Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פורד'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום, המנוע של הרכב מתחמם בנוסף נוזל הקירור בוער במיכל ( מה שגורם ליציאת הנוזל), הלכתי למוסך מורשה פורד בדקו ואמרו לי ראש מנוע ( החלפתי משאבת מים + תרמוסטט + רדיאטור תקין ) , האם כדאי לשפץ ראש מנוע ? או פשוט להחליף את כל המנוע ?? ( המנוע נסע 170 אלף ק"מ)
  2. אני מחפש מחפש ומחפש ואני לא יכול למצוא.. זה ה suv היחיד שאני אוהב וגם זה היה במהיר ועצבני 1 למי שראה חחחח
  3. אשמח לקבל חוות דעת על הפורד קוגה 2013 כרכב יומיומי, עלויות אחזקה, אמינות.
  4. שלום לכולם ע"פ המלצת חברי הפורום פניתי לחנות חלפים ורכשתי סט צלחות ורפידות לפוקוס 2012 שלי קידמי ואחורי [בסוף התברר שאין צורך בצלחות מאחורה והזדכתי עליהם]. אממה במהלך ההחלפה גילינו שהבולם הימני הקדמי נוזל וצריך להחליף גם אותו [לא יעבור טסט] , העןבד שעשה את הטיפול המליץ להחליף את שני הצדדים ולא רק את הפגום ואמר לי שהוא יכול להחליף לי לבולמים של מונרו ב1200 ש"ח כולל חלקים. השאלות א. האם זה נכון שלא עובר טסט? ב. האם באמת צריך להחליף זוג? ג. עד כמה מונרו הם טובים? (לעומת KYB למשל) ד. כמה באמת אמור לעלות כל הסיפור? נ.ב סתם עניין אותי לדעת אחרי שהמוכר התחייב לי שהוא מביא לי סחורה איכותית - מה אתם אומרים על צלחות של חברת AYD תוצרת טורקיה ורפידות של FRIXA תוצרת קוריאה? ומה אתם אומרים על המחיר - 470 ש"ח (לא כולל עבודה) לרפידות בהכל וצלחות קדמיות?
  5. הי, הבנתי שרכבים אחרי 15 שנה צריכים לבוא לטסט עם אישור בדיקת בלמים. האם יהיה לי כתוב בבקשה לטסט (כרגע לא כתוב)? אני עם פוקוס 2008 והטסט עוד חודש. הבדיקת בלמים זה רק שנה הבאה? 🙏
  6. שלום לכם, יש לי פורד פוקוס 2008. היום לאחר נסיעה קצרה כשכיביתי את הרכב שמעתי רעש של מאוורר ממשיך לפעול. חשבתי שיעצר לבד ,אבל כשרציתי ליסוע שוב כעבור 5 שעות המצבר היה מרוקן לגמרי. ברגע שחיברתי כבלים המצבר נטען ומיד המאוורר החל לעבוד שוב. מה לדעתכם הבעיה ואיך אפשר לטפל. תודה .
