Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'מחשב'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 20 תוצאות

1. הרכב מצוייד בבקרת שיוט אדפטיבית שיודעת לשמור מרחק מהרכב שלפנים, להאיט ולהאיץ. המערכת עבדה באופן תקין. מזה מספר חודשים המערכת מנתקת את בקרת השיוט כשהרכב שלפני מאיט במקום להאיט את הרכב שלי. בנוסף, במחוון שמציג את המרחק שהמערכת שומרת מהרכב שלפנים (שמוצג בשניות, למשל 2s) מוצג "--" במקום השניות. לא מצאתי מקום שבו יש קונפיגורציה שמשנה את זה. מוסך מורשה סיטרואן במודיעין (חוצה ישראל) מסתבך באיבחון התקלה, כבר ביצעו "ריסט" למחשב הרכב ללא הועיל. כרגע רוצים שאשאיר את הרכב ל-3 ימים (!) כדי לאבחן... אשמח לתגובות לפני שאני ממשיך בבירור במוסך.
  2. ממשיק בניקיון פסח, החלקים שוב חזרו למכירה- הסתכלתי בחשבונית הקנייה ויש אחריות למעבד והלוח-אם עד 11/19, ניקנו ב11/16. למי שרוצה מיפרט זול לגיימינג 1080P. מיפרט: מעבד: Intel Core i3 6100 3.7Ghz קירור: AC ALPINE 11 GT REV2 לוח: Gigabyte GA-B150M-D3H DDR3 זיכרון: G.Skill Ares 4x4GB DDR3 כרטיס מסך: Sapphire NITRO+ RX 470 4GB מארז ZALMAN שחור M.ATX ספק Corsair CX550 -ניקנה לפני פחות משנה. *ללא כונני אחסון. _____________________________________ מחיר מבוקש: 1100 שקל. איסוף מראשל"צ.
  3. לבסוף החלטתי לפרק גם את המחשב ולימכור למשך הלימודים, יש לי נייד חדש והוא מספיק כרגע. מוכר את החלקים הבאים: AMD RYZEN 2700X כולל הקירור המקור לוח אם ASUS PRIME X470 PRO Seasonic M12II EVO 620W מודולארי מלא ב-1900 שקל הכל יחד- ניתן ליראות מחירים עדכניים בKSP. המעבד והלוח שניהם ניקנו בKSP ב07/18. הכל במצב כמו חדש והיו מורכבים במארז עם פילטרים לאבק, יש קופסאות וכל האביזרים למעבד/לוח/ספק. לאיסוף מראשל"צ. חג פורים שמח! *אני כרגע על המחשב ואפרק אותו רק לאחר שימצא הקונה והוא יתאם איתי איסוף, אני מעריך שתוך מס' שעות אספיק לפרק ולשים הכל בקופסאות.
  4. בוקר אור, הרכבתי מחלקים שהצטברו מחשב עם INTEL i7 2600, מצרף את המיפרט ואוסף תמונות. הSSD ניקנה ביוני 2015 והאחריות ניגמרה, אבל לפי התוכנה של היצרן הוא עם 93% יתרה של אורך החיים (איבד רק 7% בשלוש שנים) . *הלוח תומך בSATA2 וUSB2 ויש כרטיס הרחבה של Transcend עם תמיכה בSATA3 וUSB3. *לכרטיס מסך יש יציאת HDMI אבל לא יוציא סאונד כי אין חיבור SPDI/F מהלוח לכרטיס, לכן יש להישתמש ביציאת סאונד של הלוח. התקנתי WIN 10 PRO (בלי מפתח) עם כל העידכונים בשביל הבדיקה, מוזמנים להתקין גירסה אחרת לאחר הרכישה- יש מבצעים על הרישיונות בכמה דולרים: https://www.guru3d.com/articles-pages/promo-software-and-game-keys-up-90-off-discount,1.html מחיר מבוקש: 650 ש"ח איסוף מראשל"צ (קרוב לתחנה המרכזית החדשה). מיפרט: ​ [*=right]Intel i7 2600 4c/8t 3.4Ghz [*=right]Gigabyte H61M-S2PV DVI/VGA [*=right]8GB DDR3 Kingston 2X4GB [*=right]Zotac 9500GT 1GB HDMI/DVI/VGA [*=right]128GB Transcend's SSD370 SATA III 6G/s SSD TS128GSSD370S [*=right]Transcend Expansion PCI Express Card 2x USB 3.0 / 2x SATA-III [*=right]6pin+(6+2)pin PCIE ENERMAX 550W [*=right]כונן DVD Sony Optiarc AD-7240 [*=right]מארז HTPC
