Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'הונדה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. אשמח מאוד לעזרה כי אני די מיואש מדובר ברכב הראשון שלי קניתי אותו לפני חודשיים המזגן בערב עובד חלק (ב95% מהנסיעות) בצהריים יכול לעבוד שעתיים רצוף ללא בעיה אבל לפעמים הוא עובד חמש דקות ומוציא אוויר או חום 20 דקות ואז חוזר לעבוד רוב הפעמים בצהריים הוא לא עובד חלק אלא לסירוגין הייתי אצל כמה בדקו גז לא היה חסר ובכל זאת החליפו לי שאולי יעזור לא עזר כלום המוסך טען שהמדחס עובד, שתי המאווררים במכסה מנוע עובדים, כשהמזגן עובד הוא מקפיא פצצה יש זריקת אוויר מצויינת תמיד מה עוד יכול להיות בלי שישחטו אותי כל מוסך שדבר ראשון צריך להחליף גז?
  2. שלום לכולם 👋 אני מחפש רכב כבר זמן מה [רכב ראשון לנהג "מתחיל" אך לא חדש] , לאחרונה נתקלתי במודעה של קולגה מהעבודה: הונדה סיויק האצ'בק, 2013 יד נוכחית פרטית יד קודמת ליסינג [נהג יחיד הוא אומר...] הקילומטראז נכבד 150,000, אבל כולם אומרים לי שלסיוויק זה בהחלט סבבה. כך או כך, יצחק לוי - 32,800 [אתמול לפני מרץ זה היה כ31,300], דיברנו על 29,000 והוא אמר שהוא "ירד מספיק ולא ירד יותר, הרכב במצב מעולה, מטופל [הראה לי ספר טיפולים PDF-י מ2017 עד כה...] וזה לא רכב חדש אבל במצב טוב מאוד בסה"כ." סיכמנו שבשישי אקח את הרכב לבדיקה. כל מיני עובדות ללא סדר מיוחד: * מחר מעוניין לדרוש ממנו שאם יצוץ מידע שהיתה פגיעה בשלדה\שאסי, או על נזק\תאונה משמעותית - שהבדיקה תהיה עליו. לא יודע איך הוא יגיב לכך, אבל אחי אמר לי שכדאי לדרוש את זה. * בתחילה, וגם באשמתי שלא וידאתי שוב ושוב, בדקתי מחירון בטרם ידעתי שיד קודמת היתה ליסינג, ולכן יצא לי 34.5, המוכר אמר המחירון 35, ו"בשבילי" ירד ל29... * אתמול בדקתי במקרה ביצחק לוי וראיתי שזה בעצם כ31,300 , היום כבר קפץ ל32,800 [תודה יצחק לוי...] - אז ההנחה הגדולה שהצהיר עליה, מ35 ל29, כבר לא כזו גדולה. * יש בעיה מסוימת במולטימדיה [אולי רק לא שומר תחנות? המוכר הזכיר משהו כזה, אינו בקי כי בנו\אשתו משתמשים ברכב..] * חבר מהעבודה אומר שראה שיש מים\אדים בפנסים הקדמיים [כמה זה משמעותי\עם פוטנציל עלות נזק\תיקון גבוה?] * הרכב אדום, לא מטאלי במיוחד, לא חתיכי מדי, אבל אני מחפש רכב תקין בעיקר [ואני לא מקיא למראה הרכב, נכון לעכשיו=] אמרו לי שזה גם מקשה על המוכר, הצבע... עקרונית המוכר נדמה לי כאדם הגון [יחסית] וחביב.... ונדמה שגם טיפל בעקביות. אשמח לחוות דעת כללית, או הערות והארות ודגשים לקידום וסיום העסקה. זהו רכב ראשון עבורי, לכן לא משקיע סכום גדול [וגם חוסר ידע נרחב ואכזבה מחיפושים ארוכים, עצמאיים וללא הצלחה מרובה ביד 2, וגם אין חבר בקי זמין לסייע ...] אני כן מעוניין שיהיה לי רכב, למרות שלא מתכנן לסוע הרבה במיוחד, לפחות בהתחלה, אבל היי, יש לי זרוע לטלפון ובוסטר כבר שנה ושנתיים יושבים בסבלנות בקרטון. הערות לגבי כתיבה ארוכה מדי גם יתקבלו בברכה, נאמר לי בעבר . מקווה שלא כתבתי מבולבל מדי, אבל מאחר וקראתי כאן קצת לקראת רכישה, החלטתי לכתוב ואולי להספיק לקבל תובנות ביממה הקרובה. [מוסיף קובץ טיפולים ערוך ומתומצת...] תודה רבה לכולם! לילה\בוקר טוב. שלום לכולם #2 אני חדש כאן, בתור 'פעיל', אבל קראתי כאן לא מעט פעמים, במיוחד בתקופה [אל תשאלו כמה ] האחרונה הרלוונטית לחיפושים. כל הכבוד על התרומה לקהילה ולכל המבקש קצת חוו"ד בלתי אינטרסנטית, על ה'נעוצים' ועל הסבלנות בהחלט לא ברור מאליו