  7. שלום לחברי הפורום, ברשותי פורד גלאקסי מודל 2008 לצערי אינני מוצא מוסך אמין לרכב הזה באיזור מגורינו, איזור חיפה אודה להמלצות הפורום תודה
  8. צהריים טובים לכולם 🙏 קודם כל ברוכים הנמצאים, זו ההודעה הראשונה שלי פה אחרי שנים של צפיה מהצד שלמדתי ונעזרתי הרבה. אשמח לחוכמתכם ועזרתכם ביעוץ לפני קניה. מה שחשוב לי ברכב זה החוויית נהיגה, הכוח, הספורטיביות והאיבזור ומערכות הבטיחות. יש לי כמה רכבים שהם על הכוונת ולאו דווקא דומים או מזכירים אחד את השני. להלן הרכבים: וולוו s60 r- designe שנת 2014-2015 עם מנוע הt5 245 כ״ס. נהגתי בעבר על הדגם קינטיק, רכב מאוד זריז, מעניין וחזק, זאב בעור כבש, מעוניין לדעת על עלות תחזוקה וכדאיות בהתאם לצרכים שלי. אלפא ג׳ולייטה 1.4 ידנית 170 כ״ס 2013 למרות שהמנוע לא מפלצתי, הלב ממש מתחבר למראה של הרכב. אני מפחד ממש מתחזוקה יקרה והרגישות של הרכב. קליאו rs שנת 2015 1.6 טורבו אוטומט הגיר האוטומט דו מצמדי קצת מרתיע אבל הרכב מעניין, לא מאובזר ממש, תאמת הוא כמו הקליאו הרגילה מבחינת איבזור רק שהמנוע חזק יותר משמעותית. פורד פיאסטה st ידנית 2014 לא מכיר.. אשמח לדעתכם מה ישרת את הצרכים שלי הכי טוב ואשמח לפירוט לגבי עלויות תחזוקה, חווית נהיגה וכל דבר שעולה על רוחכם. בנוסף אשמח להמלצות לדגמים נוספים שאינני מכיר. התקציב הוא עד 80k בלי אפשרות מתיחה, ואני לא רוצה רכבים מתוצרת vag. תודה לכולם ☺️
  9. אני מחפש מחזיר אור - לפגוש אחורי לפורד מונדיאו ואינני מצליח למצוא. בדקתי בחנויות חלפים (המאגר , גלגלים) ואין להם. באוטו ציון ביהוד מצאו לי אחד אך אני זקוק לאחד נוסף. אני מוכן לשקול רכישה בחו"ל אך כל האתרים בהם החלק נמצא, לא שולחים לישראל. האם מישהו מכיר מקום/אתר (אפשרי גם בחו"ל) שייתכן ויש להם מחזיר אור מתאים. אני מיהוד. תודה מראש לכל העונים
  10. למכירה סט ג'אנטים מקוריים וחדשים שהורדו מיד לאחר הרכישה לפני מספר ימים. מקורי של פורד פומה ST X כולל צמיגים חדשים של קונטיננטל. ג'אנטים: 18' מגנזיום תוצרת אירופה מרווח ברגים 108*5 et47.5 18*7 צמיגים: Continental EcoContact™ 215/50 ₪2970 זמין בר״ג לכל המעוניין/ת צרו עמי קשר בפרטי לקבלת מספר טלפון.
  11. שלום לכולם, ברשותי פורד סיירה הצ'בק שנת 84' (MK1). אני מתכנן ומתכונן להעביר את הרכב טיפול פחחות וצבע, מצב גומיות החלונות לא מאפשר להחזירן לאחר ההורדה שהיא הכרחית. אשמח מאוד להכוונה לגומיות חדשות בין אם מקוריות מוכנות או לפי אורך. בנוסף אשמח לטיפים בנושא ובמיוחד איזה חלפים נוספים עלי להכין לפני תחילת המלאכה. תודה רבה מראש!
  12. אהלן חברים, אני מנסה להחליף את הנוזל קירור בפורד מונדאו 2012 (mk4) ולא מוצא את הפתח ניקוז מלמטה. יש פתח ניקוז אחד (מצורפת תמונה) אבל נראה שהוא נוזל קירור לגיר וכשפתחתי אותו קצת הוא השפריץ נוזל בצבע שלא תואם את הנוזל קירור והוציא אדים קרים. מישהו מכיר מאיפה מנקזים את הנוזל קירור ויכול לתת לי עוד מידע על איפה לחפש אותו?
  13. https://www.auto.co.il/article/133973-local-news-ford-focus שנה הבאה הSTLINE מקבלת מתלה רב חיבורי, וכאן כבר קטלו לנו את המכירה העתידית, ,תודה רבה "דלק מוטורס". אני בטוח ש99.9% מהקונים הפוטנציאליים בעתיד יעדיפו להוסיף טיפה לקנות דגם 2021 ולקבל מתלה רב חיבורי. אני פושט speechless.
