במחשב הרכב (בתמונה המצורפת) יש מצב אקנומי המראה ממוצע של צריכת הדלק. הצריכה הממוצעת היא 7.9 ליטר ל 100 קילומטר. כלומר ליטר אחד ל 12.6 קילומטר. שעון הקילומטרז' אופס בתדלוק האחרון - 60 ליטר לקראת סוף ניצול המיכל הוא מראה על 389.9 פלוס 92 קילומטר עד לתדלוק - כלומר 482 קמ ל 60 ליטר - צריכת דלק של 1 ל 8 קילומטר צריכה מופרזת שאינה מתאימה בכלל לגיר ידני. לחץ האוויר בצמיגים תקין. לפני נתוני משתמשים אחרים, הרכב הוא חסכוני מאוד ומגיע ל 1 ל 12/13 בתוך העיר ו 1 ל 15/16 מחוץ לעיר. אנחנו הנהגים הכי רגועים בעולם, אף פעם לא מגיעים מעבר ל 3000 סל"ד טרם אני מגיע למוסך לבדיקה, אשמח לדעת מה יכולה להיות הבעיה ? אני אוהב להגיע למוסך עם רמז כל שהוא לגבי הבעיה. תודה לכל המגיבים
  22. שלום רב, לרגל התרחבות המשפחה אני מחפשת רכב- 1. 7 מקומות, 2. יד שניה, 3. שלא זולל דלק 4. חשוב שיהיה מרווח (הילדים כולם יושבים בכסאות תינוק). אשמח שיהיה החל מתוצרת שנת 2000 ואילך, הנושא של המחיר משמעותי וכן שלא נבקר כל שבוע במוסך.. חשבנו על ג'יפ- האם כדאי? אני ממש בורה בנושא הזה. תודה רבה לכל העונים!!
  23. שלום, לאחרונה שמתי לב שצריכת הדלק של הרכב (יונדאי אלנטרה 1.6 שנת 2007) לעלות ברמה קיצונית. עד לפני כמה שבועות הצריכה הייתה 13-14 ליטר ל-100 (לפי החיישן), מזה כשבועיים-שלוש החיישן לא יורד מצריכה של 17-18 ליטר ל-100 ואף מגיע ל-20!! סוג נסיעה לא השתנה בכמה חודשים האחרונים - פוזיר ילדים לגני בבוקר - (עירונית + פקקים), נסיעה לעבודה (משולב) וחזרה. בנוסף, לפני כמה ימים גיליתי שאין לי שמן מנוע, היה כמעט יבש. אני בודק שמן/מים כל מספר שבועות או לפני נסעיות ארוכות וב-3 שנים האחרונות לא היה צורך להוסיף אפילו לא פעם אחת. בבדיקה "שגרתית" גיליתי כי אין שמן והייתי צריך להוסים כליטר וחצי (שליש מ-4 ליטר). מאז שהוספתי, אני בודק כל יום והמפלס לא יורד, גם לא ראיתי נזילות מתחת לרכב. אני לא יודע אם צריכת דלק וחוסר שמן קשורים אבל, עדיף לספר הכל, אולי זה יעזור להבין את הבעיה. אשמח לכל רעיון או עזרה, שתעזור לשים אצבע על הבעיה!!
  24. שלום, ברשותנו פג'ו 206 1.4 ידני, 2003, ובשבועות האחרונים לרכב יש בעיות התנעה מוזרות. קצת היסטוריה על התקלה: לפני כחודשיים בוטל הקודן עקב תקלה בלוח המקשים. מספר שבועות לאחר מכן הרכב לא הניע והוחלף חיישן קראנק. לפני מספר שבועות, לאחר שהרכב לא נסע במשך כיומיים לא הניע הרכב, לא התגלתה בעיה כלשהי והרכב הניע לאחר שנבדקו הפיוזים (ייתכן וההכנסה וההוצאה שלהם השפיעה, אולי בעיית מגעים ...). כשבוע-שבועיים לאחר מכן שוב אותה הבעיה, יש סטרטר אבל הרכב לא מניע, הרכב נגרר לחשמלאי רכב ובירידה מהגרר כבר הניע בעצמו ללא כל בעיה. לא נמצאה בעיה כלשהי ע"י החשמלאי. לפני כשבועיים, לאחר יומיים ללא נסיעה הרכב שוב לא הניע (יש סטרטר), במקרה הייתי לידו, ניסיתי להניע בדחיפה והרכב הניע (שזה בכלל מוזר, כי אין קשר ישיר ...). לאחר נסיעה קצרה של כ-10 דקות, כיביתי את הרכב למשך כשעתיים וכשניסיתי להניעו שוב - לא הניע (גם לא בדחיפה). בבוקר למחרת הרכב עדיין לא הניע, מבדיקה ראשונית הכל היה נראה תקין, אבל לא הגיע דלק לחליל ההזרקה. לאחר מספר נסיונות, משחק בקונקטורים של משאבת הדלק, מכות עדינות לשחרורה ובדיקה כללית של הפיוזים הרכב פתאום הניע. הרכב נבדק שוב ע"י החשמלאי שהרים ידיים. יום למחרת, הרכב שוב לא מניע בבוקר, לא מגיע דלק וחוץ מזה הכל נראה בסדר. היה לי קצת זמן פנוי והחלטתי לנסות לראות אם אני מזהה משהו מוזר, ניתקתי מצבר, פירקתי את קופסת הפיוזים ואת המעגל המודפס שמתחתיה. המעגל בסך הכל נראה תקין מלבד אחד הממסרים, בבדיקה ידנית של הממסר עושה רושם שהוא תקין. הרכבתי הכל בחזרה, חיברתי מצבר והרכב הניע. ניסינו את מזלנו במוסך אחר, הרכב שהה אצלו יומיים והוא לא מצא אף תקלה. לאחר מספר ימים הרכב לא הניע באחד הערבים ובצהרי היום למחרת הניע כרגיל (לא היה שום ניסיון תיקון/בדיקה). מאז התקלה לא חזרה. יש למישהו רעיונות מה יכולה להיות הבעיה? בדיקות שכדאי לבצע? תודה, אדי
  25. יונדאי i30cw. אבזור ברמה גבוה- שליטה מההגה, חיישני רוורס, חלונות חשמל, גג נפתח, מחשב דרך...). צריכת דלק נמוכה ביחס לקטגוריה- ליטר ל- 14.5 ק"מ בממוצא. 160000 קילומטר. יד 2. בגאז' ומושב אחורי גדולים ומרווחים מאוד. רכב אמין מאוד ללא תאונות או תקלות מיוחדות. מחיר: 44,000 (גמיש למי שרציני) לפרטים (עומרי): 050-2109910 או [email protected]
  • תוכן חדש...