Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'צבע'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

1. יש לי שילדה שהיה עליה צבע שייפתי והורדתי את כול הצבע עד קבלת הצבע הכסוף של המתכת ( לפני שצבעו את האופנוע ) עכשיו אני מתלבט האם לקנות פריימר וצבע בנפרד או לקנות צבע עם פריימר באותו מיכל קוראים לחברה של הצבע rust oleum ) צירפתי לכם תמונה של הספריי )
  2. יש לי רכב בצבע כחול כהה (פעם אחרונה שאני קונה כהה..), סביב הרכב יש הרבה שריטות ושיפשופים, לא נראה שהגיע לפח אבל בהחלט הוריד צבע (כרגע רואים את ה"לבן"שמתחת) חלק מהשיפשופים הם די רחבים או באיזור מסויים שבוא כולו משופשף. אני לא איזה פדנט שצריך שיהיה מושלם ובכל זאת מה הדרך היעילה (והזולה) ביותר להעלים או לפחות לטשטש את השיפשופים (העט שראיתי לתיקון סריטות אכן עובדת?) אודה לכל עצה בנושא. *** עריכה *** בהמשך להמלצות פה בפורום, מצאתי ערכה מצויינת של מקגוויר באמאזון: https://amzn.to/2tTpSDA ממליץ בחום.
  3. שלום רב חברי הפורום, אני בבעלות סיוויק 98 עם פגעי צבע במקומות כמו המראות והטמבון הקדמי, וגם בפס המתכת המחבר בין החלונות לשאר הרכב(הוספתי תמונות) חוץ מזה, יש כתמים של שמן/גריז או משהו שחור על המכסה מנוע, וזה פשוט לא יורד בשטיפה רגילה, אז אשמח לדעת מה אפשר לעשות עם זה אשמח אם תוכלו לאמר לי ולהכווין אותי מה אני יכול לעשות בנוגע לכל פגע אם אתם מבינים או התנסיתם בזה בעבר 😄 קילופי צבע בטמבון קדמי: שמן/גריז על מכסה מנוע: קילופים במראות, פס מתכת מקולף: פס מתכת חלון אחורי:
  4. אהלן חבר'ה, רציתי לדעת אם יש מקום שאתם מכירים כמו אתר מחול או משהו שאפשר להזמין צבע לרכב, נגיד לבדוק את המספר הסידורי של הצבע של האוטו שלי (golf mk5) ולהזמין מאתר כמות מסויימת של צבע ולצבוע תיקונים קטנים (נפל לי בקטנה הפח מהפרונט של האוטו אז הברגתי אותו עם בורג חדש, עכשיו פתאום בצבע כחול מטאלי של האוטו רואים צבע כסוף כזה של בורג, אז רוצה לצבוע את זה לצבע המקורי של האוטו ועל הדרך לעשות תיקונים קטנים של שריטות וכו.. תודה רבה חברים! אשמח לאתר או משהו שאתם מכירים שדרכו אפשר להזמין אגב אני חדש פה :)
  5. היי, אאודי קיו 3 2020 צבע שחור. מישו שפשף לי את הטמבון האחורי (בצבע כסוף) יש איך לדעת מה הצבע מקורי של הטמבון? בצ׳מפיון לא יודעים להגיד לי.
  6. שלום, מישהו פגע לי ברכב בחנייה או משהו ועשה לצערי נזק של צבע לרכב ללא מכה אבל התקלף הצבע ואני צריך לדעת איך מסדרים את זה אם בכלל
  7. היי יש לי רכב הונדה hrv סוף שנת 2017 לפני כחודש התחיל להתקלף הצבע בדלת ועכשיו שמנו לב שגם בגג. מציינת כי הרכב עובר רק שטיפה ידנית! הלכנו למוסך שם נאמר לנו שיצבעו לנו את הגג והדלת. האם מקובל לבקש פיצוי בנוסף? הרי ערך הרכב יורד. מצ״ב תמונות.
