Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'פג'ו'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. אמ"לק- רכב זריז ונוח לעיר. הוחלף מנוע וחלקים לא צפויים נוספים, ולבסוף נמכר בטרייד אין. הקדמה 2018, זוג סטודנטים צעיר, שוכרים דירה במרכז בשילוב תחבורה ציבורית לאזור הדרום לא וואו בסופ"שים הביאה אותנו למסקנה שנדרש רכב. התקציב היה סד"ג 50-60 אש"ח וטבעי היה לחפש סופר מיני יד שניה. אחרי פוסט בפורום, נבירה באינטרנט, סריקה של אופציות במגרשים השונים, מצאנו את המועמדת. פג'ו 208 שנת 2016 עם כ-30 אק"מ על השעון. הרכב נראה די חדש מבפנים ומבחוץ. בדיקה במכון, ותביעות עבר והרכב יצא נקי. הרכב נקנה מקרסו טרייד עם שנתיים אחריות (או 40 אק"מ), אנחנו עוד נחזור לזה. מיד לאחר הרכישה עברתי אצל גבע לרענון נוזלים ובדיקה כללית שהסתיימה ללא ריג'קטים מעניינים. משם לטיפול דיטיילינג כדי להתחיל ברגל ימין. תקופת ירח הדבש הרכב מאוד זריז, בטח ביחס ליונדאי I30 של ההורים שממנה הגעתי. המנוע אמנם רק 3 צילינדרים ומעט מחוספס בעמידה אבל מאיץ מהר מאוד במהירויות עירוניות. הגודל שלו הוא יתרון גדול עבורנו באזור עם חניות צפופות. מחוץ לעיר הוא מעט פחות נינוח אבל לא בצורה חריגה. המושבים, למרות שאינם גדולים במיוחד, בולטים בנוחות שלהם לטובה. המרווח מאחורה הוא רק "מספיק" כשנוסעים 4 מבוגרים והופך לצפוף מאוד כשמדובר ב-5 נוסעים. הבאגז' מספק בהחלט עבור קניות שבועיות, ויש מספיק מקום לציוד כשיוצאים לחופשה. צריכת הדלק בנסיעה משולבת ובעיקר בעיר היתה 1:12.8 בממוצע (מדוד במשאבה), ובנסיעות בין עירוניות רגועות המספר היה משתפר הרבה יותר, לפי המחשב- 1:16-1:17 ואף יותר. תנוחת הנהיגה, בה ההגה מתחת ללוח המחוונים לא היתה טבעית, אבל התרגלנו מהר. ההגה הקטן בשילוב הנמרצות בעיר ומושבים נוחים מייצרים חבילה מעולה בעיניי. ואז הלך המנוע הכל בגדול התחיל עם התפוררות רצועת התזמון, כאן אפשר לקרוא את הפוסט המלא. לא עברו 3 חודשים והיה צריך להחליף מכסה שסתומים אך ללא הועיל, וצילינדר מס' 1 החליט להחזיר את נשמתו לבורא הצרפתיות (כאן אפשר לקרוא את השתלשלות הדברים המלאה). אוקיי, לא סוף העולם, המנוע הוחלף במסגרת האחריות של הטרייד. אבל מאז היחסים ביני לבין הרכב מעט התערערו. עלו מחשבות על החלפת הרכב, אבל באותו זמן זה נראה כצעד מעט קיצוני. בדיעבד, אולי היה צריך לבצע אותו. תחזוקה תחת ידי הרכב טופל בגבע כל 10 אק"מ עם שמן בתקן, שהרי מדובר במנוע 3 צילינדרים צנום עם טורבו שמרבה לנסוע בעיר. מבחינה חיצונית, דאגנו לשטוף אותו ידנית אחת לשבועיים בממוצע. אלו הרכיבים שהוחלפו ברכב, בסדר כרונולוגי, מעבר לטיפולים השוטפים (שמנים, רפידות, צלחות, מצתים וכו'): - מכסה שסתומים - מנוע - בולמים קדמיים (כולל כריות) - תושבת מנוע תחתונה - מוטות מיצב - החלפת מאייד מזגן (עוד מידע, כאן) - חיישן טמפ' מזגן פנימי [נוסף על כל אלו ביצעתי ברכב שתי החלפות של רצועת תזמון (במנוע הראשון ואז במנוע השני)] אני לא אוהב להתפשר על תחזוקה, ומחשיב את עצמי די רגיש לרעשים אז אולי חלק מההחלפות היו יכולות להידחות או להיפרס על יותר זמן, אבל זה פחות מתאים לי. נקודת השבר באחת הנסיעות בחורף נדלקה שוב נורת מנוע. מצד אחד הוחלפה רצועה במנוע השני אז כבר לא ידעתי מה לחשוב. אחרי ביקור אצל גבע ובדיקה כללית, התקלה