  3. שלום לכולם, לרגל קניית רכב חדש, משומש, צמצמנו את האפשרויות למספר דגמים. אם הייתם צריכים להמליץ על רכב שיוכל לשמש לתקופה ארוכה (כ-10 שנים), ויכול להתאים לצמד נהגים, אחד גבוה (כ-1.8) ורזה, ואחד נמוך ולא רזה, על מה הייתם ממליצים? הדגמים הנבחרים: הונדה ג'אז טיוטה: קורולה, יאריס יונדאי: i20, i25, i35 מאזדה 3 סוזוקי: איגניס, בלנו, סוויפט פרמטרים נוספים רצויים: חסכוני בדלק, תחזוקה נמוכה, נסיעה עירונית ברובה בחלקה עם עליות. וגם מזגן מתפקד יהיה רצוי. ברכב יהיו לרוב רק נהג ונוסע, אבל נשמח למקום ל-3 מבוגרים מאחורה. אנחנו די בטוחים בבחירות שלנו, אז אודה להמלצות שלכם יהיו מבין הדגמים הבאים. היום יש לנו יונדאי גטס 2008, ובתור מישהו גבוה, נהיגה ארוכה לא ממש נוחה לי. מה שנקנה יהיה אוטומטי בתקציב של 55-65 אלף, עם אפשרות לקצת יותר, משנת 2016 וצפונה (אולי טיפה יותר ישן), ונרצה גם עם קילומטראז' של עד 80 אלף קילומטר. תודה לכולם ולכולן,
  4. אהלן חברים. איפה אפשר לעשות שיפורים קוסמטיים להונדה סיוויק האצ'בק 2011? הכוונה לאיזה ספויילר קטן, חצאיות ואולי אפילו טמבונים. תודה
  5. שלום, כבר זמן רב קיימת אצלי בעיית תצוגה בצג רדיו בהונדה סיוויק הצ'באק 2010 האותיות חצי נעלמות ועם כמה תפיחות חוזרות. אני יודע שזה בעיה ידוע בדגמים שלנו וכנראה הרגליות, שאחראיות כל אחת על קוו בתצוגה, השתחררו מהלחמה הייתי רוצה לבקש המלצה על מקום או חשמלאי מקצועי, שיכול להלחים מחדש ולתקן את התצוגה תודה לעונים מצורפות תמונות של הבעיה
  6. שלום רב חברי הפורום, אני בבעלות סיוויק 98 עם פגעי צבע במקומות כמו המראות והטמבון הקדמי, וגם בפס המתכת המחבר בין החלונות לשאר הרכב(הוספתי תמונות) חוץ מזה, יש כתמים של שמן/גריז או משהו שחור על המכסה מנוע, וזה פשוט לא יורד בשטיפה רגילה, אז אשמח לדעת מה אפשר לעשות עם זה אשמח אם תוכלו לאמר לי ולהכווין אותי מה אני יכול לעשות בנוגע לכל פגע אם אתם מבינים או התנסיתם בזה בעבר 😄 קילופי צבע בטמבון קדמי: שמן/גריז על מכסה מנוע: קילופים במראות, פס מתכת מקולף: פס מתכת חלון אחורי:
  7. שלום לכולם, בעבר הייתה לי טויוטה קורולה 2008 גיר רובוטי וסך הכל הסתדרתי עם הגיר (זה הרכב היחיד שהיה לי אי פעם). אני מעוניין לקנות הונדה סיוויק האצ׳בק 2006-2007 ומכוון לדגם ספורט, למרות שהדגם הרגיל גם סבבה. 1)מה הסיפור לגבי הגיר הרובוטי? זה גיר כמו בטויוטה קורולה 2008? או מה ? 2)רוב הרכבים עם בסביבות ה200-220 אלף קילומטר, להמשיך לחכות לאחת עם מעט ק״מ ? או שזה סביר ? הכוונה האם הרכב ימשיך לתפקד כראוי או שצפוי לי איזה טיפול גדול? (אני לא מכיר כלום בהונדה) אם יש למישהו חוות דעת לגבי הרכב אני אשמח לשמוע.
