Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'טיפול'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי, עוד מעט אני עושה טיפול לקיה פיקנטו שלי(דגם ספורט ידני 2014) ומתלבט קצת איזה שמן לשים. בספר יצרן אין המלצה על שמן ספציפי אלא אפשרויות צמיגות בהתאם לטמפרטורות(מצורפת תמונה) ודרישה של דרגת API SM ומעלה שכמעט כל שמן היום עומד בזה. בטיפול הקודם שמתי שמן motul 8100 5W-30 ואני מתלבט אם להמשיך איתו או לעבור לשמן אם צמיגות גבוהה יותר בעקבות רעש שסתומים והמלצה ששמעתי מכמה אנשים להעלות צמיגות כשהרכב מתחיל להתיישן(הפוסט המלא על הנושא פה). הרכב כיום עם 123000 קילומטר מה אתם חושבים?
  2. שלום מבקש המלצה על מוסך לטיפול שנתי קיה ספורטאז 2016 1.6 בנזין , איזור המרכז ,אין בעיות מיוחדות , אבל מעדיף מוסך שמתמחה בקיה שיוכל גם לבדוק תקלות (דיאגנוסטיקה) על הדרך. תודה לעונים דוד
  3. קניתי מסנן שמן מקורי ו3 פלאגים אירדיום ב600 שח של דנסו במוסך מורשה טויוטה, הפלאגים והמסנן שפירקתי מהרכב היו תוצרת יפן מה שמכרו לי זה מסנן שמן תוצרת סין ,ופלאגים דנסו תוצרת תאילנד, לרכב מסוג טויוטה אייגו למישהו יש הסבר?
  4. היי פוסט ראשון שלי כאן, מקווה שזהו הפורום הנכון עבור הנושא, לאחרונה לקחתי את הרכב שברשותי (אופל זפירה, אוטומטי, שנתון 2013) למוסך מורשה וקיבלתי חום מהעלויות הגבוהות של התיקונים והחלפים.. בינתיים במוסך אחר כבר הציעו לי לטפל בכך בחצי מהעלות של המוסך המורשה. אשמח בבקשה להמלצות לאן לפנות או מה הייתם עושים במצבי, צירפתי את מה שאיבחנו שצריך באותו מוסך מורשה.
  5. היי, יש ברשותי סקודה ראפיד 2013, 1.4tsi, 122 כ"ס עם מנוע cax הרכב עבר כ 107k ק"מ ואני רוצה לעשות לו טיפול הוא עבר טיפול לפני כשנה של החלפת שמן מנוע, פילטר שמן ופילטר אויר והוחלפה משאבת מים רועשת (96k ק"מ) לפני כן, עבר טיפול והוחלף שמן מנוע, פילטר שמן, פילטר אויר, צלחות ליטוש קדמיות ואחוריות וסט דיסקיות קדמיות ואחוריות (78k ק"מ) מה צריך להיות הטיפול הבא? האם צריך להחליף רצועת טיימינג (לא הוחלף מעולם)?
  6. 1. כשאומרים "שמן ומים" למה הכוונה במים? 2. האם חובה נוזל ייעודי לשמשות או שאפשר מים רגילים עם סבון? ואם כן צריך נוזל ייעודי, משנה איזה? 3. איפה בדר"כ ימוקם מיכל נוזל הבלמים? 4. יש לי יונדאי 2021, עם 10,500 ק"מ, איך אני יודע מתי צריך לעשות טיפול? תודה רבה וסליחה על הבורות😁
  7. שלום לכולם, יש לי פורד קונקט 2005 שכבר עבר 360,000 ק"מ. הוא מעשן וכמובן נחלש בכוח שלו.הegr לא ניתן לפירוק הוא יציקה אחת עם המנוע. יש דרך לנקות אותו?
