Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'אוקטביה'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. שלום לכל החברים יש לי סקודה אוקטביה 2015 דור (3) וכידוע כדי לכבות את הנרות לחץ אוויר של הגלגלים (שנמצאת בלוח המחוונים) מכבים אותה על ידי איפוס דרך המסך המולטימדיה המקורי המהמהממ... החלפתי לה את המסך המקורי למסך מעלי אקספרס ואחרי תקופה ירד לאחד הגלגלים האוויר ונדלקה מנורה בלוח המחוונים של חוסר אוויר בגלגל השאלה איך אפשר לכבות את הנורה ( לאחר מילוי האוויר )
  2. אחרי הנוחות של הסיטרואן קשה לי לרדת לרכב קטן ולא נוח מצד שני מחפש רכב אמין. הסיטרואן באמת... כל כך גרועות. די נהנתי עד שהלך הגיר. מה מציעים בסכום של כ30,000 ש"ח. גם סטיישן יכול להיות פיתרון רע אבל פיתרון או שמציעים לרדת למשפחתית רגילה ואמינה?
  3. שלום. אני ירושלמי ואני מחפש מקום לשיפוץ ראש מנוע של אוקטביה 2 מנוע 8 שסתומים BXE. הבנתי עד עכשיו שיש בעיה שלא כל המכונים מעוניינים להתעסק עם הראש הזה. ואני לא (עוד לא) מבין למה... האם יש למישהו את הסיבה?? והאם למישהו יש טלפון לחיבור. תודה (גם מה)ראש
  4. אהלן חברים, ברשותי אוקטביה 2021 ברמת גימור elegance. לאחרונה שמתי לב שלפעמים, בעיקר בזמן בלימה רגילה, הטורים עולים ומאיטים את הרכב הרבה מעבר למה שמצופה. ברמה של לפעמים ממש מרגישים את הקפיצה וזה הופך את הנסיעה ללא נעימה. מישהו נתקל? עצות?
  5. שלום, שלוש שנים עברו ושוב אני עומד מול רשימת רכבים לבחירה מחברות ליסינג שונות. חברה שלי עובדת מול כמה חברות ליסינג, ובוחרת חברה לפי תנאים לדגם ספציפי שנבחר. אני משלם שווי מס בלבד. חשוב ברכב (לפי סדר עדיפות): גודל (מכניס זוג אופניים לרכיבות באמצע השבוע) נוחות נסיעה, ביצועים, יוקרה. רשימה השנה היא כזאת: אוקטביה 1.5 SPACE פורד פוקוס אקטיב ESTATE 1.5 קיה ספורטאג' 1.6 דיזל טויוטה קורולה TS SPACE HYBRID קיה NIRO LX ישנם רכבים נוספים אך לדעתי לא רלוונטי בכלל. חשוב לציין שאני "אוהב הגה" ורכב שני במשפחה (פרטי. לא ליסינג) הוא בעל גיר רגיל מהנה.
  6. בימים האחרונים הסטוריית השיחות (יוצאות, נכנסות ושלא נענו) מתאפסת בכל התנעה של הרכב. בהסטוריית השיחות מופיעות רק השיחות שבוצעו במהלך הנסיעה בלבד. עד לאחרונה ניתן היה לראות בהסטוריית השיחות (Calls List) את 30 השיחות האחרונות בטלפון. השיחות מופיעות בטלפון, כך שזו בעיה במולטימדיה. מדובר במולטימדיה BOLERO בסקודה אוקטביה וטלפון סמסונג גלאקסי S7. תודה מראש
  7. היי כולם, הקדמה - אני לא מבין כל כך ברכבים. כיום נוהג על פולקסווגן ג'טה 1.2 2017 ליסינג (רכב חברה). דיי מבסוט מהרכב חוץ מהגיר שלו שלוקח 2 שניות להוריד הילוך כשלוחצים עד הסוף. עשיתי נסיעת מבחן על הסקודה אוקטביה 1.5 במשך 20 דקות, לצערי בפקקים והייתי דיי מרוצה מהביצועים למרות הDSG. היא מרווחת ובכללי עונה על הצרכים שלי, לכן אני כנראה אזמין אותה מהקצין רכב. לפני כן כמה שאלות: 1. האם חברות הליסינג משנות משהו ברכב לעומת רכב מצ'מפיון מוטורס? מבחינת אבזור\מערכת מולטימדיה\ג'אנטים וכ'ו? 2. מלבד הספוילר הקטן שהוסיפו השנה (?) יש עוד שינויים שעבר הרכב? 3. אנשים בעלי נסיון עם הדגם הזה, מה החוויה שלכם עד כה? יש לכם טענות? 4. פיצ'רים מיוחדים שיש לרכב? 4. טיפים נוספים? תודה רבה וסליחה על החפירה.
