Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'סובארו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. היי כולם! חדש בפורום, מקווה שזה המקום המתאים לבקשה, מחפש להחליף את המערכת בסובארו אימפרזה 2016, יש לי את המערכת המקורית אבל היא ממש גרועה, בלי אפשרות ל aux, usb, או בלוטוס... בנוסף היא התחילה לעשות בעיות במסך שלא עובד, והרמקולים ממש זוועה - הרוסים לגמרי.. בכ"א ביררתי מחיריפם רצו על מערכת חדשה 1,600 ש"ח בשבילי זה מאוד יקר, כל מה שאני צריך זה מערכת פשוטה עם כבל aux ורמקולים תקינים... מישהו יכול לעזור בנושא? להמליץ או להציע דרך פשוטה לסדר את זה? לקנות חדש מעלי אקספרס ב 600 ?? תודה רבה!!!!!!!! מצו"ב תמונה של המערכת
  2. ברשותי סובארו אאוטבק 2017 נהדרת. אני זקוק לטיפול שגרתי 90.000 התבאסתי מהיחס והאמינות של המוסך המורשה מול המחיר הגבוה [ואמנע מלכתוב את שם העיר מטעמים מובנים]. השאלה היא האם כל מכונאי מומחה יודע לבצע טיפול שגרתי כזה. או שמא ''אאוטבק זה רכב שמי שלא מכיר אותו ואת המאפיינים הייחודיים שלו יהרוס אותו'' כמו מישהו טען לי?
  3. מתכוון לרכוש בקרוב רכב, ואני מתלבט בין שתי דגמים של רכבים, אשמח לשמוע את דעתכם לגבי אמינות, עלות תחזוקה, וצריכת דלק, בעיות נפוצות. 1.שברולט מליבו 2.0 2011-2013. 2.סובארו 2011-2013B4.
  4. שלום לכולם הזמנתי צלחות בלם קדמיות עבור הרכב שלי וגיליתי שהן לא מתאימות לדגם שלי. בין היתר מתאימות לסובארו XV עד שנת 2017 כולל (שלי 2018 צורה חדשה לכן הטעות..) מדובר במק"ט ברמבו: 09A92111 הצלחות מצופות למניעת חלודה. המק"ט הנ"ל מחליף את המק"טים הבאים של סובארו: 26300AG01A , 26300AG01B , 26300FE040 , 26300SA000 , 26300SA001 וגם את מק"ט טויוטה: SU00300586 ניתן לראות את כל הפרטים באתר: https://www.bremboparts.com/asiapacific/en/catalogue/subaru-xv-gt-2-0-i-awd-gt7/000128023-1 אני קניתי ב-380 ש"ח (מוסר גם את הקבלה כמובן) מחיר מכירה: 350 ש"ח, גמיש אם המכירה תתבצע בשבוע הקרוב. בהודעות פרטיות בבקשה מתאים לכל הרכבים הבאים: BRZ2.0 06/12 FORESTER (SG_)2.0 S Turbo AWD 02/02 - 05/05 FORESTER (SG_)2.5 AWD (SG9) 12/03 - 05/05 FORESTER (SG_)2.5 AWD (SG9, S11SG, S12SH) 06/05 - 05/08 FORESTER (SH_)2.0 D AWD (SHH) 09/08 - 09/13 FORESTER (SH_)2.5 AWD 03/11 - 09/13 FORESTER (SH_)2.5 AWD (SH9) 06/08 - 09/13 FORESTER (SH_)2.5 AWD (SH9) 01/09 - 09/13 FORESTER (SJ_)2.0 D AWD 03/13 FORESTER (SJ_)2.0 