Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '215/45r16'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 12 תוצאות

1. החלפתי את הצמיגים הקדמיים בסיאט איביזה לפני כשנה, לצמיגי GOODYEAR EfficientGrip Performance. עכשיו הגיע הזמן להחליף גם את האחוריים והתברר לי שהיבואן כבר לא מביא אותם ולא מתכנן להביא אותם. איזה צמיגים מומלץ לקנות? ממבט במדדי איכות של הצמיגים של יד2 (רעש/החלקה/דלק), נראה שהצמיגים של יתר הפירמות פחות טובים: ה TOYO למשל רועש יותר ב 2 דציבל, ורמה אחת פחות בהחלקה. יש גם DUNLOP 87V - שאני לא בטוח אם יש במלאי, ולו יש פרמטרים דומים. האם הוא מתאים אם יש לי 86H? מה כדאי לעשות?
  2. שלומות, הפאביה הגיעה לגיל 3 וחצי והצמיגים כבר מראים סימני התייבשות, הגיע הזמן להחליף. כעת מותקנים ברידג׳סטון ER300, עשו עבודה טובה אבל התייבשו מהר (הרכב חונה בחוץ). דרישות- אחיזה טובה (לא צמיג ספורטיבי), מרחקי בלימה טובים, שלא יתייבשו מהר, צריכת דלק לא קריטית (נסיעה שנתית סביבות 2500 ק״מ). תקציב- רצוי סביבות 400 לצמיג, אבל אם יהיה מעט יותר לא יקרה כלום. מידה 215/45R16 86H דברים שמצאתי במידה: פאלקן ZE914 שנשמעים כמו צמיג ביניים טוב מאוד טויו proxes cf2- לא מכיר גודייר EfficientGrip Performance- שמעתי שהוא צמיג מעולה, לא יודע מה באשר ההתייבשות שלו פירלי p7- לא מכיר דנלופ sp sport maxx- ניסיון טוב סה״כ על אוקטביה קוניטננטל קונטי-פרימיום 2 שהיו לי על הפולו, לדעתי הושקו בסביבות 2010... ברידג׳סטון ER3B- לא מכיר מי עדיף? תודה רבה
  3. סיאט איביזה מידת צמיג 215/45/r16 הרכב נוסע 10K ק"מ בשנה. (אין שום שימוש ספורטיבי ברכב , אני מבקש צמיגים עם דגש על בטיחות, נוחות וכו'.) בעיקרון התקציב הוא גג 400 שקל. ראיתי DUNLOP SPFM800 מה אתה אומרים?
  4. סקודה פאביה 2015 עלתה לכביש ב 26/06/15 (3.3 שנים) ועברה 43,300 ק"מ. מעוניין להחליף צמיגים לפני החורף הקרב ובא, אלו כמה דמגים שאני שוקל: Toyo Proxes CF2 Goodyear EfficientGrip Performance Dunlop SP Sport Maxx הסט הנוכחי, די מרוצה ממנו. (קיבלתי הצעה 2000 שח רבעייה) ContiPremiumContact 2 Falken ZE914 אלו הצעות מחיפוש ביד 2, חשוב לי אחיזה, מרחק בלימה, וצריכת דלק. נוסע פעמיים בחודש מאזור השרון לצפון בכל עונות השנה (סטודנט). אודה לעזרתכם בנושא, אשמח אם יש לכם הצעות טובות יותר.
  5. היי חברים, אני מחפש לקנות צמיגים חדשים לפולו 2012 מנוע 1400. הרכב נועל כרגע מישלין פיילוט ספורט 3, במידה 215/45/16 אני מעוניין להישאר באותה המידה ולהשקיע סביבות 1400 1500 על סט טוב. אשמח להמלצות של דגמים עבור המידה הזו וגם עבור פנצ'רייה באזור תל אביב בבקשה.