  8. היי כולם, הקדמה - אני לא מבין כל כך ברכבים. כיום נוהג על פולקסווגן ג'טה 1.2 2017 ליסינג (רכב חברה). דיי מבסוט מהרכב חוץ מהגיר שלו שלוקח 2 שניות להוריד הילוך כשלוחצים עד הסוף. עשיתי נסיעת מבחן על הסקודה אוקטביה 1.5 במשך 20 דקות, לצערי בפקקים והייתי דיי מרוצה מהביצועים למרות הDSG. היא מרווחת ובכללי עונה על הצרכים שלי, לכן אני כנראה אזמין אותה מהקצין רכב. לפני כן כמה שאלות: 1. האם חברות הליסינג משנות משהו ברכב לעומת רכב מצ'מפיון מוטורס? מבחינת אבזור\מערכת מולטימדיה\ג'אנטים וכ'ו? 2. מלבד הספוילר הקטן שהוסיפו השנה (?) יש עוד שינויים שעבר הרכב? 3. אנשים בעלי נסיון עם הדגם הזה, מה החוויה שלכם עד כה? יש לכם טענות? 4. פיצ'רים מיוחדים שיש לרכב? 4. טיפים נוספים? תודה רבה וסליחה על החפירה.
  9. שלום, מחפש שמן מתאים לסקודה אוקטביה 1.4 ליטר טורבו בנזין. מודל 2015. במדריך רכב רשום שצריך שמן תואם תקן vw 502.00 במוסך מורשה שמים שמן של חברת wolf. מחפש לקנות עצמאית שמן ולבקש במוסך שיחליפו. ראיתי שיש שמן של castrol edge 5w-40 וגם castrol edge 5w-30 שניהם עם התקן הנ״ל. כמו כן גם יש קסטרול magnatec. להבנתי ה edge היא הסדרה הבכירה (אם בכלל זה משנה משהו) המלצות מחברי הפורום? באופן כללי אני רואה הרבה שמנים עם התקן הנ״ל וקצת מתקשה לבחור את השמן המתאים ביותר. קצת מידע על אופן הנהיגה: נהיגה רגועה. סביבות ה עשר אלף בשנה וטיפול קבוע כל שנה. מוכן לשלם את הפרמיה עבור שמן איכותי.