  5. שלום לכולם, יש לי תקלה בחיישן G85 - 00778 Active/static Steering angle sensor-no or incorrect basic setting/adaptation הרכב - פאביה Combi 08 הצלחתי להתחבר עם הכבל הסיני שלי (409.1) ולראות נתונים מהחיישן ואת זוית ההיגוי התקינה, אבל לא ניתן לעשות Basic Settings עם VCDS LITE ואני לא מצליח למצוא גרסה פרוצה שתעבוד עם הכבל שלי. האם יש מישהו באזור ירושלים שאוכל לקפוץ אליו על מנת לכייל את החיישן? או לחלופין תוכלו להפנות אותי לגרסה מתאימה של VCDS? ניסיתי, אגב, לנתק מצבר ולעשות כיול בסיסי (סיבוב ההגה לקצוות מספר פעמים ואז נסיעה בקו ישר) ללא הצלחה. תודה רבה!
  6. שלום, סיטרואן ברלינגו 2009 מנוע 1.6 דיזל. לאחר שאורות הדרך נתקעו ושוחררו ע"י מכה כל מחשב הBSM, לאחר מכן כל האורות בלוח השעונים דולקים, אין תגובה באף שעון, כפתור נעילת דלתות לא עובד. רכב מניע, מזגן עובד. יש למישהו רעיון האם הבעיה היא בBSM או לחילופין בBSI?? אשמח לתשובה.
  7. *איסוף מראשל"צ. יש קבלה למעבד/לוח/ספק/מארז/כרטיס מסך, הזיכרון ניקנה קצת לפני על שם אחי וגם הוא עדיין באחריות. הלוח תומך בחיבורים החדשים כולל מעבדי סידרה 7X00 החדשים: PCIe Gen3 x4 M.2 Connector with up to 32Gb/s Data Transfer (PCIe NVMe & SATA SSD support) כרטיס המסך המובנה במעבד תומך 4K: 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096×2160@24 Hz * Support for HDMI 1.4 version. היציאות למסך: D-Sub DVI-D HDMI מיפרט: מעבד: Intel Core i3 6100 3.7Ghz קירור: סטוק של אינטל לוח: GIGABYTE GA-B150M-D3H DDR3 זיכרון: G.Skill Ares 4x4GB DDR3 דיסק קשיח: ללא כרטיס מסך: SAPPHIRE NITRO+ RX 470 4GB ספק כוח: מודולארי Seasonic M12II-620 EVO מארז: Sharkoon S25-V למעבד/לוח/כרטיס מסך נישאר עוד שנתיים אחריות, לספק עוד 4 שנים. מחיר מבוקש: 2500 שקל- גמיש מאט לרציניים. איסוף מראשל"צ.
  8. שלום חברים, בעקבות שידרוג מוכר את המחשב שלי, ניקנה לפני כחצי שנה מKSP ובאחריות, הזיכרונות ניקנו קצת ליפני אבל גם הם עדיין באחריות. המחיר לחלקים כרגע בחנות הוא מעל 2100 ש"ח כמו שאתם רואים, מבקש רק 1700 שקל, גמיש קצת לרציניים. אפשר גם ליקנות רק את המעבד/לוח/זיכרון ב1000 שקל ולהרכיב במארז מיקרו קטן מחשב מצויין לסלון, יציאת ה 1.4 HDMI תומכת ב4K ב24Hz. [list=1] [*]1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@24 Hz * Support for HDMI 1.4 version. [/list] בתור מחשב מורכב יגיע מותקן עם WIN10 בגירסת ניסיון- יש להכניס את הרישיון שלכם לאקטיביזציה. מיפרט: מעבד: Intel Core i3 6100 3.7Ghz קירור: סטוק של אינטל לוח:GA-B150M-D3H DDR3 זיכרון: G.Skill Ares 4x4GB DDR3 דיסק קשיח: 500GB SATA3 (לא באחריות) ספק כוח: 620W מודולארי Seasonic M12II-620 EVO מארז: Sharkoon S25-V מתאים להתקנת קירור מים. תמונה להמחשת המחירים כרגע בKSP: הלוח לא במלאי בגירסת הDDR3 אבל זה בערך מה שעלה גם בזמנו.