  8. שלום לכולם, בבעלותי ג׳ולייטה 1.4 מולטיאייר (170 כוחות סוס שנת 2011 אם חשוב) והנה מתקרב הטיפול השנתי והפעם אני חושב לטפל ברכב לבד בתקווה שבעזרת מישהו מהכנופייה (אם יש כאן מישהו כזה אשמח לעזרה) הרכב היה מטופל אצל מוסך מוכר שמתמחה באלפא והיה עושה פלאשינג למנוע כדי לשמור על המולטיאייר בטיפול, להבנתי גם חלק מהמוסכים של היבואן נוהגים כך לעומת זאת החלק השני מתנגד וטוען שצריך לעשות רק כשיש תקלה ולא כחלק מהטיפול. שאלתי היא אם ידוע למישהו באיזה חומר משתמשים במוסכים של אלפא ואם זה בכלל משנה, אני אישית ראיתי שהוא השתמש בחומר של bg אבל לא ראיתי את הדגם הספציפי והאם בכלל כדאי להשתמש בחומר כזה כי נראה שבתחום הזה יש יותר תחושות בטן מעובדות בשטח
  9. שמתי לב לנקודה בקוטר חצי סמ עם חלודה על הגג, הצבע והלקה שם נאכלו לגמרי. מספיק לשייף ולצבוע עם צבע בסיס או חייב ממיר חלודה לפני? תודה
  10. אהלן חברים. אני מצטער אבל אגיד מראש - אני בור בכל הקטע הזה של בדיקות במוסכים וטיפולים וכד'. עשיתי לכם פתיח, עכשיו אגש לחלק העיקרי. ברשותי הונדה סיוויק האצבק 2011, לפני שנה(ספטמבר 19) עשיתי טיפול גדול אחרי שקניתי את הרכב. בטיפול הוחלפו לי מסנן שמן, אוויר, מזגן וגם שמו שמן מנוע ונוזל בלמים. מאז, שנה שהרכב לא ראה מוסך(בלי עין הרע). לפי מיטב הבנתי, מומלץ כל שנה לעשות טיפול ולכן הגעתי לכאן. בספטמבר תעבור שנה ובנוסף בספטמבר אני אמור להעביר את הרכב טסט. עד כאן הכל יפה. אממה, אין לי שמץ של מושג האם כדאי לי לגשת למוסך לטיפול גדול, או שמא אני לא זקוק? הרי כולם אומרים או טיפול 10(או 15) או כל שנה, המוקדם מביניהם. אז 10 ק"מ לא עברתי, אבל כן עברה לה שנה. בנוסף,רציתי לדעת מה לדעתכם כדאי לבקש ברגע היגעי למוסך? האם הרשימה שרשמתי מעלה(של מה שטופל בטיפול האחרון) זו הרשימה שאני אמור לראות גם בפעם הבאה? האם כדאי לי לבקש עוד דברים נוספים לבדיקה? האם אני צריך לומר משהו מראש כדי לחסוך כאבי ראש? שאלה נוספת הבנתי שמומלץ מסננים מקוריים של הונדה, ובטיפול האחרון הוחלף לי מסנן אויר חלופי. מהיכן ניתן להשיג, אם בכלל, מסננים מקוריים שאוכל לבוא איתם ישירות למוסך? תודה מראש על העזרה, ובמידת הצורך אשאל עוד שאלות.
  11. אני מחפש מוסך אמין וטוב לרכבים גרמנים בחדרה, האם יש כזה?
  12. 1) האם לרכב רצועה או שרשרת טיימינג? 2) מתי צריך להחליף? 3) האם ניתן לבדוק עובי סוליות בלם ללא פירוק גלגלים?
  13. אמא שלי היום לקחה את הסוזוקי קרוסאובר שלה לטיפול 80,000 (למרות שבקילומטר היא על 52), היא ממשיכה לטפל במוסך מורשה כי רק עליהם היא סומכת. מה דעתכם על המחיר ששילמה?
  14. הי חברים, איפה אפשר לעשות טיפול (רנו פלואנס דיזל 2011, 175 אלף קמ) מבלי שיגבו ממני פי 4 על חלפים (מסננים, שמן וכו') לאחרונה פשוט נמאס עלי לשלם פי 4 או 5 ממחירים בחו"ל אז אני מחפש מישהו אמין שיעשה רק את העבודה או שיגבה מחיר נורמלי על חלקים מבלי לגזור קופון של 200% יש כזה דבר? תודה
  15. שלום. יש לי טיפול שנתי החודש. האוטו בן 4 בדיוק, עבר 40,000 ק"מ, עלה ב1.12.2015. לפי ספר רכב, אני אמור להחליף את הדברים הבאים: שמן מנוע ומסנן מצתים מסנן דלק כשהתקשרתי למוסך, היא אמרה שצריך רק שמן מנוע ומסנן. אמרתי לה שזה לא מה שכתוב בספר רכב. היא אמרה שאצלה במערכת זה מופיע כך. האם קיה עידכנו את הטיפול לרכב שלי ושהספר רכב שלי כבר לא מעודכן? פתחתי ספר רכב של קיה 2017 אותו מנוע, וראיתי ששם מצתים מחליפים אחרי 150 אלף ק"מ.