  10. שלום, בדקתי מחירים לצמיגים במידה 225/45/17 לאוקטביה ויצאתי מבולבל. אחד המליץ על Good year ואחרים בכלל לא כי אמרו שהם מטורקיה אחד המליץ בכלל על pirelli p7 שראיתי שהוא רועש וצריכת דלק רעה כולם כמובן המליצו על מישלן אבל הם מאוד יקרים בסביבות 600 שקל לצמיג יש לכם המלצה? ואיזו פנצריה באזור המרכז? תודה,
  11. היי, רגע לפני ההחלטה להזמין את האוקטביה החדשה (2019, מנוע 1.0 טורבו דגם אמבישן) בליסינג דרך העבודה, אשמח לשמוע חוות דעת מהמומחים כאן בפורום (חוו"ד חיוביות ושליליות יתקבלו בברכה...), וכמה שאלות ספציפיות: האם מנוע ה-1.0 מספיק חזק מבחינת ביצועים וכוח? יצא לי לנסוע על ה-1.5 שמרגיש כמו מטוס (ולצערי לא זמין כרגע בליסינג). השאלה אם ה-1.0 מספיק טוב. לא נהג מירוצים, אבל מחפש מספיק כוח לתוואי נסיעה הררי עם מזגן חזק מבלי שצריך לקרוע את האוטו. שמעתי קצת שמועות על רעידות של המנוע 1.0 בתחילת הנסיעה ביציאה מעמידה (בגלל הירידה ל-3 צילינדרים?) - עד כמה זה מורגש ומפריע? בקרת שיוט אדפטיבית - מישהו התנסה ויודע לספר אם זה כולל "זחילה בפקקים"? (כלומר האם המערכת ממשיכה לעבוד באופן עצמאי גם לאחר עצירה מוחלטת של האוטו בפקקים?) תודה!
  12. התלבטות קשה מצד אחד אוקטביה 2016 1.8(style) מטוס. 0-100 ב7.5 שניות. אבל מליסינג. ועם 90 אלף ק״מ מצד שני גולף 2015 1.4 60 כ״ס פחות, 2 שניות יותר, מבוגרת ב8 חודשים, אבל מפרטי ורק 57 אלף קילומטר. נראת שמורה. וזולה ב6 אלף ש״ח הצרכים: בעיקר נסיעה לעבודה במרחק של כמעט 40 ק״מ
  13. היי. בימים האחרונים קורה לי תופעה מוזרה, אני יוצא מהרכב(סקודה אוקטביה 2014), אני נועל אותו באמצעות השלט לחיצה קצרה, ואז בד"כ אח"כ אני עושה לחיצה ארוכה על לחצן הנעילה למשך מספר שניות ואז החלונות נסגרים לאט לאט וגם הגג הפנורמי. הבעיה היא שפתאום זה לא מעלה אותם לא גג ולא חלונות רק אם אני מניע את הרכב ומעלה מתוך הלחצנים שבדלת הנהג. אותו הדבר לגבי פתיחה של החלונות..? חשוב לי לציין שלא הוחלף כלום.. יכול להיות שהבטריה של השלט חלשה או מצבר?
  14. היי, אני שוקל לקנות אוקטביה אמבישן 1.2 TSI 80K ק"מ מליסינג. אני לא מכיר את הרכב הזה ואשמח לקבל עצות אילו דברים עליי לבדוק ולמה לשים לב - ז"א כל מני אביזרים שנוטים להתבלות, בעיות נפוצות עם הדגם וכו'. כמו כן, אם חברת הליסינג ביצעה קומפיוטסט לרכב האם אפשר לסמוך על המסמך הזה או שכדאי לי לקחת את הרכב לבדיקה שוב? תודה!
  15. שלום לכולם, יש לי אוקטביה עם שנה+ שנותרו לאחריות היבואן. רציתי לדעת אם יהיו לי בעיות עם האחריות כשאני מתקין ברכב מצלמת רוורס ו/או מערכת מולטימדיה במקום מה שיש עכשיו. תודה, P
  16. היי אנשים, אני ממש שוקל לקנות אוקטביה עם תקציב של 100,000ש"ח+- שמעתי שהיו הרבה בעיות בגיר DSG... על אילו שנים מדובר? ובכלל ממליצים? תודה!