  9. שלום חברים-חג חנוכה שמח!, מנקים את הבית לסוף השנה , שאריות מקניות הBF: שעון יד חכם משולב טלפון NO.1 S3 ניתן להכניס מיקרו SIM לשיחות + כרטיס זיכרון, בארץ עולה מעל 400 ש"ח, מוכר במחיר עלות 250 שקל. ניפתח לבדיקה קצרה כולל עידכון גירסה תומכת עברית שביקשתי מהיצרן(לא זמין באתר להורדה), למחיר שלו ניראה מאוד מרשים וגאדג'יט ממש חמוד. מידע נוסף באתר היצרן: http://en.001phone.cn/product-no-1-watch-102.html. מיקסר מיקצועי כולל מגבר 150W RMS לכל צד תוצרת SAMSON מחיר: 1000 שקל למידע טכני כנסו לאתר החברה: http://www.samsontech.com/samson/pro...-mixers/tm300/ http://www.samsontech.com/site_media...tm300_spec.pdf מחשב + מסך 17 דק של LG 12MS מיפרט המחשב: מסך: LG Flatron L1730B מעבד: INTEL E8500 3.16GHZ /6MB/1333MHZ קירור: Alpine 7 Pro לוח: Asus p5kc תומך DDR2/3, (ניבדק שעובד עם קינגסטון 2X2GB DDR3) כרטיס מסך: Sapphire ATI Radeon HD 4770 GDDR5 512mb כונן צורב/DVD- זוכר שעבד, לא בדקתי כעת. מארז ישן עם 2 מאוררי 80MM. דורש תוספת ספק/זיכרון/אחסון, בטוח שתימצאו כאלה ללא שימוש בסביבה ותוכלו להרכיב עמדת מחשב סבירה בעלות מינימאלית. מחיר:200 שקל. כרטיס מסך SAPPHIRE NITRO Radeon™ R7 360 2GB ניקנה בKSP עדיין באחריות, תומך DX12 וחדש נימכר כעת מעל 500 ש"ח. מחיר: 280 ש"ח מפזר חום עילי+ שלט, חדש באריזה, יוצר ב2010 ולא ניפתח מאז הקנייה. מחיר: 100 שקל. סאב מוגבר של המילטון 5.1 כולל שלט: 20RMS לערוץ, 100RMS לסאב, יש רק את הסאב, נימצא ללא שימוש ויכול לשמש לאחלה פרוייקט בגרושים . מחיר: 50 שקל. מכשיר אפקטים (מומלץ גם לבעלי גיטרה חשמלית) -RFX-300 - Digital Reverb and Multi-Effects מחיר: 50 שקל. במידה ואמצא עוד דברים אוסיף לדיון, איסוף מראשון לציון.
  10. שלום חברים, מוכר מחשב מבוסס INTEL I7 860 4C/8T, הורכב מחדש ונוקה מאבק והוחלפה המישחה הטרמית לMX4. הכרטיס מסך כמו חדש ועדיין באחריות -תומך DX12 ומריץ משחקים חדשים על MED. בוצע התקנה נקייה של WIN10PRO ממיקרוסופט- רק להכניס את הרישיון שלכם, משום מה הוא קיבל אקטיביזציה כי היה לי מותקן עליו גירסה חוקית לפני ולכן מיקרוסופט זוכרים את המחשב, לדעתי זה אמור להיתבטל כי אני מחקתי את המחשב הזה מרשימת המכשירים שלי במיקרוסופט- אז להיתייחס שכן צריך ליקנות רישיון ולהכניס- אני יכול להתקין גירסת ניסיון באנגלית או עברית לבחירת הרוכש. לשים לב שבמארז כפתור ההדלקה חסר- לכן פשוט מכניסים ת'אצבע ולוחצים על הכפתור. המיפרט: מעבד: Intel i7 860 4C/8T -Max Turbo 3.46Ghz קירור: קירור מקורי של המעבד לוח אם: Intel DP55WG זיכרון: 2X2GB DDR3 1333Mhz Kingston כ.מסך: Shappire NITRO R7 360 2GB ד.קשיח: Seagate 250GB SATA2 ספק: FSP 350W מארז: Thermaltake M9 כולל מאוור 120 עם לדים מקדימה ומאוורר 120 חדש מאחור(גירסה ללא החלון). מחיר: 1399 ש"ח (גמיש לרציניים). לאיסוף מראשון לציון.
