Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סיאט איביזה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי! הייתי בתאונה לפני שבוע (תודה לאל רק פחחות) ובין היתר הגלגל הקדמי מצד שמאל נפגע. הבאנו את הרכב למוסך ועד כה הכל נחמד. לאחר כמה ימים קיבלתי טלפון מהמוסך שבו הם מסרו שאחראי חלקי חילוף של הביטוח טוען שהג׳אנטים של הרכב שלנו לא מקוריים ולכן הביטוח לא מכסה את התיקון של הגלגל. עכשיו זה ממש מוזר, הרכב יד ראשונה (סיאט איביזה 2017), מעולם לא החלפנו ג׳אנטים, ולא קנינו שום גלגל שונה ברכישה של הרכב, טפלנו רק במוסכים מורשים.. ואני ממש לא יודעת מה לעשות במצב הזה ומה השלבים שאני אמורה לבצע.. כרגע התיקון מתעכב בגללי כביכול כי המוסך מחכה לתשובה שלי לגבי הגלגל (האם להגיד להם לתקן על חשבוני או לא). ניסיתי ליצור קשר עם סיאט וירטואלית לעזרה ומחר אנסה להגיע פיזית. מעבר לזה אין לי מושג מה לעשות. צירפתי תמונה של הגלגל שלי, תמונה שמצאתי באינטרנט לגבי איך הגאנט אמור להיראות, והמסך זה מהמוסך לגבי איך מבחינתם הגאנט אמור להיראות תודה רבה על כל תשובה!
  2. לצורך העניין בסיאט איביזה Style. ראיתי בהשוואת רכבים של אוטו שיש כמה הבדלים טכניים קטנים. האם יש הבדל משמעותי? (ראיתי משהו לגבי MQB-0) הייתם קונים 18' או חוסכים כמה אלפי שקלים?
  3. היי! אני ואשתי מעוניינים לקנות רכב ( על איזה דברים צריך לשים לב ברכב שבודקים לפני קניה) *אני רק יודע שרכבים שמפורסמים עם הלוחית זיהוי מוסתרת בתמונות זה סימן לא טוב (סוחר). מחפש רכב : אמין, חסכוני יחסית (1/13-1/18) שנתון 2012+ תקציב עד 30K קיבלתי המלצה על סיאט איביזה 1200 טורבו, רק אני קצת מתקשה להבין את כל הסוגי תתי דגם שיש לרכב הזה והולך לאיבוד ביד 2.. קיבלתי עוד המלצה לרכב זול ואמין - דייהטסו סיריון (אמין,זול,יחסית חסכוני) והרכב השלישי - טויטה יאריס 2010+ (למרות שיקר יותר בחלקים) תודה מראש לכל המגיבים 😁🚙
  4. אודה להמלצה על מוסך לתיקון דליפת גז פנימית (מזגן), עבור סיאט איביזה 2016
  5. אני מחפש מוסך אמין וטוב לרכבים גרמנים בחדרה, האם יש כזה?