  17. אני מעונין לקנות רכב משפחתי (תקציב 80k) ולאחר נסיעה באוקטביה הייתי בטוח שמצאתי את האוטו. ואז התחלתי לשמוע בעיות על הגיר DSG ועל עלויות טיפול יקרות. הייתי שמח לשמוע חוות דעת לגבי רכב זה. תודה
  18. שלום לחברי הפורום, אני מעוניין לרכוש אוקטביה 2017 מהדגם החדש ומתלבט בין מנוע 1.0 ל-1.4 ליטר. אני מחפש רכב משפחתי כאשר בגדול, אנחנו נוסעים בתוואי עירוני או בינעירוני נוח, ומידי פעם עושים גיחות לטיולים ארוכים יותר. (בין 10K ל-15K ק"מ בשנה). מבחני רכב ברשת מהללים את המנוע 1.0 החדש הקטן וחלק אף מכתירים את הדגם כ"מלכת המשפחתיות". אשמח לשמוע מה דעתכם באופן כללי ובפרט: - אמינות/עמידות לאורך זמן? (זה הדגם הראשון בנפח כזה אז אין לו עדיין "היסטוריה") - 3 צילינדרים לעומת 4, מה המשמעויות? (מבחני הרכב טוענים שאין רעידות...) - האם סוג מנוע זה משפיע על ירידת הערך של הרכב? - במקרה של תקלה במנוע עצמו - האם באחריות של צ'מפיון נותנים מענה הולם? מחליפים לגמרי? תודה מראש!
  19. היי אני מעוניין להתקין מצלמת רוורס לאוקטביה 2014 שלי מותקנת בה מערכת קולומבוס מקורית, חיישני רווורס מקוריים קדמיים ואחוריים עם תצוגה גראפית. מצאתי video interface מאיביי מהקישור הזה האם לדעתכם הוא יתאים למערכת? האם ניתן להתקינו בלי שיפריע לחיישני רוורס? תודה
  20. היי. בסוף החודש אני מחזיר את רכב הליסינג שלי, קיה סיד סטיישן. הבגאז שלו נהדר וכרגע במושב האחורי יש 2 בוסטרים עם גב וכיסא בטיחות והרכב קצת צפוף (אני 1.91). הפכתי פה את הפורום וישנן כמה אופציות, צריך עזרה בבחירה \ הצעות מעניינות אם יש למישהו: בגזרת המיניואנים: פורד SMAX, שברולט אורלנדו דיזל ורנו גרנד סניק דיזל. קראתי פה בעיקר דברים טובים על כולם ואני בטוח שאהנה לנהוג בSMAX. יש לחבר את הדגם הישן עם ה2.3 ליטר וגם הוא ממליץ אבל טוען שכל ביקור במוסך זה 5K. בגזרת הרכבים הפרטיים חשבתי על מזדה 6, מונדיאו ואוקטביה\סופרב סטיישן . מונדיאו סטיישן אני לא מוצא עםםחות מ 100K קילומטרים וסופרב בכלל לא מוצא. מישהו יודע להגיד כמה משמעותי זה הסטיישן באוקטביה? כי ברגילה החלון מתרומם עם הדלת מאחור. מה אתם אומרים? פספסתי משהו?
  21. היי אני מעוניין לשדרג את הרכב המשפחתי לסקודה אוקטביה 2013 כאמור 1.2 TSI אני משתמש בו לנסיעות לעבודה ונסיעות משפחתיות - 18K שנתי מצאתי רכב במצב טוב לאחר שהיה בליסינג אצל אדם פרטי, קילומטראז' 85K, במחיר סביר (מחירון מינוס 5) וברצוני לקחת אותו למכון בדיקה. ברצוני לשאול את חברי הפורום (לאחר שחיפשתי ולא מצאתי ממש תשובה): - באופן כללי מה דעתכם על הרכב בגילו מבחינת אחזקה וטיפולים - האם הקילומטראז' מהווה בעיה? - אילו דברים עלי לבדוק טוב טוב לפני הרכישה? תודה לכולם!
  22. לאחרונה ראיתי פרסום של סקודה אוקטביה, יד שלישית, אוטומט, 1.6 ליטר, שנת 2003 עם 195,000 קילומטר. על פניו נראה שזה סה״כ קילומטראז׳ הגיוני.. אנחנו מאוד מוגבלים כלכלית כרגע ומחפשים רכב זול וטוב.. קיבלנו הצעה טובה עליו, האם לדעתכם יש מה לחשוש מהקילומטראז׳? או שהמנוע שלו יכול לסחוב עוד? תודה רבה!!
