Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'יונדאי i30'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. האם זה הגיוני שביונדאי I30 עושים טיפול 10,000 כל 30,000 ק"מ? והאם זה בכל השנתונים?
  2. שלום חברים ושבוע טוב, אשמח לעזרת החכמים. עד לא מזמן הייתי חי על ליסינג מעבודה. השנה החלטתי לרכוש רכב משפחתי (זוג ו-2 ילדים ללא עגלות) וקצת תקוע עם זה. החברה שלי עברה לקו הרכבת ולכן אני מגיע לעבודה בתחבורה ציבורית, אז הרכב ישמש אותי יותר לטיולים בסופ''שים (אשתי גם לא נוהגת אז אני בעצם נהג יחיד). התקציב שלי הוא עד 50000 ש''ח . מאוד התעניינתי ב: סקודה ראפיד (אבל מה שמפחיד אותי קצת זה עלות של טיפולים ותיקונים) , שנים 2014-2016 סוזוקי קרוסובר (2013-2014) יונדאי i30 סטיישן (לדעתי אידיאלית למשפחה בתקציב הזה). 2014-2015 סקודה ייטי 2013-2016 מה לדעתכם יותר ריאלי אם ניקח בחשבון עלות תיקונים (בכל זאת יד שניה), צריכת הדלק וכמובן הנוחות (למרות שזה אישי מאוד). תודה מראש על העזרה
  3. רכב יונדאי I30 דגם 2019. חצי שנה אחרי סיום אחריות נתקע חלון גג וסירב להיסגר. הגעתי למוסך יבואן. נתנו לי הצעת מחיר לתיקון שהפילה לי את הלסת. בינתיים סגרו את החלון ידנית. לטענתם יש צורך להחליף מסילה שהתעקמה ומנוע חלון גג. היבואן מוכן להשתתף ב-60% מעלות החלקים. לטענת המוסך נדרשת הרבה עבודה, יורידו 15% הנחה. לא אכנס לחישובים, אחרי הורדת ההנחות והוספת מע"מ, סך עלות התיקון 7,200₪ 😵. אני בהתלבטות אם ללכת על זה בכלל או להישאר עם רכב מתפקד רק ללא חלון גג מתפקד. האם במכירה זה יפגע בי משמעותית? אם לא אתקן עכשיו ואח"כ ארצה לתקן, כבר לא אקבל הנחה כזאת על חלקים (הנחת 7200 ₪) והמחיר יקפוץ עוד יותר. אם ארצה לתקן במוסך פרטי ולחסוך עלות העבודה, אז גם לא ברור אם אוכל לקבל את ההנחה על החלקים שהיבואן מוכן לתת. התלבטות. אשמח לשמוע את דעתכם. הצעת התיקון מצורפת.
  4. מסתבר שהפנס האחורי \ פס הלד- לא עובד. ראיתי שיש שם קצת לחות בפנים, וצריך לתקן כדי לעבור ת'טסט. עברתי במוסך ליד והבן-דוד הציע לי ב-300 שקל לפתוח את החלק הזה, לשים שם פס לד משלו, ולאטום. מצד שני, חלק מקורי כזה יעלה 600 שקל וזה עוד לפני התקנה (התקנה גם דורשת אטימה? לא יודע). מה דעתכם לגבי מצב כזה? לזרום עם הקומבינות של לדים בהרכבה אישית? או שזה לא יחזיק מעמד \ יהיה מעאפן? +יש מוסך במרכז שמטפל טוב ולא יקר בתאורה כזאת? תודה!