i AWD 03/13 FORESTER (SJ_)2.5 AWD (SJ9) 11/12 IMPREZA Estate (GG)2.0 WRX Turbo AWD 12/02 - 09/06 IMPREZA Estate (GG)2.5 WRX AWD (GGG) 09/05 - 12/08 IMPREZA Hatchback (GP_)2.0 AWD (GP7) 01/12 IMPREZA Hatchback (GR, GH, G3)2.0 D AWD 01/09 - 03/12 IMPREZA Hatchback (GR, GH, G3)2.0 D AWD 01/11 - 12/11 IMPREZA Hatchback (GR, GH, G3)2.5 AWD (GHE) 01/08 - 09/11 IMPREZA Hatchback (GR, GH, G3)2.5 WRX STI 330S AWD 05/09 - 12/10 IMPREZA Saloon (GD)2.0 WRX Turbo AWD 12/02 - 03/07 IMPREZA Saloon (GD)2.5 i WRX AWD (GDG) 09/05 - 12/08 IMPREZA Saloon (GD)2.5 WRX STi AWD (GDF) 09/05 - 12/07 LEGACY IV (BL)2.0 D AWD 02/08 - 12/09 LEGACY IV (BL)2.5 AWD (BL9) 09/03 - 04/09 LEGACY IV (BL)2.5 i AWD (BL9) 09/07 - 12/09 LEGACY IV Estate (BP)2.0 D AWD 02/08 - 12/09 LEGACY IV Estate (BP)2.5 AWD (BP9) 09/03 - 04/09 LEGACY IV Estate (BP)2.5 i AWD 01/08 - 12/09 LEGACY V (BM)2.0 D AWD 09/09 - 12/14 LEGACY V Estate (BR)2.0 D AWD 09/09 - 12/14 LEGACY V Estate (BR)2.0 D AWD 01/13 - 12/14 LEGACY V Estate (BR)2.5 i AWD (BR9) 09/09 - 12/14 LEGACY V Estate (BR)2.5 i AWD (BRM) 07/12 - 12/14 OUTBACK (BR)2.0 D AWD 01/13 OUTBACK (BR)2.0 D AWD (BRD) 09/09 OUTBACK (BR)2.5 i AWD 01/13 OUTBACK (BR)2.5 i AWD (BR9) 09/09 XV (_GP_)1.6 i AWD (GP3, G33GP) 03/12 XV (_GP_)2.0 D AWD 03/12 XV (_GP_)2.0 D AWD (GPD) 03/12 XV (_GP_)2.0 i AWD (GP7, G33GP) 03/12 XV (GT)1.6 i AWD (GT3) 08/17 XV (GT)2.0 i AWD (GT7) 04/17
  5. הרכב סובארו 2005 קניתי אותו לפני כ 4 שנים עם 67000 ק"מ והתקנתי מערכת הנעה בגז כמה חודשים אחרי ההתקנה התחילו בעיות של כיבוי בעמידה מאז החלפתי כבלים, פלאגים 3 פעמים, בית מצערת, חיישן קראנק, ועשיתי גם ניקוי מצערת ממש לאחרונה, הבעיה אף פעם לא נפתרה לחלוטין היו רק מצבים של שיפור, וההיפך, מה דעתכם? ומי מסוגל למצוא את הבעיה בקלות, עד כמה שניסיתי בכל מיני מוסכים הבעיה אף פעם לא נפתרה. יש לציין שהאוטו נוסע מצויין ללא שום בעיה במהלך הנסיעה מצב הקילומטראז' כרגע 163,000 תודה מראש למגיבים