  8. אם גם אתם נרתעתם מהעיצוב האגרסיבי של הסיוויק הנוכחית, אתם לא לבד. מרגע הצגתה מהצגתה של הסיוויק הנוכחית, לפני 5 שנים, ספגה הונדה ביקורות רבות על העיצוב המוחצן והאגרסיבי למכונית המשפחתית הוותיקה שלה, ביקורות שככל הנראה התבטאו גם בירידה במספר המסירות. דבר זה יכול להסביר את העובדה כי הונדה הודיעה היום על השקת דור חדש, לסיוויק, 11 במספר. על אף התבססות על הדגם היוצא, הסיוויק הבאה זוכה לעיצוב קליל ומעודן יותר, עיצוב פנים חדש ושיפורים בחזית הטכנולוגיה והבטיחות שיאפשרו לה ליישר קו עם ההיצע העכשוי. המטרה שעמדה בפני המעצבים של הונדה היתה לרכך את העיצוב החיצוני של הסיוויק מספיק על מנת לפנות לקהל רחב יותר. על מנת להשיג את המטרה בוצעו מספר שינויים לעיצוב הנוכחי: קו מכסה המנוע הונמך ואליו שודכו פנסים צרים וגריל קטן המזכירים במעט את החזית של הג'אז החדשה, במה שהופך להיות חתימת העיצוב החדשה של הונדה. בנוסף, קורות הגג הוזזו לאחור ולאורך צידי המרכב נעשה שימוש נרחב בקווים אופקיים רחבים. בחלקו האחורי של הרכב, פינה פס האור המחובר מהסיוויק הקודמת את מקומו לצמד פנסים נפרדים ופגוש צר מבעבר וכן נוסף ספויילר קטן בקצה תא המטען. בפנים מתרחש השינוי הדרמטי באמת. הסיוויק היא הראשונה מבין דגמי הונדה להציג לוח מחוונים דיגיטלי לחלוטין. המטרה המוצהרת לפי הונדה היתה ליצור תא נוסעים ארגונומי ומינימליסטי ככל האפשר. הדשבורד מגיע כיחידה אחת שטוחה ואופקית הנמתחת לכל רוחב תא הנוסעים וכולל אלמנט עיצובי בצורת כוורת, המסתיר מאחוריו את פתחי המיזוג ויוצר תחושה אחידה. הונדה שהיתה ידועה עד כה במספר הלחצנים הגבוה בסביבת הנהג, בחרה הפעם לצמצם את מספר הכפתורים למינימום האפשרי, כאשר הכפתורים היחידים שנשארו הם כפתורי בקרת האקלים, שליטה בחלונות וחוגת ווליום של מערכת המולטימדיה, על מנת לאפשר שימוש נגיש, אינטואיטיבי ופשוט בזמן נסיעה. שאר השליטה מתבצעת מתוך מסך 9 האינץ' של מערכת המולטימדיה, שמוצב כעת על הדשבורד ולא מוטמע בתוכו כבעבר. גם בסיוויק החדשה ממשיכה הונדה את המגמה של עושר מערכות בטיחותיות ותציע את חבילת הבטיחות המתקדמת שלה, "הונדה סנסינג" כסטנדרט בכל רמות הגימור. המערכת הכוללת בין השאר בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטייה מנתיב והתראה על שטחים מתים. בנוסף, צפוייה הונדה לצייד את הסיוויק החדשה בשלל מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות נוספות. הונדה כן מציינת שצפויה תוספת של כריות אוויר וכן הקשחת המרכב שמלבד סיוע בהגנה על נוסעים, תשפר גם את איכות הנסיעה, חווית הנהיגה והשליטה על הרכב. הונדה לא משחררת פרטים על יחידת ההינע של הסיוויק החדשה, אך כן מתחייבת שהיא תיכלל במאמצי החשמול של המותג, כאשר גרסה היברידית צפויה להופיע ראשונה. למרות שמועות לגבי הנעה כפולה בטייפ R הבאה, הסיוויק הבאה תתבסס על הנעה קדמית בלבד. לאחר סגירת המפעל באנגליה, הסיוויק האצ'בק הבאה תגיע אלינו ישירות מיפן והסדאן מטורקיה, כאשר יחידות ראשונות צפויות לנחות בארץ כבר מאמצע השנה הבאה. '