  5. שלום לכולם. אני משתמש חדש בפורום ורציתי לשאול שאלה ספיציפית, אך עם זאת מצאתי שהאתר הזה מאוד שימושי לנושאים עתידיים ולכן אני שמחתי לגלות על קיומו. לנושא הדיון: אני וחבר רוצים לעשות טיפול קוסמטי בעיקר של ניקיון ושטיפה מקיפה, פנימית וחיצונית למכונית שלו מסוג יודנאי i30, שנת 2010 (מנוע 2.0 ללא טורבו, אם זה רלוונטי). כחלק מהטיפול אני רוצה לפרק את המושבים (הקדמיים) שיהיה יותר נוח לגשת לאזורים המאוד לא נוחים לגישה כאשר המושבים מותקנים, על מנת לנקות ולקרצף את כול הלכלוך הקשה בתוך הקבינה. למרות שחפרתי בגוגל למצוא תשובה מתאימה ונכשלתי (בניגוד ליודנאי אלנטרה, לדוגמה, שכן יש מידע על מומנט הידוק מושבים), רציתי לדעת אם מישהו יוכל לעזור בלמצוא או לספק מראש את מידת מומנט ההידוק (טורק) לברגי ההתקנה של המושבים הקדמיים, כך שאוכל להתקין את המושבים בחזרה לאחר הניקיון עם כוח ההידוק כפי שהוגדר לפי היצרן. אני מזכיר שמדובר על יונדאי i30 שנת 2010, אך כמובן אם שנתונים אחרים של ה-i30 תקפים לנושא, אז זה יהיה מצוין. על אותו גל, אשמח להכיר ולדעת על מקורות מומלצים שמהם אפשר לקחת טבלאות מומנט הידוק גם כן לרכבים אחרים במידת הצורך. אם החסרתי במידע רלוונטי או שבקשתי לא הייתה ברורה, נא לציין ואתקן בהתאם. תודה רבה לעוזרים.
  6. אהלו חברים, קניתי לא מזמן יונדאי i30 שנת 2014 והתדרים ברדיו קופצים אי זוגי, לפי מה שהבנתי מדובר בתדרים אמריקאים... איך משנים זאת? מדובר במערכת מקורית יונדאי עם שליטה מההגה. תודה!
  7. היי. 😀 עשיתי רוורס בחנייה של חוף ים, והטמבון הקדמי נפגש בסלע והשתחרר מהמקום שלו. כשיצאתי ראיתי שכמה קליפסים מפלסטיק בקדמת מכסה המנוע- יצאו ממקומם. הצלחתי להחזיר את הטמבון למקומו, ואצטרך למצוא קליפסים [אזמין מאיביי או שיש בארץ לרכישה?] ואאבטח את הטמבון. עכשיו, אני לא יודע אם הלחות בפנסים אירעה בעקבות הקטע עם הטמבון או לא, אבל שמתי לב לאחר הנהיגה שיש פס לבן בצד הפנסים [מצורפת תמונה]. נראה כמו אדים. האם זה קשור איכשהו למקרה? אולי יש אטימה מסויימת בין הטמבון לבין הפנסים? משהו מגומי שחוסם כניסת לחות ועכשיו משהו נפתח שם? או שזו תופעה רגילה? [לא ירד גשם או היה קר מידי באותו יום]. לי אין מושג, רק יודע שאם אגש למוסך- ישחטו אותי באלפייה ומעלה כדי לטפל במשהו פשוט. 🤑 אשמח אם למישהו יש מידע בנושא. תודה רבה.
  8. ברשותי יונדאי i30 שנת 2010 לפני מספר חודשים החלה תופעה בה הרכב ננעל לבד. לא משנה אם הרכב מונע, כבוי, עם סוויץ פתוח או סגור. כל כמה שניות מופעלת איך שהוא הוראת נעילה והרכב נסגר. עד כה ביצעתי את הדברים הבאים: החלפתי יחידה מרכזית בדלת הנהג (עזר ליומיים שלושה) ניתקתי מצבר וחיברתי לאחר כמה שעות (לא עזר) במוסך ניסו לאפס את המערכת עצמה (לא עזר) הלכתי למוסך מורשה, אמרו אין לנו רעיון, תשאיר את האוטו ונבדוק...
  9. שלום רב, פונה פה לעזרת החברים כי אני קצת אובד עצות. ברשותי יונדאי i30 שנת 2009. לפני כחודש נדלקה לי מנורת צ׳ק אנג׳ין והאוטו היה נכבה לסירוגין. הוחלף חיישן קרנק והבעיה נפתרה. לאחר כשבועיים ושוב נדלקה המנורה הפעם עם קוד תקלה p0012 - camshaft position error . הרכב עם בעיית בוצה והוחלף שמן, פילטר שמן וחיישן vvt (מפירוק) נסעתי ולאחר כ-30 קמ המנורה נדלקה שוב עם אותו קוד תקלה. המוסכניק טוען שהאופציה היחידה היא שהשרשרת טיימינג התרחבה ושזה סיפור לא קטן. אני מרגיש ירידה בביצועי האוטו ובמהירות 110-120 מרגיש קפיצה קלה כאשר מאיץ. האם שווה לפרק שרשרת? יכול להיות בעיה נוספת שאני לא מודע אליה?? אשמח להערות\עצות. תודה מראש:)
  10. מכרה עם שני ילדים מעוניינת לקנות את הרכב הנ״ל, בגרסת פרימיום שעברה 58,000 קילומטר. היא שאלה לדעתי ואין לי הכרות מאוד עמוקה עם הרכב, אבל מה שצד את עיניי זה שהגיר רובוטי דו מצמדי ובספר שלי לרוב זה ביג no no. אז מה אתם חושבים על העניין הזה, האם הרכב אמין? ומה אתם חושבים על הרכב באופן כללי, מומלץ? תודה.
