Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'חלקי חילוף'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 18 תוצאות

1. שלום אני מחפש כפתור פתיחת תא מטען לזקושה ראפיד 2014. הגומי התייבש והלך וגם הכפתור עצמו. בחברה רוצים סכום גבוהה. אשמח לדעת האם אפשר להזמין אץ החלק מהאינטרנט או לפחות מקט של החלק
  2. שלום לכולם ברשותי ניסאן קשקאי מודל 2009 אני מעוניין לקנות מיכל עיבוי חדש כי היום גיליתי שהוא מעט דולף (בחיבור, לא בפקק) -חובה חדש. ומתגים לחלונות שנמצאים בצד הנהג שבהם יש בעיות (במתגים, בדקתי) -עדיף תקין מפירוק. השאלה שלי איפה אני יכול לרכוש את זה, מקום אמין ולא יקר, אתר/חנות במרכז הארץ או ירושלים? תודה מראש לעונים!
  3. שלום חברים, ראשית אתחיל עם הרקע: רכשתי לאחרונה פולקסווגן ג'טה מודל 2012, מנוע 1.2 דגם טרנדליין, עם בעיה ששני דלתות ברכב לא ננעלות (הדלת הימנית הקדמית והדלת השמאלית אחורית). לפי הבנתי, מאחר וכשאני לוחץ על כפתור הנעילה בשלט יש צליל נעילה בדלתות המדוברות אך הן נשארות לא נעולות, אני מסיק מכך שיש בעיה במנעולים החשמליים של שני הדלתות (כמו כן, אם הייתה בעיה בפיוז כנראה שלא הייתי שומע צליל נעילה בדלתות עצמן). כעת השאלה שלי היא: האם אתם יודעים או כיצד אני מברר מהם מספרי הדגמים של כל אחד מהמנעולים של הדלתות? אני מעוניין להזמין את המנעולים מאמזון ואני חייב לשם כך את מספרי הדגמים של המנעולים ואני מנסה להימנע מפירוק הפלסטיק של הדלת לצורך הבירור. תודה לכל העונים
  4. אז באופן מוזר הבטנה נתפסה בגלגל הקדמי של הרכב- ופשוט נאכלה. אני רואה שחלקים [גם חשמליים?] בתוך הטמבון חשופים כרגע וצריך לדאוג לכסות הכל שוב, אחרת אולי מים ייכנסו לשם. השאלה היא, מה עושים, כשמוסך רשמי של יונדאי נותן לך הצעת מחיר של 1000 שקל להחלפת חלק פלסטיק מסכן? מהי שיטת העבודה שלכם, כשאתם צריכים להחליף חלק שכזה? תמיד אומרים לי "לך למגרש פירוק". אבל זה נראה כמו מערב פרוע: > איך מגיעים למקומות כאלה? [זה לא כזה ברור בגוגל]. > מה כבר הסיכוי למצוא חלק בדיוק מהרכב שלך, ואיך יודעים אם החלק מתאים או שנתנו לך חלק של דגם מספיק קרוב ו"יאללה, תסתדר"? > מקומות כאלה גם רק מוכרים לך. לא מתקינים. אז האם נהוג לקנות מפירוקיות וללכת למוסך אחר להתקנה? אולי הם דופקים מחיר מוגזם להתקנה, כי לא קנית את החלק מהם? בקיצור, מהי הדרך החכמה לפעול כדי שלא כל בורג שתרצה להחליף ברכב יעלה לך כמו כלייה? האם הולכים ישר לפירוקיות? או שאפשר למצוא במחיר נורמלי דרך מוסכים לא מורשים? תודה.
  5. שלום לכולם.. יש לי רנו קליאו ידנית 2015 טורבו ונפלה לי הדלת של הדלק (בצבע כחול) איך ניתן להשיג כזו?
  6. חדש באריזה (הוזמן מאנגליה): קיט פנס אחורי ימני שלם (כולל בית ובקליט) - 450 ש"ח קיט מראת צד ניקל - 300 ש"ח משומש לשיפוץ: ספידומטר (למרכז הדשבורד) - 500 ש"ח צרו קשר ב: [email protected]
  7. היי חברים, זקוק לעזרה מכל המומחים בחלקי חילוף ובחלקים לרכב בכלל. אני צריך לדעת מה המידות של כסא הנהג בכל דגמי הרכב הקיימים היום בשוק, בישראל ובעולם. מה הדרך הכי מהירה לעשות את זה לדעתכם? כל עזרה מוערכת מאוד! תודה!
  8. שלום לכולם, אני מחפש חנות חלקי חילוף זולה ואמינה בואדי ג'וז בירושלים, וכן מוסך באזור לטיפולים שוטפים, שוב אמין ובמחיר סביר. המדובר בטויוטה קורולה, 2001- במצב מכני מצויין, אבל שצכה קצת שיעשו לה את הציפורניים. תודה לכולם. אורי.