  9. אם גם אתם נרתעתם מהעיצוב האגרסיבי של הסיוויק הנוכחית, אתם לא לבד. מרגע הצגתה מהצגתה של הסיוויק הנוכחית, לפני 5 שנים, ספגה הונדה ביקורות רבות על העיצוב המוחצן והאגרסיבי למכונית המשפחתית הוותיקה שלה, ביקורות שככל הנראה התבטאו גם בירידה במספר המסירות. דבר זה יכול להסביר את העובדה כי הונדה הודיעה היום על השקת דור חדש, לסיוויק, 11 במספר. על אף התבססות על הדגם היוצא, הסיוויק הבאה זוכה לעיצוב קליל ומעודן יותר, עיצוב פנים חדש ושיפורים בחזית הטכנולוגיה והבטיחות שיאפשרו לה ליישר קו עם ההיצע העכשוי. המטרה שעמדה בפני המעצבים של הונדה היתה לרכך את העיצוב החיצוני של הסיוויק מספיק על מנת לפנות לקהל רחב יותר. על מנת להשיג את המטרה בוצעו מספר שינויים לעיצוב הנוכחי: קו מכסה המנוע הונמך ואליו שודכו פנסים צרים וגריל קטן המזכירים במעט את החזית של הג'אז החדשה, במה שהופך להיות חתימת העיצוב החדשה של הונדה. בנוסף, קורות הגג הוזזו לאחור ולאורך צידי המרכב נעשה שימוש נרחב בקווים אופקיים רחבים. בחלקו האחורי של הרכב, פינה פס האור המחובר מהסיוויק הקודמת את מקומו לצמד פנסים נפרדים ופגוש צר מבעבר וכן נוסף ספויילר קטן בקצה תא המטען. בפנים מתרחש השינוי הדרמטי באמת. הסיוויק היא הראשונה מבין דגמי הונדה להציג לוח מחוונים דיגיטלי לחלוטין. המטרה המוצהרת לפי הונדה היתה ליצור תא נוסעים ארגונומי ומינימליסטי ככל האפשר. הדשבורד מגיע כיחידה אחת שטוחה ואופקית הנמתחת לכל רוחב תא הנוסעים וכולל אלמנט עיצובי בצורת כוורת, המסתיר מאחוריו את פתחי המיזוג ויוצר תחושה אחידה. הונדה שהיתה ידועה עד כה במספר הלחצנים הגבוה בסביבת הנהג, בחרה הפעם לצמצם את מספר הכפתורים למינימום האפשרי, כאשר הכפתורים היחידים שנשארו הם כפתורי בקרת האקלים, שליטה בחלונות וחוגת ווליום של מערכת המולטימדיה, על מנת לאפשר שימוש נגיש, אינטואיטיבי ופשוט בזמן נסיעה. שאר השליטה מתבצעת מתוך מסך 9 האינץ' של מערכת המולטימדיה, שמוצב כעת על הדשבורד ולא מוטמע בתוכו כבעבר. גם בסיוויק החדשה ממשיכה הונדה את המגמה של עושר מערכות בטיחותיות ותציע את חבילת הבטיחות המתקדמת שלה, "הונדה סנסינג" כסטנדרט בכל רמות הגימור. המערכת הכוללת בין השאר בקרת שיוט אדפטיבית, תיקון סטייה מנתיב והתראה על שטחים מתים. בנוסף, צפוייה הונדה לצייד את הסיוויק החדשה בשלל מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות נוספות. הונדה כן מציינת שצפויה תוספת של כריות אוויר וכן הקשחת המרכב שמלבד סיוע בהגנה על נוסעים, תשפר גם את איכות הנסיעה, חווית הנהיגה והשליטה על הרכב. הונדה לא משחררת פרטים על יחידת ההינע של הסיוויק החדשה, אך כן מתחייבת שהיא תיכלל במאמצי החשמול של המותג, כאשר גרסה היברידית צפויה להופיע ראשונה. למרות שמועות לגבי הנעה כפולה בטייפ R הבאה, הסיוויק הבאה תתבסס על הנעה קדמית בלבד. לאחר סגירת המפעל באנגליה, הסיוויק האצ'בק הבאה תגיע אלינו ישירות מיפן והסדאן מטורקיה, כאשר יחידות ראשונות צפויות לנחות בארץ כבר מאמצע השנה הבאה. ' לצפייה במאמר המלא