  11. אשמח לקבל חוות דעת על הרכב יונדאי I30 משנתונים 2012 עד 2014 (ב- 2012 זה סוף השנתון), הדגם עם הגג הפנורמי. איך האחזקה שלו? מחלות ידועות? איכות החומרים? מבחינת דלק? תודה רבה.
  12. שלום לכולם, לאחר 4 שנים עם פורד פיאסטה ידנית 2013 שקנית מהחברה אני מחפש לעבור למשפחתית האצ'בק אוטומטית שתתאים למשפחה קטנה. מתקופתי עם הפורד למדתי כמה דברים : 1.אמינות נוחות ואיכות נסיעה (שאגב לא רעים כלל בפיאסטה) הם דברים מאוד חשובים שלא אוכל להתפשר עליהם ברכב הבא שלי. 2. בשוק רכב בעייתי כמו שלנו, רצוי רכב שישמור על סחירות גבוהה בשוק. 3. צריך כוח, אני נוסע ממוצע ברכב אך מרבית נסיעותיי הן נסיעות ארוכות ולכן חשוב לי זמינות של כוח על מנת לבצע עקיפות בלי לאבד דפיקת לב. 4. אסור לקנות רכב חדש. 5. אשתי צריכה אוטומט (= 6.צריך קצת צבע בחיים, עיצוב ואבזור משחקים תפקיד לכן אני מחפש משפחתית אוטומטית בעלת יכולת אחסון נאה, עיצוב מגניב, אבזור שופע, כוח זמין, ואמינות גבוהה. הדגמים בהם התעניינתי הם: הונדה סיוויק האצ'בק 2013 מאזדה 3 ספיריט 2014(לא בתקציב, אבל אשמח לחוות דעת) פיג'ו 308 2014 סיאט לאון 2013 יונדאי i30 - 2013 *הסדר מבוסס על העדיפויות שלי (מדובר כמובן על רכבים עם קילומטראז'ים נמוכים ומידיים פרטיות בלבד, אם יש הצעה אחרת אשמח שתפרטו) אשמח לקבל תגובות מפורטות שמבוססות על ניסיון עם אחד הרכבים הנ''ל תוך התייחסות למרכיבים שרשמתי, תודה מראש לכל המשיבים! שוט!
  13. *** הרכב למכירה בלבד, לא מעוניין בהחלפות *** יונדאי i30 אוטומטי שנת 2011 דגם inspire (מנוע 1.6L עם 126 כ"ס) בעלות נוכחית: יד2 פרטית בעלות קודמת: יד1 ליסינג ק"מ: 87500 עלייה לכביש: 8/11 - רכב במצב מעולה! ק"מ נמוך לשנתון. שמור מאד. ללא תאונות. - אמין ביותר - שירת אותי נאמנה ללא תקלות. - חיצונית הרכב במצב מצויין. קילופי צבע קטנים בתחתית הטמבון. פנים הרכב ממש כמו חדש! - רכב נדיר שהיה יד1 ליסינג פרטי (לא חברה) עם 15 אלף ק"מ בלבד בתקופת הליסינג. - טופל בזמן בקפידה ובמסירות במוסך מורשה. היסטוריית טיפולים מלאה ומפורטת מאד (גם של היד הקודמת). - בלמים אחוריים חדשים. צמיגים קדמיים חדשים (Goodyear). - הרכב מגיע עם גג נפתח, חיישני רוורס, מרימי שמשות, 6 כריות אוויר. - נמכר עקב מעבר לרכב ליסינג מהעבודה רכב שנרכש כמציאה ונשאר מציאה! מחיר מבוקש: 43500 ש"ח אזור מכירה: ירושלים ואשדוד (נוסע לעבודה בירושלים מס' ימים בשבוע) פרטים: 0547938837
  14. שלום, יש לי יונדאי i30 2013 יש בדגם לדים שדולקים רק ביום. האם אפשר לעקוף את זה ולאפשר שהלדים ידלקו גם בלילה עם האורות דרך?
