Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'לובינסקי'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי חברים אשמח לאבחון לפני קניה נתונים - פיקאסו 5 מושבים בנזין, שנת 2018, יד ראשונה, קילומטארז קצת גבוה - 121K. הרכב נמצא בלובינסקי טרייד והיה גם רכב חברה שלהם שימש עובד חברה לפחות חלק מהזמן. טופל רק במוסך מורשה, היסטוריית טיפולים מלאה כול 20K כמו שעון בגלל שהרכב נסע הרבה הטיפולים היו בהפרשים קצרים משנה. * ב108K נורת מנוע דולקת - הוחלף ממיר קטליטי * לאחר חודש 111K - רכב הגיע בגרירה נורת סרוויס דולקת רכב מזייף+לא סוחב - הוחלף חיישן RCZ + שסתום וואקום ** מנוע רועד בהתנעה במצב קר - לוקח משהו כמו 20 שניות והוא נרגע - בדקו במוסך ורשמו שזה תקין עד דקה. לקחתי לבדיקה והתוצאה האוטו עדיין לא סוחב .. שולחים את האוטו למוסך צמרת לבדיקה של הספק נמוך + ממיר + טורבו. בנוסף קיבלתי אחריות לחצי שנה על גיר/מנוע/היגוי/מזגן האוטו עונה על הצרכים שלי ו2018 אין בכלל למכירה בשוק. אשמח לשמוע חוות דעת ומה לבדוק מול המוסך? תודה רבה!
  2. כתבה באתר של גיל מלמד באופן אישי, אני לא הכרתי, אבל מסתבר שיש תקלה במערכת האוראה, לכאורה. לעיתים לובינסקי ואף פיג'ו עצמם, מכירים בתקלה ולעיתים לא. מעניין מה יקרה. ואני אנצל את הפוסט הזה על יצוגית... מישהו יודע מתי אמורה להתנהל היצוגית נגד קרסו?.
  3. היי חברים, צריכה לבטח בחובה + מקיף את האופל קורסה החדשה שקניתי לאחרונה והשבוע סופסוף אקבל אותה. קיבלתי הצעה מחברת הביטוח 'לוביט' מבית ייבואן הרכב לובינסקי. במכתב המצורף להצעה נכתב: "לקוח נכבד , כשאתה רוכש פוליסת ביטוח לרכב שלך ,אתה מצפה שיעמוד מאחוריך גוף חזק שידאג לך בכל מקרה של גניבה או נזק .ההתמחות הספציפית של לוביט בפוליסות לרכב בכלל , בפוליסות ייעודיות לדגמי המכונית המיובאים על ידי לובינסקי בפרט , מייעלת , מוזילה ומקצרת את הליך הטיפול בכל מקרה של תביעה והפעלת הפוליסה. הפוליסות של לוביט מאפשרות לך ליהנות משקיפות מלאה ולדעת שהרכב שלך נמצא בידיים טובות ומקצועיות. מוסכי ההסדר שבפוליסות של לוביט הם מוסכים מורשים מטעם לובינסקי אשר מתמחים בטיפול ברכב שלך ועושים שימוש בחלקים מקוריים* ו\או בחלקים שאושרו על ידי יצרן הרכב. כשאתה רוכש רכב ומבטח אותו בלוביט , אתה נהנה מעסקה מושלמת תחת קורת גג אחת וממעטפת ביטוחית מלאה לרכב שלך." עשיתי השוואת מחירים באינטרנט והסוכנות היחידה שנתנה הצעה זהה בתנאים אבל משתלמת יותר היא 9 מיליון (זולה בכ-300 ש"ח, לפני התמקחות). שאלותיי הן: 1) האם יש יתרון לעשות אצל חברת הביטוח מבית היבואן ב-4 השנים הראשונות של האחריות? או שכל סוכנות ביטוח תציע מוסכי הסדר שיטפלו בחלפים מקוריים? 2) האם עליי לשים לב למשהו מיוחד בביטוח של רכב חדש מהניילונים? למשל אם נגנב וכו'.. יותר מאשמח לעזרתכם
  4. קראתי בפורום שיש כמה תקלות רצועת טיימינג בדגם הישן, האם הם עדיין קיימות השנתון הזה? משהו שצריך לשים לב? מתכנן לקנות מלובינסקי (90k) בנוסף אשמח להמלצה למכון בדיקה מקיף ואמין לפני קניה, באיזור הצ׳ק פוסט חיפה.
