Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'איוניק'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. היי, ראיתי באתר אוטו שצריכת דלק אמיתית (לפחות ממה שהם בדקו) של איוניק 2017 אמורה להיות באזור 23.5 ק"מ לליטר. בדיון אחר פה בפורום ראיתי שאנשים הגיעו לאזור ה-18-20 ק'"מ לליטר. היו אפילו כאלה שהגיעו ליותר, אבל נניח שהם חריגים. אני נוסע רוב הזמן בתוך העיר, פעם בשבוע אולי מחוץ לעיר, הצריכה שלי לפי מחשב הרכב היא 7.0-7.2 ל-100 ק"מ, כלומר כ-14 ק"מ לליטר. אמנם הרגל שלי קצת כבדה על הגז, אבל השאלה היא האם בכל זאת זה לא קצת גבוהה מדי? אולי זה מצביע על תקלה אפשרית ברכב? תודה למסייעים!
  2. החלון ביונדאי איוניק 2017 שלי התחיל לזייף, בהתחלה היה צריך עזרה בשביל לעלות ואחרי שבוע התחיל לעשות רעש מוזר... אחרי שהלכתי לכמה חשמלאי רכב למינהם אמרו לי שזה הגלגל שיניים נשחק וצריך להחליף... רצו 600 ש''ח עם העבודה. מיותר לציין שרכשתי גלגל שיניים ב35 ש''ח והחלפתי בבית.. מפרסם פה שכולם יוכלו לעשות לבד. אחרי שמפרקים את הדלת צריך להוציא 3 ברגי כוכב(אני פתחתי עם מברג רגיל) ולהוציא את המנוע של החלון , לאחר מכן להוציא את הגלגל שיניים הישן ולשים חדש במקומו , אם יש ברשותכם קצת גריז חשוב לשים. מצרף קישורים למי שרוצה: קישור לגלגל שיניים בעלי, הוא ממש כמו בסונטה מסתבר https://m.fr.aliexpress.com/item/10000001194742.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.1226ukJyukJy7r&browser_id=ae44baa0705d4fc5913c692aa8cfd925&aff_trace_key=&aff_platform=msite&m_page_id=001180cf218de3c1aa173214a277b02e3227fa1cd1&gclid=&pdp_npi=2%40dis!EUR!!13.33!!!!!%402101e9d516527425260515500e11f4!!sea&algo_pvid=0713c036-0ad2-4536-8b69-152d32ec159f קישור איך לפרק את הדלת... שיהיה בהצלחה !
  3. שלום יש לי שתי הצעות לקניית יונדאי איוניק מאוטו סנטר בנתניה. האחת 2018, ליסינג יד ראשונה, עלייה על הכביש 12/2018, 80K ק"מ. מבקשים עליו 88K סופי (התחילו מ 98K) נסעתי באוטו, לא הרגשתי משהו מיוחד למעט אולי חריכות בלמים, ונראה לי שהצמיגים יש עליהם בשר אבל יבשים. מבחינת מרכב, לא מושלם ויש שריטות פה ושם, אולי גם מעיכות מנימליות. מצורף דוח בדיקה שלהם וגם דוח תאונות השנייה היא 2017, ליסינג יד ראשונה, עלייה על הכביש 10/2017, 77K ק"מ, עוד לא דיברנו על מחיר, אבל מתחילים מ 88K. האוטו צריך לשנע אותו ועוד לא ראיתי או נסעתי עליו. מצורף דוח בדיקה שלהם וגם דוח תאונות אני מעוניין ברכב היברידי כי יש לי אוטו 