  6. שלום, ברשותי סיאט איביזה 2013, FR בעל 2 דלתות בהפרש של חודשיים נשבר חלק מהמנגנון בשתי הידיות הפנימיות, הבנתי שפתיחת דלת באיביזה קופה זה סרט רע, במקומום שיצא לי להיות לא רצו להתעסק עם זה בכלל, מחפש המלצה למקום שמתעסק עם זה עם מחירים סבירים. תודה
  7. אני מחפש רכב ידני וחסכוני יחסית חדש, שנת 2017 ומעלה עם פחות מ 60,000 קמ לאחר בדיקה ראיתי שסיאט IBIZA היא האפשרות הכי טובה עבורי כי הם ממשיכים למכור ידניות חדשות ואהבתי את הקומפקטיות של הרכב עם ביצועים לא רעים. וכל זה בא עם מחיר יחסית טוב. השאלה מה האמינות של SEAT? ראיתי באתרים אירופאים שהרכב מדורג בין גרוע לבינוני באמינות אמנם כנראה ההתייחסות היא בעיקר לדגם של עד 2017 בו הם החליפו לפטפורמה החדשה של קונצרן Volkswagen שכולל גם את Audi ו Skoda בעצם חשוב לדעת שזה פלטפורמה משותפת לאודי A1, סקודה Fabia ופולסוואגן Polo. לפי הבנתי זה בעצם כמעט אותו רכב בעטיפה שונה. דווקא אומרים על איבזיה שהיא אימצה את הפלטפורמה החדשה, נדמה לי A05, ראשונה מבינהם. בנוסף אולי יש אפשרות אחרת לרכב ידני חסכוני שלא עליתי עליו? תודה אור
  8. היי יש ברשותי סיאט איביזה 2015 אתמול ניסיתי לשנות את הטמפרטורה של המזגן (לא אלקטרוני) זה סיבוב מימין לשמאל/ שמאל לימין מחום לקור והמיזוג מגיע רק עד החצי של הקור ולא עד הסוף כאילו הוא תקוע מישהו נתקל בבעיה או יודע מה זה יכול להיות? תודה רבה
  9. שלום חברים, פירקתי היום את תא הכפפות בסיאט איביזה 2016 FR בכדי להחליף נורה. במהלך הפירוק ניתקתי את הקוננקטור של מתג ניטרול כרית אוויר. בזמן העבודה פתחתי סוויטץ לפני שחיברתי את הקוננקטור בחזרה. בסיום העבודה חיברתי את כל הכבלים מחדש וווידאתי שמתג הניטרול פועל אולם נורית בקרת כרית אוויר בלוח שעונים עדיין דולקת. להבנתי נגרם מאחר שבזמן ההנעה מתג הניטרול לא היה מחובר ונורת ההתרעה נדלקה. כעת נידרש לאפס את הנורה דרך VCDS ? איך ניתן לאפס את התקלה? תודה מראש. ישראל
  10. אהלן, יש לי בעיה עם המזגן ברכב - המזגן לא עובד בעוצמה 1 ו-2. רק בעוצמה 3 ו-4 הוא עובד. זה התחיל מזה שעוצמה 1 הפסיקה פתאום לעבוד. לאחר מספר שבועות גם עוצמה 2 הפסיקה לעבוד. כרגע המזגן עובד בעוצמה 3 ומעלה.. מכירים תקלה כזו? יודעים להעריך מה הסיבה? תודה רבה
  11. שלום חברים, נשברה לי מראת הצד של הנהג באיביזה רפרנס 2012 (מראות שאינן מתקפלות חשמלית), הזמנתי למחר מראה חילופית על מנת להחליף אותה. כיצד מחליפים את המראה? האם המראה מחוברת עם בורג אחד ואין צורך לפרק שום דבר מתוך הרכב עצמו? תודה
  12. שלום לכולם אשמח להיעזר בניסיון שלכם ולשמוע מה דעתכם על הרכב , גיר dsg7 מנוע 1.0 ליטר טורבו מתלבט לרכוש אותו עם 57 אלף קילומטר , שנת עלייה לכביש 03/16 ,מתלבט ממש לגביו, (השקעה של כ- 50 א' ש"ח) איך הדגם מבחינת אמינות ,נוחות נסיעה, תחזוקה וסחירות בשלב מאוחר יותר תודה רבה לעונים