  8. שלום לחברי הפורום, ברכב היו כמה קילופי צבע עם חלודה; צבע הרכב לבן פשוט. לאחר בדיקה בפורומים ובסרטוני הדרכה, בחרתי במה שנראה לי הכי בטוח בצביעה בספריי, וזה לקנות את כל הצבעים מאותו ספק, שהוא גם בעל מקצוע בתחום. קניתי מאחד המקומות שמוכרים ערכות צביעה לרכב (יש כ 3 כאלה באזור תל אביב). מדובר על צבע יסוד + צבע בסיס + לכה + כמה אביזרים,. סה"כ 250 ₪. המוכר התאים לי צבע לפי קוד הרכב, הוא גם צובע רכבים שם ויש לו מחשב צבע ומערכת ערבוב מקצועית, כלומר העסק נראה רציני. צבעתי לפי השלבים האלה: 1, שיוף עד העלמת החלודה וקבלת פלדה מבריקה ונקייה, החלקה עם ניירות לטש בגרעין 80/120/240/320 2. ניקוי עם ספריי מסיר שומנים וטינר. 3. 3 שכבות צבע יסוד (פריימר), 3 שכבות צבע בסיס, 3 שכבות לכה, 10 עד 15 דקות בין כל שיכבה. שכבות דקות ואחידות בריסוס ממרחק 20 ס"מ כמו שראיתי במדריכים וכמו שהסביר המוכר. הצביעה נעשתה בתחילת ינואר בין 2 ל4 בצהריים, ללא שמש ישירה על האוטו, טמפרטורה 15 מעלות בערך. לאחר שבועיים שהרכב עמד בחוץ והתייבש: הצבע עדיין רך. כשדוקרים אותו נישאר סימן, שמתאחה חלקית לאחר מכן. זאת לעומת צביעה אצל פחח שאחרי יום כבר היה קשה כבטון. ניקיתי שאריות של נייר הדבק עם מסיר מדבקות, מבוסס בנזין או טרפנטין כנראה. הצבע נמס ויורד, סיבים מהסמרטוט נדבקים לצבע, הפסקתי מיד. הצבע המקורי אדיש לכימיקלים האלה מכה שנתתי בטעות לצבע הורידה אותו עד הפח. בדקתי ובלי מאמץ רב, אפשר לגרד עם הציפורן את הצבע עד הברזל. זה הכי גרוע מבחינתי, שהיסוד לא תפש והחלודה תחגוג מתחתיו. בצבע המקורי, היסוד "צרוב" לברזל ויורד רק בשיוף. לסיכום, מאות שקלים על צבע ייעודי לרכב ותוצאה של ספריי מחנות הכל בדולר. אשמח לקבל ייעוץ מבעלי הניסיון כאן - מילא האסתטיקה, אבל דבר אלמנטרי כזה, שצבע יסוד לברזל לא ייצמד לברזל ? לדעתכם טעיתי בעבודה או שהחומרים לא טובים ? האם זו האיכות שאפשר להגיע אליה עם ספריי ? דיברתי עם המוכר בטלפון, הוא טוען שייתכן שצבעתי שכבות עבות מדי. אגש אליו לבדוק. מה כדאי הלאה, לקחת צ'אנס ולקנות שוב אצלו, או שיש מקומות יותר מומלצים (טופ-קולור וכו') תודה!
  9. שלום לכולם, אז קרתה לי התאונה הראשונה. הייתי שמח לברר את המחיר של תיקון הנזק. מצורפות תמונות. מה לדעתכם עלות התיקון של המצב? מדובר במאזדה 3 דגם 2010, צבע פנינה (אמור לשנות משהו במחיר?).
  10. אשמח לשמוע המלצות. הרכב לבן סטנדרטי. שני הפגושים (קדמי ואחורי) כבר מנוקדים היטב מרוב ״נגיעות״ שהיו לרכב, גם בחניות, וגם כאשר פגעו בי קלות מאחור בפקק. בדלת ימין אחורית, ובכנף שמאחריה - יש עיקום קל + שריטה ואיזור עם צבע שבור כמה עלול לעלות תיקון הדברים הללו? יש עניין מיוחד בללכת למוסך ״מרכזי״, או ״רשמי״ של רנו לצורך זה? יש מוסכים ספציפיים שם זולים מאחרים? אשמח לקבל עצה.
  11. צריך לעשות כמה תיקוני פחחות וצבע לא גדולים ברכב יונדאי. מחפש המלצה לפחח אמין שמחיריו נמוכים. משלם הכל מכיסי...