7 מקומות קיה סורנטו, ואשתי נוסעת איתו לעבודה והוא צורך הרבה דלק. אז המטרה להוזיל עלויות, והאוטו הגדול ישמש אותנו יותר בנסיעה משפחתית. יש לציין שאני קצת לחוץ לקנות אוטו כי מכרתי את שלי, בעיקר כי אין מי שייקח ויחזיר את הילדים לבית הספר, אז אנחנו צריכים שני רכבים בבית. מה אתם ממליצים? השוק טס למעלה.. ולפי מחירי יד2, זה טירוף. מה מחיר הוגן למפרט כזה של רכבים? אשמח למענה. תודה. 2018.pdf 2017.pdf
  4. אהלן חברים , אשמח להמלצות בנוגע להחלפת מערכת המולטימדיה של גיל קאר שיש לי כיום ברכב (היא עושה בעיות הוויז קורס לא מעט , לאחרונה גם התחילו קיטועים בחיבור דרך הבלוטוס [לדוגמא שירים הופכים להיות חלקים של שירים כי פתאום יש כמו ניתוק מוזר של 3-4 שניות וחוזר חלילה] ,המערכת קורסת מעצמה ז"א ריסטרט באמצע נסיעה .... ) מה שחשוב לי במערכת שאחליף אליה זה התחברות לשליטה מההגה (ווליום,מענה לשיחות,הזזת תחנות/דילוג בין שירים) SPOTIFY!! נמאס לי לעבוד עם ספוטיפי דרך הבלוטוס זה לא נוח ולא כיף לי (פועל יוצא שיהיה בה גם WAZE) - אנדרואיד אוטו יתקבל בברכה אבל לא חובה אם יש את האפליקציות שהזכרתי שאיכות הסאונד שיוצאת מהמערכת תהיה טובה כי אולי באותה הדזמנות אשקול להחליף רמקוליים קדמיים ולשדרג בקטנה חשוב לי EQ טוב במערכת ואני ממש ממש מקווה לא להוציא הון עתק על זה כי אין ממש סיבה אז התקציב אני רוצה שיהיה גג 2000 שח כולל התקנה וכל המחברים הנדרשים מסביב אם יש דברים נוספים חשובים ששכחתי אשמח שתכתבו לי
  5. מהיכן אני יכול למצוא ספר רכב ליונדאי איוניק החדשה ? באתר של יונדאי קיים ספר של דגם 2016 וספר נוסף באנגלית , אך הם לא מותאמים לאיוניק החדשה.
  6. טיוטה מתהדרת בתצרוכת דלק עדיפה על פני האיוניק. עם זאת למרות מנוע ה 1800 שמנפיק רק 98 כ"ס ו רק 14.5 קג"מ עם הספק משולב של 122 כ"ס. על פניו נתונים עלובים מול האניוניק עם מנוע 1600 והספק של 141 כ"ס עם מומנט של 27 קג"מ כבר מ 1000 סל"ד. לא מבין איך הצליחו לסרס את הטויוטה ל122 כ"ס(מנוע בנזין מספק 132 כ"ס ומנוע החשמל 71 כ"ס =203 משולב) ואיך מנוע חלש שדורש לחיצה יותר כבדה על הדבשת ההאצה יותר חסכונית בדלק מהאיוניק.אני מאד מבולבל ומבקש הסבר. רוב הנסיעות שלי נמצאות בגליל המערבי שמלא בעליות תלולות, ירידות ,עיקולים,בלימות , האצות. לצפת,נצרת,כרמיאל,טבריה. לכן אני חושב שאני צריך רכב שיתן יותר כוח בעליות ולא בשביל להרביץ מהירות אלא בשביל לחסוך בדלק. אז מה לדעתכם יותר מתאים לי ( לנסיעות עבודה , לא כרכב משפחתי)המטרה חיסכון בדלק. גם C-HR יכול להתאים.
