Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות '2015'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 14 תוצאות

1. שלום, אני צריך להחליף את מגני השמש (צילונים) במיני קופר משנת 2015. במוסך המורשה מבקשים 1,400 ש"ח. תוכלו לומר האם ואיך ניתן להשיג את זה יותר בזול? להזמין מחו"ל, מקומות אחרים בארץ, וכו'. כמו כן, במידה וקונים עצמאית, האם ניתן בקלות להתקין לבד? תודה רבה!
  2. אהלן, יש לי מערכת jvc kw-v21bt ברכב והבנתי שאפשר לעשות שיקוף מסך מהטלפון למסך מולטימדיה, איך אני עושה את זה? מצאתי את זה בהוראות ולא ממש הבנתי משהו (צד שמאל זה החלק של השיקוף), אם מישהו יודע אשמח לעזרה.
  3. שלום, השנה אני אעשה את הטיפול הראשון שלי לאוטו (פעם ראשונה שאני מטפל מאז שקניתי) הרכב זה: VW Golf 2015 TRENDLINE 1.4 125HP דגם בארץ: AU-5G12HZ הפכתי את הסדר רכב מספר פעמים, אבל אין בו רשימת טיפולים לפי ק"מ כמו שהיה לי בספרים של רכבים קודמים. כמה שאלות 1. אשמח לדעת איפה אפשר להשיג רשימת טיפולים לפי ק"מ. 2. איזה שמן מנוע מומלץ לרכב הזה? 3. אשמח להמלצות איפה לטפל באזור לוד/רמלה/תל אביב בברכה, מוש
  4. אהלן התעניינתי בחברת טרייד אין [לציין את שמה?] ברכב -יונדאי i30 2015 פרימיום -יד 1 פרטית (בעלים יחיד), 50 אלף ק"מ, סכום בערך 74 אלף ש"ח [אחרי מיקוח סטנדרטי ראשוני, בערך 70 או קצת פחות]. החברה מציעה שנלך לאיזה מכון בדיקה שארצה [רק לא מוסך, מחשש שאולי הלקוח מקומבן עם מוסכניק כלשהו]. וכשאני מבקש לראות מהם דו"ח בדיקת הרכב- הם אומרים שהמדיניות שלהם היא לא לחשוף אותו. הם אומרים רק דברים בעל פה לגבי האוטו. שהוא עבר טיפול 10 אלפים לפני חודשיים, שהוא נקי מפגיעות, ושהמנוע+גיר+שלדה תקינים. ושהייתה רק פגיעה קוסמטית בחלק הקדמי של האוטו. מתחייבים לכך שאם נמצא שיש פגיעה- אז הם מכסים את עלות הבדיקה. בחברת טרייד-אין אחרת, דווקא הראו לי את דו"ח הטיפולים [המסמך המקוצר עם ה- V/X על ליקויים ורמת המשמעות]. 1. אז אני יודע שאני לא יכול לסמוך גם ככה על דו"ח טיפולים שהם מציגים, אבל האם יש סיבה הגיונית למה הם לא שקופים לגביה? 2. בנוסף, האם זו זכותי לבקש שיקשרו אותי עם בעל הרכב, כדי להוציא דרכו את היסטוריית הטיפולים מהמוסך שהאוטו טופל בו? והאם זה מקובל לעשות זאת לפני הבדיקה במכון? או אחריה? [הם אומרים שהרכב טופל במוסך המרכזי לרכב יפני בחולון. זה השם שזכור לי. ושזה מוסך מורשה ליונדאי]. מה עושים במקרה כזה? לא יודע אם יש פה פוטנציאל לעקיצה. תודה לעוזרים
  5. אהלן רוצה לשכפל מפתח לסוזוקי סוויפט 2015, רק מפתח בלי שלט באזור השפלה/מרכז/ישוביי גדרות (נמצאת ביבנה) הסיבה היא כדי שאוכל ללכת לגלוש ולקחת איתי את המפתח בכיס/שרשרת. ראיתי בפורום שממליצים על carkey4you שבתל אביב. האתר והשירות קנו אותי, אך הבחור אמר שכנראה שתיהיה בעיה לשכפל מפתחות לסוזוקים אחרי 2014, אמר שעבור כך יש להביא את הרכב עד אליו ולראות אם בכלל תיהיה אפשרות לבצע זאת, ובמידה עם כן העריך שיעלה 220שח לעומת זאת שעה לפני כן שוחחתי עם ניידת שכפול מפתחות יבנאית, שטענו כי אין כל בעיה, קבעו שעת הגעה אל בייתי, והערכיו עלות באיזור ה200ש"ח הייתי רוצה לשכפל אצל הבחור, אבל הוא קצת רחוק לי,וגם לא בטוח שישכפל האם ישנה בעיה באמת עם השכפול? האם המחיר סביר? האם כדאי לשכפל דרך ניידת השכפול? המלצות למקומות אחרים בקרבת מגורים?