  23. שלום לכם, לפני קצת יותר משנה קניתי לאשתי Volvo V50 2011 במחיר מציאה (מהשכרה) מאוטוסנטר (הייתי מאד מרוצה מהשרות). רכב מעולה. אלא מה, המושב לא טוב לאשתי. מה לא ניסתה: כריות, ד"ר גב מסוגים שונים, מגבות ועוד. אז לפני כחודשיים החלפנו. אני לקחתי את הוולבו (סוף סוף!) והיא את הפורד פוקוס 2012 עם גיר ידני (גם היא מצויינת). אלא מה, המושב מצויין לאשתי, אבל היא לא אוהבת גיר רגיל! אז עכשיו אני מחפש לה רכב נוח. בפוקוס 2011-2014 אוטומטי כמובן אני לא נוגע, ודגמי ה1.5 ליטר החדשים יקרים לי. כן, אני מתכונן לקחת אותה לאיזה מגרש ולהושיב אותה בכל מיני מכוניות, כי אין תחליף לנסות את הישבן על הכסא, אבל כרגע האופציות שנראות לי הן: מזדה 6 2013, פורד מונדאו 2013 סקודה אוקטביה (עם DSG6! או אוטומט רגיל) , אולי 2011 מעדיף מרכב סטיישן. אני כבר יומיים חורש את הפורום ולא מצאתי מילה רעה על אלה. האם מי מהמומחים בפורום יכול לומר לי אם פיספסתי איזו מחלה ידועה של אחת מאלה? האם יש למישהו חוות דעת (אישית, רק אישית) לנוחות המושבים? המלצות כלליות? דגם שלא חשבתי עליו? (צרפתיות ואיטלקיות out). תודה רבה.
  24. אני מתכנן לרכוש אוקטביה סטיישן 1.4 TSI משומשת משנת 2015+ או חדשה מיבואן (בכל מקרה הדגם המעודכן עם ה150 כ"ס). לאחר שקראתי הרבה מבחני דרכים ומפרטים של הרכבים הפופולריים בקטגוריה (אוריס, סיד, i30cw, אסטרה, סיוויק ואוקטביה), אני די נעול על האוקטביה בעיקר בגלל המרווח, הבטיחות, החיסכון בדלק ואיכות הנסיעה. עדיין מרתיע אותי נושא האמינות, אחרי שיצא לי לשמוע אמירות כלליות שלא מחמיאות לאוקטביה בנושא. אבל לא יצא לי לשמוע פרטים קונקרטיים על בעיות מנסיון אישי של אנשים. אני מכיר כמה שיש להם את הסדאן ודווקא מרוצים מהאמינות. אשמח לשמוע מבעלי נסיון חוות דעת כללית על הסטיישן ובעיקר על אמינות גיר ה DSG, כולל חווית השרות של מוסכי היבואן, הן במסגרת האחריות והן מחוצה לה.
  25. שלום חברים, אני חדש פה אז אשתדל להיות ממוקד. אני מחפש רכב ראשון למשפחה (יש לנו כבר runx). הדרישות הן: 1. חסכוני (או לפחות בגבול הסביר). מנסיעות מבחן שעשיתי על אוריס ופריוס גיליתי בעיות גובה במושב האחורי. 2. תא מטען בינוני פלוס (מעל 400 ליטר) 3. נוחות ומרווח רגליים ליושבים מאחור משוטטות בפורום ראיתי הרבה דעות. בעיקרון הייתי הולך על טויוטה (מהיכרות רבת שנים עם המותג), עם זאת קצת מפריע לי חוסר התמיכה בעברית על גבי המסך של הרכבים) תודה מראש
  • תוכן חדש...