  10. שלום חברים, אני מתכנן לנסוע לאילת עם הרכב (פעם ראשונה) עוד כ3 שבועות בערך (אם ירצה האל ולא יהיה סגר 🥺). אני מאיזור הקריות, אוסף את הבת זוג מטירת כרמל ומשם מתכנן לעלות על כביש 6 (בתקווה שהוויז ייקח אותי לשם) ולתת לוייז לכוון אותי לאילת. א', האם כדאי לסמוך על הדרך שהוויז יבחר לי או שיש דרכים אחרות? (יש עניין לעצור בכמה יעדים בדרך כמו כושי וכו') . *אחרי שאני מגיע לטירת כרמל ובדיקה שעשיתי בוויז, אנחנו עולים על כביש החוף בערך ל60 ק"מ עד היציאה לכביש 6. מכירים אולי דרך יותר מומלצת להגיע לכביש 6 מהר יותר? * ב', מה השעה שהכי מומלצת ליציאה בשביל להימנע מפקקים? לא אכפת לנו להגיע לפני הצ'ק אין(שהוא ב3 בצהריים) , מצידי להגיע ב7 בבוקר ולשבת בבית קפה עד אז, אבל פשוט רוצה שיהיה לי הכביש הכי ריק שיכול להיות. ג', מבחינת תדלוק מה הכי כדאי לי לעשות? אני כמובן אמלא טנק מלא (35 ל' בערך) אבל אני מתאר לעצמי שיגיע החלק בנסיעה שלא נהיה קרובים לתחנות דלק. באיזה שלב של הנסיעה יהיה לי כדאי לעצור לתדלק? אשמח לעזרתכם בעניין. נ.ב חשוב לי לציין שאני פחות מתמצא בכבישים ואם תגידו לי לעלות על כביש x במקום y כנראה שלא אדע להבין, אז אשמח שתתארו לי כמה שאפשר לגבי המלצותיכם. תודה מראש!!
  11. אהלן חברים. אני מצטער אבל אגיד מראש - אני בור בכל הקטע הזה של בדיקות במוסכים וטיפולים וכד'. עשיתי לכם פתיח, עכשיו אגש לחלק העיקרי. ברשותי הונדה סיוויק האצבק 2011, לפני שנה(ספטמבר 19) עשיתי טיפול גדול אחרי שקניתי את הרכב. בטיפול הוחלפו לי מסנן שמן, אוויר, מזגן וגם שמו שמן מנוע ונוזל בלמים. מאז, שנה שהרכב לא ראה מוסך(בלי עין הרע). לפי מיטב הבנתי, מומלץ כל שנה לעשות טיפול ולכן הגעתי לכאן. בספטמבר תעבור שנה ובנוסף בספטמבר אני אמור להעביר את הרכב טסט. עד כאן הכל יפה. אממה, אין לי שמץ של מושג האם כדאי לי לגשת למוסך לטיפול גדול, או שמא אני לא זקוק? הרי כולם אומרים או טיפול 10(או 15) או כל שנה, המוקדם מביניהם. אז 10 ק"מ לא עברתי, אבל כן עברה לה שנה. בנוסף,רציתי לדעת מה לדעתכם כדאי לבקש ברגע היגעי למוסך? האם הרשימה שרשמתי מעלה(של מה שטופל בטיפול האחרון) זו הרשימה שאני אמור לראות גם בפעם הבאה? האם כדאי לי לבקש עוד דברים נוספים לבדיקה? האם אני צריך לומר משהו מראש כדי לחסוך כאבי ראש? שאלה נוספת הבנתי שמומלץ מסננים מקוריים של הונדה, ובטיפול האחרון הוחלף לי מסנן אויר חלופי. מהיכן ניתן להשיג, אם בכלל, מסננים מקוריים שאוכל לבוא איתם ישירות למוסך? תודה מראש על העזרה, ובמידת הצורך אשאל עוד שאלות.