  6. 1) הרכב Subaru XV Premium 2.0, שנת 2013, עבר 2 ריקולים של סובארו לפני שבועיים (אחד מהם "החלפת קפיצים" שזה בעברית הוצאנו את המנוע והחזרנו - 3 ימים במוסך ללא רכב חלופי) 2) באותו מועד "טופלה" גם תלונה שלי על רעש מהאגזוז בנסיעה מהירה, אם כי לא ב-100% 3) אתמול חזרנו מנסיעה ארוכה, התחילו להידלק נורות Check Engine, ABS, Hill descend כתומות 4) אחרי כמה דקות, נורת AT OIL Temp מהבהבת (תקלת הילוכים) 5) עצרנו בצד הדרך, נתנו לאוטו להתקרר, בדקנו שמן מנוע ונוזל קירור - הכל תקין 6) בפוקס הגענו הביתה חנינו עד הבוקר, אותה תקלה למחרת אחרי דקה של נסיעה 7) המוסך מורשה אמר להגיע אליו בגרר. לקח לשגריר 3 שעות אבל סה"כ בסדר אחרי שעתיים אני מתקשר לבדוק מצב- אה כן כל התקלות האפשרויות עלו בסורק אבל המחשב גיר הלך בוודאות, נתחיל איתו, עולה 6500 ש"ח + עבודה 9) אין לי איך להתווכח איתו, ביקשתי שיאפס את המחשב ואגיע מחר בבוקר לקחת לחוות דעת נוספת 10) מה לשאול אותו? מה צריך היה להיעשות לפני שמחליטים במהירות כזו על החלפת מחשב? 11) לבינתיים אספתי את השאלות הבאות: א) מה הסיכוי שהבעיה קשורה ל-RECALL? ב) מתי ועל ידי מי הוחלף שמן גיר (כל הטיפולים במוסך המורשה בזמנם)? ג) האם ואיך טופלה בעיית האגזוז? ד) האם נבדקו החיישנים של המחשב גיר? ה) האם נבדק החיבור בין המחשבים (הארקה/חיווט)? תודה לכל העונים, מיכאל
  7. היי. מישהו מכיר את הרכב הזה? נראה די מפנק ומרווח. מסתכל בעיקר על שנתוןן 2010-11 תודה
  8. מחפש חיישן חמצן לסובארו אמפרזה 2006 ניו אייג נפח מנוע 1600 חיישן אחורי וקידמי, אני לא יודע איך מחפשים כל כך ומי שכן יודע יכול מאוד לעזור לי. הייתי במוסך ומבקשים 700 שקל רק על חיישן אחד וזה לא כולל עבודה, וזה מאוד יקר לי, אמרו לי לחפש באיביי וגם זה לא כל כך הלך לי טוב. תודה לעונים
  9. היי .. רציתי חוות דעת על סובארו B4 2011 מנוע 2000 הבנתי שהיא שותה יותר מידיי דלק וגם שמגיע למהירות גובהה קשה לה כך הבנתי פחות או יותר.!! אם משהו מכיר את הרכב הזה (מניסיון) אשמח עם תגידו לי קצת על עליו. גם מה היתרונות והחסרונות שלו. תודה לעוזרים🙂
  10. אהלן חברים, ברשותי B4 שנת 2006 מנוע 2.0 רמת גימור R. מדובר על מנוע EJ20 והייתי שמח לדעת אילו פלאגים מומלצים לרכב שלי מכיוון שחיפוש באינטרנט לא הניב תוצאות מספקות במיוחד. לא מחפש לחסוך אך גם לא להשתגע. כל המלצה תתקבל בברכה, תודה
  11. אשמח לשמוע מבעלי פורסטר מהדגם שיוצר בשנים הנ"ל, מה עלות הטיפולים השוטפים, עלות טיפולי בלמים למיניהם ותכיפותם (והאם בוצעו במוסך מורשה יבואן) ובעיות אופיניות. תודה למשיבים
  12. סרטון נחמד של תיקון פחחות שנעשה במוסך החברים:
  13. היי לכולם. אנחנו נשואים פלוס תינוקת, עם עוד אחד בדרך בעז''ה! אין לנו רכב כרגע, ורוצים לקנות בקרוב את הרכב הראשון שלנו. צרכים: רכב אמין תחזוקה זולה נוח למשפחה רכב שנוכל להישאר איתו עד לגריטה לא איכפת מביצועים, העיקר שיביא מנקודה A ל B בצורה נוחה. מה אומרים על סובארו b3 2010 מנוע 1.5? קראתי עליה המון ביקורות. הרוב אומרים שהיא אמינה - שזה טוב מאוד הרוב אומרים שהיא נוחה ומתאימה למשפחה - שזה מעולה אבל כולם מתלוננים על צריכת דלק מוגזמת - שזאת בעיה! אני יודע שיש ניסאן טידה, טויוטה קורולה ועוד רכבים מאותה קטגוריה שאמינים לא פחות וצורכים פחות דלק, אבל יש 2 נקודות שבגללן אני בכל זאת נוטה ל b3: 1) בשנתיים הקרובות רוב הנסיעות לנו הן עירוניות, גג 10-15 ק''מ ביום (7K בשנה כולל טיולים?), ככה שהדלק הנוסף שאני משלם "מתקזז" עם האמינות של הb3 ועם העובדה שהתצלחתי להשיג סובארו b3ו 2010 במחיר של קורולה 2008. 2) הצלחתי להשיג מציאה, סובארו 2010 b3, מנוע 1.5, יד 1 (מנוסע יחיד פרטי), 118 אלף ק''מ - כל זה ב16 אלף שקל, הרבה מתחת למחירון והרבה מתחת למחיר שמבקשים ביד 2 לרכבים דומים!! ללכת על זה? האם המחשבה שלי נכונה, או שבכל זאת כדאי לקנות רכב אחר? אשמח לתגובות/הערות/המלצות תודה!
  14. קניתי אחד חדש כי חשבתי שלי לא עובד; התברר לי שגם שלי עובד ושהבעיה היתה משהו אחר. אני מוכן למכור את החדש ל 1000 או הישן ל 350.
  15. 17000 ק''ם יד ראשונה פרטית לאחר טיפול של 15 אלף (מוסך מורשה אולימפיה) לא ראתה שטח מעולם ממוגנת מלמטה מיום קנייה. דגם הכי מפואר עם אבזור עשיר. שימשה את משפחתי במשך שנה בלבד. ללא תאונות (יש כמה שריטות וניתן להוריד מחיר טיפה)- מתחייב בבדיקה על הכל. ניתן לראות את הרכב באשדוד (אני עובד באסותא) מבקש 160 אלף ( 5 אלף מתחת למחירון). ניתן ליצור קשר בהודע לווטסאפ ואני אחזור אליכם.. 0544751630 . לא להתקשר סתם, לא מודעה לסוחרי רכב.
  16. שלום חברים, הלך לי מנוע בסובארו אימפרזה שנת 2006, 2000 סמ"ק אני מעוניין לרכוש מנוע באופן עצמאי ולהביא אותו למוסך. שתי שאלות - 1. ממי כדאי לקנות מנוע? (זקוק לשם של עסק מומלץ ואמין) 2. באיזה מוסך כדאי להחליף את המנוע? תודה רבה מראש לעונים
  17. שלום לכולם, ברשותי סובארו אימפרזה שנת 2006 (מנוע 2000 סמ"ק, 160 כ"ס, קילומטראז' 175000). לפני מספר ימים נקרעה לי רצועת טיימינג בזמן נסיעה, וכתוצאה מכך התעקמו השסתומים - כלומר, הלך מנוע. אני זקוק להמלצה על מוסך אמין וטוב, בו אוכל להחליף מנוע. קוד המנוע - EJ20. הייתי גם רוצה לדעת מה עדיף - מנוע מיבוא או מנוע מפירוק? (האם מדובר בהמלצה חד משמעית - או שכל מקרה לגופו?) בתודה רבה!