  11. שלום לכולם, מוכר את המחשב הקודם שלי לאחר שידרוג למחשב חדש: למכירה מחשב מבוסס Q6600 G0. לאחר קנייית מחשב חדש מוכר את המחשב הישן שלי + עוד חלקים. אחרי שתיבחרו את החלקים לקניה אני ארכיב את המחשב בצורה מסודרת עם סידור לכבלים והכל, כמובן הוחלפה המישחה הטרמית ללוח/מעבד/כרטיס מסך ל AC MX4 ונוקה מאבק. מיפרט: מעבד Q6600 G0 עם פרופיל OC ל3.3GHZ לוח Gigabyte GA-P35-DS3P זיכרון G.Skill 4X1GB 800mhz F2-6400CL4D-2GBHK קירור Scythe Mugen כרטיס מסך HD 4770 512MB מתאים להרצת משחקים בהגדרות נמוכות. מארז שחור עם USB ואודיו מלפנים ומאורר 120ממ בחזית. ספק FSP 350W בעל מאורר 120ממ מחיר: 350 ש"ח. אפשרויות שידרוג-מצורפות תמונות: *החלפה לספק TOPOWER 700W מודולארי בתוספת 100 ש"ח. *החלפה לכרטיס מסך Sapphire HD 7790 Dual-X 1GB תומך DX12 להרצת משחקים בהגדרות בינוניות 1080P(ניצרב ביוס R7 260X) בתוספת 250 ש"ח. מצורף צילום מסך עם תוצאת 3DMARK FIRE STRIKE – ציון של כ3800 נקודות. איסוף מראשון לציון מערב. שאלות ויצירת קשר דרך בפרטי.
  12. שלום לכולם, עקב שימוש מועט בשל מקבוק פרו מקביל אני מוכר את האיימק שברשותי. להלן הפרטים: מחשב iMac 27-inch (דגם Late 2012 שנרכש ב-04/2013) מסך LED 27 אינץ' ברזולוציה של 2560 על 1440 פיקסל מעבד Intel i5 Quad-Core 2.9 GHz 64-bit זיכרון משודרג ומשופר Corsair Vengeance 32GB (8GB X 4) 1600MHz DDR3 (הזיכרון המקורי 8GB יימסר גם) דיסק קשיח משודרג 3TB Fusion Drive כרטיס מסך NVIDIA GeForce GTX 660M 512MB מצלמה קדמית ורמקולים מובנים, WiFi 802.11n ובלוטות'. מערכת הפעלה OS X El Capitan האחרונה (אפשרות לרכישת וינדוס מקורי במחיר סמלי). המחשב נרכש בארץ ומגיע עם מקלדת (עברית), עכבר מגי'ק מאוס ומשטח טרק-פד אלחוטיים ומקוריים. מחשב-על לכל דבר ועניין. אין ולו שריטה אחת על המחשב! נקי כביום קנייתו. התמונות המצורפות הינן תמונות מקוריות של המחשב עצמו. מחיר: 9,500 ש"ח. לפרטים נוספים: טל 054 שש שתיים תשע אחת אחת אחת אחת או בהודעה פרטית
  13. היי חברים, לאחרונה התקנתי ידית בקרט שיוט בפג'ו 308 שלי (2010). נשאר רק להפעיל את התכונה במחשב של הרכב ולצורך זה אני מחפש למי יש מחשב הנדרש זמין לפעולה. חייב לציין, שגם לי יש כבל מחשב, אך אני נמצא בתהליך העברת דירה ואגיע אליו רק בעוד 2-3 חודשים. לעזתכם אודה. נ.ב. אני מתגורר בפתח תקווה ויכול להגיע ברדיוס עד 50ק"מ (מחדרה עד אשדוד).
