Jump to content

חיפוש כללי

מציג תוצאות לתגיות 'ממיר קטליטי'.

• חיפוש לפי תגית

הפרד בין תגיות באמצעות פסיקים.
  • חיפוש לפי מחבר ההודעה

סוג התוכן

פורומים

• רכב
    • רכב כללי
    • טכני, אחזקה וטיפולים
    • ייעוץ ברכישת רכב
    • שיפורים - כוח, אחיזה ומה שביניהם
    • אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    • רכבי אספנות
    • פורום משפטי - דיני תעבורה, נזקי גוף, ביטוח ושמאות רכב
    • פורום רכבי שטח
    • פורום אודיו ומולטימדיה לרכב
    • ספורט מוטורי
    • רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    • פורום חוות דעת בעלי מקצוע
    • פורום אופנועים
    • אוף-טופיק
  • פורום מסחרי-מבצעים והנחות לחברי הפורום
    • מבצעי רכב
    • שיפורים ותוספות לרכב
    • חלקי חילוף, אביזרים ועוד.
    • מוסכים, בעלי מקצוע ונותני שירותים בענף הרכב.
  • קניה ומכירה
    • מכוניות ודו גלגלי
    • חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד.
    • אודיו
    • אלטעזאכן
  • שונות
    • הודעות חשובות
    • תמיכה לאתר
  • מועדוני רכב
    • מועדון מרצדס
  • פורומים פרטיים
  • A Test Category
    • A Test Forum
  • בפורום בדיקה מנהלי מועדונים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום בדיקה חברים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בפורום - כללי של BeReZ Club
  • בפורום אלפא כללי של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום תחזוקה, טיפולים וחלפים של מועדון אלפא רומיאו
  • בפורום טכני של מועדון VOLVO ישראל
  • בשרשור היכרות חברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בייעוץ ברכישת וולבו של מועדון VOLVO ישראל
  • במכירה וקנייה של וולבו מחברי המועדון של מועדון VOLVO ישראל
  • בתוספות וגאדג'טים לוולבו שלך של מועדון VOLVO ישראל
  • בפורום של מועדון BMW
  • בדיבורים כללי של מועדון פולקסווגן
  • במועדון רכבי חברה של מועדון רכבי חברה
  • בטכני של MX-5
  • בכללי של MX-5
  • בפורום של מועדון הנהג התפרן
  • בפורום סיאט של מועדון סיאט
  • בפורום טכני של S-Max Mondeo owners club IL
  • בפורום שיפורים של S-Max Mondeo owners club IL
  • באביזרים ל 5008 / 3008 של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של פיג'ו 3008 / 5008
  • באודיו ומולטימדיה של פיג'ו 3008 / 5008
  • באחזקה וטיפולים של פיג'ו 3008 / 5008
  • בביטוח לאוטו של פיג'ו 3008 / 5008
  • בפורום (נושאים) של מועדון TOYOTA ישראל

הבלוגים שלנו

• תחזוקה וטיפולים שוטפים - שברולט סוניק RS
  • חסר תקנה
  • מבחני Joom
  • דור שפייזמן
  • בבלוג בדיקות של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם
  • בבלוג של מועדון סוזוקי ג'ימני Suzuki Jimny
  • בבלוג של משווקים על גלגלים

קטגוריות

• מאמרי משתמשים

לוח אירועים

• לוח אירועים
  • לוח ראשי
  • ימי הולדת
  • בבדיקות אירועים של מועדון בדיקות וניסויים פתוח לכולם

מצא תוצאות ב...

מצא תוצאות שמכילות את...

תאריך פרסום

• התחלה

סיום

עידכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

איזה רכב יש לך?