  18. אני מעוניין לרכוש רכב משפחתי עמיד וחסכוני ככל האפשר. מה לדעתכם עדיף: א. סובארו B3 (מנוע 1500) 2008 עם 85 אלף ק"מ ב. טויוטה קורולה (מנוע 1600) 2008 גיר רובוטי עם 198 אלף ק"מ
  19. שלום, חברים. ברשותי סובארו גרנד לאונה 2001 LX מזה 15 שנים. אני מרגיש שלמרות שאין לי בעיה להמשיך ליסוע בבונבוניירה, כנראה שהגיע הזמן להשתדרג. במהלך השנים, חוץ מטיפולים שנתיים רגילים והחלפת דיסקיות\בלמים וכו'- האוטו היה אמין ביותר, ולכן אני יותר נאמן לסובארו, והייתי מעוניין לשדרג לסובארו חדשה יותר. אינני מבין גדול ברכבים, ועדיין גם אין לי מושג מאיפה לקנות [הבנתי ששוק היד-השנייה נגוע ברמאים, ושעדיף לנסות לרכוש משלמה סיקסט ודומיו]. כל מה שאני יודע זה שישנם כמה דברים שהייתי רוצה לשמור עליהם ברכב החדש, כך שאולי תוכלו כאן להכווין אותי לדגם המתאים [ואם הוא של חברה אחרת, אשמח גם לדעת]. תקציב- עד 50 אלף. העדפות: 1. תצרוכת דלק [גיר אוט']- אם אפשר להשתפר לעומת הגרנד לאונה 2001- נהדר. אני לא צריך ביצועים מטורפים. רק נסיעה בטוחה בגיר אוטומט, ובתקווה שהאוטו יסחוב מעט טוב יותר בעליות מאשר הגרנד לאונה. 2. רגישויות- ממש שונא רכבים עם דוושת ברקס סופר-רגישה, שכל מילימטר של נגיעה בה-מוביל כמעט לבלימת חירום. בנוסף- גם הגה "קל" מידי- לא נעים לנסיעה מבחינתי. 3. טכנולוגיות- לא צריך טכנולוגיות מטורפות. מבחינתי- כמה שפחות חיישנים וציפצופים= יותר טוב. פחות בלאי, ופחות הסחות דעת. לא צריך מצלמה אחורית לחניה, ואפילו מעדיף להעביר את מערכת הפיוניר מהרכב הישן לחדש [למרות שנראה שלכל הרכבים החדשים יש פאנל משלהם שבלתי ניתן להחלפה]. 4. אורך מכונית- הייתי רוצה לשמור על אורך יחסית זהה לזה של הגרנד לאונה 2001. שלא יצטצמו אופציות החנייה בעיר. מצד שני, אני לא הולך על מכונית שהיא מיני, כי אני גם מסיע את המשפחה. 5. והכי חשוב- אמינות. אוטו אמין שלא רואה הרבה מוסך. ואין לו בלאי מוגזם על כל קילומטר. בגדול שמעתי הרבה דברים טובים על ה-B4. אבל יש לי הרבה סימני שאלה לגביה. לא יודע מאיזו שנת ייצור עדיף? 2012? 2013? \ מה ההבדל יהיה פתאום בלשדרג לרכב שהוא נפח 2.0 לעומת 1.6 שהיה לי? \ עד כמה היא תזלול יותר דלק ותהיה ארוכה יותר מהגרנד לאונה?..\ האם היא בטיחותית, או אולי לשנת ייצור מסויימת שלה היה 'ריקול'? \ האם מושב הנהג שלה נוח? וכו' וכו'.. בגדול, אני מאוד מעריך את הפשטות והאמינות שיש לי בגרנד לאונה. בלי רעש וצילצולים. אחלה אחיזה. אחלה מיזוג[!]. אין לי תלונות עליה. לכן, אני כנראה רוצה לחדש, אבל גם להישאר עם המוכר והטוב. אז האם יש למישהו פה כיוון בשבילי? ומאיפה כדאי לרכוש? תודה רבה!