  14. למכירה, [TABLE=width: 100%] [TR] [TD][/TD] [/TR] [TR] [TD]לפטופ היברידי משולב טאבלט ASUS T100, עם מקלדת נשלפת! מסך 10 אינץ' חד ובהיר, מעבד אינטל QUAD CORE עם 2GB זכרון DDR3, כונן SSD מובנה 32GB, ועוד 32GB בכרטיס micro SD מהיר. מ. הפעלה וינדוס 8. מגיע עם מטען וכבל, ורכזת USB3.[/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE=width: 100%] [TR] [TD=colspan: 2][/TD] [/TR] [TR] [TD=colspan: 2]מחשב מעולה, מריץ תכנות חופשי. שוקל 500 גרם, כולל יציאות HDMI ו USB 3.0. המחשב שמור מאד, סוולה מספיקה לשעות ארוכות. מוכר עקב חזרה לתחנת עבודה נייחת.[/TD] [/TR] [/TABLE] המחיר 850₪, גמיש מעט.
  15. מכירה כללית - ציוד מחשבים/ציוד חשמלי/ציוד כללי/ציוד מוזיקה -- עקב פינוי מחסן - ציוד רב למכירה: (בעדיפות למי שיהיה מעוניין לקנות כמה שיותר) ****************** חומרת מחשבים: צרו קשר לפירוט: 1. מעבדים מדור dual-core/core2dou/quad - כלומר מ-E2180 עד E8400/Q9400 2. לוחות האם המתאימים להם, חלקם מתאימים לאוברקלוק 3. קירורים איכותיים למעבד המתאימים למעבדים הללו 4. מגוון זכרונות DDR2/DDR1 בכל הגדלים, 5. מגוון הארדיסקים - בגדלים 160-320GB 6. מגוון כרטיסי מסך מאותה התקופה (לא מיועדים לגיימרים רציניים) דוגמאות - gt210 , gt430 ,gtx8800 ,4850 ,8800gt, sapphire 3850 hd, GTX280 7. ספקי כוח ממגוון גדלים ואיכויות (300W - 600W) 8. קירור מים חדש למעבד - Antec Kuhler H2O 650 ציוד מחשבים היקפי: 1. מסכי מחשב בגדלים 17-19 אינץ' 2. צורבי DVD 3. טייפ גיבוי – hp dat 160 usb 4. מספר UPS-ים , PRV-700 Professional Line Interactive , 5. מקלדת גיימרים עם אורות: STARCRAFT® II RAZER MARAUDER 6. מספר מקלדות, חלקן אלחוטיות. 7. נתבים - נתב אדימקס br6524n , נתב netgear v vg2000 מחשבים ניידים - צרו קשר לפירוט: 1. מגוון רחב של מחשבים בעלי מעבדים מדור dual-core/core2dou/quad - כלומר מ-E2180 עד E8400/Q9400, עם זכרון DDR2 וכו'... ********************* ציוד חשמלי: 1. סוניפלייסטיישן2 קורא צרובים עם מלא משחקים 2. ערכת Band Hero הכוללת את זוג המשחקים המקוריים, תופים, גיטרה אלחוטית ומיקרופון,מתאים לסוני פלייסטיישן. 3. סט מקביל של ROCK BAND לפייסטיישן 3 - גיטרה תופים ומיקרופון. 4. סט נוסף למחשב - Guitar Hero 3 for Mac כולל דיסק וגיטרה. חובה כונן cd כדי להפעיל 5. הגה ודוושות למחשב/סוני. 6. רדיו דיסקים לרכב Pilot cd reciver pcr-mp825 7. פלאפונים ישנים של Sony Ericsson / Nokia 8. תחנת עגינה ודיבור לאייפון icreation i500 9. אקסבוקס 360 20gb פרוץ עם rrod - למי שיודע איך לתקן 10.GPS BlueronTriple Touch 9090 חדש - ג'י.פי.אס. לרכב. - דיבורית וGPS של פלאפון. מקרנים מקצועיים: 1. SANYO PLC-320ME- http://www.ebay.com/…/SANYO-PLC-320M-DATA-LCD-…/380393201957 2. sanyo plc-sw20, 3. toshiba tlp780. מערכות קולנוע ביתיות וסטים של רמקולים: 1. סט 5.1 של LG. 2.