  15. מתלבט בשנתון של 2010 בין יונדאי I30 למזדה 3. רכב בעיקר לנסיעות קצרות בתוך העיר, שיתאים ל2 מבוגרים ושני כסאות תינוק מאחורה. מבחינת מחיר, נוחות, חלקים, דלק, בטיחות מרווח פנימי בגאז וכו... אשמח לתגובות
  16. רכב מדהים. שמור מאוד ומושקע. מצבו כחדש. הרכב אחרי טיפול. טסט עד מאי 17. ללא תאונות. נשטף רק ידנית, יד 3 180 קמ שמורה מאוד סאנרוף ואיבזור מקורי בלבד דורש 35000 מחירון 48000 0543300241 תתקשרו:arrow::arrow:
  17. שלום מתלבט ברכישת יונדאי I30 2012. [הרכב עשה 59 אלף ק"מ]. הרכב ניתן עם אחריות של שנה וחצי מנוע וגיר. כאשר הרכב עבר תאונה והוחלף מכסה מנוע, סימני פגיעה לפנים וכמובן שלוחות שלדה פגומות משמעות שולית. בגדול אין לי בעיה של ירידת ערך כי בסופו של דבר אחרי כמה שנים טובות אמכור חזרה לחברה שממנה אני רוכש כאשר שווי הרכב כבר יהיה נמוך בכל מקרה.
  18. אז אחרי 4 שנים פיז'ו 206 xs הגיע הזמןלהתחדש, ופה אני צריך את עזרתכם. התקציב הוא50-80 אלף בעיקרון הייתינעול על הונדה סיוויק האצ'בק 2011, אבל דיי ירדת מהענין כי הבנתי שהמחיר הוא עלהמותג ופחות על האיכות.. בכל אופןהעדיפות היא לאוטומט (אבל לא פוסל על הסף ידני אם זה משהו מעניין) לפי סדר חשיבות: אמינות, רכב שהסיכוי לתקלות איתו ב3-4 שניםהקרובות הוא נמוך. סחירות – לא בא לי לקנות רכב ב80 אלף ועוד 4שנים למכור אותו ב 15. נסיעה – עדיפות לרכב עם כוח, שיודע לתת עבודה כשלוחצים, לצורךהעניין כל המיני כדוגמאת הפיקנטו ירדו מהפרק. מראה – שהרכב יראה טוב, עניין של טעם כמובן, אבל העדפה היא לרכביםדיי קטנים (מרכב האצבק) נוחות נסיעה – רכב שיהיה נוח לנסוע בו, מאובזר. עלויות אחזקה – עליות טיפולים, תיקונים וביטוחים לא גבוהות מידיי. צריכת דלק – פחות חשוב, אני נוסע בערך 10 אלף ק"מ בשנה. אם אוטומט אז יש עדיפות דיי ברורה ליפניות ( לא יודע אם אני צודקבזה אבל זאת הסטיגמה) מספר דגמים שחשבתי עליהם: סיווק האצב'ק 2011 , סוויפט2012-2013, SX4 סוזוקי 2012 טויוטה יאריס, טויוטה אוריס, 2011 יונדאי 2012 I30 אשמח להמלצות הערות על הדגמים והדגשים הנ"ל וכמובן שפתוחלהצעות חדשות
  19. ברשותי יונדאי i30-cw, 2009. אני מצליח לפתוח את החלונות האחוריים ע"י המתג שלצד הנהג אך לא לסגור אותם. המתגים של החלונות עצמם פועלים כהלכה. מישהו מכיר את הבעיה ו\או פתרונה? מקום שהלכתי אליו רצה להחליף את המכלול הרלבנטי בצד הנהג, בעלות של מאוד שקלים, מה שלא נראה לי סביר. תודה, -אמיר
  20. יונדאי i30cw. אבזור ברמה גבוה- שליטה מההגה, חיישני רוורס, חלונות חשמל, גג נפתח, מחשב דרך...). צריכת דלק נמוכה ביחס לקטגוריה- ליטר ל- 14.5 ק"מ בממוצא. 160000 קילומטר. יד 2. בגאז' ומושב אחורי גדולים ומרווחים מאוד. רכב אמין מאוד ללא תאונות או תקלות מיוחדות. מחיר: 44,000 (גמיש למי שרציני) לפרטים (עומרי): 050-2109910 או [email protected]
