Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '185/55r15'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. מדובר בלנצ'יה איפסילון עם צמיגי 185/55/15. השימוש ברכב מתון וברובו בינעירוני, בשנה כ - 30,000 ק"מ. ברכב לפני שנתיים וחצי הותקנו רבעיית צמיגי TOYO DRB שאפילו מוטבע עליהם "MADE IN JAPAN". מאז הרכב עבר כ- 70,000 ק"מ. אני מאוד מרוצה מהצמיגים. הקנו לרכב יציבות ונוחות טובים. השחיקה מאוד נמוכה ואין בצמיגים כל סדקים או יובש. הצמיג עושה רושם כמאוד עמיד וחזק ולא קרה לא דבר גם בנפילה לבורות מזדמנים באדיבות מע"צ. עדיין בגלל הקילומטראז' אני מעדיף להתחדש ברביעיה טרייה. כמובן שאין מה לדבר על משהו סיני אך מצד שני התקציב חשוב ומחפש עלות סבירה ככל האפשר. שמתי לב שלאחרונה מחירי צמיג זה ירדו משמעותית. אם עד לפני שנה באתר יד 2 עלתה יחידה כ - 350 עכשיו ניתן להשיגו כבר ב- 265. כבר חשבתי ללכת על זה כתמורה הכי משתלמת ואז נתקלתי - לא ביד 2 צמיגים - אלא באתר TIRE CLUB בצמיג החדש בארץ של פאלקן - ה 310 - שמחליף את ה - 914 הסביר לגמרי שלעצמו. הפאלקן 310 לפי חיפושים באינטרנט מהווה שיפור משמעותי ל- 914 ברוב הפרמטרים. המחיר באתר טייר קלאב 313 (ועוד 5% הנחה לרביעיה). מתאר לעצמי שאין לאף אחד בארץ ניסיון איתו. ב - TYRE REVIEW יש ל- 310 ציונים גבוהים מאוד, יותר מאשר הטויו המדובר. במבחן AUTOBILD לצמיגי קיץ במידה 15 אינץ משנה קודמת הפאלקן סיים 3 מתוך 51 צמיגים תוף שעוקף מותגים מאוד נחשבים. http://www.tyrereviews.co.uk/Article/2018-Auto-Bild-15-inch-Summer-Tyre-Test.htm על מה הייתם הולכים - טויו בדגם שהוכיח עצמו היטב וממש לא יקר או על הדגם החדש של פאלקן?
  2. שלום, קניתי את הרכב לא מזמן וגם בבדיקה אמרו לי שכדאי להחליף את הקדמיים. אך אשמח לקבל ייעוץ מה דעתכם. יש לי ארבעה צמיגי טויו לא מבין בדיוק האם זה הדגמים לחסכון בדלק ללא רעש, וסגנון ספורטיבי. ועוד שאלה האם כדאי את הארבעה? זה השניים הקדמיים ה4 תמונות הראשונות מעוניין לרכוש צמיגים טובים לחסכון בדלק, אם כמה שפחות אם בכלל רעש, וספורטיבי. Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  3. בשעה טובה התחדשתי אתמול ב206xs עם 90 סוסים. הרכב צריך צמיגים חדשים (נלקח בחשבון במעמד בקנייה) מכיוון שאיני בקיא בצמיגים ל4 גלגלי כמו שאני בקיא ב2, אשמח לקבל המלצות על צמיגים טובים, כשאני אומר טובים, אז צמיגים אוחזים, שיהלמו את יכולות הרכב, אני מודע לעובדה שלא מדובר במפלצת חורכת אספלט,אבל גם לא מדובר בליסנגטומית. (כלומר לא זבל סיני, אבל גם לא סליקס) איזה צמיג נותן vfm טוב? מה מומלץ? מבחינת אורך חיים, מכיוון שצמיגי רכב מחזיקים כמה שנים טובות, והרכב הוא רכב משני בבית והממוצע השנתי שלי לא עולה על 10 אלף ק"מ במקרה שממש הגזמתי, אז אורך חיים פחות חשוב על חשבון אחיזה בטיחות, לא צריך צמיג קצה כמו שציינתי.
  4. שלום רב, מחפש המלצות לצמיג איכותי , חסכוני וכמה שפחות רועש בעת נסיעה. מחיר לא משחק תפקיד. הוצעו לי ארבעה צמיגי Toyo 185/55/82h במחיר די אטרקטיבי ביחס לשוק. אך עדיין מתלבט בינם לבין Michelin Supersaver 185/55/82h , ואם יש חברות נוספות שאתם ממליצים אשמח מאוד לשמוע. תודה,
  5. יש לי מיצובישי אטראז וצריך להחליף את כל הרביעיית צמיגים מידה 185/55/15 v82 הרכב משמש לנסיעות יום יומיות בסיסיות לעבודה חזרה לא משהו מיוחד מחפש צמיגים איכותיים בתקציב של 340-400 לצמיג רכב ראשון שלי שבבעלותי אשמח להמלצות
  6. שלום , אשמח להמלצה שלכם לסט צמיגים בגודל 185/55r15 . מחיר - 1200 - 1600 חריגה קלה אפשרית אם שווה את זה . בנוסף אשמח להמלצה למקום אמין באזור השפלה \ מרכז . תודה .
  7. אהלן, לא מבין בצמיגים כלל והגיע הזמן להחליף למזדה 2 DYNAMIC 2008 שלי. יש עליהם מבצע 4 צמיגים ב1000 ש"ח. יש למישהו חוות דעת כלשהי עליהם? נוסע כ10,000 קילומטר בשנה.
  • תוכן חדש...