  13. היי, לא מעט זמן שאני שם עין על הסיאט איביזה החדשה והיא ממש קורצת לי להיכנס לסוכנות ולחזור עם אחת הביתה. סקירה בפורום העלתה הרבה שיח בנושא הגיר המפורסם והבעייתי של הסיאט איביזה ה DQ-200. לפי מה שהבנתי, מכיוון שזהו גיר יבש והקלאצ'ים לא עוברים טבילה בשמן אז הוא נוטה להתחמם ובחום הישראלי נוטה לצבור בלאי גדול יותר ואף לעיתים "להידפק" לפני הזמן. האם מכיוון שזהו גיר יבש ובאילת הטמפרטורות בשמיים (בחודשי הקיץ) והנסיעה לשם היא ארוכה, עדיף להימנע מלקחת את הרכב לשם? בגדול על סגנון הנהיגה שלי, אני נהג זהיר עם רגל קלה על הגז בכבישים. אז למה דווקא את הסיאט איביזה? אהבתי מאוד את הלוק החדש, שדרוג ענק לבפנים, תגובת גיר ומנוע פשוט חבל על הזמן בעיניי. תודה לעוזרים
  14. שלום,בסיאט איביזה 2016 שהאחריות שלה פגה לפני חודשיים הופיעה תקלה Error: workshop! only leave vehicle in position p. התקלה הזאת הפעם הופיעה ל20 דקות עד שהחניתי את האוטו ולא הופיעה שוב. התקלה הזאת הופיעה לשנייה כמה פעמים במהלך האחריות אבל לא הספקתי לצלם אותה. הבאתי למוסך מורשה רעננה ג.ג.ג. לבדיקה השגרתית, הם לא מצאו תקלה כי לא מופיע בפלט תקלות. אמרתי להם שאיך זה יכול להיות שזה לא מופיע שם ושלחתי להם התמונה וגם אמרתי להם שזה הופיעה בעבר לכמה שניות אבל עד שבאתי לצלם זה נעלם, וגם אמרתי להם שהופיעה תקלה בפעם שעברה שהבאתי את הרכב לטיפול אבל מכיוון שלא היה לזה שום זכר ביומן תקלות וגם לא צילמתי לא יכלו לעשות כלום. עכשיו פתאום מצאו את התקלה, ורוצים לחייב אותי על מכטרוניק ומגנון: ואמרו לי שהשיגו לי הנחה של 70%. איך יתכן שהתקלה לא מופיעה? יש לי מה לעשות עם זה או שנשלם את זה?!?
  15. שלום רב. אני מעוניין לרכוש רכב סופר-מיני חדש, אוטומט. אלו הדגמים שאני מתלבט ביניהם (בעיקר המאזדה 2 וסיאט איביזה): מאזדה 2, סיאט איביזה, פיג'ו 208, קיה ריו וסוזוקי סוויפט. הנסיעות הן 70% עירוניות ו30% בינעירוניות, רכב המתאים בעיקר לזוג ולעיתים גם לאנשים במושבים האחוריים. הדברים שחשובים לי: - אמינות. - צריכת דלק. - רכב מספיק חזק לעשות עליות ועקיפות (העליות של חיפה ונשר). - בטיחות. כמה הערות: - אחד הדגמים שהכי קורצים לי הוא הסיאט איביזה החדשה. הבנתי שזה רכב שמרגיש גדול יותר ממה שהוא וחזק יחסית. יצא לי קצת לחקור את האמינות של הרכב ונתקלתי בלא מעט ביקורות על הגיר שלו (DSG7). רציתי לדעת האם למישהו יש ניסיון עם הגיר הנ"ל? האם לקנות רכב כזה במידה מסוימת יהיה כמו לשחק ברולטה רוסית? אשמח לקצת מידע. - הדגם הנוסף שמאוד עניין אותי הוא המאזדה 2. מכיוון שהרכב מגיע עם מנוע אטמוספרי, עד כמה הוא באמת חסכוני? האם המאזדה 2 מקבל את אותה רמת אמינות של שאר דגמי מאזדה? תקציב וקנייה: התקציב עומד על סביבות ה-100 אלף. מעוניין לרכוש רכב חדש מהחברה או 0 ק"מ ליסינג. אשמח לקבל עצות, המלצות ומידע על רכבים נוספים שהייתם מוכנים להמליץ עליהם (גם כאלה שלא נמצאים ברשימה שציינתי). תודה רבה!