  12. שלום לכולם ברשותי סיאט איביזה ספורט צהובה חשבתי לצבוע את המראות בצבע שחור, לקחתי קרטון גדול עשיתי חור באמצע והכנסתי למראה בשביל לשמור לא לצבוע את הרכב בטעות צבעתי את המראות יצא בסדר.. יחסית.. אבל אחרי כמה ימים כשהשמש יצאה שמתי לב שחלק מהכנף והמכסה מנוע קיבלו נגיעה עדינה של שחור כשהאוטו אחרי שטיפה הכל מבריק חוץ מהקטע הנגוע וזה בולט גם כשמעבירים יד על הרכב הכל מרגיש מחוספס מישהו יודע איך אשר להסיר את הצבע בלי לפגוע בצבע של הרכב? וגם מה אפש לעשות לגבי החספוס בשאר הרכב? אגב כמה יבקשו ממני בשביל לצבוע את המראות בצביעה באקדח? תודה ושבת שלום
  13. שלום לכולם, קודם כל, אם הנושא לא שייך קטגוריה זו, אשמח אם תפנו אותי לקטגוריה המתאימה. ביום ראשון הכנסתי את הרכב שלי לפחחיה של צ׳מפיון מוטורס בראשון לציון לתיקון צד ג לאחר תאונה. התיקון כלל צביעת פגוש אחורי ותיקון וצביעת כנף אחורית ימנית (עד הקורה העליונה + חלק ממנה) היום באתי לקחת את הרכב ואני ממש לא מרוצה מהצביעה. גוון הצבע שונה מעט מהמקור והגימור של הצבע אינו מבריק מספיק והוא נראה יותר מאט מהחלקים האחרים. במוסך אמרו לי שזה תיקון ממש יפה ושאני צריך להיות מרוצה - מה גם שלא מדובר ברכב חדש ולכן אין אפשרות להגיע בדיוק לאותו הגוון והפיניש. הסברתי לשמאי מה הבעיה וביקשתי שיבוא לבדוק את התיקון (עדיין מחכה לתשובה). מצ״ב תמונה. רציתי לדעת: א. איך נקראת התופעה של הצבע של התיקון בשפה המקצועית. ב. מה צריך להגיד למוסך לעשות כדי שזה לא יקרה ? ג. מה האחריות של השמאי במידה ויש חילוקי דעות שכאלו וכו׳ ? לטענת השמאי זה לא התפקיד שלו להתווכח עם המוסך ועליי לפנות לסוכנות הביטוח שלי. (חשוב לציין, מדובר בתיקון צד ג׳ ולא במוסך הסדר). ד. במידה והנושא לא מסודר ע״י המוסך מה האפשרויות שלי ? ה. המלצות להבא לתיקוני צבע ופחחות במקומות שדברים כאלו לא יחזרו על עצמם ? תודה מראש, יהונתן
  14. רכשתי רנו פלואנס פריווילג׳ 2013 בטרייד-אין לפני ימים מספר. מכנית היא מושלמת, וגם המרחב הפנימי. חיצונית הבעלים הקודם לא דאג לה כלל, שיפשף אותה לא מעט על מדרכות וגם כמה שריטות. בחברת הטרייד-אין עשו לה ״הכנה למכירה״ כלומר תיקנו את כל השריטות, והמעיכות הקלות שהיו לה - למעט שריטות בג׳אנטים המגנזיום שלה. עכשיו: הייתי רוצה להעביר אותה פוליש/ווקס איכותי שתיראה יותר טוב גם מבחוץ - איפה מוצאים מקום טוב (גר במודיעין - מתאים לי רחובות, ראשון, יהוד, ועד ירושלים). בנפרד אני מתעניין: יש למכונית קווים נאים, אבל כשהיא לבנה לחלוטין - היא משעממת. הייתי רוצה איזה פס צבע יפה שידגיש אותה - האם יש מוסכים שמתמחים בדברים כאלה? האם צביעה כזאת יכולה להיות ברמה שדומה לצביעה המקורית של הרכב במפעל? איפה להתעניין? מי יודע לעשות דברים כאלה? מה תחום המחירים בשביל קישוט יחסית פשוט לרכב? תודה על כל אינפורמציה