  12. היי, אני ממש מעוניין לרכוש הונדה סיוויק הבנתי שהרכב הזה כמעט ומושלם כי אנשים מוכרים אותו במחירון ולפעמים מעליו השאלה היא אם היא באמת שווה את זה. נעבור על הפרטים של הרכב 2010 נפח 1.8 140 כ"ס 120000 קילומטר חיישני רוורס טסט נגמר באוגוסט יד 1 ליסינג יד 2 פרטית של איש מבוגר שגר איתי בעיר ממש היה נחמד לדבר איתו בטלפון. היתרון שהוא באמת שמור כי הוא מבוגר ולא נוסע הרבה. דיברנו על מחיר הוא אמר בהתחלה 29 אלף הצלחתי להוריד אותו ל27 אלף ואולי גם אצליח ל26 אני מקווה וככה זה יכין אותי לשלם עוד 1000 שקל ספייר על טסט שנגמר באוגוסט, בקרוב אראה את הרכב ואני לא חושב שתהיה בעיה בבדיקה גם. השאלה היא אם היא שווה את המחיר כי היא באמת במצב בובה כאילו היא שנה 2011 ולא 2010 בתכלס יש לה מה שאין להרבה מהמשפחתיות בשנים שלה (מתכוון למנוע בעיקר). ואני לא מתכוון לקחת רכב בכיוון של הסיוויק כמו גולף כי אני לא מאמין בגיר שלהם לפחות לא מתחילת שנת 2013. מה אתם אומרים שווה לקחת 2010 במצב שלה ב27 או 26 אלף כי אפילו הונדה 2011 לא הצלחתי למצוא בדיל כזה (כמובן שאם לא תצוץ בעיה בבדיקה). אודה לכם מאוד.
  13. היי חברים יש לי הונדה סיוויק 2013 קניתי לא מזמן, חסר לי שמן גיר הוא לא שחור הוא בצבע צהוב כזה רציתי לברר לפני שאני עושה שטות האם אפשר למלאות שמן גיר אם כן איזה סוג? או שאני צריך לפנות למוסך רגיל/מורשה שיחליף לי את השמן?
  14. היי לכולם הזמנתי 8 פלגים דגם dilfr6f11g מקורי של הונדה (NGK) שחיפשתי בפורומים בחול היה כתוב שזה מתאים לרכב שלי. אחרי שפירקתי פלג אחד מהרכב ראיתי שהדגם שאני צריך הוא dilfr6j11 . הפכתי את גוגל למצוא את ההבדל בינהם. המידע שהגעתי אליו הוא כדלהלן באתר הרשמי של NGK יש רק את הדגם הזה dilfr6j11 המפרט התכני שלו הוא Thread Size: 14mm Thread Pitch: 1.25mm Seat Type: Gasket Resistor Value: 5K Ohm Reach: 26.5mm (1.04") Hex Size: 5/8" (16mm) Terminal Type: Solid Overall Height: ISO Gap: .043" (1.1mm) Center Electrode Material: Iridium Type: Fine Wire Size: 0.6mm Projection: Projected Ground Electrode Material: Platinum Type: Fine Wire Shape: Taper Cut Quantity: : NGK Heat Range: 6 Longevity: 100k Miles את הדגם שאני קניתי dilfr6f11g מצאתי מידע חלקי כדלהלן NGK LASER IRIDIUM Spark plugs DILFR6F11GPart No : N/AHeat Range : 6Size: 14.0mm x 26.5mm x Hex 16.0mmResistor TypeSpark Gap – 1.1mm Gap בכל הפרמטרים שמצאתי הם זהים בקיצור השאלה שלי האם ניתן להשתמש בהם? או שצריך לבדוק נתונים נוספים בשביל לדעת שהם זהים. תודה רבה לכותבים
  15. אהלן חברים, התחדשתי שלשום ברכב חדש - הונדה סיוויק האצבק 2011 כמו כל אחד שמתחדש ברכב, גם אני רוצה לשמור על שלי נקי ומצוחצח מתי שרק אפשר. בגלל שאני גר בבניין רב קומות ואין לי מקור חשמל/מים חיצוני, ממש לפני כ20 דקות ביצעתי הזמנה מKSP למכשיר השטיפה הידני של ג'ימי, שלא דורש שום חיבור חיצוני. כשיגיע לי המכשיר, ארכוש מ"הגרעין" ג'ריקן(או 2) של 20 ליטר, ובכך אסיים את מלאכת קניית המוצרים לניקיון. או ש... לא? אשמח לעזרתכם, ראיתי שלא מעט כאן ממליצים לרכוש בחנות המקוונת של אוטוסטור (http://www.autostore.co.il) ((ואשמח לשמוע את חוות דעתכם על החנות)) ורציתי להתייעץ איתכם, מה עוד כדאי לרכוש משם שיעזור לי לשמור על הרכב חדש ויפה ונעים (גם מבפנים) כל דבר [אבל באמת כל דבר] שעולה לכם לראש שיכול לעזור לי - אל תתביישו להגיד. ממוצרי ניקיון עד גאדגטים מגניבים לרכב, תוספים ובקיצור, כמו שאמרתי, כל דבר שעולה לכם! תודה מראש לכולם ומקווה שיהיה כאן דיון פורה
  16. הי, אני מחפש המלצה למוסך הונדה (לא מורשה) באזור הצפון, כלומר קריות וצפונה. תודה!