  5. הי, קניתי לפני שנה וחצי סיטרואן סי 4 פיקאסו מחברת אוויס, היום עומדת על 105 אלף קמ. מאז כל 4 חודשים בערך נמצא במוסך בגלל שלל בעיות. היום יצא עשן לבן מהאגזוז וריח חריף של דלק ואולי גם פלסטיק,כולל נורה שיש בעיית מנוע. הפעם הכנסתי למוסך מורשה ביהוד ונאמר לי שצריך להחליף את המנוע- 15-17 אלף שח. האוטו ממש בקושי שווה את זה ואני לא רואה סיבה לתקן במחיר הזה. לפי מה שגם ראיתי בפורום הרכב לא מומלץ ויש הרבה בעיות שמן ומנוע. אשמח להתקדם לרכב אחר. האם ניתן להחליף מנוע במחיר זול יותר ואז למכור? האם שווה לעשות טרייד אין בליסינג ללא תיקון ולקוות שיתנו לי משהו עליו? אשמח להמלצות. תודה
  6. שלום לכולם, אני הבעלים של פיז'ו 308sw שנת 2015. בתחילת חודש יולי קיבלתי מלובינסקי קריאת שירות שקוראת לי לפנות למוסך מורשה יבואן כדי להחליף את מיכל הדלק. כשבוע וחצי לאחר מכן הגעתי למוסך אור-מור ברחובות, כמובן לאחר שקבעתי תור בטלפון, רק על מנת לשמוע אחרי חצי שעה ממנהל השירות שהחלק (כלומר מיכל הדלק) לא נמצא כלל במלאי בארץ ויש להזמינו מחו"ל. כבר בשלב זה ההתנהלות של לובינסקי נראתה לי מפוקפקת לאור זאת שהם קוראים להחליף חלק כאשר הם יודעים (או כך לפחות אני מניח) שהחלק כלל לא נמצא במלאי. בלית ברירה, ולאחר שגם מנהל השירות הסכים איתי שמדובר בהתנהלות מוזרה (בלשון המעטה), חזרתי הביתה עם הבטחה שהחלק הוזמן ויצרו עמי קשר כאשר הוא יגיע לארץ. ככל שהשבועות עברו, פניתי מספר פעמים למוסך לשאול מה קורה עם החלק ובשלב מסוים נאמר לי שהוזמנו מספר מיכלי דלק והם אמורים להגיע ארצה ב 18 לאוגוסט. היום בצהרים אני מקבל טלפון מהמוסך שהודיע לי שהיצרן החליט לבטל את קריאת השירות. המחאות שלי לא עזרו ופקידת המוסך אף התעקשה שלא מדובר בקריאת שירות בטיחותית ושאני יכול להמשיך לנסוע כרגיל (דבר שנשמע לי מעט חשוד בהתחשב בעובדה שמדובר במיכל המכיל עשרות ליטרים של דלק, שהוא כידוע - דליק...). בפניה טלפונית שלי אל לובינסקי מוקדן השירות אישרר את מה שנאמר לי על ידי פקידת המוסך: קריאת השירות "הוקפאה" על ידי היצרן בשל העובדה שגם ליצרן "אין את החלק במלאי". קודם כל, אני רוצה להדגיש בפני כל קוראי הפורום עד כמה ההתנהלות הזו חובבנית ולא חכמה. הרי אם היצרן פנה אלי דרך היבואן להחליף חלק ברכב הוא לא עשה זאת מטוב ליבו או בגלל שיש לו עודף כסף אלא מפני שישנו סיכוי סביר ביותר שאי החלפת החלק עלולה לפגוע בפעולת הרכב ולגרום לו נזק משמעותי (גם אם לא בטיחותי אז לכל הפחות מכאני). מה אני כלקוח אמור להבין מ"הקפאה" של קריאת שירות (שכבר הגיעה אלי) להחלפת חלק (שכבר הוזמן על ידי המוסך) מפני שהוא חסר במלאי? שליצרן ו/או ליבואן אין חשק ו/או יכולת לפעול להחלפת חלק שכבר הוחלט שזקוק להחלפה! בשלב זה, ברור לי שבשנים הקרובות אני לא אתקרב יותר למכוניות של לובינסקי ו PSA מפני שאם אני מוציא עשרות אלפי שקלים על מוצר כל כך משמעותי להתנהלות היומיומית שלי, ושנזקים בו עלולים להגיע בעצמם לעשרות אלפי שקלים, אני מצפה שיהיו לו "אבא ואמא" שגם יודעים לקחת עליו אחריות כמו שצריך. בשלב הזה, כמו שאני רואה את הדברים יש לי שתי אפשרויות: 1) להמשיך כאילו כלום לא קרה ולהתפלל עמוק בפנים שמחר לא ילכו לי כל המזרקים במקרה הטוב או שהרכב לא יעלה באש כשאני נמצא בתוכו במקרה הרע. 2) לרוץ ולעשות טרייד אין ליפנית או קוריאנית מקבילה לפני שמה שחששתי ממנו בסעיף הקודם אכן מתרחש. מעבר לכך, אני פונה אליכם קוראי הפורום בשאלה האם יש לדעתכם מה לעשות בעניין מול היבואן או פשוט לבחור את אחת האפשרויות שהצעתי למעלה? תודה לעונים, ואשמח לשמוע אם עוד מישהו כאן בפורום נתקל בסיפור הזה...
  7. הי חברים. קניתי בסוף יולי 2016 פיג'ו 301 1200 חדשה. עקב הופעת עשן בצד ימין של מכסה המנוע הגעתי למוסך מורשה של לובינסקי. כרגע האבחנה היא נזילה מאטם ראש - ויש לפתוח את הראש, למדוד שהכל פיקס, להחליף אטם ולסגור. בהנחה שלא יתגלו ממצאים מיוחדים, אין השחזה. האוטו עשה עד עכשיו 5K. פתיחת מנוע אחרי כל כך מעט קילומטרים נראית לי מאוד חשודה. בלובינסקי לא מתרגשים. אפילו רכב חלופי כרגע אין. מה דעתכם? מה לדעתכם צריכה להיות התגובה הראוייה של לובינסקי?
  • תוכן חדש...