  15. שמעתי שיש טוש שמוחק שריטות מהרכב ויש לי כמה שאלות לגביו: מישהו ניסה את זה וזה עובד? יש למישהו לינק לקניה של טוש כזה שעבד בשבילו? על אילו צבעי רכב זה עובד? שחור? אדום? האם זה יורד אחרי שטיפת רכב וצריך שוב להשתמש בו? תודה
  16. הי, אשמח לקבל ממכם פידבק, אני צריך לתקן מכה קלה ביותר במכסה מנוע ולעשות צבע לכל מכסה המנוע לרכב ניסאן קשקאי צבע שחור מטלי. קיבלתי הצעה של 1000 ש"ח לא כולל מע"מ, כלומר סה"כ 1170 ש"ח. נשמע לכם מחיר סביר? תודה מראש
  17. קיבלתי הצעות מחיר לתיקון משלוש מוסכים בבאר שבע: "המומחה", "המבריק" ו"המושיתו הפחח" הצעות זהות לחלוטין לאותה עבודה. אשמח לקבל המלצע על מוסך המקצועי בינהם או המלצע למוסך פחחות אחר. תודה
  18. איפה אפשר לצבוע פלסטידיפ לרכב בירושלים? אני רוצה לצבוע את המסגרת של הגריל בפלסטידיפ שחור. כרגע המסגרת בצבע בכרום. לחילופין אני שוקל לצבוע בעצמי. היום הייתי בכל מיני מקומות (ד״ר צבע, אוטו דיפו והום סנטר) וחיפשתי צבע. אף אחד במקומות האלה בכלל לא ידע מה זה פלסטידיפ. מישהו מכיר מקום בירושלים שמוכר ספריי של פלסטידיפ בצבע שחור? תודה
  19. הי. הרכב לא נראה חדש, אך הבעלים מתעקש לתקן רק במוסך מורשה, האם אני חייבת לשלם סכום של מוסך יקר במיוחד? בגלל לא הרגשתי שום דבר, לא בטוחה אם לא מפילים עליי... בכל מקרה, הוא טוען שאמרו לו שהתיקון עולה אלף שקל לא נתן לי הצעה כתובה אמר שזה בע"פ... ממה אתם אומרים כמה זה צריך לעלות? מצב תמונה
  20. שלום לכולם, אני מחפש רכב להוריי ונתקלתי בהזדמנות לרכוש פורד מונדאו שנת 2010 במחיר טוב. הרכב יד שלישית ונקנה מליסינג לאחר כשנה, 115000 ק"מ, מצב פנימי טוב אך חיצונית זקוק לקוסמטיקה. מחפש המלצה באזור תל אביב והסביבה על: 1. מכון בדיקה טוב ופדנטי (קראתי פה חוות דעת טובות על המעבדה לרכב). 2. מוסך מומחה ומומלץ לרכבי פורד (הרכב החסיר טיפול אחרון ובנוסף הייתי רוצה לקבל הצעה ליישור קו) לא חייב מוסך מורשה אך חייב להיות אמין ומקצועי. 3. פחח וצבע - הרכב היה בתל אביב ולכן ישנם הרבה שפשופים ושריטות בעיקר בפגושים, האם מישהו יודע סדר גודל של עלות צביעת שני הפגושים? בנוסף אשמח להמלצתכם, האם כדאי להכניס את הרכב קודם למוסך ולפחח לקבלת הצעות מחיר ובמידה והנזק לא יהיה גדול להכניס לבדיקה או להיפך? תודה על העזרה
  21. שלום לכולם, אני מחפש רכב להוריי ונתקלתי בהזדמנות לרכוש פורד מונדאו שנת 2010 במחיר טוב. הרכב יד שלישית ונקנה מליסינג לאחר כשנה, 115000 ק"מ, מצב פנימי טוב אך חיצונית זקוק לקוסמטיקה. מחפש המלצה באזור תל אביב והסביבה על: 1. מכון בדיקה טוב ופדנטי (קראתי פה חוות דעת טובות על המעבדה לרכב). 2. מוסך מומחה ומומלץ לרכבי פורד (הרכב החסיר טיפול אחרון ובנוסף הייתי רוצה לקבל הצעה ליישור קו) לא חייב מוסך מורשה אך חייב להיות אמין ומקצועי. 3. פחח וצבע - הרכב היה בתל אביב ולכן ישנם הרבה שפשופים ושריטות בעיקר בפגושים, האם מישהו יודע סדר גודל של עלות צביעת שני הפגושים? בנוסף אשמח להמלצתכם, האם כדאי להכניס את הרכב קודם למוסך ולפחח לקבלת הצעות מחיר ובמידה והנזק לא יהיה גדול להכניס לבדיקה או להיפך? תודה על העזרה