  6. אהלן חברים מחפש את המלצותיכם לצמיגים לרכב במידה 215\45\R16 קוד מהירות V86, הTOYO T1 SPORT לאחר חיפוש נראה שמתאימים לי אבל אני לא יודע אם קיימים למידה של הרכב שלי, לאחר פשפוש בפורום ראיתי מספר אופציות שאני לא יודע אם הן רלוונטיות הן מבחינת המחיר והן אם יש אותן עוד במלאי בפנצ'ריות אך הן במידות לרכב שלי. התקציב הוא עד 500 שח לצמיג כולל הכל, זה הדגמים שמצאתי, אשמח שתעשו לי סדר עדיפויות בצמיגים ואם תוסיפו אז בכלל. Michelin PS3 Goodyear efficientgrip performance/exellence Yokohoma A043A Toyo Proxes CF2
  7. אהלן חברים, הגיע הזמן להחליף את רביעיית הצמיגים בפעם הראשונה מאז שקניתי את הרכב (איביזה ספורט קופה). אני מחפש המלצה לצמיגים ספורטיביים (לא סמי סליקס) במידה הנ"ל. ניסיתי לבדוק לגבי Toyo proxes T1r אבל כמו שהבנתי הם לא קיימים במידה הזו. מאחר ואני לא בקי בתחום הצמיגים אשמח להמלצות מכם. תודה רבה!
  8. מחפש משהו לסקודה שלי במידה הזו, אחיזה הכי חשוב, כל השאר לא רלוונטי. לפי מה שראיתי במגוון המאוד דל שיש למידה הזו שמתי את העין על דאנלופ SP SPORT שמגיעים מקוריים בדגמים החדשים של הראפיד, איך הם? AD08 כמובן אוברקיל מיותר וגם לא בתקציב, אולי כדי למתוח את התקציב טיפה בשביל קונטיננטל או מישלין?
  9. אהלן, הגיע הזמן להחליף 2 צמיגים. זוג צמיגים תקינים שאני נועל כרגע הוא הPS3. כרגע אני צריך להחליף עוד 2, מה שחשוב לי הוא אורך חיי הצמיג, אחיזה, ואם אפשר להכניס גם שקט אז בסדר ההתלבטות היא בין : זוג PS3 נוספים ולהשלים לרביעייה. Dunlop Sport MAXX Goodyear EXCELLENCE FP TL אם ישנו צמיג נוסף, אשמח לשמוע דעות.
  10. שלום רב! הצמיגים שלי כבר צריכים החלפה, כרגע הרכב נועל Bridgestone turanza er300. אני מחפש להחליף לצמיג שיחזיק לאורך זמן, והדרישה השנייה לאחר מכן היא שיאחוז עד כמה שיותר טוב. הרכב לא הולך להיכנס למסלולים וכו׳ אלא רק נסיעה בכביש. התקציב עומד על מחיר מקסימלי של 800 לצמיג. יש המלצות מסוימות?
  11. אאהלן חברים, מחפש זוג צמיגים אחורי עבור רכב. בגדול מחפש צמיג שקט כמה שיותר, ביצועים טובים ואחיזה טובה על יבש ורטוב, לא מחפש לתקוף פניות כל היום אבל כן חשובה לי אחיזה טובה ויציבות. כרגע הרכב עם ברדג'סטון טורנזה ואני דיי מבסוט עליהם, אבל הם עשו את שלהם. המלצות בתקציב הגיוני של עד 650 ש"ח לצמיג יתקבלו בברכה, תודה.
  12. שלום לכולם. מבקש המלצה לצמיגים, וטווח מחירים ראלי. אני לא כולכך מרוצה מהצמיגים המקוריים, לוקח להם הרבה זמן להחמם ועד אז הם לא כולכך להיט. אני לא מודע, ואין לי מושג מה הטווח מחירים ולכן אני מתייעץ. שינוי מידה לא בא בחשבון.
  • תוכן חדש...