תחביבים

מקצוע

עמוד הבית שלכם

מדיה חברתית

נמצאו 11 תוצאות

1. כתבה מעניינת על תפישת רשת גנבים ארצית של ממירים בארה"ב, עם החרמות ותפישות מזומנים בשווי מעל חצי מיליארד דולר. מעניין כמה משאבים משקיעה משטרת ישראל בבעיה האמיתית הזו, שגורמת להשבתת רכבים זולים עקב חוסר כדאיות לתקן וכמובן פוגעת בכיס של מספר ענק של בעלי רכבים. https://www.carscoops.com/2022/11/multimillion-dollar-catalytic-converter-theft-operation-thwarted-by-us-law-enforcement/
  2. עמדתי למכור רכב ישן 2006 תקין והממיר הקטליטי נגנב. לפי לפנות לקבל ממיר קטליטי מקורי תקין ובזול?
  3. שלום לכולם בימים אלו אני עומד ךקנות רכב מסוג ניסאן קשקאי +2 מודל 2009, הרכב ללא ממיר קטליטי לאחר שהייתה בו בעיה והמוסך ניסה לשפץ ללא הצלחה, מבקש המלצה למקום במרכז שמומחה לעניין, מחיר טוב והכי חשוב שנותן אחריות לעבודה. מחיר של הממיר הבנתי שבסביבות 2500, נכון? יש מקורי ולא מקורי? יש הבדלים? תודה מראש לכל העונים
  4. שלום לכולם, יש ברשותי ניסן אקו מיקרה, 8-9 שנים על הכביש. לאחרונה התחילה להידלק נורת הבקרה של המנוע בלוח המחוונים. מבדיקת מחשב בשני מוסכים שונים מדובר בממיר הקטליטי. האם זו בעייה מוכרת במיקרה? אציין שבנוסף מדי פעם יש רעש מתכתי, כמו שריקה בנסיעה, אבל לא כל הזמן. במוסך אחד נאמר לי שמדובר ברעש רגיל למיקרה. מה דעתכם, האם צריך להחליף את הממיר הקטליטי או לעשות ניקוי בלבד? תודה לכל העונים.
  5. אני נמצא בסיטואציה המורכבת הבאה (שאנסה לתאר בפשטות) והייתי שמח לשמוע עצות מנסיונכם. קיה פיקנטו ספורט 2015 ידנית. נקנתה בסוכנות פ"ת ושם גם טופלה לאורך כל השנים. טיפול 15 ו-30 אלף נעשו בזמן. טיפול 45,000 עשיתי באיחור ב-51,000 (6000 ק"מ באיחור) טיפול 60,000 עשיתי באיחור ב-70,000 (4000 ק"מ באיחור מהטיפול הקודם). לפני 3 שבועות הגעתי לטיפול בזמן. 84,500 ק"מ, 15 אלף מהטיפול האחרון. אומר לי הבחור שקיבל אותי ש"חבל על הטיפול". "לך הביתה ותחזור ב-90 אלף ונעשה טיפול גדול". "אנחנו עושים את זה הרבה במקרים כאלה". קבע לי תאריך לטיפול 90 אלף לסוף דצמבר. הלכתי הביתה. לפני יומיים המנוע משתנק באמצע נסיעה. הבאתי את הרכב אל המוסך. כאן זה מתחיל להיות מעניין (או מאוד מדכא. או גם וגם...). הלך הממיר הקטליטי. 6,000 ש"ח. המוסך מודיע לי שאני לא באחריות כי איחרתי לטיפול 45 ביותר מ-5000 ק"מ. ניסיתי להבין: למה אם אני מאחר בטיפול זה איבוד אחריות וכשהם שלחו אותי הביתה לפני 3 שבועות זה היה בסדר. אין תשובה. כששאלתי למה שלחו אותי הביתה, אמר לי מנהל המוסך שאין קשר בין הטיפול לממיר. אז אם אין קשר - למה אתם לא מחילים את האחריות? טלפון שעה אחר כך. הם מוכנים לעשות 50% הנחה על החלפת הממיר, אבל, מסתבר שיש נקישות מהמנוע. הלך המנוע. צריך להחליף. ושוב - המנוע הוא לא באחריות מבחינתם כי איחרתי בטיפול ההוא של ה-45. אין התיחסות לטיפול שהיה אמור להיות לפני 3 שבועות. זה לא קשור מבחינתם. חשוב לי להדגיש: הייתי מאוד מרוצה מהרכב ומהשירות שקיבלתי שם. אני לא חדור נקמה או מחפש התלהמות. אני כן מחפש פתרון הוגן. אז: - אם היתה לכם בעיה דומה, אשמח לשמוע - אם אתם מכירים מוסך קיה מומלץ (אם יוחלט שאני לא באחריות, אני יכול לעשות הכל, כנראה) - אם יש לכם ידע רלוונטי כלשהו שיכול לעזור תודה רבה מראש וברכה על ראשכם
  6. אהלן, יש לי פורד פוקוס 2012 עם 180,000 ק"מ. נדלקה נורת ממיר קטליטי. הלכתי למוסך ושמו לי תוסף בדלק. וכיבו את הנורה. למחרת נדלקה שוב. כעבור כמה ימים חזרתי ושוב כיבו לי את הנורה. שוב נדלקה. מה אפשר לעשות? במוסך אומרים שחייבים להחליף ממיר וזה עולה כ-4000 ש"ח. לא שווה לי לאוטו ששווה כ- 4000 ש"ח. יש אפשרות אחרת? מה אתם ממליצים? ובאותו עניין - תוכלי להמליץ לי על מוסך אמין לפורד פוקוס בחדרה?