  17. היי, משפחה צעירה מתכננים לרכוש רכב באזור ה 50,000 פרטים שחשובים לנו: רכב המסוגל לעלות לירושלים באופן יומיומי. מרווח מאחורה יחסית באזור ה 50K ש"ח חסכוני בדלק שנתון חדש - 2015 ומעלה קצת קילומטרז' - עד 60,000 (אנחנו מתוכננים לעשות באזור ה 35K כל שנה) הסתכלתי עד כה עח הונדה ג'אז 2015 - 1300 מנוע עם 105 כוחות סוס והסתכלתי על אופל אסטרה האצבק 2016 - 1400 טורבו 150 כוחות סוס - ירדנו מזה כי אין לה שוק, חלפים יקרים ולא חסכונית בדלק והסתכלנו על סקודה ראפיד (ספייסבק וסדן) 2016 - מנוע 1200 טורבו עם 90 כוחות סוס - יד ראשונה צפרטי או מליסינג. מה אומרים???????????????
  18. שלום, מאחר ולא מצאתי מידע ברור בחיפוש (בפורום ובאינטרנט) אני פונה פה למי שיודע. הגעתי ל180 אלף לצורך הטיפול קניתי: -שמן מנוע (5W-40) -מסנן שמן -מסנן אויר ומזגן -נוזל בלמים שמן גיר CVT לא מצאתי בחנות בה הייתי - אך אני גם לא יודע כמה צריך לצורך הטיפול - מה הכמות שעלי לקנות? קיבלתי הצעת מחיר ממוסך מורשה ושם נכתב בכמות 0.7 (בלי ציון יחידות) - זה נשמע לי מעט ביחס למה שקראתי ברשת. בכל כמה זמן מומלץ להחליף פלאגים? הרכב עשה אצלי 25 אלף ק"מ ואין לי רישום של תאריך החלפה אחרון. האם פספסתי משהו ואני צריך לטפל בעוד משהו? למישהו יש טבלת טיפולים לרכב שאוכל לעבוד ע"פיה בטיפולים עתידיים?
  19. היי, יש ברשותי הונדה סיוויק 2012 ואני רוצה לעשות טיפול 100 אלף ק"מ עברתי לאחרונה לעיר רחובות וראיתי שיש מוסך הונדה רחובות https://honda.org.il/%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96-%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ האם מישהו מכיר? האם מישהו תיקן/ בדק את הרכב שלו שם בעבר ? תודה מראש.
  20. שלום לכולם! לאחר כמה בדיקות לאור רכישת ג'יפון חדש בקרוב, שני הדגמים שהתלבטתי בינהם היו המיצובישי אקליפס קרוס וההונדה HR-V החדשות. מבחינת מחיר, ההונדה יותר מתאימה לטווח מחירים שאני מחפש. האם יש כאן בעלי HR-V שרכשו אותו בשנה-שנתיים האחרונות ויכולים לתת לי חוות דעת עליו? עשיתי נסיעת מבחן אבל אין באזור שלי הרבה במפרים או עליות תלולות כדי לבדוק את המנוע 1.5 טורבו שלו כמו שצריך. תודה לעונים
  21. צנרת זרימה חופשית, הונדה אקורד 2006 יש לי הונדה אקורד 2006 מנוע 2.0 שמתי לה צנרת זרימה חופשית שמחוברת מהמנוע עד סוף האגזוז ( כולל דוד כמובן) השאלה בכמה כוח סוס זה יוכל לשפר ואם גם תהיה עליה קטנה במומנט וקגמ, ומתי בעיקר זה יורגש במהלך הנסיעה השינוי הנל? ועוד שאתה קטנה: הוספתי ראש פילטר פתוח מורגש שינוי קצת בכוח וגם רעש נחמד, השאלה אם זה לא פוגע בכוח או משהו שיכול להרוס עם הזמן?