  21. שלום לחברי הפורום, אנא עצתכם: ברשותי יונדאי I30CW גיר ידני 1.4 BLUE שנרכש כחדש ב-3.2012. בתום כמעט 3 שנים (וסוף האחריות) הרכב צבר 95,000 ק"מ. בסה"כ עד כה הרכב מצוין, אמין וחסכני מאוד (15 ק"מ לליטר בממוצע על כל התקופה!). אני מתלבט לגבי מכירתו: 1. האם יהיה קשה למכור רכב כזה עם גיר ידני? או שמא דווקא הם יקרי מציאות ולכן מבוקשים? 2. האם בחישוב כלכלי של עלות שנתית, כדאי לי למכור או עדיף להחזיקו עוד שנה/שנתיים? (אני יודע שרכב מאבד בשנים הראשונות יותר מבשנים שלאחר מכן, אבל מצד שני אני עושה הרבה ק"מ בשנה (35,000) ובעוד שנה-שנתיים זה יהיה לי כנראה רכב בן כחמש עם לפחות 150,000 ק"מ... 3. מבחינת האמינות של הרכב הספציפי, מה אני צפוי לעבור אתו בשנתיים הבאות? אודה לעצת מנוסים וחכמים, בווין-בוי
  22. שלום לכולם, התחדשנו ביונדאי I30 מהצורה החדשה (2012). הרכב מגיע עם מערכת מקורית אבל לא מולטימדיה או משהו משוכלל שראיתי שיש בחדשים יותר. בכל מקרה, אין דיבורית ברכב ואני רצה להתקין דיבורית בלוטות' טובה שתישמע דרך הרמקולים של הרכב. יש המלצה לדיבורית טובה? מתקין טוב? מישהו פדנט ועדין שיעשה עבודה טובה שכדאי לגשת אליו? אני מאיזור המרכז. תודה מראש לעונים, יניב.
  23. שלום חברים. לאחרונה נורית החיווי של המצבר בלוח השעונים החלה לדלוק באופן תמידי. הלכתי למוסך יונדאי ואחרי בדיקה התברר שהחיבור העדין של הנורית בלוח השעונים נשרף. לטענתם, צריך להליף לוח שעונים והמחיר ללוח משומש (מחודש מפירוק) הוא 3000שקל כולל עבודה. אפשר להמשיך ליסוע עם האוטו כי אין בעיה אמיתית עם המצבר אבל רציתי להחליף כי זה מפריע לי בעין... רציתי לשאול האם משהו נתקל בבעיה דומה? תודה
  24. היי אני מעוניין לרכוש רכב יד שנייה, משפחתי קטן או סופר מיני ואני מתלבט בין 3 אופציות: *פורד פיאסטה 2013 1600 סמ"ק - הביקורות רכב שקראתי היללואות אבל בפורומים בחו"ל קראתי הרבהתגובות שליליות על הגיר הרובוטי (מצמדם כפולים) ועל הרעשים שהוא משמיע במהיריות נמוכת. מישהו שמע על הבעיות הללו? * יונדאי I30 שנת 2012 - לא ידוע לי על בעיות מיוחדות. * סזוקי SX4 - שנת 2013 - רכב אמין מאוד אך לפי מה שראי קצת מיושן ולא מרגש. התקציב שלי הוא עד 85 אלף.
  25. רכב בובה מתאים למשפחות עם ילדים או לאנשים שעובדים עם ציוד (בגאז' סטיישן נוח ממש) מוכר עקב מעבר לאופניים רכב במצב מעולה. נוח מאוד. שמור כחדש. טופל רק במוסך מורשה. טסט עד סוף השנה. לא עבר תאונה. צריכת דלק נמוכה. מחירון 56500 לוי יצחק לאחר שכלול של כל הנתונים. גמיש במחיר. 112000 ק"מ כסוף מטאלי בעלות נוכחית פרטית מנוע 1600 נמצא בבת ים הטלפון שלי 0522275678
  • תוכן חדש...