  20. סובארו BRZ, יד ראשונה מהחברה (00 קודמים), עלייה לכביש 04\2015, באחריות יצרן עד אפריל 2020, גיר ידני ומספר רישוי יפה במיוחד. ללא שום שיפור. שמורה להפליא, נרכשה ומטופלת בקפידה אצל היבואן, נשטפה בבית בלבד, קיבלה רק אוקטן 98ֿ חנתה בחניון תת קרקעי כל חייה וננהגה בעדינות - הצמיגים והברקסים המקוריים במצב חדש וכך הרכב כולו שעבר 53,000 ק"מ (רובם על כביש 6). נמכרת לקראת הרחבת המשפחה ואחרי התלבטות ארוכה. מציאה אמיתית לחובבי נהיגה - אין דברים כאלה. מחיר מבוקש: 149,000 ש״ח. אזור ירושלים / ראש פינה. ערן: 050 חמש שמונה אפס שבע שבע שמונה תשע
  21. היי לכולם! אני חדשה בתחום הרכב. עד היום רכבתי על אופנוע. הבנתי שבמסגרת התקציב שלי (20+-), סובארו 2.0 היא אחלה דבר. המכוניות הקטנות מרגישות לי חלשות. מצאתי סובארו 2.0 ידנית אחת שהיא יד 5 160,000 קמ, והרבה 2.0 אוטומטיות בידיים פחות מרובות (קילומטראז' משתנה). מה דעתכם? האם ארגיש משמעותית בפער? האם שווה לקחת את האוטו למרות היד הגבוהה? אשמח לשמוע חוויות, דעות, טיפים, כל מה שיש למבינים לומר. תודה מראש!
  22. בעלי מספר דגמים של סובארו, בהם XV הפופולרי, התעייפו מהחלפות השמן התדירות והחליטו לתבוע סכום עתק של 300 מיליון שקלים. מוסכי היבואן ללקוחות: השמן לא מתאים לאקלים הישראלי להמשך הכתבה המלאה: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4993494,00.html לי באופן אישי יש אינסייט 2013 שכבר נגימרה האחריות , אבל היבואן ביצע שיפוץ מלא למנוע (החלפת רינגים ועוד..) על חשבונו בלי להוסיף שקל וגם על הונדה עדיין מתנהלת תביע יצוגית על אותו הסיפור אז מי שקונה רכב סובארו שישים לב
  23. שלום לכולם, אני רוצה לקנות רכב שני למשפחה צעירה, התקציב הוא באזור 15K. אני חיפשתי רכב שיהי מהנה לנהיגה וללא יותר מדי הוצאות לא צפויות. נראה לי נסגרתי על זה שאני רוצה סובארו GX 4x4 , אשמח לשמוע על הניסיון שלכם ועל המלצות ? בנוסף מישהו יכול להסביר מה הבדל והאם יותר כדאי ללכת על B4 ? כמו כן אשמח להמלצות מעניינות אחרות שאולי לא חשבתי עליהן (אפשר גם ידני) תודה כול העונים
  24. הי, נשברה לי מראת צד בצד הנהג של הסובארו B3 שנת 2009 שלי מה שנשבר זה לא הזגוגית אלא הפלסטיק שמתחבר למרכב הרכב וגם הכיסוי הפלסטי מאחור. משום מה בארץ אני לא מצליח למצוא כזה משומש במחיר נורמאלי אלא רק חדש מהיבואן במחיר של 1,500 שח ואין סיכוי שאקנה ממנו.. אני מסתכל באתרים מחו"ל ורואה שם מראה שאמורה להתאים לרכב שלי במחיר 180 ש"ח למראה אבל יש בעיה אחת: המראה של הסובארו בארץ היא אלכסונית בפינה הקרובה למרכב הרכב בעוד שהמראות שאני רואה באתרים בחול הן מרובעות. אתם יודעים למה יש שוני בסוגי המראות בין הארץ לחו"ל והאם זה אמור להתאים בכל זאת (כי הרי כל עוד החיבור למרכב הרכב הוא זהה, לא איכפת לי איזה צורה יש לזגוגית)? תודה רבה (מצרף תמונות של המראה שלי ושל זו שמוכרים בחו"ל)
  • תוכן חדש...