הראתה ששסתום VVT יניקה זרק שגיאת תזמון. אחרי איפוס התקלה, היא לא חזרה. אך ההבדל הוא שבנסיעה הזו זוגתי היתה איתי, ולמרות שסה"כ מדובר בשגיאה שאיננה חמורה במיוחד נראה שהעניין השאיר בה חותם. כעבור שבוע או שבועיים מהמקרה, כשהיא חזרה מהעבודה ושאלתי איך היתה הנסיעה היא ענתה חצי בצחוק חצי ברצינות "היה סבבה, לא נדלקו שום מנורות". אני חושב שזה הרגע שבו הבנתי שהרכב הפך ללא אמין עבורי, למרות שעל פניו זה לא המצב. בתחילת הדרך היתה לי את הסבלנות לשטיקים הצרפתיים, אך עם הזמן הבנתי שאני רוצה רכב שיקח אותי מא' לב' בנוחות סבירה ובאופן אמין. מכירה והגעת המחליפה אחרי עוד כמה שבועות נפלה ההחלטה להעמיד את הרכב למכירה. אחרי סריקה של האופציות נבחרה המחליפה עם הסתכלות לעתיד הקרוב (פוסט נפרד בהמשך). הרכב שימש אותנו עד הגעת המחליפה, שכידוע עם משבר השבבים/שרשראות אספקה/מלחמות לקח לא מעט זמן. הרכב נמכר בטרייד-אין כך שאין הרבה מה לספר על תהליך המכירה. נ.ב. הרכב היה עם מדבקת הפורום עוד מהמפגש בפ"ת, אבל מעולם לא עלה בשרשור. היה רגע נוסטלגי כשהסרתי את המדבקה לפני מסירת הרכב.
  2. מחפש סופר מיני. חבר של חבר מוכר פג'ו 206 שנת 2016. האם יש איזשהי בעיה ידוע בדגם/שנתון הזה? אני עוד בטראומה מהפעם שכמעט קניתי טויוטה עם גיר רובוטי
  3. על פניו זוכת פרס מכונית השנה 2014 נראית לא רע בכלל. אבל כל נושא הטיפולים והאמינות קצת מדאיג. גם אם אלה סטיגמות, וגם אם לא, הייתי רוצה לדעת אם האנשים פה חושבים שזה רכב כדאי. מבחינת הבטיחות, איבזור, מנוע, עיצוב, חסכוניות, דרגת זיהום, הנסת אנוש לא טובה - עם כל זה אני סבבה. תוכלו בבקשה רק להגיד לי אם: 1. אחרי 80 אלף ק"מ אני אתחיל רומן עם המוסך? 2. עלות הטיפולים גבוהה משמעותית מרכבים יפנים וקוריאניים? 3. חלקי החילוף גם הם יקרים? 4. באופן כללי, ממליצים לקנות או לא? ואם לא, אז על איזו משפתית חסכונית (אני עושה 25 אלף ק"מ בשנה) כן הייתם הולכים? תודה מראש!
  4. שלום חברים/ות אני בתהליכים של סקר שוק לפני רכישה, ויצא לי להיתקל בהצעה ל- 208 1.2 גיר רובוטי 2015. חיפשתי בפורום ואין יותר מדי ההערות על הדגם הספציפי הזה עם הרובוטי.. האם מומלץ יחסית לתחרות (נגיד אל מול סוויפט או פיאסטה משנתונים טיפה יותר ישנים), האם יש תקלות מוכרות? (רוב הנסיעות שלי יהיה בצפון, בעירוני/בין עירוני, לרוב למרחקים די קצרים של כ-25קמ ביום, ופעם בשבוע לערך נסיעה ארוכה יותר של 70קמ הלוך ואז חזור. מתכוון להחזיק ברכב לתקופה- 3 שנים או יותר.) תדוה רבה לעונים!
  5. שלום, אני מעוניין לרכוש רכב: 1) אמין מכנית 2) ידני 3) מיועד לנהיגה בינעירונית ת"א-ירושלים וגם עירונית 4) אין בעייה שיהיה חדש/ק"מ 0/בן שנתיים 5) עד 80,000 ש"ח לחדשה ניסיתי רכבים כדוגמת i10 אך הם מתקשים בעליות תלולות / עקיפת משאיות בעליות לירושלים. חשבתי על פג'ו 208 או סקודה פאביה. אשמח לשמוע חוות דעת עליהן או רכבים מתאימים אחרים.
  6. היי חברים, לאחרונה התקנתי ידית בקרט שיוט בפג'ו 308 שלי (2010). נשאר רק להפעיל את התכונה במחשב של הרכב ולצורך זה אני מחפש למי יש מחשב הנדרש זמין לפעולה. חייב לציין, שגם לי יש כבל מחשב, אך אני נמצא בתהליך העברת דירה ואגיע אליו רק בעוד 2-3 חודשים. לעזתכם אודה. נ.ב. אני מתגורר בפתח תקווה ויכול להגיע ברדיוס עד 50ק"מ (מחדרה עד אשדוד).