  7. היי, קצת רקע - יש לי פורד פיאסטה 2015 (בת 3 ו 3 חודשים), ידנית, עם 79000 ק״מ (יד ראשונה, רק אני נוהג עליה, מטופלת במוסך מורשה בלבד) לפני שבוע נדלקה לי נורת Engine, ובמוסך פורד אמרו שהלך הממיר הקטליטי (תקלה p0420). איפסתי את הנורה במוסך אחר, והיא חזרה אחרי שבוע (ככה שאני מניח שאכן יש תקלה). הייתי שמח לעצה, אני מתלבט בין האופציות שיש לי: 1. תיקון בפורד - החלפת לממיר מקורי חדש + אטמים, הכל מקורי. הם נתנו לי 50% הנחה בגלל שהרכב רק סיים אחריות - 2450 ש״ח 2. תיקון במוסך אגזוזים - 1650 ש״ח (החלפת הפילטר הפנימי) 3. לא לעשות כלום. טסט הבא עוד 9 חודשים. לשבור את הראש אז. הלבטים: אופציה 1 - יקרה (כמעט עשירית מערך הרכב) אופציה 2 - הפחידו אותי בפורד שאם התיקון לא טוב התקלה תחזור ועדיין לא אעבוד טסט, ואז הכסף הלך לפח אופציה 3 - קראתי על אנשים שאחרי כמה חודשים התפרקו להם חלקים / הרכב נתקע (לא ממש מבין בזה). אני לא רוצה גם לנשום את הגזים של הרכב, מניח שהרכב הרבה יותר מזהם ככה.. תודה רבה על העצות...
  8. היי חבר'ה, זקוק לעצתכם: אני זמנית בארה"ב. קניתי לפני כחודשיים טויוטא RAV4 2005, עם כ-115 אלף מייל (כ-185 אלף ק"מ). הרכב נוסע מעולה, עבר טסט לפני חודש וחצי ללא בעיות (כולל בדיקת גזים. ככה הם קוראים לזה פה). לפני שבועיים הופיעה לי נורת מנוע. בדקתי קוד: P0420 הידוע לשמצה. אני חושב שזה הקוד הכי טריקי בספר... הנחתי שזה החיישני חמצן. שני מכונאים מקומיים אומרים לי שזה הממיר הקטליטי ושהחשיינים תקינים. אני מנסה להבין מה גמר את הממיר. לא נראה שיש דליפה במערכת של האגזוז, צריכת הדלק נראית הגיונית, וכאמור, עברתי איתו טסט לא מזמן. גם הק"מ לא בשמיים. לא רוצה להרכיב למבדה או לכבות את הקוד, כדי שזה לא יפתיע אותי בטסט הבא. אני מתלבט אם להרכיב חליפי. שמעתי שהם מקפיצים את הקוד הזה בעיקר בגלל בעיות תאימות (ושהרכבים של טויוטא רגישים לעניין הזה). והכי לא בא לי להרכיב ממיר חדש רק כדי לקבל את הקוד הזה בעוד חצי שנה. מה עושים??
  9. שלום לחביבי בפורום. עד עתה הייתי פאסיבי ועם כניסתה של פיז'ו זו לחיי - הופך בשעה טובה, או פחות טובה, לאקטיבי. לקבלת פני הרכב מקרוב משפחה לפני כשבועיים ערכתי לו בדיקת תקלות במחשב - ומצאתי תקלה P0140. בחיפוש בפורום דובר ברכבים אחרים (206CC שנת 2002) על כך שאלו חיישנים הקשורים לממיר הקטליטי. למחרת נדלקה גם נורת התקלה המנוע, וכרגע אין סימפטומים מורגשים (פרט לאלו המשויכים ל-AL4 האגדי). א. אשמח להסבר התקלה (למיטב הבנתי קשור למשאבת אוויר משנית? מה זה ברמה המכנית?) ב. האם יש מוסך מומלץ המבין ברכב זה בסביבות ירושלים (המתקשה בתחום זה...) ג. כהמשך לסוגריים... האם יש מאנשי הכנופיה בירושלים הפנוי לסיוע והיכרות עם הרכב לצורך טיפולים שוטפים? תודה על שנות הלמידה התיאורטית. הגיע שלב המעשה.
  10. שלום וברכה! הממיר הקטליטי ברכבי קיה סיד משנת 2010 הלך לעולמו עקב בעיה בקויל. כרגע הבעיה שהוא לא עובר טסט וצריך להחליפו. יש לי הצעה לתחליפי בין 800-1000 ש"ח או לקנות מפרוק ב1800 ש"ח מה יותר מומלץ לעשות? כמובן שאני לא חושב על חדש שעולה 5500 ש"ח
  11. נדלקה לי נורת המנוע בלוח המחוגים, המוסך אומר בעיה בממיר הקטליטי, בעבר הראה בעייה בERG יש לי משום מה הרגשה שאין בעיה בממיר אלא בעיה באחד החיישנים של הרכב (החלפת ממיר זה 3000 ש"ח) מישהו מכיר את הרכב? מכיר את הבעיה?
  • תוכן חדש...