  16. שלום, ברשותי סיאט איביזה שנת 2011 1400 ידנית, 108 אלף קילומטר, האוטו מטופל אך ורק בצ'מפיונס המוסך המרכזי, אוטו שמור מאוד, לאחרונה החלה לעשות בעיות בהנעה בעיקר לאחר חזרה לאוטו לאחר נסיעה (?!). לקחתי את האוטו לצ'מפיונס לאחר שממש פעם אחת כבר לא הסכימה להניע בכלל, (פעמים קודמות הניעה לאחר דקה,שתיים), הנעתי בדרדור (ידנית). במוסך אמרו שהבעיה היא בשסתום מסוים? ועלה לי העניין 1700 ש"ח, החלפת שסתום (?) והיוון חיישן (?) אמרו שהכל פיקס וסע לשלום בהתחייבות. נסעתי ולאחר שבוע להפתעתי שוב נתקעתי עם האוטו! מנסה להניע לא מצליח, שוב דרדור וישר אליהם, הם יושבים שם על האוטו שעות, לא מוצאים את הבעיה, אין שום נורה חייב לציין, ועל הדרך גם אמרו שבכל מקרה היה צריך את התיקון הקודם לפי המחשב שלהם! (1700 לפח סתם). אמרו לי להשאיר את האוטו אצלהם כמה ימים ויגיע "מומחה" שיפרק את כל המערכת הזרקת דלק ויבדוק קצוות חוטים, מחשב, מזרקי דלק וכולי. קראתי קצת באינטרנט וראיתי שלפני שנים הייתה באמת בעיה לפולסווגן עם המזרקי דלק במנועי TDI אבל שלי לא כזה, שלי מנוע רגיל, בנוסף כשהאוטו מניע הוא נוסע חלק לחלוטין אין שום בעיה לא לתת קיק, שום בעיה של הזרקת דלק שמורגשת בנסיעה ככה שאני פחות מפחד שזו הבעיה כי לא נראה ככה אבל מפחד שהם ידחפו לי את זה והבנתי שמדובר על אלפי שקלים! שוב אציין רק שאין שום נורה, כאשר אני מניע בדרדור האוטו נוסע חלק, זה תמיד קרה לאחר נסיעה ולא לאחר לילה שהאוטו עמד והנעתי בבוקר, המצבר חזק (יש סטרטר תמיד ובדקו את המצבר) הבעיה החלה לפני כחודש ממש בקטנה ובטאץ' השני מיד היה מניע והחמיר ממש לפני שבועיים. אשמח לדעת מה זה יכול להיות לפני שמחר יחזרו אלי מהמוסך עם ה"אנליזה" שלהם וההצעות מחיר המופרכות שלהם? האם יש מה לעשות עם ה1700 ש"ח שכבר שילמתי וחירטטו אותי? (שוב מדובר בצ'מפיונס המוסך המרכזי ולא איזה מוסך חאפר). יש לציין שעל כל הבדיקה הוא כבר אמר לי שלא אשלם דבר וכשימצאו את הבעיה נתקדם משם כך שהם מודעים לכך שטעו אבל לא היו מוכנים לתת לי רכב חלופי לעבודה ונאלצתי להשכיר רכב, למרות שהתחייבו לי שהבעיה טופלה ובאחריות. תודה מראש וסליחה על החפירה, פשוט אובד עצות שהמוסך לא זיהה מה הבעיה!
  17. שלום לכולם, לא מצליח להחליט בין שני הדגמים: רכב שני למשפחה מתרחבת . (לאישה) ק"מ 15000 בשנה עירוני בעיקר בין עירוני. רכב שני לחמש שנים נוספות. מבחינת תקציב שני הרכבים יחסית קורבים בתקציב זה לזה (65-70K) חשוב מאוד - בטיחות , תא מטען מרווח לעגלה והעמסה, צריכת דלק ואמינות בתחזוקה. יודע שלאיביזה יש יותר חיסכון בדלק אבל האמינות של מאזדה קורצת מאוד. מה ידוע לכם לגבי שמירה על ערך הרכב בטווח הזמן הנ"ל. (סיטרואן C3 נפסלה על ידנו בגלל הסיפור הזה) אשמח לחוות דעת והארת תשומת ליבי ליתורנות / חיסרונות בדגמים הבאים. האם בכלל תא מטען של 280 ליטר בשתי המכוניות מספיק למשפחה צעירה , ברכב שני? תודה לעונים