סט 5.1 עם dvd שהוא רסיבר של pioneer, כולל 5 רמקולים קטנים וסאב גדול S-FCRW2700. ********************** ציוד כללי נוסף: 1. מצלמות פילם איכותיות מקצועיות מכל הסוגים (Nikon,Canon) - צרו קשר לפירוט 2. עדשות איכותיות של מצלמות הפילם (חלקן מתאימות גם למצלמות דיגיטליות), כולל Sigma. - צרו קשר לפירוט 3. גלשן סנואבורד 4. נעלי סנואובורד מקצועיות חדשות, ברטון sl9 (מידה 45 אירופאית = 11.5 אמריקאית) 5. מצנח גלישה לקייט סורפינג. cabrinha black-tip dart X16 שנת 2003 6. חליפת צלילה גודל XL/54 לגבר 7. מזוודת מנהלים קשיחה חדשה 8. ג'ינסים איכותיים של מותגים במצב מעולה ובגדלים שונים 9. משקפי Rudy project stratofly crystal brown 10. חלקי טיסן מקצועי. 11. מספר משקפות שטח מקצועיות ******************** ציוד מוזיקה : גיטרות חשמליות: 1. גיטרה s101 telecaster, צוואר נוח בטירוף, נשמעת טוב בקלין ודיסטורשן. s101 eft-22 , מחיר 750 ש"ח 2. גיטרה חשמלית עם קייס ורצועה aria stg series, מצב חדש! 750 ש"ח מגברים לגיטרות חשמליות: 1. מגבר לחשמלית 10W marshall mg10cd , מצב כמו חדש. מחיר 400 ש"ח 2. peavey envoy 110 - חדש עולה ₪1,541.00 - http://www.diez.co.il/site/detail/detail/detailDetail.asp… אני מוכר בחצי המחיר - 770. 3. squier champ 25GR - חדש עולה 755 - http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=7336 אני מבקש חצי מחיר - 380. 4. perk g10 - מחיר - 450. אפקטים לגיטרות חשמליות: 1. Line 6 POD 2.0 2. בלי שנאי - http://www.effectsdatabase.com/model/elephant/sch4b - sch-4b century 3. powerlead soundtank pl5 - בלי שנאי אביזרים לגיטרות: 1. ארגז קשיח ומרופד ב-200 (עלה 550), 2. כיסויים לגיטרות, 3. טיונרים/קאפו לגיטרות *************** כל הציוד משומש אך במצב טוב. לשאלות/תמונות - פנו בהודעה פרטית או במייל [email protected] נמצא באזור תל אביב/כפר סבא.
  16. שלום, יש לי רנו קליאו 2B 2006 ודלוקה לי נורת כרית אוויר ונורת SERV. הלכתי למוסך המורשה של רנו והם ביקשו 350(?!?!?) עבור חיבור כבל לקריאת התקלה ממחשב האוטו. זה נראה לי הזוי זה סה"כ חיבור של כבל פשוט לקונקטור די נגיש באוטו בלי לכלוך בלי הקדשת זמן בלי צורך במומחיות יוצאת דופן. זה סוג בדיקה שאם הייתי מגיע עם סמארטפון למעבדת טלפונים רצינית איתו היה סיכוי שפשוט היו מוותרים על תשלום לחלוטין. טוב אז נעזוב את ההגיון בתמחור של היבואן. מישהו מכיר מוסך שיש לו מחשב כזה לצורך בדיקה, עדיף באזור בני ברק? אגב איך קוראים למחשב כזה? יש סיכוי שיותר זול להזמין את המחשב עצמו מחו"ל? תודה לעונים אבי
  17. ברשותי רנו לוגאן 2009 אוטו'. בכל נסיעה, לאחר כמה דקות נדלקת נורה בלוח המחוונים בצורת סליל, שלפי ספר הרכב מלמדת על תקלה אלקטרונית. איפוס המחשב מועיל גם הוא רק לכמה דקות, ואז הכל חוזר. במוסך בדקו את הרכב (גם את הבלמים), אמרו לי שהכל בסדר, וייעצו לי להתעלם מהשגיאות. אבל זה לא נשמע לי רעיון טוב. יש לי את קודי השגיאה, אשמח אם מישהו יוכל לומר לי מה הם אומרים, ואיפה (באיזור המרכז) אפשר לטפל בזה: DF-283 DF-135 DF-117 על חלק מהם היה כתוב memory, ועל חלק (על האמצעי) היה כתוב active. תודה.