  6. שלום רב, לאחרונה הצטרפתי לפורום באופן רשמי וזהו הפוסט הראשון שלי . לאחרונה שמתי לב לביקורות טובות כאן בפורום על פיג'ו 308 דגם ACTIVE שנת 2015 אשמח לשמוע את דעתכם (אשמח לדעת אם היה ברשותכם רכב כזה או שאתם עדיין איתו). כיום אני נוסע בסוזוקי אלטו שנת 2010 ידני וברצוני להחליף לרכב קצת יותר גדול לשני מבוגרים עד שני ילדים (חשיבה לעתיד). אני רוצה לציין שזהו רכב שני במשפחה ולא הרכב הראשון. כידוע לקהל ההישראלי יש דעה שלילית על רכבים מצרפת עקב בעיות חשמל וגיר שהיו פופולריות בעבר. יש לי מספר שאלות שאשמח לקבל עליהן תשובות מפורטות מלבד ההמלצה האישית שלכם : 1. שמתי לב שלאוטו יש משענת יד בעלת שני מצבים קדמית יותר או אחורית יותר אך רציתי לדעת האם ניתן להגביה את המשענת כך שהיא תהיה בגובה המתאים או שניתן להזיזה רק אחורה וקדימה? 2. האם עדיין יש בעיות חשמל ברכב? 3. האם ישנם בעיות בגיר או במנוע ? 4. איזה צמיגים מומלצים לרכב? 5. האם נסיעה ארוכה נעימה כמו נסיעת המבחן הקצרה שעשיתי ? 6. האם בידוד הרעשים ברכב טוב? 7. האם יש בעיות קליטה ברדיו ? 8. האם הרכב מגיע עם גוגל קאר או מערכת אנדוראיד ? 9. האם ניתן להפעיל את הקרוז קונטרול רק מעל 50 קמש? 10. האם ההתעסקות עם מערכת השמע לצורך הפעלת המזגן או הגברתה תוך כדיי נסיעה מסורבלת מאוד? 11. האם בימי קיץ שרביים להמתין 2 דקות כדיי שהמערכת תפעל זה נוראי מאוד או סביר? 12. האם יש נוריות שנדלקות באופן קבוע ? 13. האם יש בעיות ממערכת המולטימדיה ? 14. האם שדה הראייה ברכב טוב ? 15. האם הרכב הגיע עם מצלמת רוורס או שזה נעשה באופן פרטי ? 16. האם יש בעיה עם רצועת הטיימינג ? 17. אשמח לשמוע בעיות שחוזרות על עצמם אם ידוע בעיה כוללת. אני יודע שמדובר במספר רב של שאלות אבל אשמח לשמוע את כל הנתונים לפני שאקנה רכב למספר שנים לפחות 3 ואם הוא יהיה טוב אז גם ל 5 שנים. אודה לכם אם תוכלו לפרט ולתת לי את חוות דעתכם המקצועית לפני שארכוש את הרכב.
  7. שלום לכולם, מתלבט לגבי רנו מגאן קופה ספורט יד 2 (יד 1 ליסינג פרטי, יד 2 פרטי) 2014, 95,000 ק"מ. מצרף דוח בדיקה של דינמומטר. אנא עיזרו לי להבין, מה כסת"ח\בעיות רציניות? לקנות\לרדת מהעיסקה? תודה לעוזרים!
  8. על פניו זוכת פרס מכונית השנה 2014 נראית לא רע בכלל. אבל כל נושא הטיפולים והאמינות קצת מדאיג. גם אם אלה סטיגמות, וגם אם לא, הייתי רוצה לדעת אם האנשים פה חושבים שזה רכב כדאי. מבחינת הבטיחות, איבזור, מנוע, עיצוב, חסכוניות, דרגת זיהום, הנסת אנוש לא טובה - עם כל זה אני סבבה. תוכלו בבקשה רק להגיד לי אם: 1. אחרי 80 אלף ק"מ אני אתחיל רומן עם המוסך? 2. עלות הטיפולים גבוהה משמעותית מרכבים יפנים וקוריאניים? 3. חלקי החילוף גם הם יקרים? 4. באופן כללי, ממליצים לקנות או לא? ואם לא, אז על איזו משפתית חסכונית (אני עושה 25 אלף ק"מ בשנה) כן הייתם הולכים? תודה מראש!