  7. בבעלותי רכב פרטי חדש מהניילון מסוג יונדאי איונק שעלה לכביש ב-1/2017 ונסע עד עכשיו 15,600 ק"מ. מספר ימים לפני שמלאו שנתיים לרכב נשמעו רעשים/צלצולים מכיוון המנוע. ניגשתי למוסך יונדאי בחדרה שם ביצעו טיפול שנתי וביקשו שאחזור ביום א' לטיפול במנוע. (במועד זה דפקו לי פנס אחורי במוסך). ביום א' הכנסתי את הרכב למוסך. כעבור 3 ימים התקשרו אלי שיש להחליף מנוע. נתתי הסכמתי מבלי להבין במה מדובר ומה המשמעות. הרכב נמסר לי בחזרה רק ביום חמשי לאחר השעה 5 כשהמוסך נסגר ורק הפקידה ועובד נוסף היו בו כשהיא לא מתמצאת בניירת ומה הורכב/הוחלף ברכב יחד עם המנוע. כשקיבלתי את הרכב. נטען שהחליפו מנוע חדש, קיבלתי מספר מסמכים מהמוסך וביניהם הודעה על שינוי בפרטי רכב (מקוצר 23 טופס רש). חתום על ידי בוחן רישוי. בטופס בהצהרת יבוא נרשם מספר קונטיינר ועוד. לא מצאתי רישום מודפס של פרטי המנוע כפי שנרשם בהודעה על שינויים ברכב. מספר המנוע נרשם ידנית בטופס כשלצדו חותמת כלמוכיל בע"מ וקשקוש לצדו. באחד המסמכים שקיבלתי ליד שכותרתו טופס הקצאה למחלקת שירות יונדאי, נרשם באבחנה: "סימני שבבים וחתיכות מתכת במנוע. טלטל נשבר". עלי לציין שהמוסך העמיד לרשותי ולבקשתי רכב חלפי החל מיום ג' בשעה 14:30 ועד יום ה' בשעה 17:00. שאלתי. האם עלי לדרוש ירידת ערך וכמה, ? האם עלי לדרוש פיצוי על כך שברכב חדש יחסית הוחלף מנוע, וכמה ? האם לדרוש אחריות לעניין החלפת המנוע, ולכמה זמן ? איזה הצעות באות בחשבון ? סביר להניח שביום בו אני אמכור את הרכב, אם יעמדו שני רכבים עם נתונים זהים למכירה. הקונה יעדיף את הרכב שלא עבר החלפת מנוע. ניתן להשוות את המקרה שלי לזה של קבלן שבנה בניין קומות ובאחד הקומות נפלה מרפסת. גם אם תיבנה מרפסת חדש, קשה למצוא מי שיהיה מוכן לקנות דירה כזו. ואם תימכר, מחיר הדירה יהיה נמוך משמעותית ממחיר השוק.
  8. שלום לחברי הפורום! היום ( 09/05/2018 ) התפרסמה כתבה הבאה:"בקשה לתביעה ייצוגית: קרינה מסוכנת ביונדאי איוניק וקיה נירו". https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5254611,00.html מכיוון שאני שוקל לרכוש את איוניק, רציתי לשמוע את דעתכם בנושא.
  9. הייתי בכלמוביל בת״א וקיבלתי הצעת מחיר של 142,800 על יונדאי איוניק. זה נראה לי גבוה מאוד, בטח בזמן המבצעים שהם מפרסמים. גם המחירים שמפרסמים בכל מקום יותר נמוכים מזה. בזמן שהסביר לי על ההצעה, סוכן המכירות אמר לי לא להיכנס לסוכנות אחרת של יונדאי כי אז זה מסנדל אותו ומסנדל את הסוכנות השנייה. מישהו יודע אם זה באמת בעייתי? פשוט יש לי הרגשה שלא קיבלתי הצעה לעניין.