  16. שלום, השנה אני אעשה את הטיפול הראשון שלי לאוטו (פעם ראשונה שאני מטפל מאז שקניתי) הרכב זה: VW Golf 2015 TRENDLINE 1.4 125HP דגם בארץ: AU-5G12HZ הפכתי את הסדר רכב מספר פעמים, אבל אין בו רשימת טיפולים לפי ק"מ כמו שהיה לי בספרים של רכבים קודמים. כמה שאלות 1. אשמח לדעת איפה אפשר להשיג רשימת טיפולים לפי ק"מ. 2. איזה שמן מנוע מומלץ לרכב הזה? 3. אשמח להמלצות איפה לטפל באזור לוד/רמלה/תל אביב בברכה, מוש
  17. בוקר טוב, הגיע הזמן לטיפול 35K ליונדאי I10 שלי. קיבלתי כמה הצעות מחיר ממוסכים בסביבות 850-900 שקל. התקשרתי לאוטווויק (כי יש לי קופון של 500 שקל), המוסך המורשה של יונדאי בירושלים, וקיבלתי הצעה 1700 שקל "כי אנחנו משתמשים בחלקים מקוריים של יונדאי ובשמן מנוע של יונדאי". עם כל הכבוד לחלקים מקוריים, זה נשמע לי הזוי. אבל בכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם - שווה לי לשלם 400 שקל אקסטרה (כי 1200 כולל קופון)? תודה!
  18. שלום, יש לי פורד פוקוס 2012 שקניתי מליסינג. אני לא נוסע הרבה ברכב וחוץ מהעניין המוכר עם הגיר האוטו עובד פרפקט. לפני כמה ימים (בתמימותי) נסעתי למוסך לאחר שהרכב לא הניע כדי שיחליפו לי מצבר ועל הדרך יבדקו את הגיר ויעשו טיפול. לאחר כמה שעות קיבלתי טלפון שנאמר לי שאני צריך לשלם 6000! ש"ח על הטיפול המצבר והחלפת דיסקיות בלמים תושבת מנוע ורצועת טיימינג ונאמר לי כמה זה מסוכן לנסוע בלי בלמים וכמה הרצועת טיימינג יכולה להזיק למנוע. לא הבנתי מאיפה זה נחת עליי ולאחר דין ודברים במוסך הסכמתי שיחליפו רק את הבלמים. ביציאה מהמוסך המנהל עשה סיבוב על האוטו ואמר שהכל בסדר (אפילו לא טרח להזכיר את רצועת הטיימינג) החניתי את האוטו בעבודה קרוב למוסך ובסוף היום כשהנעתי אותו שמעתי רעשים חזקים מהמכסה מנוע שהתגברו כל לחיצה על הדוושה ובפניות ובנוסף ההגה היה כבד מאוד בסיבובים. לאחר יומיים חזרתי למוסך, אחד הנציגים שם מילא שמן הגה עשה סיבוב ואמר שהכל בסדר והוא רק רוצה לבדוק שאין נזילה, הרים את הרכב חיפש כמה דקות אח"כ הוריד חלק כלשהו בתחתית הרכב ואחרי כמה רגעים שהוא התעסק שם התחיל לנזול שמן הגה על הרצפה. נאמר לי שצריך להחליף מסרק הגה ולעשות כיוון וברגע זה אמרתי לא תודה, כשהרכיב את החלק בחזרה אחד העובדים שם אזיקון על מסרק ההגה ולאחר ששאלתי אותו אם אמור להיות שם גומי כלשהוא אמר לי לא ואמר שבכלל כל ההגה לא מקורי. שוב החניתי את האוטו בעבודה ושמתי לב שטשטף קצת שמן ממש שלולית קטנה שהתייבשה אחרי שעה ולידה הופיעה שלולית מים קטנה. סה"כ רציתי להחליף מצבר ולעשות טיפול במוסך מורשה ויצאתי עם סכום דמיוני של 7500 ש"ח שהם רצו לגבות ממני על שלל דברים. מיותר לציין שכשחזרתי למוסך לא הוזכר כלל כל העניין של רצועת הטיימינג שכל כך היה קריטי בתחילת השבוע, ואת הגיר בכלל לא בדוק כי אמרו שהאחריות הייתה ל-7 שנים והיא פגה. הייתי שמח לקבל המלצה מה עליי לעשות. תודה