  22. שלום לחברי הפורום. להלן סדר האירועים שהתרחשו ברכב שלי במהלך החודשיים האחרונים, כאשר בכל פעם המצב החמיר: 1. נורת מנוע (check engine) נדלקה. 2. בוצע טיפול - הוספת שמן מנוע + שמן גיר (לא הונדה מקורי). 3. הילוך לא משתלב לאחר הנעה, במנוע קר. (תחושה דומה לתחילת נסיעה בהילוך 3 ברכב ידני. נוסע לאט מאוד בלי כוח, עד לעצירה) 4. במהלך נסיעה רכב מקרטע ומדומם פתאומית. מצב שמנים תקין. מכונאי אחד חיבר למחשב, שהראה תקלת חיישן קראנק והציע להחליף אותו. מכונאי אחר טען שכנראה זו תקלה ישנה שהמחשב זוכר, אבל זו כנראה לא הבעיה הנוכחית, והמליץ להחליף את כל שמן הגיר למקורי (TVC) ואולי גם לנקות את חיישן הקראנק אך לא להחליף. אשמח מאוד ללמוד מנסיון של חברי הפורום, אם נתקלתם בבעיה כזו בעבר או יכולים לעזור בהעלאת השערות מושכלות. תודה רבה!
  23. שלום חברים רציתי לקבל את עצתכם וחוו"ד קניתי לפני כחודש הונדה סיוויק שנת 97 מנוע 1600 SR VTEC, עשה 218K נפלתי בקניה, המוכר שיקר והעלים מידע בהכל, החלפתי רדיאטור כי נזל מים, ובמוסך אמרו לי שהרכב מעשן, ובאמת נגמר מהר מאד השמן, המליצו לי לשים תוסף לשמן (סמיך מאד) שמתי ונפלתי עוד יותר כי לפני לא הייתי רואה עשן, ועכשיו בדקות הראשונות כשהרכב קר יש המון עשן לבן. לפי מה שהבנתי כנראה שגומיות שסתומים קרועות ונכנס שמן לתאי השריפה, השאלה היא אם שווה להשקיע בתיקון, והכי טוב אם אני יכול לעשות זאת לבד בלי השקעה של כסף אלא רק השקעה של עבודה עצמית (אין לי ידע במכונאות רכב אבל יש ידיים טובות וראש קולט) אשמח בעצת המומחים ובעלי ניסיון
  24. היי חברים כולם אומרים שהונדה רכבים אמינים מאוד יש ברשותי סיוויק 2002 במשך שנה הוצאתי עליה 10,000 שקל תיקונים יש לי חבר שיש לו את האצבק 2010 רובוטית ויש לו לא מעט בעיות, חבר נוסף שאמא שלו קנתה סיוויק 2014 הייתה עם לא מעט בעיות ועוד במסגרת האחריות למזלה האחריות כיסתה הכל הונדה באמת רכב אמין? או סתם שמועות? אני כבר לא יודע על מה לחשוב כרכב הבא, טויוטה אמין יותר?
  25. שלום, יש לי הונדה סיוויק 01-05, מאתמול התחיל לי תופעה מוזרה, אני לוחץ על הגז הטורים עולים יפה, ובעצירה מוחלטת במקום לרדת לחצי הטור מייד כמו שהיה תמיד, הוא יורד לטור 1 ורק אחרי 2 שניות יורד לחצי הטור מקומו הטבעי.. שמתי לב גם שכאני נוסע על 60 למשל, ואני בולם, פעם הגיר היה מוריד הילוך והטורים יורדים לאט בצורה חלקה עד לחצי הטור, היום כל הילוך שהרכב מוריד הטורים קופצים בחצי טור ויותר ואז ממשיכים לרדת. מישו מכיר את התופעה? תודה רבה לעוזרים [video=youtube_share;8idYqfm9h_4]
  • תוכן חדש...