  9. שלום לכולם , יש ברשותי רכב מסוג Golf 2009 Highline 1.4 TSi 160HP . הרכב סטוק וללא שינויים . לפני כשבועיים נדלקה לי נורת מנוע בדקתי את התקלה במחשב בעזרה שקע ה obd ii . מספר התקלה p0444 , לאחר בירור קצר התברר כי מספר התקלה מצביע על שסטום קניסטר . הזמנתי שסטום מebay לפי סוג מנוע (cavd) , מק"ט המוצר שהגיע אלי הוא [h=3]6Q0-906-517A .[/h]לאחר פירוק והרכבה של המוצר החדש גיליתי כי המק"ט שיש לחלק שפורק (המקורי)הוא [h=3]6QE-906-517A רק האות E שונה .[/h]יש להדגיש שגיליתי את זה לאחר הפירוק וההרכבה של החלק החדש . הנורא של המנוע כבתה אך בתוכנה עדין מופיע הערה כי יש בעיה בקניסטר . מישהו יודע להגיד מה הבדל בני שני החלקים ואם השוני הוא מהותי ויש צורך לקנות חלק אחר אם מק"ט זהה לחלוטין. **מצורפת תמונה של החלק ברכב* תודה רבה מראש יקיר
  10. שלום. יש לי סוזוקי ליאנה שנת 2007, מערכת השמע תקולה, אני לא מעוניין לתקן אותה ולא לרכוש מקורית מהיצרן, אני מעוניין לשים מערכת רגילה, הבעיה היא שצריך מתאם, כי בסוזוקי ליאנה יש צורה ספציפית למערכת השמע. רציתי לשאול אם מישהו יודע איך קוראים לזה כדי שאוכל לחפש את זה בזיפי למשל. כמו כן אם אפשר להפנות אותי למקום בו ניתן לקנות את המתאם במחיר סביר. היום רצו ממני על כך 500 ש"ח... הגיוני? תודה.
  11. שלום לכולם, אני צריכה להחליף פנס קדמי באופל קורסה שלי (2013, צד שמאל אם זה משנה). יש אתר כלשהו שאני יכולה לברר בו מחירים? אני מבינה שיש כל מיני סוגים - משומש, תחליפי, מקורי.. מה ההבדלים במחירים ומה עדיף? לאיזה סוג של מוסך כדאי ללכת עם זה? אם מישהו יודע כמה אמור לעלות אשמח לדעת! תודה רבה רבה, tovp
  12. היי,יש לי סובארו bs שנת 2008,הייתי רוצה להחליף את כל הפאנל הקדמי שעשוי מפלסטיק(מסביב למערכת,בדלתות,סביב ידית ההלוכים,סביב פתחי המזגן) ניסיתי להשיג דרך מקומות של חלקי חילוף ופירוק אבל ללא הצלחה... מי יודע איפה יש וכמה צריך לעלות?
  13. שלום לכולם, הגעתי לפורום בזכות חבר של הבת שלי ואני מקווה שתצליחו לעזור לי. יש לי אופל קאדט שנמצאת איתי כבר 39 שנה - אוטוטו יוצאת איתי לגמלאות. אני מחפש לה בנרות חלקי חילוף ולא מצליח למצוא. מישהו יכול להמליץ לי על איפה למצוא חלקים לרכב? כמובן שהעדפה היא לכתובות ופרטים של אנשים בארץ, אבל אשמח לקבל גם אינפורמציה על אתרים בחו"ל. המון תודה אהרון 0543299039
  14. שלום לכולם, הגעתי לפורום בזכות חבר של הבת שלי ואני מקווה שתצליחו לעזור לי. יש לי אופל קאדט שנמצאת איתי כבר 39 שנה - אוטוטו יוצאת איתי לגמלאות. אני מחפש לה בנרות חלקי חילוף ולא מצליח למצוא. מישהו יכול להמליץ לי על איפה למצוא חלקים לרכב? כמובן שהעדפה היא לכתובות ופרטים של אנשים בארץ, אבל אשמח לקבל גם אינפורמציה על אתרים בחו"ל. המון תודה אהרון 0543299039
  15. הי, מחפש מספר חלק או תיאור על מנת להזמין את החלק (מסתבר שקוריאה פלקון לא מחזיקים ומוסך קאיה הרשמי מחייב להזמין ולקנות חבילה של 20) עבור קיה סיד 2009 אשמח לעזרה תודה אורי
  16. שלום חברים. בנסיון לחלץ משהו שנפל מאחורי המגרה של תא הכפפות בסובארו פורסטר 2010 שלי הצלחתי לשבור את אחד מהתפסים שמחזיקים את המגרה במקום. יש שנים כאלו. מאז המגרה חצי נופלת כל פעם שפותחים אותה. מישהו יודע אם אפשר לקנות תפס שכזה או שאני צריך להחליף את כל דלת המגירה? אם כן מה העלות הכרוכה בתיקון שכזה? היכן ניתן למצוא את החלקים בזול? תודה חנן
  17. שלום לכם האם אתם מכירים מישהו בירושלים שקונה רכבים לחלקי חילוף? טויוטה סטארלט גיר אוטומטי עם תאונה בחזית (כנראה מנוע תקין, מצבר חדש) נפתחו כריות אויר. אשמח להכוונות בנושא
  • תוכן חדש...