  14. שלום לכולם אשמח לעזרתכם ברכישת רכב מיד 2 ברצוני לקנות רכב מיד 2. הדרישות: תיבת הילוכים אוטומטית שנים 2011-2014 מחיר 9000-22000₪ אמינות שתהיה טובה, לא בהכרח מצויינת אך לא גרועה. רכב נוח חסכוני עד 150,000 ק"מ עד יד שלישית בלבד ועכשיו השאלות: 1. האם 150,000 קמ לדעתכם נחשב הרבה לרכב מהסטנדרטים שציינתי? 2. האם תיבת הילוכים רובוטית תקפה גם לרישיון אוטומטי והאם כדאי לקנות? 3. אשמח שתמליצו לי על רכב מתוך הרשימה- סיטרואן C אליזה שברולט קרוז פיג'ו 301 פורד פוקוס סטיישן/סדאן MG 350 סיטרואן C4 רנו פלואנס פיג'ו 3008 שברולט סוניק פיג'ו 508 אופל אסטרה אופל אינסגניה *או אם יש הצעות לרכב אחר בסטנדרטים אשמח!* 4. באיזה רכב הייתם בוחרים מהרשימה/רכב להמלצתכם בסטנדרטים ולמה? תודה
  15. שלום לכולם, עברתי מפוקוס ישנה לקוגה עם מערכת מולטימדיה, והדבר הכי בסיסי שהיה לי לא קיים בה: יש לה (והיו גם לפוקוס) כפתורים פיזיים, בין השאר aux. בפוקוס הכפתור הזה השמיע שירים מהאייפון גם אם הייתי מחוברת רק ב Bluetooth למערכת. בקוגה הזו אין (!!) חיבור USB, וכשאני לוחצת על aux הוא כותב - no video. כדי לעבור לשמוע שירים מהאייפון שלי צריך להכנס דרך המסך מגע ל Bluetooth ומשם יש אייקון שאפשר להשמיע מוזיקה. כלומר בזמן נהיגה בכביש מהיר זה הכי לא נגיש בעולם לעבור מהרדיו לשירים שיש לי באייפון. יש לכם רעיון מה עושים? תודה!
  16. היי יש לי פורד פייסטה 2014 עם מערכת מדיה לדעתי של קוברה. מידי פעם המערכת מציגה הודעת שגיאה המצלמה האחורית כבר לא משהו ובכללי כל המערכת מרגישה קצת ישנה. מישהו יודע איך אפשר להחליף אותה בלי להוציא אלפי שקלים אולי עדכון תוכנה זה מספיק בנוסף יש אפשרות שיהיה שם CARPLAY של אפל? תודה רבה
  17. אהלן חברים. לקראת קניית פורד אסקייפ 2010, האם מישהו מכיר את הרכב? בעיות שאני צריך לדעת עליהן? ומבחינת מחיר הרכב, המוכר דורש 60א ש"ח יד 05 ברשיון, נסע 62א מייל. מחיר מוגזם? לא מצאתי דרך לחישוב המחירון. תודה לעוזרים.