  18. שלום חברים. חדש כאן. אשמח לעזרתכם ולנסיונכם העשיר. קניתי סיאט איביזה 1.6 שנת 2010. האדם שרכשתי ממנו ביצע החלפת משולשים והודיע לי שצריך לעשות כיוון גלגלים. הלכתי היום למוסך שמתעסק בכיוון גלגלים בראשון לציון וכאשר הרכב עלה למעלה והוא התחיל לבצע את העבודה הוא אמר לי שהמשולשים ברכב לא מתאימים לרכב ויש זרוע מתכת אשר מגיעה מההגה עם הברגה אשר בתהליך הטיפול צריך להבריג שם את הזרוע בכדי שיהיה כיוון מושלם. כיוון שהוא טוען שהמשולשים לא מתאימים לרכב אז הוא לא הצליח לשחק בהברגה של הזרוע אשר מגיעה מההגה. כלומר האיזון בוצע 80 אחוז, נשאר הפרש של 2 ס"מ בכדי לבצע איזון גלגלים מושלם. בנוסף לך המוסכניק אמר לי שזה תופעה שקוראת בסיאט וקורה שמוסכניקים מתבלבלים בטיפול מסוג זה. ביום ראשון בבוקר אני אמור ללכת למוסך של המוכר בכדי לבדוק את המשולשים בשנית וכנראה להחליף אותם למשולשים התואמים. האם טענה זו נכונה לדעתכם ? האם נתקלתם בדבר כזה ? האם נדרש ממני גם לבצע כיוון פרונט בנוסף ? אשמח לעזרתכם ועצתכם בעניין.
  19. היי, קניתי לפני שבועיים סיאט איביזה fr 1.2 שנת 2015. לא יודע בדיוק למה זה קורה אבל אני לא מצליח לפתוח ולסגור את החלונות דרך השלט של האוטו. זה עובד מידי פעם אבל כמעט ולא. בעיה נוספת זה שהחלון מצד הנהג לא נסגר עם one touch (לחיצה אחת על כפתור של החלון אמורה לסגור את החלון מבלי להחזיק את הכפתור) יש למישהו אולי רעיון למה זה קורה ואיך פותרים את זה? תודה מראש!
  20. שלום חברים, אספר לכם את תיאור המקרה ואשמח לשמוע יש כאן עוד אנשים עם מקרה דומה. יש לי איביזה 1.0 נובמבר 2015 , בתקופת האחריות הייתה קופצת לי מידיי פעם שגיאה move to p position ונעלמת אחרי כשניה. נכנסתי פעמיים למוסך עם תלונה על השגיאה אך מכיוון שמעולם לא הצלחתי לצלם ומכיוון שלא נמצא תיעוד במחשב רכב לא עשו כלום. אתמול כחצי שנה אחרי גמר אחריות הנורה נדלקה למשך דקות ארוכות והשגיאה המדוברת הופיעה. שוב חזרתי למוסך והפעם נתנו לי הצעת מחיר להחלפת מוט הילוכים. לאחר דין ודברים עם צמפיונס הם אישרו לי את החלק בחינם אך דורשים עבודה בסביבות 1100₪. מה הייתם עושים? משלמים את העבודה או מתעקשים לקבל טיפול חינם על תקלה שהופיעה ודווחה בתקופת אחריות? האם יש כאן אנשים עם אותה שגיאה? במידה וכאן צרו קשר בתגובה או בהודעה פרטית!