  19. שלום, הרכב הנ"ל מנוע 1.8 אטמוספרי, בעוד כשבוע שעון הק"מ יראה 60K אלף ק"מ וזה הזמן להכניס את הרכב לטיפול. בגלל הק"מ היחסית נמוך, בעצם מדובר כאן על טיפול "75K" בו אמורים להחליף גם פילטר דלק (עסק די יקר). השאלה היא כזאת, האם פילטר דלק מחליפים רק כשהק"מ בפועל הוא 75K? יש מצב שהמוסך (הונדה מורשה נתניה) יכולים לחייב אותי להחליף אותו גם עכשיו ב 60K? ושאלה כללית יותר, אם לא אחליף כלל גם בעתיד פילטר דלק לרכב, האם זה יכול לגרום לו לתקלות מסויימות? יש רכבים שהמחליפים בהם פילטר דלק לעיתים רחוקות הרבה יותר... תודה רבה לעוזרים
  20. הי, בנוגע לרכב אאוטלנדר 7 מקומות עם הנתונים הבאים: - עלייה לכביש 02.2015 - 74,000 ק״מ - טופל לרוב במוסך מורשה י. שקד - טיפולים אחרים נעשו במוסך אסרף הרצליה (החלפת כנף ופגוש קדמי) יש לי היסטוריה מלאה ממוסך שקד. נראה שדברים טופלו בזמן (אחזקה 20/40/80 אלף). הטיפול האחרון היה 02.2019 וכלל טיפול 80,000 וטסט. לגבי טיפולים אחרים, ובפרט טיפול 60,000, הבעלים אומר שטיפל במכון בשם אסרף בהרצליה. אבל, אין לו משם תיעוד ומסתבר שהמוסך כבר לא פעיל (נאמר לי שהיו שותפים שהתפצלו ואין גישה למחשב כרגע). אני מתכנן לקחת את הרכב לבדיקה היום. מה דעתכם? האם מכירים את מוסך אסרף? כמה זה קריטי שאין לי תיעוד לטיפול 60 אלף? פעם ראשונה שאני רוכש רכב...
  21. שלום, יש לי קאיה פיקנטו ספורט שנת 2016 ידני רציתי לברר לגי הפאלגים הבנתי הולך שם פלאג פרימיום מה ההבדל בינו לבין פלאג רגיל
  22. ברשותי פיאסטה 2013, את טיפול 45K עשיתי לקראת 50K. לפי ספר הרכב, עליי לבצע את הטיפולים הבאים: - החלפת שמן מנוע - החלפת פילטר שמן - החלפת פילטר אוויר - החלפת פילטר מזגן - החלפת פלאגים מה העלות המשוערת של כל חלק? משהו שעדיף לקנות לבד (להזמין מחו"ל)? מוסכים מומלצים באזור ת"א או ירושלים? כמו כן, חסר לי קצת נוזל קירור. האם לקנות נוזל מתאים מאותו צבע ולהשלים את החסר? צריך למהול?
  23. אהלן חברים.. מעוניין לעשות טיפול לרכב שלי קיה פיקנטו ידנית 1000סמק בעצמי.. יש מישהוא שיכול לעזור ולהדריך אותי? איפה לקנות את הציוד והשמנים, איך לבצע וכאלה.. אני מנתניה אבל נמצא גם המון בחיפה.. יש חברים בקהל שיודעים לעזור לי?
  24. שלום רב, לקחתי היום רכב לבדיקה ב500 שקלים. מדובר ברכב קיה פיקנטו. שנת 2015. עם 43,000 קמ) לאחר הבדיקה התברר שהמוכר טיפל רק ב15 אלף (לא טיפל 30 וכמובן לא 45) השאלות שלי: 1. האם שווה לקנות את הרכב, מה הסיכונים ברכב שלא עבר טיפול שכזה? 2. איך ייתכן ויש פער במחירונים? לוי יצחק-49000 ויד 2 המחיר 54000. 3. המחיר שקבענו הוא 47000 אבל אחרי בדיקה התברר שמדובר ברכב טוב אבל שחייב טיפול דחוף (המוכנאי שבדק אמר) ויש צורך להחליף 2 צמיגים, רפידות ברקסים וכיוון פרונט. בכמה שווה לי לקנות את האוטו לאור הנתונים הנ"ל, אם בכלל? תודה רבה לכל העונים.
  • תוכן חדש...