  22. שלום לחברי הפורום. אני צריך עזרה בפוליש להעלמת סווירלים ושריטות (ויש לא מעט..). אין צורך בשלבים מוקדמים וגם לא בהגנה באוטם צבע, כי אני מתכוון לעשות את זה בעצמי. אני מתכוון גם לעשות הכנת פח, הורדת הגנה ופלסטלינה בעצמי ומעוניין שמישהו מנוסה עם ציוד מתאים יעשה רק פוליש עם מכונה. אשמח לקבל המלצות ו/או הצעות מחיר. מצרף תמונת מצב: תודה
  23. שלום , לאחר מספר שנים על הכביש רכב (סיאט לאון 2011 לבנה) קיבל כמה שריטות בפגוש (עד הפלסטיק השחור). אני הזמנתי מחברה בארץ ערכה לטיפול עצמי (חומר מילוי ,צבע מתאים לפי קוד, לכה נייר זכוכית). ניסיתי לסדר את זה לבד וזה לא נראה משהו , מעשר מטרים לא רואים , אבל מקרוב נראה לבן יותר משמעותית. סדר פעולה. 1. ניקיתי אזור עם נייר זכוכית (בערכה) ,מסביב ממש על השריטה 2. חומר מילוי כדי להשוות שטח 3. שיוף קל 4. 2-3 שכבות צבע 5. לכה 3 שכבות כווין שמדובר במקומות קטנים לא עשיתי את זה עם ספריי , אלא התזתי לתוך כוס ומרחתי עם מקל אוזניים () , כי מקחול קטן לא היה נראה מתאים, בדיעבד אני מבין לפני כל ההתעסקות הזאת היה צריך לבצע פוליש , פלסטרינה וכו'... בקיצור ,האם יש מקום בירושלים שעושה טיפולים קוסמטיים נקודתיים במקצויות או שמומלץ לצבוע פגוש פעם ב...? אולי אני מגזים , אבל שריטות מאוד מעצבנות.
  24. לאחרונה רכשתי גולף 94 במצב מכני מצויין, ובפנים מאוד שמורה, אך מבחוץ נראית נורא. בעיקרון ראיתי שעיקר הבעיה היא שהלק (אני לא יודע אם זה לק, השכבה מעל הצבע שנותנת לן מראה מטלי) מתקלף. הייתי שמח שתייעצו לי מה ניתן לעשות ע"מ להגיע למראה סביר של הרכב, כמובן במחיר סביר (לצבוע מחדש יעלה יותר מחצי מחיר הרכב). חשבתי אולי ניתן לשייף (או לקלף) את שאריות הלק, וישאר הצבע המט שמתחת (יש איזורים בהם כבר כל הלק התקלף וזה נראה סבבה). כמו-כן משיטוט קצר כאן בפורום ראיתי שאולי ניתן להדביק מדבקת ויניל על כל הרכב. אשמח לעצות לגבי אפשרויות אלו או אחרות, תודה
  25. שלום לכולם, אני יושב כך שרגל שמאל שלי צמודה לדלת (אין לי ממש ברירה), לאחרונה שמתי לב שהידית של הדלת מבפנים משאירה על המכנסיים שלי צבע. במיוחד בימים חמים, אני מרגיש איך המכנסיים שלי נדבקות לידית. לא השתמשתי בשום חומר על הידית, זה קרה לבד עם הזמן וזה מחמיר. ראו תמונות מצורפות. למישהו יש רעיון איך מונעים את ירידת הצבע הזו? תודה!
  • תוכן חדש...