  10. שלום לכולם, אני מעוניין לקנות רכב חדש (יד ראשונה 0 ק"מ) ומתלבט בין מאזדה 3 לבין מכונית היברידית איוניק או פריוס. אין לי בעיית תקציב לרכוש אחת מהן. רציתי לדעת בהנחה שאני גר ועובד בירושלים (עליות וירידות), והנסועה השנתית שלי לא צפויה להיות גדולה (באזור 10 אלף ק"מ שנתי). על מה הייתם ממליצים מבחינת שמירת ערך למכירה נגיד עוד 10 שנים, חיסכון בדלק, נוחות נהיגה, בטיחות, טיפולים ואחזקה וחוויית נהיגה. תודה מראש
  11. שלום רב לכולם אנחנו מתכננים רכישת רכב משפחתי בתקציב שבין 130000 ל140000 ש"ח והיוניק חזק בתמונה בעיקר לאור אבזור הבטיחות שבו היא מצויידת שהינו יוצא הדופן לסגמנט הזה. במהלך התהליך עלו מספר תהיות לגבי רכב היברידי והייתי רוצה לדעת האם לחברים פה יש ניסיון בנושא ויכולים להפריך או לאשר חלק מהסוגיות. 1) לאור הירידה הצפויה בקבולת הסוללה בעוד מספר שנים אעמוד מול החלפה יקרה מאוד או ירדה דראסטית ביכולת למכור את הרכב 2) קרינה במושב האחורי (למרות שהבנתי שבגדול הסוגייה הזו הופרכה) 3) עלות טיפולים יקרה יותר ממשפחתית מקבילה 4) במקרה של תאונה סכנה לישבים ברכב מהנוזל של הסוללות. להבנתי הרכב הרשים מאוד במבחני הריסוק ב2016 וכנ"ל הפריוס ההיברידית כך שאני לא יודע האם הנק' הזו בעלת משמעות. תודה לעונים אני בהתלבטות גדולה כאן.
  12. איוניק שעוד לא עלתה לכביש כבר קיימת בחברות ליסינג שונות למכירה בכ-10-12 אלף ש"ח פחות מהמחיר שהיבואן נותן (גרסת פרימיום). אני מודעת לעניין היד שנרשמת, ועדיין- האם זה נשמע כמו עסקה משתלמת? מישהו בדק ויש לו תובנות בנושא?
  13. שלום, אבא שלי מחזיר את הטויטה קורולה ליסינג בסוף השנה לכבוד הגיעתו לגיל פרישה, וצריך להחליף את הרכב שמשמש כרכב ליחיד עם נסועה שנתית של כ 15K (שנניח שלא תפחת) בליסינג הציעו לו לקנות את הקורולה ב ~100K (שנה ו10 על הכביש) ונחרדתי לראות שהוא כמעט הולך על זה. אמרתי לו שיש רכבים יותר חדשניים, מפנקים, בטיחותיים וחסכוניים בשוק, שלא יגרמו לו להיות בסטטוס "עבר ליסינג" כשהוא ינסה למכור. מפה לשם ראיתי את הפרסומים על היונדאי איוניק, ונזכרתי שבעבר הוא חשב ברצינות על הרכב החשמלי של בטרפלייס, כי קסם לו הרעיון של הפרדות ממנועי בעירה לא יעילים (מהנדס..), שמירה על איכות הסביבה, וחדשנות ישראלית. איזה מזל שהוא חיכה קצת.. בינתיים בערך הצלחתי להלהיב אותו על האיוניק וקבענו נסיעת מבחן ליום חמישי. האבזור בטיחות, הצריכת דלק, ההיברידיות, העובדה שזה רכב שיצא לראשונה ב2016 ולא איזה מתיחת פנים לדגם שתוכנן לפני 6 שנים, כל אלה מאוד קוסמים. אני קצת מרגיש שאני הולך כמו עיוור בעקבות הפרסומות בעיתון ולא עובר על שאר השוק. אפילו לא ראיתי ביקורת רכב מעמיקה על האיוניק. על איזה עוד רכבים הייתם ממליצים להסתכל? - התקציב בין 100 ל 150K - לא חייב להיות חדש מהיבואן. - לא צריך שופוני. חסכוני, בטיחותי, אמין וכדומה אלה הדגשים. - גדול מדי זה מינוס. (כשהצעתי בעבר סופרב אמר שזה נראה לו מיותר אוטו כזה גדול) אשמח לשמוע כל רעיון והצעה! תודה
  • תוכן חדש...