  21. מבקש עיצה בדחיפות. לידידתי רכב סיאט איביזה ידני FR בן שנה וחצי. הבוקר נדלקה נורת אזהרה. הרכב נגרר למוסך צמפיון מוטורס בראשון לציון. לאחר בדיקה נאמר לה שלמערכת הקרור הוחדר בטעות או במזיד שמן מנוע. לפיכך נטען שהבעייה אינה באחריות יצרן. הגישו לה הצעת מחיר של 8000 שח (!!) לתיקון שכללה ניקוי המערכת ואם הבנתי נכון החלפת רדיאטור. כמובן שהיתה בשוק. לדבריה הרכב היה בהשגחתה המלאה ואין שום דרך שמישהו החדיר שמן או כל חומר אחר למערכת הקרור. היא משוכנעת בכך לחלוטין ואני מאמין לה לגמרי. הפעם האחרונה שהרכב היה במוסך היה טיפול שגרתי בינואר. הרכב טופל אז במוסך מורשה משרד התחבורה אך לא מוסך יבואן. לדבריה מנהלי המוסך בצמפיון נהגו בה היום בגסות רוח בלשון המעטה - כאמור לפי מה שתארה לי. סרבו לאפשר לה לקחת או לצלם את הצעת התיקון שהראו לה מבלי שתשלם 500 שח עלות בדיקה. לבסוף החליטה לגרור את הרכב מהמוסך. האם מישהו יכול להביט בתמונות המצורפות ולהעריך מה מתרחש ברכב. לה אין ספק שלאיש לא היתה גישה לרכב ושלא הוחדר שום נוזל שמנוני למערכת הקרור. היא כרגע די תקועה ולא ברור לאן מתקדמים מכאן. רצ"ב תמונות שצילמה
  22. שלום חברים, הרכב המדובר הוא סיאט איביזה 2012, מנוע 1.4 CGG. הרכב עבר 35,000 ק"מ. באופן מפתיע בחוברת הרכב לא נכתב מועד החלפת רצועת התזמון. באינטרנט מצאתי גרסאות שונות של 90,000 או 6 שנים, 60,000 או 4 שנים ועוד... יש מישהו עם ידע בנושא שיכול להמליץ? מצאתי גם אזכורים לבעיה פוטנציאלית במנוע הזה של המותחן רצועת תזמון, שבגללו ממליצים להחליף בתדירות יותר גבוה. האם זה נכון? ובנוסף, עד כמה פקטור השנה משמעותי בהחלפת רצועת התזמון, כאמור הרכב עבר קילומטרז' נמוך. תודה רבה לעונים.
  23. שלום המכסה דלק של הסיאט איביזה שלי נשבר, השאלה אם אפשר להדביק אותו איכשהו? כרגע צמפיון רוצים על החלק קרוב ל300 ש"ח, לא כולל מע"מ, לא כולל עבודה, ועוד אומרים שצריך לצבוע אותו כנראה.
  24. שלום לכולם, אקדים ואומר שאני כמעט חסר ידע בתחום המולטימדיה ברכב, ואני מודע לכך שהקנייה שביצעתי לא הייתה יסודית ונכונה ב100%. לפני כחודשיים הזמנתי מערכת מולטימדיה לרכב שלי - סיאב איביזה סטייל 1.6 שנת 2011 מאיביי המערכת הגיע והותקנה ברכב עם קצת עזרה מחבר. לאחר כמה ימים של נסיעה נדלקה נורת התראה על תקלה במנוע. לקחתי את האוטו לבדיקה והבחור במקום זיהה שמדובר במתאם אודיו של המערכת שאינו מתאים לדגם של האוטו וגורם להפרעות במחשב של הרכב. לאחר שניתק את המתאם (Can-bus) הנורה כבתה ולא נראו בעיות נוספות במערכת. נותרתי עם מערכת מולטימדיה חכמה וחדשה אך ללא יכולות של שליטה מההגה, הצגת מצלמת רוורס וכדומה. ניסיתי לחפש באינטרנט דגם של החלק המדובר שמתאים לרכב שלי, והגעתי למוצרים האלו: לינק מוצר שני האם מישהו מנוסה יכול לעזור לי לקבוע האם החלק מתאים לרכב? האם יש המלצות אחרות למתאם מתאים?
  25. הי בלוח מחוונים (איביזה 2008 ) לא דולקות הנורות של הדלתות וגם הרכב לא מתריע אם דלת הנהג פתוחה והאורות דולקים. חשבתי שזו בעיה בלוח, אז פירקתי אותו ומתברר שאין נורות בכלל במקום המיועד. רואים בבירור שמישהו התעסק עם הלוח (אני יד רביעית) ויתכן שהוא בכלל לא המקורי (אני מקווה שלא שיחקו לי עם הקילומטרז'). למישהו יש את הרכב הזה ויכול לומר לי אם אצלו יש נורות? (הרכב שלי הוא קורדובה למעשה, אבל זה אותו רכב עם עיצוב שונה). אני מתלבט האם כדאי להחליף את לוח המחוונים. מצרף תמונות של פנים הלוח להמחשה.. תודה!
  • תוכן חדש...