  18. שלום אני בעל SMAX כ-4 שנים, וכבר לפני 3 שנים אמרו לי שאני צריך להחליף מצמד של הרכב. כנראה שזה לא היה מדוייק כי אנחנו עדיין נוסעים יפה מאוד וה"מגבלה" היחידה שלנו היא שכל התחלת נסיעה, לוחצים בעדינות. האמת, שזה עדיין נכון. רק שאני בכל זאת מרגיש שהקץ של הקלץ' מתקרב. לפני 3 שנים, הוצאתי הצעת מחיר מפורד בירושלים על סך לא פחות מ15000 שח (10000 לחלק ו5000 לעבודה) לא צריך לציין שזה מחיר מטורף, זה מטורף. השאלה היא איפה אפשר לעשות את זה באיכות ומחיר נורמלי פורד אחר בארץ שהוא יותר זול ? להזמין בחו"ל ולתת לכל מוסך ? מוסך מומחה מצמד / גיר ? (מי ואיפה) כל דבר אחר. אני לא חושב שאני מגביל איזור בארץ, כי הנחה משמעותית במחיר הזה, שווה יום חופש שאלה אחרונה ולא פחות חשובה: האם זה נכון שאפר לתבוע את המקיף גם על תיקונים כאלה ? כי אם כן, אני ישר נכנס לפורד תודה רבה!
  19. היי ברשות אחי פיאסטה 2001 ידנית, מהרגע שהרכב מונע היא רועשת ולא שקטה בכלל, יצא לי לראות כמה פיאסטות כאלה שקטות מאוד יחסית לזאת, יש למישו כיוון? [video=youtube_share;pJ8F4Fyva-w]
  20. היי אח שלי מתלבט בין קניית פוקוס סטיישן שנת 2013 או קורולה 2008, הוא מעדיף יותר את הפורד בגלל הבגאז' זה מאוד חשוב לו, והרכב גם יותר נוח. שמעתי שלשני הרכבים האלה יש גיר רובוטי לא מוצלח אם כי בפורד יש אחריות ככה שזה לא נורא התקציב שלו מקסימום 20k חוות דעת והמלצות? תודה רבה רבה
  21. הי פורד פוקוס 2008 יד1 שמורה, כמעט 200 אלף ק"מ, מראה בעיות מנוע ותיבת הילוכים בהתנעה הראשונה,ואחרי התנעה נוספת, הכל נעלם והאוטו נוסע חלק. אחרי אבחון ראשוני במוסך וגם בקריאת סקנר - הבעיה בתקשורת עם הלוח שעונים [PCI BUS I/O]. נראה שצריך להחליף/לשפץ את ה PCM, או powertrain control. מכירים משהו שמתקן או שמוכר חלופי? תודה! תודה!
  22. היי, מחפש לקנות רכב בתקציב של עד 20K. מהחיפוש שלי עלו כרגע שתי מתמודדות - פורד פיאסטה פולקסווגן פולו העניין שבתקציב שלי אפשר לקנות פיאסטה בשנתון טוב יותר (2010-2012) ואילו בפולו אני יכול לקבל עד שנתון 2009 גג. מה שחשוב לי ברכב זה (לפי סדר חשיבות): צריכת דלק בטיחות נוחות נהיגה אשמח לחוות דעתכם, וכמובן שאם יש עוד המלצות - אשמח לשמוע
  23. סט פלאגים אירידיום NGK חדשים מקוריים. סט מצתים חדשים באריזה וכמובן מקוריים בהתחייבות. פלאגים אירידיום של NGK, דגם ITR6F13 (מאזדה\פורד) נמכרים עקב טעות בהזמנה ממשווק מורשה של NGK בבריטניה. בארץ מחירם כפול מן המבוקש. מבקש 200 ש''ח. המחיר בארץ קרוב ל 400 ש''ח.
  24. בוקר טוב, אתמול ביצעתי ברכב פורד פוקוס 2008 טיפול 15K + טיימינג + מותחן + ניקוי מזרקים (מוסך מורשה). הרכב נסע באופן תקין והיום התחיל לעשות "קפיצות" במהלך הנסיעה. מה יכול להיות הגורם לקפיצות ? האם מסוכן להמשיך לנסוע ברכב ? אני חושש שהמסוך ינסה להלביש תקלה נוספת... לפני הטיפול הרכב נסע באופן תקין. תודה
  25. מחפש מוסך מומלץ שמטפל בפורד באזור פ"ת והסביבה או חולון
  • תוכן חדש...