  18. שלום רב לאשתי רכב פולו 2001 בנזין, יום בהיר אחד התחיל להוציא עשן לבן סמיך עם ריח של דלק, מנוע מקרטע ולא מחזיק מונע. דבר ראשון בדקתי כי לא חסר מים ולחץ בניפוח של מערכת המים לשלול ראש מנוע. לאחר שנלקח למוסך נאמר לי כי במחשב יש מעגל שמגדיר לאינגקטור כמה דלק לתת ואינגקטור שתים מזרים לדלק כל הזמן, ובמעגל יש קצר. המוסכניק אמר לי כי הוא יכול לקחת מחשב משומש לבצע לו "אדפטציה" כלשונו, שאלתי האם זה תוכנה אמר שכן. כמה שאלות: האם יש תופעה כזו של מעגן מקצר ולכן נותן לאינגקטור כל הזמן דלק.? האם ניתן לבצע החלפה של מחשב בלי סט הנעה? האם יש משהו שמתקן מחשבים? איכן אני יכול להשיג מחשב משומש? דגם6K0906019 תודה מראש אשתי (-:
  19. כשאני מתניע את האוטו ומדליק את המזגן, לוקח למזגן ולמאוורר שלו כחצי דקה לאחר ההתנעה עד שהוא מתחיל לפעול. כלומר, הנורה של המזגן דולקת אבל הוא לא עובד למשך כחצי דקה ורק אח"כ מתחיל לעבוד. לא משנה כמה פעמים מתניעים ומכבים, כשהאוטו קר או חם. הבעיה נשארת אותו דבר - קרי, אחרי התנעה לוקח למזגן כחצי דקה לעבוד. לעומת זאת, אם האוטו מותנע והמזגן פועל ומכבים רק את המזגן (אבל האוטו נשאר מותנע) ומדליקים את המזגן שוב - אין בעיה. המזגן מיד עובד ללא השהייה. ניסיתי גם להכניס מפתח לסוויץ' כשהאוטו כבוי. לסובב את המפתח חצי סיבוב (כך שהחשמל יעבוד). להמתין כחצי דקה ואז להתניע את האוטו. במצב כזה המזגן מיד מתחיל לעבוד עם ההתנעה. כלומר, ברגע שהמפתח היה בחצי סיבוב, החצי דקה התחילה להיספר ואז כשהתנעתי המזגן כבר עובד מיד. שמתי את האוטו במוסך ליומיים, אך הם לא מצאו מה הבעיה ואיך לטפל בה. אני אובד עצות מכוון שבקיץ הישראלי זה די סיוט להמתין כל פעם עד שהמזגן יעבוד בתחילת הנסיעה.
  20. אני מעוניין לקנות סורק OBDII לצרכים הבאים: (*) רכבים (לפי סדר עדיפות): טויוטה, מיצובישי, מאזדה. (*) שנתונים חשובים: לא לפני 2004, ובעיקר החל מ-2008 וחדשים יותר. במידת האפשר, ניתן לעדכון דרך האינטרנט. (*) שימוש: קריאת קודים ואיפוסם כולל מערכות ה-SRS ו-ABS. על אף האמור לעיל, הסורק צפוי לשמש אותי באופן בסיסי ביותר ולכן לא ארצה להשקיע סכום גדול. אשמח לכל עזרה ועצה, ואם יש צורך בהבהרות - רק לשאול.
  • תוכן חדש...