  9. יד ראשונה מרופא בתל אביב. לרגל התרחבות המשפחה נאלצים להיפרד מהאלפא הנהדרת שלנו- 50,000 ק"מ, צריכת דלק נמוכה מאד, אבזור מלא הכולל בלוטות' חיישנים ועוד. מטופלת במוסך מורשה. מי שמעוניין באוטו קטן חזק צעיר ונמר, מוזמן להתקשר. מחירון 69,000, מוכן לרדת ל-60 פשוט כי זה מספיק לנו לטרייד אין.. תמונות מצורפות. 0506-482224
  10. שלום לכולם, שמי אורן, אני חדש בתחום השיפורים חודש שעבר רכשתי סיאט לאון FR 2015, אוט' 5 דלתות מאדם פרטי הבעלים הקודם החליף חישוקים ל19" חתך נמוך מאוד (35) כמו כן הוא שם קפיצי הנמכה של ST הרכב כעת לא נוח בנסיעה, קשה מדי, יציב מאוד אמנם, אבל לא נוח, כל בור מורגש בהגזמה, בנוסף כאשר ישנם פסי האטה שאליהם מגיעים במהירות גבוהה מהרגיל אז ניתן לשמוע את הצמיג נוגע בגוף הרכב. בקיצור, אני מעוניין לשמור על יציבות אבל מוכן להתפשר קצת עבור נוחות משמעותית. ממה שהצלחתי להבין, קוילאוברים זה הפתרון הכי טוב עבורי. אני בכלל לא מבין בעניין, כלומר, כאשר אין קוילאובר אז יש בולם מקורי ועליו קפיץ? ומה זה בעצם קוילאובר? האם הנוחות המירבית שניתן להשיג היא בעזרת קוילאוברים? ראיתי שאין הרבה יצרנים שהוציאו קוילאוברים מתאימים לרכב שלי, יש של ST ושל KW ראיתי שהמחירים לערכה נעים בין 700 ל 2000 יורו אני רוצה לדעת מה בדיוק מתאים לרכב שלי... כלומר באתר של KW בחרתי את הדגם שלי במדוייק והוא נותן איזה 8 דגמים של קוילאוברים עם שוני מאוד קטן בפרמטרים שאין לי מושג מה אומרים, זה הלינק: http://www.kwsuspensions.co.uk/produktfinder/?resetFilter=all&openCat=0&openCatName=Coilover+kits&setSubfilterID=130&setSubfilterGroupID=1-0 הייתי שמח לקבל המלצה והסבר... מה ההבדל בין אחד שעולה 700 לאחד שעולה 1080 יורו ויש גם ב1270... בנוסף יש גם משהו עם שליטה אלקטרונית שנקרא DDC, עולה 2000 יורו... הייתי מאוד שמח לקבל עצה לפני רכישה, אני לא רוצה ללכת לסדנה בארץ לפני שאני מבין את העניין מספיק טוב, ולפני שאני יודע בדיוק איזה דגם מתאים לי וכמה הוא עולה בחו"ל. בשיחה שעשיתי עם אחת מהסדנאות ביקשו 11,000 על קוילאוברים, כשאני רואה את המחירים אני קצת מתלבט אם לא שווה לי להזמין לבד.... אשמח לעצה טובה וסליחה על החפירה. תודה, אורן
  11. היי כולם יש לי סקודה פאביה 1.2 טורבו שנת 2015 עם 5500 קמ היום נסעתי בפקק של שעתיים ומהירות מקסימלית של 7 קמש וראיתי שחום המנוע עלה קצת מעל ל90 מעלות בערך 100 וזה קרה פעמיים ללא דלקת נורית או כל חיווי במחשב האם זה תקין האם זה קרה לעוד כמה שיש להם אותו דגם בערך ? אשמח לתשובות
  12. היי לכולם, יש לי סוזוקי אלטו 2015 אוטומטית. היא בת כמה חודשים ובנסיעה בין עירונית הצריכת דלק שלה היא 1-10 לפעמים אפילו 1-8. קראתי שצריכת הדלק השלה בעיר אמורה להיות 1-16, אבל את הצריכה הזו הצלחתי לקבל רק בנסיעות בין עירוניות (ירושלים תל אביב). יש למישהו עיצה?
  13. שלום לכולם, אני חדש בפורום, אז תודה מראש לכולם על העזרה. אני מחפש לרכוש רכב משפחתי חדש מודל 2015. שיהיה לו תא מטען שניתן להכניס בו עגלת תינוק. שיהיה חסכוני בדלק, אמין ונוח (בקיצור כמעט כל מה שכל אחד רוצה מהרכב נראה לי...) איכשהו הגעתי להתלבט בין טויוטה קורולה לבין מאזדה 3, רציתי לדעת מה יש לכם לומר בנושא? ואני פתוח להצעות נוספות. כמו כן רציתי לדעת מה יש לכם לומר לגבי היברידיות, האם זה כדי (מבחינה טכנולוגית/מכאנית/טיפולים)? ומה השוק שלהם אחר כך במידה ורוצים למכור? התקציב הוא בסביבות 150000 שח. תודה
  14. שלום חברים, בקרוב אקבל את המאזדה 2 שלי, מצאתי רק מידע על המאזדה 2 משנות ה-2011 והגרסה שתכנס לארץ מאזור אפריל. אני רוצה לשמוע על הכרותכם עם הרכב, דעתכם, לטובה ורעה. כמו כן, אם יש לכם מידע חשוב על הרכב. המדובר על גרסת הדינמיק 2015 (מהדגם הנוכחי). אם יש לכם סיקורים מעניינים, גם אם באנגלית אשמח לקבל קישור. תודה רבה!
  • תוכן חדש...