  7. מה דעתכם על זה?החליפו לי דרך אחריות היצרן מנוע שלם לרכב, אני לא מבין מה הקטע אבל גם לפני זה החליפו לי מצבר ומשום מה היום הנעתי אחרי יומיים שהרכב אצל את הרכב וקיבלתי את ההודעה הזו: http://srv1.jpg.co.il/1/560579997a2b5.jpg# מישהו יודע מה זה לעזעזאל אומר? שחר
  8. שלום לכולם, יש לי רכב פג'ו 208 חדש עם מערכת מולטימדיה עם מסך מגע, הרכב הגיע עם GPS של IGO אני רוצה לדעת איך מעדכנים את המפות בלי לגשת למוסך של החברה... עוד שאלה נוספת: כאשר שומעים את הוראת הניווט זה נשמע מרמקול נפרד שנשמע שהוא יושב מתחת לידית ההילוכים ולא נשמע טוב בכלל... ישנה דרך לחבר אותו לרמקולים של הרכב? תודה רבה!
  9. שלום רב, הרכב הינו של אשתי דגם 2010 1.4 רובוטי. פתאום מתקשרת ואומרת שהרכב לא מניע. הצלחתי להניע את הרכב עם הכבלים, אך החשמל של רכב לא יציב וגם נכבה. הגעתי להחלטה (טרם מאושרת ע"י בעלי מקצוע) שמשהו עם מערכת טעינה: אלטרנטור או מייצב מתח ועוד (קראתי קצת פורום, אך פחות מבין את הפרטים הקטנים). 1. האם יש בדיקה שנותנת דיאגנוזה וודאית? (טרם בדקתי את רמת המתח של המערכת חשמל בזמן שהרכב מונע, כרגע המצבר בטיענה). 2. האם מצבר דפוק יכול לגרום להתנהגות המתוארת (לא מניע, מנורות מהבות כאילו אין מספיק זרם ואחר כך נכבה במאמץ מוגדל). 3. איזה סוג אלטרנטור יש בדגם זה? איפה המייצב מתח שלו? במה כרוך התיקון וכמה אמור לעלות? (קראתי כי מומלץ לשפץ את שלי). 4. מוכן לקבל גם הזמנות לתיקון מבעלי מקצוע באיזור ראש העין (הרכב תקוע בחנייה תת קרקעית ) או פתח תקווה. אפילו אשמח לתיקון ודיאגנוזה "בשטח". אדוארד 0547805941
  10. שלום רב, בפג'ו שנת 2000 שלי החלו להבהב נורות השלג וה-S כל פעם שאני נוסע, אציין כי ההבהוב אינו משפיע על טיב הנסיעה או על ההרגשה הכללית (גיר, העברת הילוכים וכדומה). בנוסף אציין כי הרכב עבר החלפת מדחס לאחרונה (אם זה בכלל קשור). אשמח לעזרה, תודה.
  11. שלום לכולם, קנינו לאשתי רכב - פג'ו 207 שנת 2010. רכב יד שנייה מגיע עם מפתח-שלט ראשי (מקורי, 2 לחצנים) ועוד מפתח טיפש. מאחר וגם אני משתמש ברכב זה, אני סוחב את המפתח הטיפש. חייב להגיד ממש לא נוח, עד כדי כך נגרם לי נזק נפשי בזמן שאספתי את הילדים בגשם והייתי צריך לרוץ לדלת הנהג... לסיטרואן שלי קיים שלט נוחות עם המפתח השני, אך בנקודת התקנה אמרו כי בסיטרואן יש מערכת מותקנת ובפג'ו אין, אז זה לא רק שלט, אלא צריך להתקין את כל המערכת. ואני ממש לא מעוניין שייגעו לי ברכב. נשארה אופציה שיכפול מפתח-שלט במוסך מורשה או משהו בסגנון. בדקתיח מחירים: כ-500ש"ח על שלט +כ-200 ש"ח על סינכרון. כמו כן אם אני מביא שלט משלי: רק כ-200ש"ח על סנכרון. אך קיימת כאן הכשלה: נאמר לי שבלתי אפשרי לסנכרן מפתח משומש אשר כבר נצרב (סונכרן) פעם. עם זאת נמכרים אין ספור שלטים יד שנייה ואנשים קונים. כמו כן אני יודע שאפשר לעשות משהו עם מחשב של פג'ו / סיטרואן וPIN קוד, אך אין לי את הכרטיס הזה. אז השאלה: מה אפשרויות שלי? האם ניתן לקנות מפתח יד שנייה / מפירוק ולסנכרן עם האוטו שלי? האם מישהו יכול לתת כיוון והצעת מחיר? בתודה מראש, אדוארד.
  • תוכן חדש...